Małe piersi - czy są duzą przeszkodą w życiu?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Zgadzam się z Januszem-piersi muszą być proporcjonalne do reszty ciałą:). Oczywiście większość Panów marzy o szczupłej,młodej i z pokaźnym biustem-ale przecież to nie takie częste,dla mnie wręcz nienaturalne.Jeszcze miseczka C jakoś ujdzie,ale więcej to już faktycznie problem.
Poza tym,uświadomcie sobie Panowie,że niewielki biust będzie w górze do starości,zmieni się jędrność,ale nie opadną do pępka.
Ja jestem szczupła i biust mam pasujący do figury(średnia krajowa haha) i nie żałuję.Wiele kobiet szczupłych,które mają duży biust-przez niego wyglądają,jakby miały nadwagę.
Nie mam żadnego kompleksu na tym punkcie,bo szczęśliwie nikt mi nic przykrego na ten temat nie powiedział.Jednak kiedyś jakaś chyba małoletnia panienka weszła na moją transmisję i zaczęłą się naśmiewać,że jestem deska(a byłam ubrana ),rozbawiła mnie tym tylko :D



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




xandra78 pisze:Oczywiście większość Panów marzy o szczupłej,młodej i z pokaźnym biustem


Ja myślę że raczej mniejszość tak marzy.

W dzisiejszych czasach to nie problem bez względu czy się ma za małe czy za duże. Można to zmienić operacjami. Miseczka duże B i małe C to ideał. Zobaczcie u https://showup24.tv/profile/juliaaa_94 https://showup24.tv/juliaaa_94
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89




Zgadzam się z powyższymi opiniami ;) Piersi muszą pasować do kształtów i wzrostu dziewczyny ;)
Awatar użytkownika
mala_miii_98
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2017, 21:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Piersi nie są najważniejsze, dla mnie liczy się twarz, stan paznokci( to nie jest mój fetysz :P )
Obrzydliwe paznokcie mogą z laski 10/10 zrobić 6/10 :unsure:
Bywa też tak, że fajne piersi z laski 6/10 robią 8/10
Awatar użytkownika
blebla
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2016, 08:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nothing009
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jestem bardzo szczupła - mój biust jest rozmiaru A. Czy przeszkadza mi to? Absolutnie nie, myślę, że inne moje atuty mocno tę wadę zakrywają i raczej prawie nigdy nie spotkałam się z przykrymi słowami (pojedyncze wyjątki, ale tylko na ShowUp.tv)


Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Raciczka50
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 27 paź 2017, 05:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Może nie jestem posiadaczką rozmiaru A, lecz pokaznego tez nie mam wedlug mnie...kiedys go nie lubilam ale od jakiegos czasu uwielbiam, wazne zeby czuc sie dobrze z samym soba. Jak kobieta czuje sie dobrze, ze swoim biustem to nie jest dla niej zaden mankament. Niestety z tego co zauwazylam coraz wiecej dziewczyn powieksza swoje biusty...nie widze nic w tym zlego jezeli robia to dla siebie ale nie rozumiem kobiet, ktore robia to dla mezczyzny, ktory narzeka na jej maly biust.
Awatar użytkownika
OnaWieLepiej
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2017, 00:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jedne dziewczyny mają małe piersi ale za to zgrabny tyłek, inne duże ale za to celulit... w zyciu jest tak, że każdemu odpowiada coś innego.. dla mnie osobiście małe piersi nie stanowią żadnej przeszkody.. jeżeli panna jest drobna i jej pasują to czemu nie.. i tak liczy się osobowość i to co potrafi z tobą zrobić swoimi magicznymi sztuczkami :) Nie musi mieć do tego cycków.. wyobraźnia zdziała cuda :P
Awatar użytkownika
Nabufowany
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaDelikatna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja wolę małe piersi, taki rozmiar A lub B, są wg mnie bardziej seksi, takie młodzieżowe :D
Awatar użytkownika
fiszbone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Każde piersi znajdą swoich wielbicieli, zarówno małe jak i duże :)
Awatar użytkownika
misiek032
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 18 gru 2017, 11:47
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jogobelka28
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: misiek032




Mi małe piersi nie orzeszkadzają, raczej zaracam uwage na figurę i twarz
Awatar użytkownika
Xotic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2019, 21:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: babygirlll
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Uzupełnienie postów z tej strony...

Po poście:
**Pokaż Spoiler**
fiszbone pisze:Ja wolę małe piersi, taki rozmiar A lub B, są wg mnie bardziej seksi, takie młodzieżowe :D


Hisui pisze:Witam dołoże swoją opinie do tematu,miałem w życiu pare dziewczyn i jedna którą bardzo kochałem(tak przy okazji) miała biust B,ale nie przeszkadzało mi to,male tez jest Fajne,Pozdrawiam Hisui


komin pisze:Biust B to nie jest jakis specjalnie maly...powiedzialbym normalny, taki "polski standard" to chyba 75B. Wystarczy popatrzec w sklepach jakiego rozmiaru biustonoszy jest najmniej.


ruger44 pisze:3/4 lasek chyba nie ogarnia zasad numeracji biustu a u brafiterki były nieliczne i stąd przekłamania w numeracji, no i też te które by śmiało mogły nosić miseczkę A próbują się już wbijać w B bo zawsze biust wydaje się większy dzięki temu małemu oszustwu... Nie oszukujmy się, gdyby na penisy też były jakieś przytrzymki z numeracją to większość z nas by brała numer większą :)


lucky_guy19855 pisze:Lubię laski z małymi cyckami. Jak dziewczyna zgrabna, szczupła to nawet lepiej ogląda się taką transmisje. Wszystko wtedy do siebie pasuje. Kiedyś miałem laske z dużymi cyckami to nigdy więcej.


milygadula pisze:Małe pierśi - Maja więcej zalet jak większe biusty:
-zdrowy kręgosłup, swoboda w uprawianiu sportu, wybor większej ilości bielizny, maly biust czerpie z seksu więcej przyjemnosci bo jest bardziej uwrażliwiony, nigdy nie wygląda wulgarnie, w przyszlości nie będą siegały do pępka, można chodzić bez stanika.
Jeśli jest ich totalny brak (zanik) to niestety ale jest to duży problem dla kobity. Jestem fanem małych piersi, bardzo podobają mi się sportowe u szczupłe dzieczywny, zdecydowanie jest to dla mniej bardziej atrakcyjny model sylwetki jak sylikony. Przeważnie nie duże piersi idą z cudowną pupą w parze. Jednak przy duzyszch pierśiach zazwyczaj wiążę się to z nadwagą, celulitem. Proporcje gdzieś zanikają. Kto co lubi- kocham płaski brzuszek oraz wcięcie w talii u kobet uważam że nie ma nic bardziej kobiecego jak figura klepsydry.


Świerk Engelmanna pisze:
nigdy nie wygląda wulgarnie, w przyszlości nie będą siegały do pępka, można chodzić bez stanika.
No nie wiem... :shock2:


Ona_Ci_Da_Za_Zetona pisze:
Świerk Engelmanna pisze:
nigdy nie wygląda wulgarnie, w przyszlości nie będą siegały do pępka, można chodzić bez stanika.
No nie wiem... :shock2:
Te piersi ze zdjęcia nie nalezą do właścicielki małych piersi, ja bym stawiał że to są piersi kobiety która karmiła piersiami. Prawie każde piersi po karmieniu tak wyglądają. Natomiast tak jak napisał ktoś wyżej- małe nigdy nie obwisną samoistnie tak wcześnie jak duży biust.
Po pierwsze grawitacja nie ma ciężkości :P Znam przypadki kobiet po 50-tce które mają bust w doskonałej formie, dzięki temu że w przeszłości nie był zbyt pokaźny. Jednak duży bust zawsze z wiekiem .... wiadomo co!


Świerk Engelmanna pisze:
Po pierwsze grawitacja nie ma ciężkości
Czy mógłbyś to rozwinąć?
nigdy nie wygląda wulgarnie, w przyszlości nie będą siegały do pępka, można chodzić bez stanika.
Nadal twierdzę, że powyższe zdanie nie jest regułą.


beznadzieja pisze:Chyba wszystkie cycki obwisna z czasem bo wraz z wiekiem zmniejsza się ilośc kolegenu odpowiedzialnego za m.in. jędrność .Niezależnie czy małe czy duże. Karmienie piersią o tyle ten proces przyspiesza, że pierś jest " miętoszona"a i sama w sobie podczas karmienia i zbierania pokarmu się powiększa. Po zakończeniu karmienia pokarm znika no i zostaje efekt jak na obrazku powyżej. Nie mniej jednak to jest chyba najbardziej naturalna rzecz na świecie więc zanim zaczniemy wyśmiewać kogokolwiek za kształt biustu należałoby najpierw wylać kubeł zimnej wody na siebie.

Tak smao nie wierzę w to, że jak facet kocha swoją kobietę to serio zwracałby taką uwagę na biust. To jest rzecz, której kobiety sobie nie wybierają tylko po prostu posiadają i takie siebie musimy akceptować. Staników jest teraz taki wybór szczególnie w rozmiarze do C, że głowa mała. Push-upy itd. więc spokojnie każdy biust może wyglądać dobrze. Zwróćmy też uwagę, że nie wszystkie latają z gołymi cyckami po szołapach i stresować się małym biustem ;) Zresztą jak Panowie wyżej już wspomnieli mały biust czasami może być bardziej seksowny niż duży ;)


komin pisze:Maly czy duzy, nieistotne. Wsrod facetow zdania tez podzielone i znajda sie milosnicy biustow obfitych jak i bezcyckowia... Osobiscie wole super zanikajace male A niz nawet najjedrniejsze ale ogromne, wszystko rzecz gustu... zdecydowanie nie cierpie silikonu, nawet jesli wizualnie jest ok to jednak w dotyku juz mnie wkurwia. Natomiast powyzsze zdjecia wstawione przez Świerk Engelmanna, to jest wlasnie ten przypadek kiedy powinno sie isc i ten silikon zrobic. Bo to juz nie bedzie widzimisie laski tylko ewidentne wskazanie dla poprawy komfortu psychicznego.


Świerk Engelmanna pisze:
Nie mniej jednak to jest chyba najbardziej naturalna rzecz na świecie więc zanim zaczniemy wyśmiewać kogokolwiek za kształt biustu należałoby najpierw wylać kubeł zimnej wody na siebie.


Moim zamiarem nie było wyśmiewanie kogokolwiek za kształt biustu, a "polemika" z tak kategorycznym zdaniem jak to -
nigdy nie wygląda wulgarnie, w przyszlości nie będą siegały do pępka, można chodzić bez stanika.
Uznałem, iż zdjęcie będzie dobitnym przykładem na to, że małe nie zawsze musi oznaczać piękne.
Jeśli jednak kogoś uraziłem, to bardzo przepraszam, a w formie pokuty wylewam na siebie kubeł zimnej wody, w postaci zdania samokrytyki na swój temat: mam małe, brzydkie jaja, w jeszcze brzydszym, obwisłym i pomarszczonym worze. :blush: :cray:


kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie wielkosc a proporcjonalnosc do reszty ciala, to jest najwazniejsze.
Awatar użytkownika
Kosmita45678
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 15:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Małe piersi nie powinny być przeszkodą w życiu często są dodatkiem do słodkości kobiety. W dzisiejszych czasach małe się szanuje ponieważ jest moda na duże sztuczne balony ;)
Awatar użytkownika
Morgan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 03 cze 2019, 23:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W tym przypadku rozmiar też nie zawsze ma znaczenie. Dla mnie małe ale naturalne są o wiele fajniejsze niż sztucznie nadmuchane balony.

Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hej. Ten temat jest mi trochę bliski, bo mam naprawdę małe piersi i... co ja na to poradzę?
Mogę co najwyżej operację zrobić, a to i tak jest szczęście, bo nie każdą rzecz w swoim ciele możemy tak łatwo zmienić (albo facet jak ma małego, to niewiele opcji ma na "poprawę tego").

Jedynymi przeszkodą jakie ja widzę są:
a) próby dogadywania na transmisji - wolałabym ciekawszy temat niż moje cycki, które mam od 20+ lat, więc chyba wiem jakie są :D
Ja się już przyzwyczaiłam i nie zwracam na to uwagi, albo nawet się śmieję, ale dla innych dziewczyn myślę, że temat mocno ryjący psychikę.
Bo przecież każda z nas wie jak wygląda i przypominanie o "kompleksach" kompletnie nic nie zmieni, od słów cycki nie rosną czy nie maleje brzuch.

b) dobór bielizny - czasami naprawdę ciężko dobrać coś dla małego rozmiaru, chociaż pewnie to i tak jest łatwiejsze niż przy gigantycznych piersiach
Oprócz bielizny również ogromny problem z zakupem sukienek - na 30 sztuk dobra jest może jedna, ale ciasna gdzie indziej.

Na pewno jest plus - że jak facet ze mną rozmawia to na pewno patrzy się w oczy bo w cycki się nie da :D
Także 100% uwagi faceta gwarantowane.

A też na pewno są plusy takie jak brak problemów z kręgosłupem, o których słyszałam u pań z obfitym biustem...

Także temat ciężki, ale każda z nas jest piękna.
Awatar użytkownika
ThousandFacesGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:00
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SlodkaGepardzica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ThousandFacesGirl




Chyba większą przeszkodą są nienaturalnie duże piersi niż małe, bo to i kręgosłup cierpi i nie wygląda zbyt fajnie.
No może takie małe pryszcze też nie są zbyt atrakcyjne ale przynajmniej lżej na kręgosłup.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 10:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości