Jak wyrywać gąski...Kącik porad sexualnych Maqsona

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
I nuta na dziś:P



http://ShowUp.com.pl
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie mam nic do powiedzenia. No, może poza jednym, Obrazek
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


hahah zgadzam sie trudne to jest :blind:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
rabarbar
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2016, 03:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: adad
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jestem tu nowy,przeczytałem cały wątek,było miło i śmiesznie,pozdrawiam autorów :)
Awatar użytkownika
edek1990
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 08 cze 2016, 07:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: lollipop-star
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


edek1990 pisze:Jestem tu nowy,przeczytałem cały wątek,było miło i śmiesznie,pozdrawiam autorów :)


Mam tak samo jak Ty :D
Awatar użytkownika
limaczeek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2016, 07:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hehe_lol


Siemanerko!!!

Nie ukrywam, iż do mojego powrotu w chwale i banach na foro po części przyczyniły się listy od moich fanów, które niczym Bat-sygnał dla Batmana, były dla mnie bat-oznaką, że wciąż jestem tutaj bat-potrzebny. Nadeszła więc długo oczekiwana przez wszystkich chwila na odświeżenie tego wątku. Po przeczytaniu wszystkich listów było dla mnie zaskoczeniem jak wielu z Was nie potrafi doprowadzić do sexu na pierwszej randce, no cóż Wielki Maqson po raz kolejny opisze Wam jak to się robi i wskaże najlepszą drogę do cipska Waszych ślicznotek:P Z racji tego, że większość z Was należy do grupy powiedzmy, że "upośledzonej finansowo" zajmiemy się w tym odcinku wersją budżet, czyli do około 60 zł i zakładamy, że masz już nagraną laseczkę, bo tym zajmiemy się kiedy indziej:P

Na wstępie zaznaczam, że elementem niezbędnym do przeprowadzenia tej strategii jest czerwona fura dowolnej marki z zainstalowanym tuningiem Made in PL. Moją akurat, jak i każdego szanującego się ruchacza jest czerwona Calibra z napisem PIONEER na tylnej szybie, więc jeżeli nie posiadasz czytelniku takiej zajebistej czerwonej strzały to musisz sobie skołować do niej dostęp; na pewno znasz jakiegoś Sebę, lub Siwego w okolicy, więc popytaj czy nie kobźnie, bo masz maniurkę na celowniku. Jak masz wehikuł to możemy przystępować do akcji, więc robisz to tak:

Wkraczasz po swą wybrankę na wyboiste wiejskie stepy swoim Mustangiem level B i napawając się zawistnymi spojrzeniami tubylców kierujesz się pod Jej chawirkę, gdzie majestatycznie oznajmiasz swe przybycie. "Książę podjechał!" - mówi Twój klakson, panna więc w pełnej krasie wychodzi z drzwi; białe kozaki, miniówa w środku zimy oraz "futerko" i wytapetowana tak, że objętość Jej głowy jest większa niż zwykle o jakieś 15%. Musisz się jednak oprzeć pokusie podejścia tam przywitania buziakiem w policzek i broń boże otwarcia drzwi do auta - tak robią pizdy, a Twoim celem jest dziś granie twardziela i ciężko dostępnego( ;) ).

Ryzykując porysowaniem karoserii przez Jej żelbetonowe tipsy, pozwalasz Jej samej wejść, jednocześnie patrząc w komóre udając, że coś piszesz - jesteś człowiekiem sukcesu, a tacy są zajęci non topa i panna powinna się cieszyć, że masz dla Niej czas. "Sorry mała, pisałem do Łysego, bo ciągniemy furę z DE" to Twój tekst na powitanie, niech laska wie, że ma do czynienia z człowiekiem biznesu:P Cipa już lekko się wilży, ale to jeszcze nic, zabierasz swoją damę wieczoru na wycieczkę Jej życia! - na stację benzynową przy wylotówce z pierwszego większego miasta w okolicy, gdzie oszołomi ją blichtr lamp ulicznych oraz ludzi z wykształceniem ( wersja all-inclusive zakłada McDonalda, budżet 150 zł - to dla bogatszych użytkowników). No i tu niestety najtrudniejsza część randki; musisz dać wygadać się dziuni ze swojego dnia po drodze. No więc słuchasz gówna i niedojebanej gadki przeplatanej polingliszem o tym, że gimba Jej nie potrzebna bo i tak będzie modelką, że złapali Ją w kiblu na paleniu, że liczy się kesz i że Szczepan z 1b to na pewno jeszcze prawiczek, no chuj - czego się nie robi dla cipy?:P

Po dotarciu na stację wyskakujesz z bzykacza, kupujesz 2 hotdogi, truskawkową gumę do żucia, wodę mineralną i wracasz do auta. Wpierdalasz obydwa hotdogi, a lasce mówisz, że jesteś "na masie" i dajesz gumę do żucia - bo truskawkowe condony są za drogie, a niech też ma coś od życia:P Po tym spektakularnym pokazie czas zacząć nastrajać dziwuchę i skierować się w jakieś ustronne miejsce. W drodze do lasu Jej pierdolenie zagłuszasz ostrym techno na cała parę i tak przy miksie basów, mlaskania gumy do żucia i "sportowego" tłumika docieracie w jakiś zagajnik. Dobre wrażenie również robi jak co jakiś czas wrzucisz tekst w stylu "Zajebisty bas" albo "Dałem za tą tubę 2 stówy na giełdzie". No ale nic, jesteście w końcu na miejscu i czas rozpocząć grę wstępną; wrzucasz na sprzęt jakieś rosyjskie pop-techno-chujwieco-gówno i rozpinając rozporek uwodzicielsko pytasz - Chcesz pociągnąć? - no kurwa, która laska po takim wieczorze odmówi? Więc dziunia kręci krobką od szyb, wypluwa gumę do żucia i zabiera się do roboty. Dajesz Jej chwilkę zasłużyć na nagrodę po czym każesz Jej iść na tylne siedzenie, podmywasz cipę wodą mineralną, sam zakładasz gumę marki DUPLEX, które Miro przywiózł z Ukrainy, bo "tanie i takie jak orginały" i zabierasz się do roboty. Teraz słuchaj, wszelkie te gówniane legendy na temat punktu G i inne dyrdymały można w dupę wsadzić, a moja reguła brzmi: jeżeli ruchasz więcej niż 5 minut i laska zaczyna patrzeć czy dobrze spiłowała paznokcie to znaczy, że było Jej zajebiście, więc możesz odpalać petardę:P Po wszystkim wiążesz condona, wrzucasz na tylne siedzenie jako trofeum i odwozisz Ją do domu. Jeśli jesteś romantykiem możesz rano podjechać podwieść Ją do szkoły wręczyć jogurt i powiedzieć "myśl o moim kutasie jak będziesz go piła":P

No to by było na tyle w tym odcinku, czekam na Wasze listy i do zobaczenia wkrótce! Wasz Wujek Maqson - ruchacz numero Uno. Trzymka:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O dzięki Mistrzu za przekazanie tej wiedzy, dopiero teraz dojrzałem, że całe życie popełniałem kilka prostych błędów co skutkowało pernamentną niemocą zaliczeniową - naklejka PIONEER, no kurwa jak mogłem pominąc ten niezwykle istotny szczegół!!! Dzięki Mistrzu i czekamy na kolejne rady, może tym razem napisz jak poderwać w klubie jakaś maniurkę, oczywiście budżetowo bo groszem nie śmierdzimy!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Złapałem wątek jednym tchem! Bezcenne porady mistrza podrywu wypróbuje już dziś. Jak zarucham upatrzoną gąskę to flaszka ze mnie dla mistrza makowskiego.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Maq! To jest poradnik na który czekałem całe me walikońskie życie. Już wiem jakie błędy popełniałem że do tej pory porządnie niezaruchałem, mistrzu dziekuje czerpie z Twoich porad całymi garściami. Radź nam by nasze życie nabrało sensu. Niech potencja będzie z Tobą mistrzu!!!!
_boss_


Czytając mocno podniecony najnowszy odcinek porad maqa zatrzymałem się na chwilę w tym momencie:

Po dotarciu na stację wyskakujesz z bzykacza, kupujesz 2 hotdogi, truskawkową gumę do żucia, wodę mineralną i wracasz do auta.

Ów woda mineralna autentycznie mnie zaintrygowała. Jaka będzie jej rola w tej niesamowitej historii? Czułem podskórnie, że moja ciekawość zostanie zaspokojona w dalszej części poradnika. Nie zawiodłem się :)
[...]każesz Jej iść na tylne siedzenie,podmywasz cipę wodą mineralną , [...] i zabierasz się do roboty.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"... Jeśli jesteś romantykiem możesz rano podjechać podwieść Ją do szkoły wręczyć jogurt i powiedzieć "myśl o moim kutasie jak będziesz go piła" ..."

Jak dla mnie nagroda literacka roku należy się jak psu buda :)
Awatar użytkownika
Pepsi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: oo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pepsi pisze:"... Jeśli jesteś romantykiem możesz rano podjechać podwieść Ją do szkoły wręczyć jogurt i powiedzieć "myśl o moim kutasie jak będziesz go piła" ..."

Jak dla mnie nagroda literacka roku należy się jak psu buda :)

Pokojowo-literacka nagroda Nobla :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Myślałeś o wydaniu tomików z opowieściami ero?;D
Obrazek
Awatar użytkownika
BigDick92
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 20:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z okazji tego, że spędzam dzisiaj spierdonoly na umyśle cały dzień i w sumie nie mam co robić troszeczkę postanowiłem odświeżyć ten wątek. W dzisiejszym odcinku jednak droga frajernio nie znajdziecie żadnych porad, lecz jedynie opowieści z burzliwej młodości wujka Maqsona.

Dla Maqa dzień wyglądał początkowo dość uroczyście, tzn po spędzeniu całego miesiąca w legalnej pracy przy grubościówce otrzymał za swoją ciężką robotę wynagrodzenie tj pospolicie wypłatę, więc postanowił zaszaleć w eksluzywnym apartamencie "zagaraże suite". Cała sytuacja była dosyć abstrakcyjna, gdyż Maq do tej pory nie pracował, jednak ze względu na to, iż doskwierał mu uciążliwy ból pod nazwą "drut w obojczyku po wpierdolu" potrzebował ubezpieczenia, aby ów ból z owego obojczyka wyciągnąć. Przełożyło się to na miesiąc dosyć ciężkiego fizycznego zapierdolu w zakładzie stolarskim "PołamKręgosłupFrajerzeBezSzkoły.pl". Całe to przeżycie a także skromna wypłata lekko rzuciły się Maqowi na mózg, więc czując, że nie ma nic już do stracenia, a także że jego życie jest do dupy postanowił się napierdolić budżetowo, stąd w tej historii lokal o nazwie "Zagarażami":P

Dźwięki biesiady toczącej się w tamtym miejscu przykuły uwagę Maqa już w momencie kiedy zaopatrywał się w niezbędny alkohol marki najtańsza wóda, co tylko pogłębiło jego przekonanie, iż wybierając dzisiejszej nocy przybytek dokonał słusznego wyboru. Po niezbędnym souvair vivrze pt Siema Siema Maq dosiadł się do wesołych trubadurów ucztujących tej nocy na pobilski krawężnik. Było nawet spoko, Nasz bohater wcale nie czuł się lepszy od Mietka po rozwodzie, Jurka z rynku czy Mirasa co siedział za alimenty, w jakimś momencie jednak przy dźwiękach "Jej czarne oczy" puszczanym z komórka HIFI pojawiła się amfetamina. "No nie powinien" pomyślał Maq po czym rzekł "To posypcie i mi". To wypierdoliło cały wieczór, który zapowiadał się na dość spokojny...

Czując w sobie budującą się fazę i nerwowo przetupując z miejsca na miejsce Maqa zaczynały nudzić kartoflane twarze Naszych biesiadników i zaczynał przeglądać książkę telefoniczną w swoim telefonie w poszukiwaniu nowych przygód. W jego oczy rzucił się kontakt do Sylwka, który zawsze był trzeźwy i zawsze dysponował autem - taki wiejski transporter. Po wybraniu numeru i rzuceniu hasłem "Sylwuś jedziemy do burdelu" Maq pożegnał się czule ze współtowarzyszami i wyszedł PRZED garaże czekać na dowóz.

Po dotarciu na miejsce Maqowi już bomba weszła na 100%, więc o sexie nie było mowy, jednak chujowo było przed Sylwkiem się przyznać. Obcując przy barze z napotkanymi damami Maq wybrał sobie ulubienicę dzisiejszego wieczora. Nic szczególnego - duże cycki miała i usta, które wyglądały jakby dobrze ciągły, więc godzina bez sexu jakoś upłynie stwierdził Maq. Po dotarciu na pokój i uprzedniej toalecie i higienie Maq wypierdolił swojego potwora rozmiaru 5-6 cm i przeprosił, że za dużo nie można się spodziewać bo jest w chuj naćpany. Pani chyba miała sporo takich klientów przed Maqiem bo od razu zabrała się za koguta. No nic godzina minęła bez spustu i cała ta frustracja zaczęła nad Maqa głową budować napięcie wystarczające do zapalenia żarówki "co by tu zajebać?". Najprostszym wyborem był leżący na łóżku smartfon, więc opracował plan polegający na uwiedzeniu damy do towarzystwa na tyle by spuściła gardę. Po kilku gadkach typu "daj numer odbiję Cię" panna w końcu dała się wypierdolić na łóżko, gdzie było już łatwo podpierdolić fona. "Ok już chyba po wszystkim" orzekł Maq i udał się szybkim krokiem do drzwi a następnie do wyjścia.

Co mogę powiedzieć moje dzieci i jaki jest morał z historii? Nie kradnijcie w burdelach bo do tej pory nie pamiętam, w którym byłem i nie mogę jechać do żadnego bo mi wjebią:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości