Jak wyrywać gąski...Kącik porad sexualnych Maqsona

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Myślę, że jako największy jebak-teoretyk na forum powinienem posiadać własny kącik, w którym mógłbym moim uczniom wskazywać drogę ku oświeceniu i zajebistemu życiu sexualnemu jakie posiadam, zwykle w godzinach nocnych i zupełnie nie świadomie. Co prawda w swoim, na razie jeszcze krótkim życiu, zgromadziłem materiału na zaledwie dwa odcinki mojego małego warsztaciku na temat wyrywania lasek. Za pierwszym razem nie ma czym się chwalić poszedłem na łatwiznę i po prostu powiedziałem, że mam raka i się rozpłakałem:P Drugi przypadek natomiast, był sporym sukcesem i w tym odcinku się Nim zajmę:P

Dzień zaczął się dla Maqa dość zwyczajnie tj obudził Go smród przypalonego garnka jaki zostawił na gazie uprzedniej nocy, szykując sobie po pijaku jakąś strawę z zupełnie przypadkowych resztek jakie posiadał w lodówce...zwyczajne rzeczy jakie jadają kawalerowie - jakieś kawałki tuńczyka, jajka, trochę makaronu itp Generalnie papka z dużą ilością węglowodanów i białka, czyli wszystko czego rasowemu ogierowi żyjącemu na wolności do szczęścia trzeba. Próbując zapanować nad bałaganem przypomniał sobie, że zostało mu jeszcze z uprzedniej nocy kilka szklanek łychy na tzw klina, to zasygnalizowało mu iż dzień może należeć do bardziej udanych i musi być albo sobota albo niedziela:P

"Jak sobota, to można by coś poruchać" - pomyślał Maq, ale szybko zdał sobie sprawę, iż Jego alkoholizm oraz brak kultury i higieny uczyniły z Niego tzw bad boya po najlepszych chwilach, czyli po prostu obleśnego żula jakiego, wszystkie kobiety, które mają jakiś do siebie szacunek unikają i widując Go nerwowo łapią za gaz łzawiający, tudzież paralizator w torebce. "No nic od czego jest internet" - optymistycznie zabrzmiało to w Maqa głowie i rzucił się z energią na czaty dla samotnych. Po wybraniu nicka "Chirurg_Z_USA_25cm" zaczął kręcić bajerkę przypadkowym laską.

Szło nawet dobrze do momentu, gdy laski zaczynały żądać od Niego jakiś fot, tutaj również poległ...lata picia, palenia fajek i fizycznej pracy przy oleju do frytek uczyniły z Niego co prawda ociosany, jednak mało urodziwy egzemplarz płci męskiej. Zrezygnowany Maq jednak miał tak wielką chęć poruchać, że zaczął przeszukiwać internet w poszukiwaniu anonsów dla tzw "dam do towarzystwa". Tutaj już poszło mu dużo lepiej. Kiedy w końcu znalazł jedyną chętną nie owłosioną pannę gotową na przyjazd do dzielnicy nazwanej w jego mieście pieszczotliwie "lochami" nie wachał się zbyt długo.

Co mogę powiedzieć, co było dalej nie jest chyba tajemnicą...sex był krótki i Maq w godzine zmieścił się 3 razy z przerwami na łzy. Bonusem było, iż dziewczyna po tym upojnym wieczorze postanowiła nigdy już nie wracać do zawodu, więc przyjemne z pożytecznym. Moja rada moje dzieci, jeżeli macie jak zapłacić to zawsze plaćcie, ale zawsze po to:P

To by było na tyle, do zobaczenia w następnym odcinku, być może zajmę się opisem sytuacji kiedy udało mi się PRAWIE poruchać. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Trzymajcie się!!!
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dobre :lol: Kiedy kolejny odcinek opowieści wujka Maqsona? :P
Awatar użytkownika
shelbynn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2015, 11:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nicee7
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ta nom jak będzie natchnienie:P czegoś takiego jeszcze nie robiłem na poprzednim forum, to jest świeże i ciężko się podłączyć do dyskusji, więc pewnie od czasu do czasu coś skrobnę, żeby zabić nudę:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Trzyma w napięciu, do ostatniego akapitu. :P
Awatar użytkownika
WilkuWPR
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 14 gru 2015, 22:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




masz chłopie ogromny talent do ciekawego i przede wszystkim zabawnego pisania :ok:
ale też trochę ortów się znalazło ;)

podsumowując - cholernie mi się podobało
Awatar użytkownika
mindbender
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxXSweetLipsXxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




He he zabawna historyjka. Mam jednak jedno trochę złośliwe pytanie. Pracujesz gdzieś na obczyźnie przy oleju do frytek, a rzucasz laskom tysiące żetonów jakbyś był właścicielem dużej firmy, w co wątpię. Jesteś głupi czy romantyczny? (chyba że cię z kimś pomyliłem, to wybacz).
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Slabo zorientowany chlopaku zyciowo musisz byc skoro kilka stowek na przejebanie robi na Tobie wrazenie szefa wielkiej firmy:P Popraw priorytety to i jakosc zycia wzrosnie:P Romantyzmu tez nie doszukiwalbym sie w zlaniu komus tylka do czerwonosci...ot wydaje mi sie to zabawne, nie biednieje:P Przy pracy przy frytkach nie musze sie martwic o jedzenie, a za materac u Mariana duzo nie place:P

Swoją drogą trzeba być debilem, żeby z powyższego posta wynieść to, że smażę frytki...
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maq pisze:Swoją drogą trzeba być debilem, żeby z powyższego posta wynieść to, że smażę frytki...


puenta na dzisiaj :sarcastic: :lol2:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




maq pisze:Swoją drogą trzeba być debilem, żeby z powyższego posta wynieść to, że smażę frytki...


Maq nie smaży frytek, jest szczebel niżej - obiera ziemniaki. Marzy mu się smażenie frytek :laughingnew:
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maq pisze: Swoją drogą trzeba być debilem, żeby z powyższego posta wynieść to, że smażę frytki...


He he, ktoś tu nieźle się wkurzył. W końcu mój nick do czegoś zobowiązuje :) .

A twoje przejebane parę stówek robi na mnie takie wrażenie jak lód na Eskimosie. Tu się trochę nie zrozumieliśmy.
Ja rzucam dużo skromniejsze napiwki, lecz przynajmniej nie puszę się na jakiegoś pseudobogacza. Tę rolę pozostawiam innym finansowym szaraczkom.

Na koniec krótka recenzja twoich wypocin o wyrywaniu gąsek: Nawet trochę to było zabawne, ale trochę męczące w czytaniu. Staraj się budować krótsze zdania.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Seria ma potencjał. Myślę, że za każdym odcinkiem będzie lepiej :D
Awatar użytkownika
shelbynn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2015, 11:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nicee7
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sliskiTroll pisze:A twoje przejebane parę stówek robi na mnie takie wrażenie jak lód na Eskimosie.


Nawet byłbym skłonny w to uwierzyć gdybyś z dupy nie wjechał z tym tematem i nie próbował mnie zaczepiać. Coś tam mnie kolego kojarzysz, ale chyba nie do końca się orientujesz z kim dyskutujesz. Widzisz twój pech polega na tym, że bardzo chciałbyś mieć co do mnie racje, bo twój świat wydałby ci się mniej zjebany, ale to jest wyłącznie twój problem a nie mój:P Siedzę sobie na tym SU już z półtora roczku, generalnie Ci co mają wiedzieć wiedzą czym się zajmuję, na co mnie stać itp. Może wdałbym się z tobą w pyskówkę gdybym wiedział, że mam do czynienia z kimś konkretnym poza kolesiem; który czeka do późnego rana na palcówkę za free od kurewki i jest to dla niego przeżyciem wartym opisania na forum. Jeśli jestem dla ciebie "finansowym szaraczkiem" to proszę bardzo. Podejrzewam, że to co zostawiłem na samym tylko SU, gdzie ogólnie to wpadam tam ostatnio tylko przelotem na szybkie bicie dupy, to więcej niż się do tej pory dorobiłeś:P o ile w ogóle zacząłeś już jakąkolwiek pracę a nie walisz konia po cichaczu z partyzanta nocami w jakimś akademiku. Użeram się z takimi jak ty od początku mojej przygody z tym portalem i zawsze coś im nie pasi. Dla mnie to nie różnisz się niczym od żula pod sklepikiem, który będzie sapał bo nie dostał dwóch złotych na winko...w skrócie: mam wyjebane:P Czasy walki z debilami twojego pokroju mam za sobą i już mnie znudziły.

Aha i jeszcze to:

sliskiTroll pisze:He he, ktoś tu nieźle się wkurzył. W końcu mój nick do czegoś zobowiązuje :) .


To mnie rozbawiło:P Wiesz jak mnie menel opluje to nie zaprzeczę, na początku się uniosę. Jeżeli to jakiś powód do dumy, że zwróciłem na ciebie uwagę, to naprawdę - twoje życie musi być bardziej spierdolone niż mi się wydaje:P

Ciao, z tego też bądź dumny, naprawdę warto:

sliskiTroll pisze:Ja rzucam dużo skromniejsze napiwki, lecz przynajmniej nie puszę się na jakiegoś pseudobogacza.


:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zamykam wątek tego kolesia bo zrobił się syf, ale wyjaśnijmy sobie jeszcze jedno "kolego" to ja strollowałem ciebie na tyle, że przyszedłeś popyskować...osobiście to mi koło chuja latasz, tak jak i pieniądze rzucone na SU:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zamykasz wątek? Co tak szybko zmykasz ?
To takie zabawne poczytać o tej niezmierzonej ilości rzucanych przez ciebie żetonów pseudobogaczu.
Byłem w UK parokrotnie i widziałem tam naszych ziomali. W dzień ciężko pracują na zmywakach i w myjniach samochodowych a wieczorem po pracy zakładają drogie koszule, które kupili za całą pensję i zgrywają wielkie paniska marnotrawiąc kasę na totalne bzdety. Ty mi zalatujesz właśnie pod taki rodzaj ludzi. Generalnie wyżej srasz niż dupę masz.
Napomknąłeś coś o moim rzekomo zjebanym życiu, to spójrz wpierw na swoje, opisane w tej dętej historyjce opartej na twoich doświadczeniach: budzisz się z pijackiego letargu w jakimś wynajmowanym garażu, drapiesz się po jajach i zaczynasz szukać w ogłoszeniach jakieś najtańszej dziwki w okolicy. Naprawdę pasjonujące. Jak dla mnie, nie wychodzisz poza schemat typowego cebulaka-napinacza na obczyźnie.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tego się trzymaj pajacyku, ale z jednym trafiłeś w 100%, mianowicie - widzisz ja MIESZKAM w UK i miałem z tym doświadcznia. Cały post jest parodią właśnie takich Marianów - pseudobogaczy z jakim JA mam do czynienia na codzień i jacy mnie brzydzą. Nie mierz ludzi swoją miarą, nie każdy polak za granicą pracuje na kebabie albo na szmacie:P Naprawdę słabo mnie kojarzysz i słabo znasz mój styl:P A dla ciebie to mogę być nawet tanią dziwką pod dworcem, nie wiele dla mnie znaczysz.

A i mylisz się, że gdzieś uciekam:P Jakbyś nie był nowy w tych tematach to byś wiedział, że zwykle sam prowokuje awantury - po prostu znudziło mi się. Kiedyś znudzi mi się też SU i może wtedy wynajmę sobie ciebie, żebyś za mną chodził i gwizdał muzykę z supermana. Ot bo wyda mi się to zabawne:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maq pisze:A dla ciebie to mogę być nawet tanią dziwką pod dworcem, nie wiele dla mnie znaczysz.


Za dużo nie zażądaj za spotkanie bo całkiem się spłoszy :lol:
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jednak bawi mnie jego hejt:P Tak to już jest, jak się nie może dosięgnąć by podać komuś rękę, to się rzuca kamieniem. Nic nowego w temacie:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jego nick o tym świadczy. Ciekawe kto będzie następny.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Maq a może Ty zamiast tutaj wrzucać, to skrob do szufady i złóż książke 100 Twarzy Maqa :-)
Awatar użytkownika
etrees
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 20 lis 2015, 23:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: So-Shy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Pewnie już by był kolejny odcinek, gdyby między wódkę, a zakąskę nie wjebał się ten idiota. W poniedziałek będę miał trochę czasu to jak wyrzygam się do wiadra to może coś napiszę. Kolejny teksty jednak postaram się poprzedzić nagłówkiem "UWAGA PARODIA/SATYRA JAK JESTEŚ ZJEBANY TO NIE CZYTAJ" tak żeby nie było kolejnych niedomówień.:P Trzymka:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości