Metody powiększania penisa

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Metody powiększania penisa
16 kwie 2024, 13:37
Witam. Wypróbowałem już wiele metod powiększania penisa. W tym pompki oraz ćwiczenia.Niestety ale nie sa skuteczne. Obecnie zastanawiam sie nad tabletkami. Przeczytałem jak do tej pory wiele opinii na temat poszczególnych firm w sieci. Najkorzystniej wypowiadają się o Penilarge. Czy ktoś z Was kupował może te tabletki? Ile trzeba je mniej wiecej brać aby był efekt?
Awatar użytkownika
Charlac
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2024, 11:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przyjmowałem. Najlepiej jest kupić całą kurację bo efekt widać po miesiącu przyjmowania najwcześniej. Najlepsze efekty widac po 3 miesiacach. U mnie powiększenie to 3 cm na długości oraz 2 cm w obwodzie chociaż na forach można wyczytac,ze Penilarge na każdego działa inaczej tak więc u Ciebie może byc to wiecej albo mniej. Musisz brać to regularnie bo jak nie będziesz brał tego regularnie to nie będzie takiego efektu. Jest taka zasada
Awatar użytkownika
Marar
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2023, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie man
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja również się nad nimi zastanawiałem .Przejrzałem sobie wiele opinii to najwięcej pozytywnych mają właśnie Penilarge. Są oczywiście i negatywne i neutralne opinie ale więcej jest pozytywów tak więc może i się zastanowię nad przyjmowaniem. Możecie napisać jak jest z efektem? Jak już penis się powiekszy to czy aby po czasie nie wraca do poprzedniego stanu? No i jak dokładnie działają te tabletki ? Jaki jest ich schemat działania ?
Awatar użytkownika
jamie80
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2022, 07:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Penilarge zawiera składniki, tkóre sprawiają,ze więcej krwi napływa do penisa. Dzięki temu ciała jamiste mocniej się rozszerzaja i to rozszerzenie jest na dłużej. Nie jest to jedynie chwilowy\ efekt. Sam trochę się tego obawiałem na samym początku ale nie. Jest to na stałe tak więc nie byla to kasa wyrzucona w błoto .Oczywiście generuje to pewne efekty uboczne. Na przykład częste erekcje na początku brania. Czasami w nieoczekiwanych momentach ale z czasem wszystko się stabilizuje. Erekcja również jest mocniejsza.

Przynajmniej ma to jakieś działanie w przeciwieństwie do pompek, których się używa i nie dają efektu.
Awatar użytkownika
Marar
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2023, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie man
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość