Strefa 11 - Pussycat a magia internetu

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Założyłem temat o forumowej Puśśceee, który w pewnym stopniu pozwoli nam wyjaśnić jej zagadkę istnienia w społeczeństwie online - zwłaszcza po alko :feminist:

:smoke:
Ja_Tu_Cycki_Pacze


Brakuje tylko latających spodków
Obrazek


i SZARYCH ludzików jako obrońców uciśnionych (jeżeli wiecie o co mi chodzi :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nie wiemy, ale na pewno już przebierasz nogami, żeby nam to wyjaśnić.

Obrazek
szary


Pacze, coś mi się wydaje, że będziesz miał za niedługo jakieś bonusowe żetoniki na koncie.. 'if you know what i mean' :mocking:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Motyw z X-files mnie rozwalil :rofl:
Awatar użytkownika
dtb
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 10 gru 2015, 20:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jest już podobny temat:

viewtopic.php?f=15&t=1290

msn pisze:Pacze, coś mi się wydaje, że będziesz miał za niedługo jakieś bonusowe żetoniki na koncie.. 'if you know what i mean' :mocking:


Teraz już nieee, teraz każdy żeton na wagę złota, bo privy u baturki baaaardzoooo drogie!

No to jeden dla kurażu, zawijam kiecę i lecę!!!

Obrazek

Ale zanim... to krótki poradnik Puśki:

Jak pić wódkę jak dama(?):

Obrazek

Jak wyglądać glamourous, sexy & fabulous na kacu(?):

Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Puśka :D Nie przejmuj się tymi paparazzi. Toż to nie grzech wypić dla zdrowotności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Założenie jest takie, że dla zdrowotności, a później zawsze kończy się tak:

Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Archiwum X - jeden z moich ulubionych seriali :good3:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ona + alko to gorsze teksty niż spod budki z piwem :rofl:
Awatar użytkownika
żonaNerona
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 09:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -.-
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Znawczyni... ciekawe skąd łaskawa pani mnie tak dobrze zna? Czyżbyśmy schlewały się razem? Ja pije tylko w doborowym gronie i pani tam nigdy nie widziałam.

Pamiętam tę noc, kiedy obrywało mi się od wszystkich, ty tez tam byłaś i kopa zasadziłaś... ciekawe skąd u ciebie taka bezinteresowna nienawiść... ja nawet nie wiem kim jesteś... ty z kolei znasz mnie od podszewki i moje życie, skoro tak łatwo przychodzi ci wydawanie opinii o mnie. Byłaś świadkiem czegoś na kształt linczu i nawet do głowy ci nie przyszło dlaczego tak się zachowywałam. Dla ciebie po prostu nie broniłam się jak przystało na damę, nie byłam zbyt finezyjna. Nie życzę ci, żebyś znalazła się w podobnej sytuacji, bo prawdopodobnie uciekłabyś, nawet nie próbując stawić czoła...

Dopierdalaj dalej bezinteresownie, powodzenia.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Ja myśle, że Pusiaczkowi brakuje porządnego sexu. Troszkę jej się w głowie poprzestawiało i myśli ze jest pania na tym świecie. Tak myślę ze jak najszybciej trzeba ja pokochać ...!!!

Obrazek
Ja_Tu_Cycki_Pacze


pussycat pisze:Znawczyni... ciekawe skąd łaskawa pani mnie tak dobrze zna? Czyżbyśmy schlewały się razem? Ja pije tylko w doborowym gronie i pani tam nigdy nie widziałam.

Pamiętam tę noc, kiedy obrywało mi się od wszystkich, ty tez tam byłaś i kopa zasadziłaś... ciekawe skąd u ciebie taka bezinteresowna nienawiść... ja nawet nie wiem kim jesteś... ty z kolei znasz mnie od podszewki i moje życie, skoro tak łatwo przychodzi ci wydawanie opinii o mnie. Byłaś świadkiem czegoś na kształt linczu i nawet do głowy ci nie przyszło dlaczego tak się zachowywałam. Dla ciebie po prostu nie broniłam się jak przystało na damę, nie byłam zbyt finezyjna. Nie życzę ci, żebyś znalazła się w podobnej sytuacji, bo prawdopodobnie uciekłabyś, nawet nie próbując stawić czoła...

Dopierdalaj dalej bezinteresownie, powodzenia.



Przez krótką chwilę miałam zamiar to skontrować, ale ... po co. Większość świadków tych alkoholowych wyczynów i tak ma już swoje zdanie na ten temat.

Tymczasem Ty szczęśliwie żyj .. i pij.
Over out
Awatar użytkownika
żonaNerona
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 09:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -.-
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat pisze:Ja pije tylko w doborowym gronie


To tak jak Testo w 4:33

punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


W kupie siła, kto nie z nami tego widłami, a widzę że świeżak Poppea też zabrała głos. Zew stada to silny imperatyw.

Obrazek
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W kupie siła, kto nie z nami tego widłami, a widzę że świeżak Poppea też zabrała głos. Zew stada to silny imperatyw.


Tylko czy nie szkoda życia i nerwów na takie swary? Nie wiem czy ludzi cieszy, kiedy komuś dopierdolą? Jakąś satysfakcję z tego mają, czy co? Inna kwestia to właśnie wspomniany instynkt stadny. Dajcie na luz, żyjcie w spokoju i dajcie żyć innym. Karma prędzej czy później wraca
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przez krótką chwilę miałam zamiar to skontrować, ale ... po co. Większość świadków tych alkoholowych wyczynów i tak ma już swoje zdanie na ten temat.

Tymczasem Ty szczęśliwie żyj .. i pij.


Ty się przyjrzyj, co inni tu wyczyniają i to nie pod wpływem alkoholu, ale rozumiem, że byłaś raz świadkiem mojej niezbyt wyrafinowanej obrony i urosło to, aż do rangi WYCZYNÓW. Rozumiem także, że można kogoś nie lubić ot tak, po prostu, ale odrobina obiektywizmu, w ocenianiu innych, też by się jednak czasem przydała.

Jeśli piję, to za swoje i twojego pozwolenia oraz błogosławieństwa nie potrzebuję, od dawna już, nie muszę się pytać nikogo o zgodę.

Tymczasem ty szczęśliwie żyj ... i zanim wydasz swoje kolejne surowe oceny, to zastanów się, czy nie są one zbyt pochopne i czy nie wyrządzą komuś krzywdy.

A teraz pozwolisz...

Obrazek

Twoje zdrowie!

msn pisze:

To tak jak Testo w 4:33


A w innym wątku:

szanuje wpisy, nawet te które są bardzo krytyczne, ale jak są poparte argumentami i ta osoba która je pisze ma jakieś odniesienie, a nie pisze tylko po to, żeby dojebać jakiejś dziewczynie, bo to już jest bardzo ujowe i słabe.


Zapomniał dopisać - za wyjątkiem pussycat, bo jej można dowalać do woli i przy każdej możliwej okazji, nawet jeśli miną trzy lata od danej sytuacji, to nigdy nie zawadzi o tym przypomnieć i wywlec to na forum.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To nie bylo 'dowalenie' tak mi się przypomniało... a Gajos zawsze na propsie.


Nie bądź taka napuszona: :girl_smile:

Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Beka z pussiscata. :blind: Co się gubi w zeznaniach, ale obłąkańcy tak już mają. :geek: ...< dodam trzy kropki żeby było mondrze i rzeby wywoładź chwilę zadumy.
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Otóż to, otóż to.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

P.S. Pozwolisz, że tu niechętnie będę się odnosiła, bo w tym dziale za posty nie płacą, a cała para idzie w gwizdek.

Pozdrawiam, ściskam i całuję!

Pier... se jeszcze "kilka" kropek, a co mi tam...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość