Czy ktoś powiększał penisa

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Panowie mam pytanie. Czy ktoś z Was w przeszłości powiekszał penisa tabletkami penilarge? Obecnie poważnie się nad tym zastanawiam bo wielkość mojego penisa to moj wielki kompleks, z którym probuje walczyć od wielu lat ale mi się średnio udaje. Penis mój jest wielkości 11 cm czyli niewiele. Nie byłem do tej pory z dziewczyna. Wprawdzie prawie raz doszlo do stosunku ale potem zrezygnowałem z uwagi na to,że bałem sie jak ona będzie się na mnie patrzyła ( wiedziałem,że nie będe dla niej pierwszym i po prostu bałem się,że mnie porówna do tego poprzedniego).
Do tej pory ćwiczyem penisa i stosowałem pompki ale nic nie dało efektu Jak jest z Penilarge?
Awatar użytkownika
mapiak
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2021, 07:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trzeba przetestować. Skoro nie brałeś tabletek to nie możesz napisa,ze nie da się nimi pwiększyć penisa. Sam przyjmowałem penilarge i mogę napisać z pełnym przekonaniem,że pensa powiększyć się nimi da. Moze nie o 10 cm jak niektórzy piszą ale o 2- 3 to na spokojnie. Tabletki nie sa takie tanie ale zauwaz,ze bezpieczne bo dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny.
Polecam natomiast uważać na tabletki niewiadomego pochodzenia, których jest dosć sporo . Nie wiesz jaki jest ich skład i jak na Ciebie zadziałaja.
Awatar użytkownika
Motion
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2021, 09:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No nie wiem czy tylko o 2-3cm... wziąłem kilka tych tabletek i tak mi urósł ze teraz mam problem z kolanami bo mi kutas rzepki wybija. #niepolecam
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ile masz $$$ na to powiększenie ? Znam klinikę w Rosji co robią takie rzeczy, ale podobno mocno ryzykowny zabieg wiec nie jest to rekomendacja.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Ja sobie mocno powiększyłem dzięki przesiadce... z Golfa III hatchback na Passata B6 kombi.

Łoooo qrła... Panie, tak mi urósł, że teraz muszę lać na stojąco, bo na siedząco już nie da rady! :rofl:
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


No niektórzy pisza,ze penis się powiększy, niektórzy ,że nie ma szans. Sam jednak wolałbym wypróbować jak to naprawdę jest bo operacji się boję ( z tego co czytałem to zabieg chyba nwet nie jest wykonywany w Polsce tak wiec jest to poza moimi możliwościami). Nie chcę sobie za bardzo jeszcze wstrzykiwać do penisa kwasu hialuronowego bo taka opcja rownież jest z tego co się pytałem.
czy brałeś sam te tabletki? Bo mam kilka pytań.
Awatar użytkownika
mapiak
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2021, 07:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brałem. Właśnie dlatego piszę. Staram się nie wystawiac recenzji środkom, z ktorymi nie miałem autentycznie styczności bo nie ma to sensu. Wiele osób pieprzy tutaj durnoty o tym,że nie działa a sami nie wyprobowali i takich rzeczy również nie lubie. Sam jak zaczynałem brać te tabsy to również przekonania nie miałem bo nie sądziłem,zę tabletki na powiekszanie penisa mogą działać ale jednak. zadziałały. Akurat penilarge są z tego co czytałem jedynymi z najbardziej polecanych tabletek.
Awatar użytkownika
Motion
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2021, 09:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jaka ściema masakra tego sie czytać nie , i te brednie tabletki Ci powiększa, no niestety nie powiększa ci kutasa , jedynie co cię powiększa to problemy zdrowotne

A Ty Motion dupotion przestań pierdolic takie głupoty
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits, wyluzuj :D przeciez te wszystkie posty to ten sam koleś pisze… tu sprzedaje tabletki na powiększenie kutasa, w innym wątku feromony… tak cudowne ze jak sie nimi skropię to mi sie laski od kutasa nie oderwą… (oczywiście powiększonego kutasa) :lol: :lol: :lol:
Chłopak po prostu robi w marketingu i sie stara jak moze :good3: :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ale ja bardzo wyluzowana jestem ... :D
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Żadne tabletki nie są w stanie powiększyć penisa. Marnowanie pieniędzy i możecie sobie zrobić krzywde.
Awatar użytkownika
Johntsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 11 lis 2022, 03:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: batwomen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RiseShine



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości