Jak wyrywać gąski...Kącik porad sexualnych Maqsona

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tamtego wieczoru nigdy nie zapomnę. Był to weekend, jak zwykle siedziałem w cuchnącym kotami dresie i przepoconych skarpetach na SU oglądając Kotzurka, popijałem tanie piwo z Biedronki i nie liczyłem na nic więcej poza masturbacyjną rozkoszą i szybkim zaśnięciem w oparach przetrawionego alkoholu, można by rzec - standardowy sobotni wieczór fapacza.
Jednakże nie sądziłem, jakie zaskoczenie mnie czeka w tę piękną, gwiaździstą noc.
Nieco znużony białym misiem i zamulaniem Pawła245 zacząłem mimochodem skakać po innych miniaturkach na SU, aż trafiłem na jedną z najzacniejszych wg Maqa kobiet. Myślę sobie - o, to ona, kurcze, jak może mu się podobać, szczupła, nie ma brzuszka, tyłeczka z celulitem - zupełnie nie mój typ. Mimo to, nieco podchmielony, a więc bez naturalnych oporów, postanowiłem zagadać (raz kozie śmierć) - napisałem PW, myślę - na ogóle nie będę się ośmieszał, napisałem i zapomniałem, wyszedłem z transmisji.
Jakież było moje zdziwienie, gdy owa laseczka mi odpisała :unsure: Patrzę - nie wierzę - tak, to do mnie i ten tekst - ,,hej mały, to Ty jesteś znajomym Maqa?"
Nie ukrywam, troszkę się zmitygowałem, jednak postanowiłem grać do końca - odpisałem ,,tak, to ja, a Maq to mój dobry kolo".
Wtedy zdarzyło się coś, czego się nie spodziewałem - odpisała mi - ,,wiesz, byłam dziś taka napalona na niego, a ten łobuz się nie odzywa, w tamtym tygodniu spotkaliśmy się i poza zajebistym seksem dał mi 1000 euro na drobne wydatki, Maq to super koleś, dobrze zaspakaja, ma dużego i sporo kasy, więc skoro on taki jest, to jego koledzy pewnie też... mrraauuu :sarcastic_blum: "
Cóż mi pozostało, musiałem grać do końca, szybko wyjąłem skitrane 500 zł (zbierałem dwa lata, co niedzielę zamiast na Mszę na tacę odkładałem 5 zł do skarpety), do tego pożyczyłem trochę od sąsiadów i zaprosiłem laskę na domówkę :fap:
Czekałem na nią w odświętnym garniaku przed swoim slumsem (przecież o na nie wie, że w tym garniturze byłem u wuja na pogrzebie) ze stojącym korniszonem w portkach pełen nadziei na zacne ruchanko (nadzieja matką głupich).
Wreszcie podjechała, od razu rzuciło mi się w oczy, że to prawdziwa taxi, (a nie przewóz osób, na który zwykle robiliśmy zrzutkę z kolegami raz w roku jadąc na Sylwka chcąc zaimponować laskom z gimnazjum), podjechała, stanęła obok, a zza szyby usłyszałem tylko, że moje klapki kubota są żenująco brudne, a koszulka śmierdzi potem Obrazek
Po czym powiedziała, że nie sądziła, iż Maq ma kolegów na tak niskim poziomie i odjechała z piskiem opon...

Ta autentyczna historia jest przestrogą, by nie udawać bogatego ponad stan, bo niestety jedynie Maq jest w stanie wyrywać najlepsze laski na swą urodę i kasę, a my, smutne korniszony, lepiej pozostańmy w sferze wirtualnej, bo tu nie czuć niewypranego dresu i każdy może pachnieć perfumami od Armaniego, jeśli tylko chce.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*




Hehehe:P Cieszy mnie, że kącik zdobywa fanów:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Widze Maq ze forma nadal w tendencji wzrostowej. Może jednak przemyślisz sugestie któregoś kolegi tutaj żeby wydać Twoje "dzieła zebrane"? Pamiętaj tylko ze w UK potrzebna jest dobra legenda, autorka Harrego Pottera strzeliła ponoć kilka tomów na zdobycznych serwetkach z restauracji...nie wiem czego Ty powinieneś użyć? może pisz na kradzionych torebkach od frytek ze smażalni w której pracujesz... ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Skoro tak się podoba to na pewno pomyślę, by chować to w jakiś folder:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maq pisze:Pewnie już by był kolejny odcinek, gdyby między wódkę, a zakąskę nie wjebał się ten idiota. W poniedziałek będę miał trochę czasu to jak wyrzygam się do wiadra to może coś napiszę. Kolejny teksty jednak postaram się poprzedzić nagłówkiem "UWAGA PARODIA/SATYRA JAK JESTEŚ ZJEBANY TO NIE CZYTAJ" tak żeby nie było kolejnych niedomówień.:P Trzymka:P


He he, widzę że wciąż przeżywasz temat. Nie moja wina, że traktują ciebie w UK gorzej niż u nas pijanych Ukrainców na budowie.
No ale dobrze, że masz te forum, gdzie możesz sobie odreagować, chociaż troszkę postroszyć piórka i się ponapinać, szaraczku pospolity.
Nie wmawiaj sobie też, że zabiegam o twoją atencję, za bardzo sobie schlebiasz, żałosny mitomanie.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sliskiTroll pisze:Boli mnie dupa

Nom
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Lwią część swojego życia (w szczególności tą ściśle związaną z edukacją) utożsamiałem się z bohaterami lektur szkolnych .... Showup.tv , mój pobyt w UK , jak również twoje historyjki , zmieniły bardzo drastycznie moje aspiracje :D Mam nadzieję , że ciągła moja obecność na SU i czerpanie z Twoich opowiastek pozwoli mi być takim jak Twój bohater ;) Szacun Maq
Awatar użytkownika
trzyrazyB
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2015, 22:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: miss_tbb
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vip




Ostatni odcinek porad Maqsona okazał się sporym sukcesem i zostałem zalany listami od moich fanów, którzy wprawdzie chcieliby być tacy jak Maqson, jednak wciąż popełniają kilka błędów. W tym odcinku postaram się zająć jednym z tych listów od członka Naszej społeczności, który postanowił pozostać anonimowy - nazwijmy Go więc WolfuWdz. Wolfu pisze tak:

Drogi Magsonie, na wstępnie chciałem podkreślić, że niezmiernie Cię podziwiam i dążę do tego by w przyszłości być taki jak Ty. Założyłem sobie nawet mały ołtarzyk poświęcony Twojej osobie, gdzie codziennie składam przed wyjściem z pracy pokłony i modlę się o inspirację. Piszę jednak, gdyż od młodości borykam się ze sporym problemem, który stoi na przeszkodzie bym w końcu stracił dziewictwo, mianowicie - okrutnie śmierdzą mi stopy i zupełnie nie wiem jak mam sobie z tym kłopotem poradzić w momencie, gdy kobieta będzie chętna na stosunek. Proszę pomóż mi Maqu bo jak nie Ty to kto? Co mam zrobić?

Z poważaniem
WilkuWPR

PS Prosiłbym Cię byś nie ujawniał mojego nicku - problem jest dość wstydliwy oraz nie chcę by wszyscy wiedzieli, że wciąż jestem prawiczkiem.

PPS Kocham Cię:*


Znakomite pytanie mój młody uczniu. Po przeczytaniu Twojego listu na początku chciałem zaczerpnąć porady dermatologa, jednak przypomniałem sobie, że na wsi mamy tylko znachora. Po skonsultowaniu z Nim jak należy postąpić polecił mi abyś stosował krew z nietoperza lub zrobił ofiarę z wiewiórki - z drugiej strony On wszystko leczy krwią nietoperza, albo ofiarą z wiewiórki, lecz możesz spróbować.

To by było na tyle jeżeli chodzi o medyczną metodę na wyleczenie Twojego problemu, jednak od czego jest ten kącik jak nie min po to by nauczyć moich padawanów jak poradzić sobie w każdej łóżkowej sytuacji? Nauczę Cię więc dwóch prostych strategii jak sprytnie ominąć tę przeszkodę. Masz tutaj dużo szczęścia, sam borykałem się z czymś podobnym; ze względu na zawód świniopasa długie godziny jestem zmuszony spędzać w kaloszach więc siłą rzeczy dorobiłem się grzybicy (nie pomagała nawet krew nietoperza i ofiara z wiewiórki), ale jak to mówi się wśród Nas ludzi sukcesu - kariera wymaga poświęceń:P

Strategia numer jeden opiera się na prostym schemacie, mianowicie - musisz dążyć Wilku eeeeeeeeeee....Wolfie do stosunku w miejscach, w których zdjęcie butów będzie zupełnie niepraktyczne i nieprzydatne. Tutaj ważną role odgrywa wybranie terytorium na poszukiwanie samicy chętnej do zbliżenia, polecam przede wszystkim wszelkie bary i dyskoteki, gdzie laski chodzą tak najebane, że przekonanie Jej na szybkie ruchanko w alejce nie powinno stanowić żadnego problemu. Dobry łowca powinien jednak wiedzieć jak rozpoznać swoją ofiarę, a więc przede wszystkim powinieneś zwracać uwagę na takie sygnały od kobiety jak:

-rzygi we włosach
-mówi, że jesteś najprzystojniejszym facetem jakiego widziała
-połamane tipsy
-śmierdzi jak szynka

W przypadku, gdy będziesz miał jako początkujący kłopoty z przekonaniem laski, mogę ze względów prawnych napisać jedynie, że "z opowieści kolegów" słyszałem, że potężnym afrodyzjakiem jest chloroform - tutaj jednak polecałbym mieć przy sobie jakiś nawilżacz i zbyt długo nie rozczulać się po wszystkim:P

Drugi sposób jest znacznie prostszy i opiera się na prostym zakomunikowaniu lasce tuż przed stosunkiem "NIE ZDEJME BUTÓW BO JEBIĄ MI SKARPETY". Nie oszukujmy się drogi Wolfie, jeżeli jakaś kobieta jest na tyle zdesperowana, że bez lufy przy skroni chce iść z Tobą do łóżka to pewnie nie będzie Jej przeszkadzało, że robisz to w butach. Ma to również swoją zaletę, gdyż projektujesz dziuni, iż jesteś silnym samcem alfa i postępujesz tylko wedle swoich reguł, a wiadomo, że najwięcej ruchają buntownicy:P

To by było na tyle w tym odcinku, mam nadzieję, że pomogłem po raz kolejny. Bywajcie zdrowi i do zobaczenia!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




dobre ! chcemy wiecej 1
Awatar użytkownika
barman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2015, 23:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Drogi Magsonie ! Skoro i tak nie powstrzymałeś się przed tajemnicą korespondencji. Nic nie stoi na przeszkodzie, ażebym odpisał Ci tutaj

Więc zacznijmy od tego, że nie tylko ołtarzyk. W mieszkaniu mam porozwieszane plakaty z Twą jakże piękną, muskularną (niczym Fazi) sylwetką.
A, w szczególnie bliskim Ci pomieszczeniu - toalecie. :P

Porady znachora jak najszybciej wcielę w życie. Oby były skuteczne.

Przejdźmy natomiast do najważniejszej kwestii czyli oceny wybranki. Pozwól, że przytoczę podpunkty które wymieniłeś, ponieważ z jednym mam problem:
-rzygi we włosach
-mówi, że jesteś najprzystojniejszym facetem jakiego widziała
-połamane tipsy
-śmierdzi jak szynka - I tu jest właśnie problem. Nigdy nie wąchałem śmierdzącej szynki. Opisz proszę jaki, to zapach ponieważ nie chcę zbędnie wydawać ciężko zarobionych pieniążków na lepieniu Knedlików. Tylko po, to żeby kupić za to szynkę i czekać, aż się zaśmiardnie. Za duże marnotrawstwo i obciążenie budżetu domowego.

Chloroform? No, to też nie są tanie rzeczy. Chyba lepiej odwiedzić prosektorium. Na jedno wyjdzie a i pieniążki zostaną w kieszeni.

Poradę na "buntownika" postaram się sprawdzić jak najprędzej!
Awatar użytkownika
WilkuWPR
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 14 gru 2015, 22:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dobra seria tak 3maj
Awatar użytkownika
Ludi1992
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2015, 00:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




nie ma złotej rady, trzeba działać owaznie i byc pewnym siebie ;)
Awatar użytkownika
anymaniakh1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2015, 12:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dobre dobre, chcemy więcej! :D
Awatar użytkownika
allorek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Twoje porady nie dzialaja
Awatar użytkownika
obojetnie4444
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2016, 15:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Za pierwszym razem nie ma czym się chwalić poszedłem na łatwiznę i po prostu powiedziałem, że mam raka i się rozpłakałem:P

hahahaha myślałem że padne czytając to :D Ogolnie masz talent chłopie do opowiadań :good3:
Awatar użytkownika
panmarimba
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 01 lut 2016, 01:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ami22
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Śmieszne, dobre, fajne, miło się czyta :D
Awatar użytkownika
szymon6699
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 08 lut 2016, 12:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Imagine Cheery
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dobra maq, wracaj z tymi historyjkami :) . Trolowałem Ciebie tylko dla sportu i nie było to wcale mądre :) . Wymianę poprzednich dygresji pomiędzy nami potraktujmy jako sposób na ożywienie dyskusji na forum :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Minęło już troszkę czasu od ostatniego odcinka, lecz sądząc po wpisach kącik ów wciąż przyciąga nowych czytelników. Z racji tego, że posiadam dziś kapkę wolnego sądzę, iż nadszedł czas by znów przypomnieć o sobie koniobijcą.

W ostatnim odcinku zahaczyliśmy o temat barów i dyskotek. Ze względu na to iż motywem przewodnim ostatniej edycji był problem wilka i jego śmierdzących skarpet, nie miałem jak opisać jak ważną rolę w poruszaniu się po barach odgrywa Twoja umiejętność spuszczania wpierdolu mój młody uczniu. Nie pomyl się drogi czytelniku - świat to nieprzyjazne miejsce, a wszelakie szumowiny i wrogowie Twej godności upatrzyli sobie jedno miejsce by Cię z Niej odziać - pechem jest, iż to miejsce jest również najbardziej żyzną glebą na jakiej silny samiec jakim jesteś, zdobywa rozrodnice ku swej dumie.

Teraz przyszedl czas bym coś wyjaśnił: KAŻDY ogier z jakim będę miał chęć wypić piwo powinien umieć wyprowadzić cios; szczep mój winien złożony być z wojowników, którzy na hasło "lysy się napierdala" albo "twoja stara to kurwa" nie spierdalają do łazienki jak jakieś pizdy, ale czują w sercu zew tarzana i gotowi są dokonać holocaustu na szarych komórkach wroga i oblicze jego zamienić w kotlet mielony jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jeżeli więc, masz dwadzieścia kilka lat i nigdy nikomu nie przyjebałeś to spierdalaj sprzed moich oczu bo nie mam ochoty zadawać się z taką ciotą.

Ok, jeżeli już pozbyliśmy się elementu nie chcianego w Naszym gronie to możemy przejść do rzeczy: do baru chodzisz coś wyruchać, a nie się napierdalać. Świat pełen jest sfrustrowanych "kozaczków" i "mistrzy klatek schodowych" jacy całą swoją egzystencję opierają na chujowej reputacji kładzenia jednym strzałem pierwszej lepszej zapijaczonej mordy pod barem - nie bądź jednym z nich - jakby mieli co ruchać to by się nie napierdalali:P Zdarzają się jednak sytuacje, że komuś ewidętnie przeszkadza jak dobrze idzie Ci z dupą, jak ładny masz zegarek albo ile wygrałeś na maszynie. Jeżeli dojrzysz kątem oka cudzy wzrok który mówi "kurwa jebnął bym mu" to O MÓJ BOŻE ALE PRZESTAŃ PIĆ...Ciało twe winne pozostać w potencjale do odparcia wrogiego najazdu, a każda szklanka osłabia Twoje zdolności do trzeźwego myślenia a także efektywność twych zdolności motorycznych; więc jeżeli panna nie jest jeszcze gotowa do wyjścia albo naprawdę zajebiście dobrze idzie Ci na tych maszynach, to lepiej żebyś pozostał trzeźwy bo frustracja w twym nemesis będzie rosła z każdym twym uśmiechem i prędzej czy poźniej dojdzie do starcia. Jeżeli już do niego dochodzi to bądź pewny, że na 99% leszcz ten będzie Ci próbował sprzedać plombe na tzw "partyzanta"; tutaj jedyne czego oczekuje od Ciebie mój uczniu to wytrzymać tego pierwszego strzała - wybije to z rytmu twego wroga i osłabi jego pewność siebie. Teraz TY masz przewagę. I tutaj kurwa nie ma walczenia "honorowo" bo ta pizda nie zachowała się "honorowo" sprzedając Ci frajerski cios, więc jeżeli masz pod ręką szklankę, krzesło czy kurwa widalec to mu nim jebnij:P Masz dążyć do anihilacji tego typa i do zniszczenia jego zasobów a także rozpierdolenia wszystkiego co miało to nieszczęście znaleść się w pobliżu Twojej furii. Jak będziesz jutro szedł do matki na rosół z rozjebaną mordą i nie doslysząc na jedno ucho to Jej nie będzie interesować czy walczyłeś "honorowo". To jest najważniejsza rada: Masz kurwa walczyć tak żeby mu zrobić krzywdę, a nie żeby wygrać, a jak skurwiel już leży i masz czas zanim odciągną Cię bramkarze to mu jebnij jeszcze buta na mordę ze dwa razy, tak żeby nigdy PRZENIGDY przez ten pusty łeb nie przeszła myśl się mścić:P

No to na tyle w tym odcinku:P Bądzcie grzeczni i pamiętajcie: Najlepiej wychodzić z kumplami:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kocham ten wątek :heart:
Awatar użytkownika
dzordzo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2015, 23:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: PureDream
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maq, po ostatnim twoim wpisie chyba czas na zmianę nazwy tego wątku na np: " Jak przeżyć w miejskiej dżungli " lub " Sambo - sztuka bojowa w praktyce" :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości