Prostytucja – „z czym to się je”?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


A jeśli płacimy czy nawet oferujemy kobiecie spotkanie za pieniądze to możemy się od razu mianować alfonsami koledzy. Poważnie.



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Prostytucje je się najlepiej z przyprawą Maggi w płynie z Biedry, się zwłaszcza opłaca jak jest promocje, kurwa twa w te i nazad
Obrazek

P. S ja lubiłem chodzić do pań Prostytut. Oprócz dymanka, lubiłem sobie z niektórymi pogadać, wypić itp - czasem nawet tylko te dwa drugie
Poza tym kradłem im dusze....hue, hue
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:Prostytucje je się najlepiej z przyprawą Maggi w płynie z Biedry, się zwłaszcza opłaca jak jest promocje, kurwa twa w te i nazad
Obrazek

P. S ja lubiłem chodzić do pań Prostytut. Oprócz dymanka, lubiłem sobie z niektórymi pogadać, wypić itp - czasem nawet tylko te dwa drugie
Poza tym kradłem im dusze....hue, hue


Ty kradzieju TY :P
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Z racji braku czasu na głębokie eseje o prostytutkach, napiszę krótko, stawianie Pani kasjerki na równi z Panią prostytutką jest zabawne, bardzo :yes4: Mówicie o szacunku do tych Pań a jaki mieć szacunek do kogoś kto się sam nie szanuje? To samo ma się do pań na ShowUp.tv, wkładasz sobie do waginy różne rzeczy przy tysięcznej publiczności, pokazujesz twarz i prosisz o szacunek? :nea:
Mogę mieć takie zdanie? Mogę.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo




antoni.czekailo pisze:Mogę mieć takie zdanie? Mogę.


Jasne, że możesz. Tylko trochę nie rozumiem jakimi wartościami kierujesz się przy okazywaniu szacunku drugiej osobie - zdefiniuj czym dla Ciebie jest szacunek może wtedy zrozumiem. Piszesz o tym, że nie można mieć szacunku dla kogoś kto sam nie ma szacunku dla siebie przywołując jako przykład kobietę która wkłada sobie wibrator w cipę przy publiczność jednocześnie będąc częścią tej publiczności.... Tak trochę jakbyś był przeciwnikiem zażywania narkotyków a sam byś je rozprowadzał na ulicy.

HenryChinaski1 pisze:Poza tym kradłem im dusze....hue, hue


Już wiem skąd ten specyficzny styl rozmowy - kradłeś im dusze i niczym Kiepscy zamieniałeś je na spirytus :good3: :good3:
Obrazek
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




parostatek pisze:
antoni.czekailo pisze:Mogę mieć takie zdanie? Mogę.


Jasne, że możesz. Tylko trochę nie rozumiem jakimi wartościami kierujesz się przy okazywaniu szacunku drugiej osobie - zdefiniuj czym dla Ciebie jest szacunek może wtedy zrozumiem. Piszesz o tym, że nie można mieć szacunku dla kogoś kto sam nie ma szacunku dla siebie przywołując jako przykład kobietę która wkłada sobie wibrator w cipę przy publiczność jednocześnie będąc częścią tej publiczności.... Tak trochę jakbyś był przeciwnikiem zażywania narkotyków a sam byś je rozprowadzał na ulicy.

HenryChinaski1 pisze:Poza tym kradłem im dusze....hue, hue


Już wiem skąd ten specyficzny styl rozmowy - kradłeś im dusze i niczym Kiepscy zamieniałeś je na spirytus :good3: :good3:
Obrazek



Porównanie do dilera? Chyba nie do końca :winkextra: . Definicje szacunku zostawię dla siebie. Bardziej piłem do tego iż bawi, żenuje fakt, że laska siedzi z wibro w cipci a pod spodem w cenniku : szanujesz 239 żetonów. No Panie Jezu :)

I tak, oglądam te panny, jest to jakaś forma rozrywki, tylko niech one same nie będą hipokrytkami. Magnetyczna ma do tego świetne podejście, zapraszam do zapoznania się z jej zdaniem w tej kwestii :good3:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo




antoni.czekailo pisze:Bardziej piłem do tego iż bawi, żenuje fakt, że laska siedzi z wibro w cipci a pod spodem w cenniku : szanujesz 239 żetonów. No Panie Jezu :)


Ale co do tego ma szacunek czy jego brak. Rozumiem gdyby opierdoliła worek hipopotamiego gówna wbrew sobie z czysto zarobkowych pobudek... ale jeżeli laska siedzi z wielkim, czarnym, żylastym gumowym chujem i pakuje go sobie w dupę z własnej woli, robi to świadomie, chce tego i sprawia jej to przyjemność a przy okazji generuje z tego jakiś dochód to w czym problem?

Nie wiem o którą Ci konkretnie opinie Magnetycznej chodzi, ale domyślam się, że o tą w której pisała, że wszystkie niezależnie od tego jaką branże seksbiznesu sobie wybrały są prostytutkami czy tam siedzą w jednym worku. No i zgadzam się. Czy trzaskają laski w lesie, czy rozebrane tańczą na rurze, czy same ze sobą zabawiają się przed kamerą - są w tym samym seksbiznesie. Ale dziwisz się, że większość to ukrywa? Przecież to nie jest branża którą można się chwalić na prawo i lewo... Opinia publiczna jest jaka jest. Jeżeli same przed sobą wypierają tą informacje to jest problem - bo nie akceptują samego siebie. Ale w każdym innym przypadku róbta co chceta.

Dla mnie szacunek dla innej osoby nie określa zawód jaki wykonuje ani to czy wpasował się w kanony społeczne, kulturowe, religijne tylko to jakim jest człowiekiem dla innych ludzi, dla otoczenia, dla zwierząt i przyrody. :ok:

Ale ja to jestem pojebany i mam wypaczony pogląd na świat
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pisze: stawianie Pani kasjerki na równi z Panią prostytutką jest zabawne, bardzo :yes4:

Mnie równie śmieszą te karkołomne próby zrównania powyższych zawodów :D

Biustwo pisze: Czasem myślę, że większość osób tu to 40 letnie prawiczki.

beznadzieja pisze: odnoszę wrażenie ,że z 90 % uczestniczących w tym wątku . Nie widziało na żywo nagiej kobiety , a juz nie mówie o tym ,żeby do prostytutki sie pofatygować . Zresztą wcale mnie to nie dziwi ,bo oglądający showup ,to głownie ludzie samotni, sfrustrowani swoim życiem.

A ja czasami odnoszę wrażenie, że większość pań tutaj to stare wyrachowane dziwki na emeryturze albo ogólnie damy, które prowadziły bardzooo rozwiązły tryb życia a teraz starają się zbagatelizować swoją rozwiązłość/zawód :D . Ewentualnie włączy sie do dyskusji jakiś alfons albo starzy kurwiarze jak komin czy henrychinaski :D

ps. zdarzyło mi się zapłacić za seks żeby nie było.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zycie jest piękne :smoke:

www.BlogSU.pl
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Dla mnie ok
Awatar użytkownika
Monek22
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2017, 00:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mniszka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




parostatek pisze:Szczególnie zainteresował mnie ten fragment o tym, że prostytutki nie są chronione przez prawo... Rozumiem, że ostatnio wiele się dzieje, wiele ustaw, wiele zmian, ale chyba wiele musiało mnie ominąć przez weekend jak nie czytałem gazet. Prostytutki nie płacą podatków, zusu, krusu, nie potrzebują książeczki zdrowia i nie mają kontroli sanepidu ale prawa, obowiązki i przywileje mają takie same jak każdy inny człowiek.
Jeżeli wyruchasz kogoś ostro w dupę bez jego zgody to nie zależnie czy jest to prostytutka, kasjerka, księgowa, rencistka czy trzecioligowy rezerwowy obrońca drugiej drużyny Polonii Głubczyce to jest to gwałt. A chyba nie muszę mówić kto ma jeszcze bardziej chujową opinie po prostytutkach, komornikach, politykach razem wziętych - tak, przestępcy seksualni.


Już widzę jak jakaś nielegalna imigrantka z Rosji idzie na policję złożyć zeznania, że jeden z jej dzisiejszych 10 klientów wyruchał ją analnie, a zapłacił tylko ze seks normalny. Oczywiście policja odrazu wzywa wojsko aby wytropiło takiego delikwenta i rozstrzelało na miejscu bez procesu, namierzą go po kolorze butów... nosił czarne. :laughingnew:
Pisząc że prawo ich nie ochrania, miałem na myśli to, że tego typu zbrodnie są zatajane przez same prostytutki, albo nie traktowane zbyt poważnie przez policję, to się chyba rozumie samo przez się.

Ps. Nie bez powodu wielu seryjnych morderców na swoje ofiary wybierało właśnie prostytutki, ponieważ jest to specyficzna grupa, która robi wszystko żeby nie istnieć, trochę w mentalności przypominają bezdomnych. Oczywiście prawo ich ochrania, ale nie do końca.

Ps2. dlaczego kasjerka musi być dupodajką, bo chyba mi coś uciekło? I czy w związku z tym np. sprzątaczka też jest dupodajką? Ciekawe stereotypy się tutaj tworzą.
Awatar użytkownika
Zidane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kiedyś jakaś była...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Zidane pisze:Już widzę jak jakaś nielegalna imigrantka z Rosji idzie na policję złożyć zeznania,

Zidane pisze:że tego typu zbrodnie są zatajane przez same prostytutki,


Em.... Ja nie wiem już jak wam tłumaczyć - czy zgwałcisz nielegalnie przebywającą Rosjanke trudniącą się prostytucją czy królową Elżbietę GWAŁT TO GWAŁT
A gwałty nie są zatajane tylko przez prostytutki. Pierwszy lepszy wynik z internetu :

Według różnych badań i statystyk, w Polsce może dochodzić nawet do 200 przypadków gwałtu dziennie. Wg danych policji zgłaszanych jest tylko PIĘĆ z nich.


Chociażby przez takie osoby jak Ty które rozpowszechniają informacje, że policja będzie miała to w dupie, że winą obciążą ofiarę, strachem przed ponownym spotkaniem oprawcy, wstydem, życzliwymi sąsiadami którzy strasznie lubią plotkować i masą innych czynników.

Zidane pisze:Nie bez powodu wielu seryjnych morderców na swoje ofiary wybierało właśnie prostytutki,

A ja myślałem, że najłatwiej je po prostu zwabić w najbardziej odpowiednie miejsce do zabicia.
Nigdy nie zagłębiałem się w tematykę seryjnych morderców bo zawsze wolałem bardziej płatnych morderców czy terrorystów i innych gangsterów mafijnych, ale specjalnie dla Ciebie sprawdziłem ofiary 10 losowych "seryjnych morderców" na Wikipedii.

Aleksandr Łabutkin - 15 ofiar, zabijał głównie w lesie grzybiarzy, myśliwych i spacerujących ludzi.
Peter Bryan - 3 ofiary, ekspedientka, kumpel z dzieciństwa, kumpel z celi.
Waneta Hoyt - 5 ofiar, własne dzieci.
Elfriede Blauensteiner - 3 ofiary, mąż + starsi ludzie którymi się opiekowała.
Kaspars Petrovs - 13 ofiar, staruszki.
Michel Fourniret - 8 ofiar + 10 prawdopodobnych, głównie nieletnie dzieci.
Luis Garavito - 140 ofiar (prawdopodobnie dwa razy więcej), młodzi chłopcy w wieku wczesnoszkolnym.
Arnfinn Nesset - 22 ofiary kliniki, w której pracował.
Donato Bilancia - 17 ofiar, głównie mężczyźni i ich żony podczas rabunku + 4 prostytutki.
Włado Taneski - 3 ofiary, koleżanki jego matki, same sprzątaczki.

Także to jakiś mit rozpowszechniany przez postać Kuby Rozpruwacza i hollywoodzkie filmy. Równie dobrze takiemu psycholowi może się spodobać duszenie kablem od czajnika ślusarzy w czerwonych spodniach.

Zidane pisze:Ps2. dlaczego kasjerka musi być dupodajką, bo chyba mi coś uciekło?


Mi też chyba coś uciekło bo za cholera nie widzę w tym temacie takiego posta.....
Natomiast były posty o tym jakim to trzeba być frajerem, żeby chodzić na dziwki skoro w 5 MINUT można wyrwać biedronkową ekspedientkę i być samcem alfa.

taki_tam pisze:.
Trzeba być niezłym frajerem skoro trzeba płacić komuś aby ktoś z nim uprawiał seks. W dzisiejszych czasach nie jest to takie trudne o ile się jakoś wygląda i ma się coś sensownego do powiedzenia.


B L A C K E D** pisze:można zagadać w markecie do zwykłej kasjerki i można ją wyrwać w 5 min


Ale na takie gnioty to już KOMIN odpisał wam bardzo dobrze:

komin pisze: kasjerki ktore mozna wyrwac w 5 minut tudziez inne laski z klubu za dwa drinki wierzac naiwnie ze one beda "czyste" bo niby za darmo. Przeciez jak laska za darmo, to juz nie jest "pro" i calujac nie myslisz ze niedawno plynela po niej sperma innego kolesia :lol: Ojej! ciekawie wiec kto jej stawial drinki na wczorajszej imprezie? Ktos inny?? ...a chuj tam niewazne, napewno byl ladny :lol: Grunt ze meskie ego podbudowane, przeciez "wyrwal" a nie kupil.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




parostatek pisze:
Zidane pisze:Już widzę jak jakaś nielegalna imigrantka z Rosji idzie na policję złożyć zeznania,

Zidane pisze:że tego typu zbrodnie są zatajane przez same prostytutki,


Em.... Ja nie wiem już jak wam tłumaczyć - czy zgwałcisz nielegalnie przebywającą Rosjanke trudniącą się prostytucją czy królową Elżbietę GWAŁT TO GWAŁT
A gwałty nie są zatajane tylko przez prostytutki. Pierwszy lepszy wynik z internetu :

Według różnych badań i statystyk, w Polsce może dochodzić nawet do 200 przypadków gwałtu dziennie. Wg danych policji zgłaszanych jest tylko PIĘĆ z nich.


Chociażby przez takie osoby jak Ty które rozpowszechniają informacje, że policja będzie miała to w dupie, że winą obciążą ofiarę, strachem przed ponownym spotkaniem oprawcy, wstydem, życzliwymi sąsiadami którzy strasznie lubią plotkować i masą innych czynników.

Nie będę się wtrącać do dyskusji o prostytucji, chcialam Ci jedynie podziekować za mądre słowa. :ok:
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna




parostatek pisze:Em.... Ja nie wiem już jak wam tłumaczyć - czy zgwałcisz nielegalnie przebywającą Rosjanke trudniącą się prostytucją czy królową Elżbietę GWAŁT TO GWAŁT
A gwałty nie są zatajane tylko przez prostytutki. Pierwszy lepszy wynik z internetu :

Według różnych badań i statystyk, w Polsce może dochodzić nawet do 200 przypadków gwałtu dziennie. Wg danych policji zgłaszanych jest tylko PIĘĆ z nich.

Chociażby przez takie osoby jak Ty które rozpowszechniają informacje, że policja będzie miała to w dupie, że winą obciążą ofiarę, strachem przed ponownym spotkaniem oprawcy, wstydem, życzliwymi sąsiadami którzy strasznie lubią plotkować i masą innych czynników.

Ja nie pisałem o gwałcie w pojęciu ogólnym, tylko o tym, że prostytutki jako GRUPA ZAWODOWA są szczególnie narażone ze względu na pełniony przez siebie zawód i z tego też względu ich zgłoszenia na policję częściej będą bagatelizowane, niż gdyby sprawę zgłaszała normalna babka. Pozatym jako GRUPA ZAWODOWA prostytutki przeważnie mają powody aby pozostać anonimowe i w związku z tym niechętnie udadzą się na komisariat, aby złożyć zeznania, a na pewno mniej chętnie niż studentka, kura domowa czy jakakolwiek inna kobieta. Przypominam ci że jesteśmy w temacie o PROSTYTUTKACH i moje wypowiedzi odnoszą się do nich, w związku z tym twoje statystyki, że innych też gwałcą, są gówno warte.

A parafrazując twoją wypowiedź KRADZIEŻ to KRADZIEŻ, ale jak jesteś idiotą i zostawisz otwarte na oścież drzwi do mieszkania i idziesz do pracy na 8h, to szansa, że wrócisz do pustego mieszkania jest większa, niż gdybyś te drzwi zamknął. :facepalm:

Łopatologicznie: jak jesteś prostytutką i dajesz dupy za kasę, zostając sam na sam z anonimowym klientem za zamkniętymi drzwiami, szansa, że ktoś cię zgwałci jest wyższa, niż w przypadku normalnych kobiet.

parostatek pisze:Nigdy nie zagłębiałem się w tematykę seryjnych morderców (...) ale specjalnie dla Ciebie sprawdziłem ofiary 10 losowych "seryjnych morderców" na Wikipedii.
(...)
Także to jakiś mit rozpowszechniany przez postać Kuby Rozpruwacza i hollywoodzkie filmy. Równie dobrze takiemu psycholowi może się spodobać duszenie kablem od czajnika ślusarzy w czerwonych spodniach.


Szczerze? Wystarczyło że wpisałem w google serial killers + prostitutes i bez żadnego wysiłku posypała się cała masa źródeł, którch mógłbym użyć do poparcia swojej tezy, jednakże takie bezmyślne kopiowanie treści mija się z celem, to rzucę tylko jakimś cytatem:

https://www.salon.com/2010/12/17/sex_workers/ pisze:A report was released last month finding that 70 percent of known victims of serial killers are women (consider that only 22 percent of homicide victims in general are female); and it turns out sex workers are 18 times more likely than "normal" women to be murdered. Why might this be? Well, in the words of the Green River Killer, who targeted prostitutes:

I picked prostitutes as victims because they were easy to pick up without being noticed. I knew they would not be reported missing right away and might never be reported missing. I picked prostitutes because I thought I could kill as many of them as I wanted without getting caught.


i jeszcze jeden link do seryjnych morderców :
http://www.lifedeathprizes.com/real-life-crime/killers-who-targeted-prostitutes-63688
Awatar użytkownika
Zidane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kiedyś jakaś była...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja uważam że, jesteśmy prostytutkami ;p A z tym szacunkiem to jest tak że, jak samemu ma się o sobie dobre zdanie i parę bliskich osób też ma pozytywne to szacunku od całej reszty już się nie potrzebuje. Szczerze - gdybym była facetem który ogląda możliwe że, także siedzialabym na forum i hejowała te wycieruchy z showapa ;ppp No ale, jestem po tej drugiej stronie i dobrze mi z tym, szacunku od nikogo nie wymagam. A tak po za tym to i tak wszyscy umrzemy, wole się dobrze bawić i mieć wywalone ma opinie tych co bawią się gorzej xD

A co do prostytutek to szanuje dziewczyny bo ciężko pracują, odkładają kasę na starość, żeby potem nie płakać że renta/emerytura niska i nie ma z czego żyć. To tak pół żartem pół serio :) A tak całkiem szczerze - świat jest niesprawiedliwy, jednemu się uda dorobić bo ma pomysł na biznes, inny skończy studia i znajdzie dobra prace, jeszcze inni mają chojnych rodziców. Są też tacy co do wyboru mają uczciwy zapierdol za najniższą krajowa (no jak SU upadnie to pewnie tak skończymy;)), żebranie pod biedrą lub jakieś nietypowe zajęcie typu prostutucja/showup. Jeżeli to się nie wiąże z tym że dziewczyna która się tym zajmuje trąci szacunek do siebie, zaczyna pić i kończy w psychiatryku z załamaniem nerwowym (bywa i tak) to mi nic do tego. Szanuje bardziej niż polityków - złodzieji i księży. Tylko pamiętajcie, płaćcie podatki!!! ;p
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Zidane pisze:Łopatologicznie: jak jesteś prostytutką i dajesz dupy za kasę, zostając sam na sam z anonimowym klientem za zamkniętymi drzwiami, szansa, że ktoś cię zgwałci jest wyższa, niż w przypadku normalnych kobiet.

Łopatologicznie: jak jesteś prostytutką i dajesz dupy za kasę to potencjalny anonimowy klient pałający chęcią gwałtu prawdopodobnie nie będzie miał szansy na żadne sam na sam za zamkniętymi drzwiami bo tych drzwi nigdy nie przekroczy.
Jeśli jednak się tak stanie to potencjalny gwałciciel musi jeszcze przeżyć jakoś te probe gwałtu bo przeciętna prostytutka wie jaka ma robotę i z reguły zabezpiecza się na wypadek spotkania świra na swojej drodze.
Załóżmy jednak ze wszystko poszło zgodnie z planem gwałciciela i mu się jednak udało...w 9 na 10 przypadków prostytutka zgłosi to na policje.
Nie wiem skąd się nagle wziął ten temat gwałtu na prostytutkach? W ogóle w tym temacie duzo ludzi ciągle brnie w patologie, a patologie w tym zawodzie są równie częste jak w każdym innym.
To mowie ja komin alias "stary kurwiarz" :D a poza tym... życie jest piękne :smoke:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Zidane pisze:i z tego też względu ich zgłoszenia na policję częściej będą bagatelizowane, niż gdyby sprawę zgłaszała normalna babka. P

Za dużo chyba filmów Patryka Vegi oglądasz. Zgłoszenie to zgłoszenie, a bagatelizuje to tylko opinia publiczna chociażby taka jak Ty. Idąc waszym tokiem rozumowania to myślisz, że skoro dziwka która opierdoli z dupy do ust menelowi za garść szekli to nie pójdzie złożyć zawiadomienia o gwałcie? Przecież to jest dla takiej kurwy łasej na pieniądze złoty strzał na otrzymanie kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych na pstryknięcie palca. Ustalcie jedną wersje bo raz traktujecie je jak wyrachowane kurwy a raz jak sierotki Marysie.

Zidane pisze:A parafrazując twoją wypowiedź KRADZIEŻ to KRADZIEŻ, ale jak jesteś idiotą i zostawisz otwarte na oścież drzwi do mieszkania i idziesz do pracy na 8h, to szansa, że wrócisz do pustego mieszkania jest większa, niż gdybyś te drzwi zamknął. :facepalm:


Bo prostytutka to idiotka i gdy tylko klient już jest w okolicy to otwiera drzwi, wychodzi na klatkę i wypina dupsko zamykając oczy w oczekiwaniu na spust w dupę. I zgodzę się z tobą, że ryzyko spotkania świra na swojej drodze mają większe niż "normalna kobieta", ale chyba tylko od kury domowej która wychodzi z domu raz na kwartał, bo przemiał ludzi jest stokrotnie większy w sklepie mięsnym niż u zwykłej kurwy, a o tym, że w dzisiejszych czasach ekshibicjonizm na otwartych portalach społecznościowych pozwala Ci wyszukać idealnej pod każdym względem ofiary na całym globie rozpisywał się nie będę. Już chyba pisałem wyżej, że to kurwa wybiera klienta a nie klient kurwę. Na agencji to już w .... Z resztą to co ja będę non stop wam to tłumaczył skoro wy to macie w dupie.

A i poczytałem trochę w nocy o tych zabijanych prostytutkach o których wypominałeś i wychodzi na to, że zdecydowana większość z nich to tak zwane crackwhores - czyli kobiety które popadły we wszelkiej maści nałogi, problemy oraz nie rzadko w bezdomność i za kilka dolarów wepchną sobie nawet kij baseballowy w dupę byle by tylko dostać parę dolarów na poskromienie głodu.


I odbijmy tak jak KOMIN napisał od tych patologicznych zachowań bo zaraz będziemy się rozwodzić nad szkodliwym wpływem klocków lego w jelicie grubym - a drogę przez jaką się tam dostały to pomine...
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




komin pisze:
Zidane pisze:Łopatologicznie: jak jesteś prostytutką i dajesz dupy za kasę, zostając sam na sam z anonimowym klientem za zamkniętymi drzwiami, szansa, że ktoś cię zgwałci jest wyższa, niż w przypadku normalnych kobiet.

Łopatologicznie: jak jesteś prostytutką i dajesz dupy za kasę to potencjalny anonimowy klient pałający chęcią gwałtu prawdopodobnie nie będzie miał szansy na żadne sam na sam za zamkniętymi drzwiami bo tych drzwi nigdy nie przekroczy.
Jeśli jednak się tak stanie to potencjalny gwałciciel musi jeszcze przeżyć jakoś te probe gwałtu bo przeciętna prostytutka wie jaka ma robotę i z reguły zabezpiecza się na wypadek spotkania świra na swojej drodze.

Bo wiadomo, że gwałciciele zawsze chodzą z tabliczką w ręku "cześć, jestem Romek i zamierzam cię zgwałcić", po to, aby potencjalne prostytutki mogły im nie otwierać drzwi. Proste. :smoke: A tak poza tym nie wiem jak prostytutki zabezpieczają się przed świrami, aczkolwiek wydaje mi się, że kiedy tak sobie leżą nago na łóżku a klient je posuwa, to chyba zbyt wielkich możliwości do obrony nie mają (ani zbyt wielu miejsc gdzie mogłyby coś schować do obrony). No chyba że każda jest prowrestlerem i zna 1000 chwytów, albo chowa w dupie pager i dzwoni po alfonsa z pokoju obok (jeśli takiego ma).

parostatek pisze: I zgodzę się z tobą, że ryzyko spotkania świra na swojej drodze mają większe niż "normalna kobieta", ale chyba tylko od kury domowej która wychodzi z domu raz na kwartał, bo przemiał ludzi jest stokrotnie większy w sklepie mięsnym niż u zwykłej kurwy

Równie dobrze możesz napisać, że na warszawskiej patelni w centrum miasta większa szansa że cię zgwałcą, niż w jakiejś obskurnej, zapyziałej dzielnicy po zmroku, gdzie kręcą się tylko ćpuny i pijaczki, bo przecież przemiał ludzi większy.
parostatek pisze: a o tym, że w dzisiejszych czasach ekshibicjonizm na otwartych portalach społecznościowych pozwala Ci wyszukać idealnej pod każdym względem ofiary na całym globie rozpisywał się nie będę.

Może to i lepiej, bo argumenty typu: "nikt nie napadnie na stację benzynową, kiedy można napaść na sklep spożywczy" są naprawdę do dupy, a świat tak nie działa.
parostatek pisze:Już chyba pisałem wyżej, że to kurwa wybiera klienta a nie klient kurwę.

Oczywiście, proponuję abyś zadzwonił jutro do jakiejś kurwy eksperymentalnie i zapytał się jakie kryteria musisz spełniać, żeby zechciała się z tobą umówić na odpłatne ruchanko. Zapytaj, czy musisz zakładać garnitur, wypastować buty i takie tam. :good3:
parostatek pisze:I odbijmy tak jak KOMIN napisał od tych patologicznych zachowań

i na to w sumie mogę się zgodzić, bo to i tak robi się już nudne.

pureboomb pisze: A tak po za tym to i tak wszyscy umrzemy, wole się dobrze bawić i mieć wywalone ma opinie tych co bawią się gorzej xD

+1
i tego się trzymajmy.
Awatar użytkownika
Zidane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kiedyś jakaś była...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Zidane pisze:Bo wiadomo, że gwałciciele zawsze chodzą z tabliczką w ręku "cześć, jestem Romek i zamierzam cię zgwałcić", po to, aby potencjalne prostytutki mogły im nie otwierać drzwi. Proste. :smoke: A tak poza tym nie wiem jak prostytutki zabezpieczają się przed świrami, aczkolwiek wydaje mi się, że kiedy tak sobie leżą nago na łóżku a klient je posuwa, to chyba zbyt wielkich możliwości do obrony nie mają (ani zbyt wielu miejsc gdzie mogłyby coś schować do obrony). No chyba że każda jest prowrestlerem i zna 1000 chwytów, albo chowa w dupie pager i dzwoni po alfonsa z pokoju obok (jeśli takiego ma).


Zidane pisze:Zapytaj, czy musisz zakładać garnitur, wypastować buty i takie tam. :good3:


Zapomniałeś napisać żeby ogolić jaja, kupić bukiet róż i pudełko czekoladek.... A! I gumki! Trzeba mieć własne - najlepiej to już założyć na siebie przed wyjściem z domu. Nie mam pojęcia jak Ci wytłumaczyć, że to dziwka wybiera klienta a nie odwrotnie - już się gdzieś chyba wyżej rozpisywałem mniej więcej na ten temat. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to, że masz kasę nie znaczy nic - większość prostytutek na starcie odrzuca małolatów. I nie mam tu namyśli tylko osoby niepełnoletnie, zazwyczaj odpadają panowie w wieku wczesno studenckim. Z kilku powodów - raz, że kobiety preferują starszych facetów a dwa, że są niedoświadczeni plus taki młody chuj jest strasznie nabuzowany i chce szybko, ostro, dużo, na pincet sposobów - są nie ogarnięci. A już nie pisząc o dziewczynach które za spotkanie biorą w obcej walucie. Zadzwoń do takiej escort girl co za godzinne spotkanie kasuje 300EURO i powiedz jej, że pół roku odkładałeś z pensji na taśmie by ją zaliczyć to zabije Cie śmiechem. One mają w piździe twój pańszczyźniany hajs - wolą dłubać w tym czasie w nosie.

Jasne, że jak się uprze to i tak zgwałci - przecież nawet z więzienia o zaostrzonym rygorze Alcatraz spierdolili a podobno miało się nie dać, ale chyba jednak środki prewencji przed tym były mocne. Śmiejesz się o tabliczce w ręce, ale chyba zapominasz o kilku rzeczach po których kategoryzujemy ludzi na samym starcie - primo, wzrok. Zanim wejdziesz do kurwy na mieszkanie spotkasz zmaterializowaną barierę którą zatrzyma cię w miejscu - drzwi. No ni chuja nie przejdziesz przez zamknięte drzwi, nawet jak się zesrasz to nie dasz rady... Nidyrydy. Drzwi do mieszkania nierządnicy zawierają przeważnie judasza - nie, nie tego co sprzedał Jezusa za talerz pierogów z mięsem w piątek w czasie postu - takie małe gówienko ze szkiełkiem zainstalowane na wysokości oczu przez które możesz sprawdzić co się znajduje po drugiej stronie wrót i to bez ich otwierania - it's magic. To pierwszy pancerz kurwy bo jak twoja aparycja jej się nie spodoba to Cię nie wpuści. Możesz pukać do drzwi przez godzinę i jedyne co się stanie to dwójka smutnych panów w jednolitym ubiorze z białym albo żółtym iście neonowym napisem P O L I C J A na wezwanie zaniepokojonej obywatelki w wieku dużo dużo po produkcyjny spacyfikuje Cię na glebe i wywiezie na dwie pełne doby do kurewsko zimnej celi gdzię będziesz stukał głową o rant metalowej pryczy a do jedzenia dostaniesz dwie kromki chleba, plasterek najpodlejszego żółtego sera jaki tylko można znaleźć w dyskoncie i stuośmiedziesięciopięcio gramowy kawał serdelowej. Secundo, słuch, rozmowa, język ciała. Zanim twój ptaszek zacznie wysiadywać jajka w gniazdu dochodzi wymiany myśli, wymiany zdań, do dyskusji - musicie po prostu ze sobą chwile porozmawiać. A jak wiadomo rozmowa to nie tylko wypluwanie ciągu słów z otworu gębowego, ale przede wszystkim mowa ciała. To druga warstwa ochronną prostytutki. Nie spodoba jej się w jaki sposób zachowujesz się w bezpośredniej krótkodystansowej interakcji to Cię poprosi abyś wyszedł. A uwierz mi, że nie bez powodu prostytutki tak jak barmani nazywani są po części psychologami. Wiadomo, że młodą córę Koryntu łatwiej omotać, zbajerować, omamić... I tu dochodzimy do kolejnej rzeczy, do kolejnej warstwy ochronnej - INTUICJA I DOŚWIADCZENIE. Chyba nie powierzasz spotkanemu chwile temu przypadkiem cyganowi portfela do przypilnowania w czasie w którym będziesz sobie wiązał buty. O chuj ocenianie książki po okładce... jak to bardzo się przydaje w życiu, prawda? Nie podoba Ci się klient, jego zachowanie wydaje Ci się podejrzane - grzecznie prosisz aby wyszedł i zamykasz drzwi. No tak, ale zaraz napiszesz, że heheeh będzie dobrze udawał i podczas tego jak już będzie ją posuwał to przypuści krwiożerczy atak i zapoluje na zwierzynę. Na takie przypadki kurtyzany mają pochowane w każdym miejscu za wyjątkiem własnego odbytu gaz pieprzowy. Dodatkowo dochodzi jeszcze jedna broń - kobiecy, piskliwy KRZYK który zwoła do szczekania wszystkie bezpańskie kundle w okolicy. A coś tam jeszcze nabazgrałeś o sztukach walki i i czarnym pasie w jujutsu. Skoro się już tego tak przypierdoliłeś to może odpal na youtube pierwszą lepszą walkę ZAWODOWCÓW i przypatrz się morderczemu ciosowi po którym każdy najtwardszy skurwiel na świecie pada jak mucha pierdolnięta gazetą. Cios w jaja - nawet świetnie przeszkoleni asasyni zarani haszyszem padają po tym jak ktoś im wypierdoli luja na wór. A chyba nie muszę przypominać, że podczas stosunku jajca są odsłonięte tak mocno, że już kurwa mocniej się nie da.
Tak, telefon komórkowy to kolejny sposób na bezpieczeństwo zawierania transakcji między prostytutką a klientem, między "divą a szwagrem". Nawet jeżeli dziewczyna pracuje sama to przeważnie o spotkaniu informuje koleżankę, przyjaciółkę czy nawet własną matkę jak ma taką ochotę. To jest jeden z głównych sposobów zabezpieczania się dziewczyn na wyjazdach - zauważ, że większość odrzuca na starcie wyjazdy do prywatnych mieszkań. Wiadomo, że w hotelu jest bezpieczniej niż na jakimś nieznajomym adresie w wypizdowie gdzie nawet psy dupami nie szczekają a kaczki rzucają przechodniom chleb byle by się z nimi chwile pobawić. Dziewczyny po wejściu do pokoju hotelowego zazwyczaj informują swojego kooperatora, pilota wyprawy o sytuacji na froncie - mają umowy, ze jeśli w wyznaczonym wcześniej czasie się nie odezwie to somebody better call the police office. Oraz jeszcze jeden, najważniejszy punkt obronny kurwy, pierdolony bastion przez który japońskie kamikaze i kaiteny mogą się nie przedostać. DEZINFROMACJA - celowe przekazanie fałszywej informacji wprowadzającej w błąd - bardzo ważne w wojsku, ale i często przydatne w zwykłym, szarym życiu. Przecież tak naprawdę nic o tej kurwie nie wiesz - widziałeś jej zdjęcia, znasz adres spotkania ale kurwa praktycznie nic po za tym. Bardzo często nie wiesz z kim się tak naprawdę spotykasz bo widziałeś na zdjęciu jej cycki, dupsko, ale 90% szonów dających dupy za pieniądze nie pokazuje swojej twarzy w ogłoszeniach. Nie masz za chuja pojęcia co jest za tymi drzwiami. Czy stoi tam roznegliżowana seks bomba czy może lysy kark w żonobijce który zaraz skroi Cię z fantów. Nie łazisz po całym mieszkaniu, nie wiesz czy za ścianą pokoju w którym się ruchasz ktoś przebywa. To już w bardzo dużym stopniu odstrasza potencjalnych popierdolenców.

To są tylko te środki ochrony które ja jako frajer płacący za seks który mogę mieć w pięć minut w biedronce zauważyłem - przecież nie jestem dziwką i nie znam całej zakulisowej akcji i wszystkich tricków jakimi się posługują.


Agentury i ssaki leśne nie zostały tutaj przytoczone. W agencjach oprócz ladacznic jest ochrona a spoty do ruchania grzybiarek są zazwyczaj pilnowane.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




I to by bylo wlasciwie wszystko w temacie gwalconych prostytutek... :D
Dodam jeszcze od siebie ze w swojej karierze spotkalem JEDNA jedyna dziewczyne ktorej ktos zrobil ziaziu i to dosc powaznie. Tyle ze to byla typowa poczatkujaca "cichodajka" ktora notabene po znudzeniu sie szolapkiem postanowila podzialac w innej troszke branzy. Niestety zaplacila dosc drogo za swoja naiwnosc.
Nigdy zas w zyciu nie slyszalem o podobnych historiach od PRO. Slyszalem za to co moze zrobic ta biedna bezbronna prostytutka klientowi ktory sie nieladnie zachowuje tudziez wpada na genialny pomysl ze jednak nie zaplaci (nie wszystkie pro biora z gory - dla dociekliwych). To co one potrafia takiemu kolesiowi zrobic to jest dopiero "gwalt", niefizyczny ale moze baaardzo zabolec. Historyjki...
Tak na koniec, nie oceniajmy, jeden woli ruchac cale zycie te jedna jedyna, drugi wyrywa atrakcyjne kasjerki w 5 minut, ktos inny przez seks rozumie codzienne zwalenie sobie konia na ShowUp.tv, jeszcze inny chodzi do prostytutek. Tak dlugo jak wszyscy sa szczesliwi to chyba niema problemu. I nie demonizujcie prostytutek bo to nie sa niedomyte potwory ociekajace sperma nekrofili. Jesli pominiemy te wyciagane tutaj ciagle patologiczne przypadki to przecietna pro jest najczesciej calkiem normalna atrakcyjna dziewczyna, a to "jak z nia bedzie" zalezy od nas samych. Jak w zyciu, jak kogos traktujesz tak sam bedziesz traktowany.



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości