Weryfikacja pussycat!

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 09:33


Obrazek

Obrazek

Zweryfikowana(!!!) - jestem pluszowym misiem transwestytą, który podszywa się pod kotkę.

http://pp.showup.com.pl
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 10:26


Ja tylko chciałem żebyś udowodnił, że jesteś kobietą albo się przyznał że jesteś facetem/transwerstytą, nie musiałeś się pokazywać na zdjeciach, Misiu :-*
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 10:28


Na badania :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 10:34


Nie jestem lekarzem ale diagnozę mogę od razu postawić: niedojebanie mózgowe, ale to się leczy!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 10:43


ruger44 pisze:Ja tylko chciałem żebyś udowodnił, że jesteś kobietą albo się przyznał że jesteś facetem/transwerstytą, nie musiałeś się pokazywać na zdjeciach, Misiu :-*


Musisz pogodzić się z tym, że nie jesteś dla mnie kimś, przed kim miałabym się weryfikować.
Przypieprzyłeś się już do mnie na poprzednim forum, z przykrością stwierdzam, że to zaczyna przypominać obsesję, którą dla własnego dobra, powinieneś zacząć leczyć.
Dla ciebie mogę być nawet plastikowym penisem, zawieszonym na breloczku, guzik mnie to obchodzi.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 10:49


He he to nie ja się przypieprzyłem tylko Ty masz jakiś wielki problem z weryfikacją ale po tych zdjeciach się pogrążyłeś i udowodniłeś, że moje domysły były słuszne - włożyłeś tyle czasu w ubranie misia, zrobienie karteczki i zdjecia a tak trudno było np. wyciągnać kobieca dłoń do zdjecia? Każdy widzi jaka jest sytuacja - jakbyś się zweryfikował to nie miałbym wyjścia - bym się ośmieszył, musiałbym przeprosić i błagać o wybaczenie, skoro przez poł roku odmawialeś sobie tej satysfakcji i wykręcałeś kota ogonem to coś musi być na rzeczy.

A poza tym mała wpadka -po cieniu fotografującego i wielkości bicka widać wyraźnie, że na 100% nie mamy doczynienia z kobietą - kawał chłopa z Ciebie Pusiu :) I teraz nie masz wyjścia - skasujesz zdjecie to potwierdzisz prawdę, zostawisz = każdy widzi po cieniu z kim rozmawia, kobietą na pewno nie jesteś
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 11:28


A poza tym mała wpadka -po cieniu fotografującego i wielkości bicka widać wyraźnie, że na 100% nie mamy doczynienia z kobietą - kawał chłopa z Ciebie Pusiu :) I teraz nie masz wyjścia - skasujesz zdjecie to potwierdzisz prawdę, zostawisz = każdy widzi po cieniu z kim rozmawia, kobietą na pewno nie jesteś


W pozycji, w której fotografowałam misia, nie rzucałam nawet najmniejszego cienia na ścianę. Cień należy do pluszaka, "Herloku Szolmsie".

Obsesję naprawdę da się leczyć, tylko trzeba chcieć, choć to, jako żywo, zaczyna przypominać uporczywe nękanie, czyli stalking (ile, ile mówiłeś, że to trwa...? - aaaa...
skoro przez poł roku odmawialeś sobie tej satysfakcji i wykręcałeś kota ogonem to coś musi być na rzeczy.
).
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 20:56


Cokolwiek nie napiszesz i jakolwiek mnie nie obrazisz - od stalkerów, schizofreników, paranoików etc. jedno przemawia na moją korzyść - drugie forum, ponad pół roku działalności, kilkunastu "uwiedzionych" facetów na forum i dalej nikt Cię nie widział :) Chuj wie o co Ci chodzi w tym wszystkim ale na pewno moje jest na wierzchu i wszystko przemawia za moją koncepcją. Rób sobie dalej to na co masz ochotę (zwłaszcza obrażanie mnie w komentarzach na SU - te 30 żetonów było bardzo przyjemne :) - to wolny kraj i forum też jest wolnym miejscem, ale nie wymagaj od nas, żebyśmy udawali idiotów którzy nic nie widzą i nic nie rozumieją

Admin's Edit:
pussycat pisze:Pomówienia, pomówienia i jeszcze raz pomówienia! I o jakich ten człowiek pisze uwiedzeniach? Proszę usunąć ten post, bo znając ludzką łatwowierność, jeszcze ktoś będzie gotów uwierzyć, że to prawda i dalej niesprawdzone informacje w świat posyłać.


Ruger's editing
Frox, LoC, Al - nie wiem czy powinienem ich wymienać, oni sami powinni stanąć we własnej obronie ale fakt jest faktem - oni wszyscy pisali do Ciebie bardzo osobiste rzeczy, w jakiejś tam forumie uwodzenia licząc, że im się pokażesz i łykając Twoje ściemy a sam na czacie w chwili szczerości pisałeś, ze "lubisz zbierać haki na ludzi i masz na prawie każdego". Nie wiem po co Ci taki rodzaj kontaktu, po co się w takie coś "bawisz" i czy to jeszcze zabawa czy już choroba ale ludzie mają prawo wiedzieć, czy piszą z kobietą czy z kimś udającym kobietę - choćby po to, żeby nie pisać swoich osobistych rzeczy jakiemuś facetowi który potem chuj wie co z tym zrobi i jak wykorzysta
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 22:11


Zrozum człowieku, że ciągle przedstawiasz tu jakieś swoje chore projekcje.
LoC i Al nie pisali mi żadnych osobistych rzeczy. I o jakich ściemach mowa, skoro żaden z wymienionych przez ciebie, nie wywierał na mnie presji o pokazanie się, weryfikację, zdefiniowanie, uwiarygodnienie, czy tym podobne bzdury; i nie byłam zmuszona używać jakichkolwiek ściem, forteli, czy wykrętów.
Dla ciebie wszystko, co bym o sobie napisała, czy też czego bym nie napisała, a pasowałoby do Twojego scenariusza o mnie, to chętnie podchwycisz i przyjmiesz jako prawdę objawioną. Nawet, jeśli byłaby to największa głupota, żart, ironia lub sarkazm w moim wykonaniu.
Jak już napisałam, dla ciebie mogę być nawet długopisem, czy pudrem w kremie, niczego od ciebie nie chcę i niczego nie oczekuję, oprócz oczywiście świętego spokoju i zaprzestania tych nieustannych twoich konfabulacji na mój temat i ataków na moją skromną osobę.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 22:17


ruger44 pisze:Frox, LoC, Al - nie wiem czy powinienem ich wymienać, oni sami powinni stanąć we własnej obronie ale fakt jest faktem - oni wszyscy pisali do Ciebie bardzo osobiste rzeczy, w jakiejś tam forumie uwodzenia licząc, że im się pokażesz


Zdradziłem jedną rzecz o sobie, moim zdaniem dość osobistą, ale nie miało to nic wspólnego z uwodzeniem. Nie liczyłem też, że Pussycat mi się pokaże. Gdybym Ci napisał czym się podzieliłem, od razu przyznałbyś mi rację, bo trudno sobie wyobrazić podryw na coś takiego. Coś ważnego się działo w moim życiu i dużo łatwiej było mi się tym podzielić z nieznajomą w internecie, niż ze znajomymi w realu, zwłaszcza, że była to dość wrażliwa sprawa. I tyle.
frox


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 22:25


frox pisze:
ruger44 pisze:Frox, LoC, Al - nie wiem czy powinienem ich wymienać, oni sami powinni stanąć we własnej obronie ale fakt jest faktem - oni wszyscy pisali do Ciebie bardzo osobiste rzeczy, w jakiejś tam forumie uwodzenia licząc, że im się pokażesz


Zdradziłem jedną rzecz o sobie, moim zdaniem dość osobistą, ale nie miało to nic wspólnego z uwodzeniem. Nie liczyłem też, że Pussycat mi się pokaże. Gdybym Ci napisał czym się podzieliłem, od razu przyznałbyś mi rację, bo trudno sobie wyobrazić podryw na coś takiego. Coś ważnego się działo w moim życiu i dużo łatwiej było mi się tym podzielić z nieznajomą w internecie, niż ze znajomymi w realu, zwłaszcza, że była to dość wrażliwa sprawa. I tyle.


To teraz będziesz męczony byś zdradził tą tajemnice i on zweryfikuje czy można na to poderwać :D
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 22:49


Jak to? Pussycat jest mężczyzną? :) . A już się miałem za nią(?) brać :)



Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 23:02


sliskiTroll pisze:Jak to? Pussycat jest mężczyzną? :) . A już się miałem za nią(?) brać :)

https://www.youtube.com/watch?v=_2LjwM3B688
https://www.youtube.com/watch?v=-EPGhjxm0G0


To potem miałbyś nowy hymn dla siebie :D

Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
18 sty 2016, 23:10


A już się miałem za nią(?) brać


Dobrze byłoby przy okazji pamiętać, że "do tanga trzeba dwojga".
Co z tego, że miałeś brać, skoro ktoś nie chciałby dać...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
19 sty 2016, 06:27




Lepszy hymn :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Weryfikacja pussycat!
19 sty 2016, 08:57


Dedykowane mózgowi nr 44 skażonemu pogardą.



http://hejtstop.pl/?gclid=CICl1cKwtcoCFYIMcwodvhYM2g

Zgłosiłem hejta!

ps. Prośba do moderatora forum o to, żeby również tak ładnie uwidocznił wklejony przeze mnie link do piosenki. :hi:
szary


Re: Weryfikacja pussycat!
19 sty 2016, 10:53


O ja pierdole i co to będzie - homo-policja zabierze mnie swoją homo-suką do homo-więzienia i będą mi na siłę wszczepiac homo-proganadę? A na koniec 30 razy w anus żeby lepiej zapamiętać by nie obrażać pedałów? Buahahaa!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Weryfikacja pussycat!
19 sty 2016, 10:58


Nie jestem za Rugerem, ale po obserwacji postu nie czaje dlaczego pussy nie zgasi Rugera zdjęciem weryfikacyjnym;p Udowodniając, że jest kobietą można by wyśmiać Rugera za jego teorie ;D
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Weryfikacja pussycat!
19 sty 2016, 11:32


O LoL! - Nigdy nie przypuszczałam, że dzięki rugerowi44 stanę się tu gorącą orędowniczką praw mniejszości.







Z rosnącym niedowierzaniem bacznie obserwuję, jak posty rugera44 zaczynają przechodzić jakąś osobliwą metamorfozę.

A to kilka cytatów z dzisiejszej historii czatu:

He he niech jedzie, tylko się w kolejkę będzie musiał ustaiwć bo juz płatny morderca nasłany przez PussyCata leci

He he a ten od Pussycata już dzwoni do drzwi, z/w idę otworzyć

Tylko dwa magazynki poszły, cieniasz

Chyba byl ten od Pussy bo jakaś pizda

Przypierdolimy mu z grubego kalibru na start

Pussycat to ona w swoich snach

Chciałby być kobietą ale mu modelka nie idzie


Tak się zastanawiam, kiedy mu się znudzi i w końcu sobie odpuści...

nie czaje dlaczego pussy nie zgasi Rugera zdjęciem weryfikacyjnym;p Udowodniając, że jest kobietą można by wyśmiać Rugera za jego teorie ;D


Przecież miałam swoje fotki, tu na awatarze, miałam też w profilu na SU, to wszystko dla tego człowieka, to mało. Włączyłabym kamerkę, chciałby głos usłyszeć, usłyszałby głos, chciałby do majtek zajrzeć, żądania można eskalować w nieskończoność.
Poza tym kim on jest, żeby miał kogokolwiek pod jakimkolwiek kątem weryfikować?

No i w końcu sprawy zaszły tak daleko, że choćby teraz stanął na głowie, to nawet mojego złamanego paznokcia nie zobaczy.

A Ty Kornel uważaj, bo jak podpadniesz "naszemu tropicielowi", to jeszcze Tobie każe się zweryfikować. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Weryfikacja pussycat!
19 sty 2016, 17:41


aaa to ja tak dobrze akcji nie znam, tak nie śledzę :lol: aczkolwiek zauważyłem, że Ruger często szuka gdzieś podstępu :winkextra:
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości