Szukanie chłopaka na SU

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Na szczęście mam żonę i dzieci a na showup'a zaglądam od czasu do czasu z ciekawości; jak już wszyscy w domu śpią ;-)

Ale życzę powodzenia, każdemu kto szuka :yes4:

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
planets
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Natalii38
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jedna taka miała opis "szukam męża" i jednocześnie jakiś kolo ją dymał. WrednaAshlee czy jakoś tak ;)
Awatar użytkownika
razziel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 lip 2015, 14:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żadna dziewczyna z tych, które dostają największe ilości żetonów nie szuka na showupie mężczyzny. Są takie, które spotykają się z osobami, które dają im największe ilości żetonów ale większość nie może nawet na to liczyć.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Moim skromnym zdaniem bardziej odpowiednie byłyby opisy transmisji ,,SZUKAM SPONSORA" niż męża czy chłopaka ;) dam sobie rękę uciąć oraz nawet i inne narządy że większość (jeśli nie wszystkie) kobiety, ktore w taki sposób zachęcają do odwiedzin transmisji, oczekują tylko i wyłącznie napływu żetonów od zainteresowanych mężczyzn. Jak dla mnie smutna sprawa trochę bo sam widziałem na kilku transmisjach wielu desperatów, co po kilku privach potrafią się "zakochać" i ciężko im potem przestać wchodzić do tej dziewczyny. Na szczęście nigdy nie zdarzyło mi się zakochać ani zasypywać żadną showupowiczke wiadomościami prywatnymi bo zwyczajnie trzeba zachować trzeźwy rozum. Chociaż nie ukrywam że czasami kobieta potrafi zawrócić w głowie :P
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Znam osoby, które poznały się na showup.tv i są ze sobą do tej pory ;) A słyszałam, że i niektórzy ślub wzięli. Widać milość można spotkać wszędzie :P
Kotka_PsotkaXx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2017, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie ma
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości