Szukanie chłopaka na SU

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Szukanie chłopaka na SU
22 kwie 2016, 17:46
https://showup24.tv/hotmess
https://showup24.tv/natalkaxx

To chyba dwie najpopularniejsze "szukające chłopaka" i jednocześnie chyba najmniej skuteczne (HotMess szuka chyba już z pół roku), zawsze mnie zastanawiał ten fenomen i dlatego chciałbym o nim podyskutować - jak myślicie, co skłania takie panie do poszukiwania faceta akurat w takim miejscu? Czy wśród nieśmiałych, małosiurkowych "nerdów" (taki statystycznie jest chyba obraz typowego szołapowego walenia waleńskiego) można trafić na tyle dużo nieoszlifowanych diamentów, że opłaca się skupiać cały swój wysiłek przy szukaniu akurat tutaj? A może szukanie chłopaka jest tylko pretekstem do pobudzania ruchu na prywatnych wiadomościach i privach (= wiadomo, za obie te czynności lecą żetony a tych chyba nierozbieralne nie mają za dużo) i każdy pan który pisze do nich musi brać pod uwagę, że zostanie "oszukany" i znajomość będzie się przeciagała w celu wyłudzenia jak największej ilości żetonów? A może ktoś z Was próbował się już zaznajomić z którąś z tych pań, jak rezultaty? Jak jest Wasza ocena tych osób?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


[...]Czy wśród nieśmiałych, małosiurkowych "nerdów" (taki statystycznie jest chyba obraz typowego szołapowego walenia waleńskiego) można trafić na [...]


Niestety, nieśmiałe nerdy stanowią raczej większość na ShowUp.tv, o czym cwańsze laski doskonale wiedzą, wiec te "szukanie chłopaka" to w większości przypadków ściema. Z punktu widzenia zarobków camgirls ta grupa jest dość atrakcyjna, bo można od nich wydoić trochę żetonów bez ryzyka że bedą zawracać dupę o spotkanie w realu. Oczywiście kolesi-podrywaczy traktujących ShowUp.tv jak sklepik z laskami do wyrwania na real również nie brakuje, choć pewnie są w mniejszości.
Trudno nie wspomnieć o innych trudnych do określenia co do liczebności grupach takich jak: seksualni wykolejeńce, przesadni entuzjaści walenia konia, alfonsi szukający pracownic, gimbusy ... itp. Ogólnie rzecz biorąc szukajacym na ShowUp.tv chłopaka życze powodzenia :)

No ale może przesadzam :) . Wśród widzów ShowUp.tv pewnie można znaleźć kogoś normalnego, ale to może przypominać szukanie igły w stogu siana :) .
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Antysu wczoraj robil trans z Nutka 666, przyleciala do niego do Irl. I chyba cos powazniejszego bedzie. Jak widac, jak sie chce to mozna ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Miłość jest ślepa... :P
fire998


miłosc juz była teraz czas na inne rzeczy
Awatar użytkownika
kompandopicia
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2016, 15:37
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: narazie nie powiem


Bawią mnie zawsze takie osoby co szukają miłości na takich portalach - zarówno kobiety jak i mężczyźni. Chyba zapomnieli, że nie są na Sympatii czy innym randkowym serwisie. Jednak co do dziewczyn mam nieco inną teorię, że takie szukanie chłopaka ma tylko zwabić klientów, którzy będą wydawać spore sumki na PW lub zabierali te niewiasty na privki w celu zbajerowania :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


sadistik pisze:Bawią mnie zawsze takie osoby co szukają miłości na takich portalach - zarówno kobiety jak i mężczyźni. Chyba zapomnieli, że nie są na Sympatii czy innym randkowym serwisie. Jednak co do dziewczyn mam nieco inną teorię, że takie szukanie chłopaka ma tylko zwabić klientów, którzy będą wydawać spore sumki na PW lub zabierali te niewiasty na privki w celu zbajerowania :D

dokładnie masz racje
Awatar użytkownika
kompandopicia
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2016, 15:37
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: narazie nie powiem


to fejk, a bardziej zachęca do wejścia na transmisje danej osoby :kiss:
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak wiecie wczoraj sb ustawiłam opis : Szukam Męża ! bo byłam ciekawa co daje hotmesss czy jak jej tam opis szukam chłopaka :P i faktycznie :P zlecieli się :P pisali na pw :P privki dawali żetony czyli muszą dziewczyny jakoś do sb zwabić żeby było więcej żetonów :P i to daje dużo :P
Awatar użytkownika
Badam
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


badam pisze:Jak wiecie wczoraj sb ustawiłam opis : Szukam Męża ! bo byłam ciekawa co daje hotmesss czy jak jej tam opis szukam chłopaka :P i faktycznie :P zlecieli się :P pisali na pw :P privki dawali żetony czyli muszą dziewczyny jakoś do sb zwabić żeby było więcej żetonów :P i to daje dużo :P



Heheh :D Czyli potwierdza się moja teoria o tym, że to w większości jest wyłudzanie żetonów, tylko, że w bardziej wysublimowany sposób :P
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


badam pisze:Jak wiecie wczoraj sb ustawiłam opis : Szukam Męża ! bo byłam ciekawa co daje hotmesss czy jak jej tam opis szukam chłopaka :P i faktycznie :P zlecieli się :P pisali na pw :P privki dawali żetony czyli muszą dziewczyny jakoś do sb zwabić żeby było więcej żetonów :P i to daje dużo :P


Nie wiem czy się śmiać czy płakać z ciebie dziewczyno ? hotmesss w przeciwienstwie do ciebie jest wolna, nie zostawia pod łózkiem obrączki, a meza w sypialni.

Cieszysz sie z tego, ze udało Ci sie naciagnac kilku frajerów?
na pare groszy? Kosztem samotnych, szukających drugiej być może połówki? Przypomina mi sie historia Modliszkaaa21 czy jak jej tam leciało!
To tylko świadczy o Pannie jak mało ma do zaoferowania skoro, posówa się do tak desperackich czynów?? JAK- OSZUSTWO MATRYMONIALNE
:shock2: :shock2: :shock2: szkoda mi tylko tych naiwniakow ktorzy dali się nabrać na tak tani numer! :laughingnew:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polin pisze:Nie wiem czy się śmiać czy płakać z ciebie dziewczyno ? hotmesss w przeciwienstwie do ciebie jest wolna, nie zostawia pod łózkiem obrączki, a meza w sypialni.

Cieszysz sie z tego, ze udało Ci sie naciagnac kilku frajerów?
na pare groszy? Kosztem samotnych, szukających drugiej być może połówki? Przypomina mi sie historia Modliszkaaa21 czy jak jej tam leciało!
To tylko świadczy o Pannie jak mało ma do zaoferowania skoro, posówa się do tak desperackich czynów?? JAK- OSZUSTWO MATRYMONIALNE
:shock2: :shock2: :shock2: szkoda mi tylko tych naiwniakow ktorzy dali się nabrać na tak tani numer! :laughingnew:


A ja myślę Kolego, że Kasia w ten prosty sposób tylko udowodniła to jak mogą dziewczyny na ShowUp.tv w bardzo łatwy sposób sobie zarobić nic przy tym z siebie nie dając. A takich pojawia się coraz więcej. Tylko, że nie wszystkie jeszcze dają opisy w stylu "szukam chłopaka/męża". Jedyne o czym to świadczy to o braku albo małej ilości inteligencji ze strony tych co dają się nabierać na tego typu sztuczki. Przypominam raz jeszcze ShowUp.tv to nie jest portal randkowy! Dziękuję i pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


sadistik pisze:
Polin pisze:Nie wiem czy się śmiać czy płakać z ciebie dziewczyno ? hotmesss w przeciwienstwie do ciebie jest wolna, nie zostawia pod łózkiem obrączki, a meza w sypialni.

Cieszysz sie z tego, ze udało Ci sie naciagnac kilku frajerów?
na pare groszy? Kosztem samotnych, szukających drugiej być może połówki? Przypomina mi sie historia Modliszkaaa21 czy jak jej tam leciało!
To tylko świadczy o Pannie jak mało ma do zaoferowania skoro, posówa się do tak desperackich czynów?? JAK- OSZUSTWO MATRYMONIALNE
:shock2: :shock2: :shock2: szkoda mi tylko tych naiwniakow ktorzy dali się nabrać na tak tani numer! :laughingnew:


A ja myślę Kolego, że Kasia w ten prosty sposób tylko udowodniła to jak mogą dziewczyny na ShowUp.tv w bardzo łatwy sposób sobie zarobić nic przy tym z siebie nie dając. A takich pojawia się coraz więcej. Tylko, że nie wszystkie jeszcze dają opisy w stylu "szukam chłopaka/męża". Jedyne o czym to świadczy to o braku albo małej ilości inteligencji ze strony tych co dają się nabierać na tego typu sztuczki. Przypominam raz jeszcze ShowUp.tv to nie jest portal randkowy! Dziękuję i pozdrawiam...



Jasne ze to nie portal radkowy, ale po co wprowadzac w blad innych, w taki sposb to naciaganie na zetony , a nie zarobek z czystym sumieniem!
tym bardziej wiedząc jaki mechanizm i sile ma taki portal! tak samo mozna dodac konefkę do przykładu, ze udowania cos zachowaniem
nie spęłniajac swoich celów, ze jest bystra i w szybki i latwy sposob pokazuje, jak mozna i daje przykład:D :taunt.:
mozna prosto i latwo zarobic, nie trzeba od razu za wszelka cene kosztem innych śie wzbogacać :)
Udowodnila, ? udowodnila ze jest kolejnym słabym ogniwem na SU! biorąc przykład z kolejnej leniwej cwaniary:)
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polin pisze:
badam pisze:Jak wiecie wczoraj sb ustawiłam opis : Szukam Męża ! bo byłam ciekawa co daje hotmesss czy jak jej tam opis szukam chłopaka :P i faktycznie :P zlecieli się :P pisali na pw :P privki dawali żetony czyli muszą dziewczyny jakoś do sb zwabić żeby było więcej żetonów :P i to daje dużo :P


Nie wiem czy się śmiać czy płakać z ciebie dziewczyno ? hotmesss w przeciwienstwie do ciebie jest wolna, nie zostawia pod łózkiem obrączki, a meza w sypialni.

Cieszysz sie z tego, ze udało Ci sie naciagnac kilku frajerów?
na pare groszy? Kosztem samotnych, szukających drugiej być może połówki? Przypomina mi sie historia Modliszkaaa21 czy jak jej tam leciało!
To tylko świadczy o Pannie jak mało ma do zaoferowania skoro, posówa się do tak desperackich czynów?? JAK- OSZUSTWO MATRYMONIALNE
:shock2: :shock2: :shock2: szkoda mi tylko tych naiwniakow ktorzy dali się nabrać na tak tani numer! :laughingnew:


A skąd wiesz ze ona jest wolna ? bo ci powiedziała ? heh brawo :P
Awatar użytkownika
Badam
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 03 wrz 2016, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


badam pisze:
Polin pisze:
badam pisze:Jak wiecie wczoraj sb ustawiłam opis : Szukam Męża ! bo byłam ciekawa co daje hotmesss czy jak jej tam opis szukam chłopaka :P i faktycznie :P zlecieli się :P pisali na pw :P privki dawali żetony czyli muszą dziewczyny jakoś do sb zwabić żeby było więcej żetonów :P i to daje dużo :P


Nie wiem czy się śmiać czy płakać z ciebie dziewczyno ? hotmesss w przeciwienstwie do ciebie jest wolna, nie zostawia pod łózkiem obrączki, a meza w sypialni.

Cieszysz sie z tego, ze udało Ci sie naciagnac kilku frajerów?
na pare groszy? Kosztem samotnych, szukających drugiej być może połówki? Przypomina mi sie historia Modliszkaaa21 czy jak jej tam leciało!
To tylko świadczy o Pannie jak mało ma do zaoferowania skoro, posówa się do tak desperackich czynów?? JAK- OSZUSTWO MATRYMONIALNE
:shock2: :shock2: :shock2: szkoda mi tylko tych naiwniakow ktorzy dali się nabrać na tak tani numer! :laughingnew:


A skąd wiesz ze ona jest wolna ? bo ci powiedziała ? heh brawo :P




Jest konsekwentna w swoim postanowieniach, a nie zmienna jak chorągiewka "dzis ściągnę obrączkę i nazbieram troche hajsu!
A TY? Kasia, ?kiedy znowu będziesz szukać męża, żeby uzbierać żetonów :D?
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polin, dobrze mówisz i przyznaje w pełni racje jak i jasność umysłu.
ale też musisz pamiętać, że takie portale, to trochę coś jak 'aktorstwo' i jest wolne pole do popisu, można różnie działać.
Kasia zrobiła coś na zasadzie 'blefu' też uważam, że to raczej średni pomysł, bo szkoda tych samców co mają dobre intencje do świata.. ale to też pokazuje jak ludzie są zdesperowani i łatwowierni na takich stronach.
Ja np. nie łykne byle czego, choć różnie bywa, bo ostatnio np. Księciuniu się przebrał za Mniszkę i myślałem, że to mniszka, także trzeba mieć oczy i UMYSŁ szeroko otwarty :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Przykładem konsekwencji w byciu zmiennym jak chorągiewka jest Anka vel Iza! :D (taki suchar xD)

Myślę że opis "szukam faceta" nie zawsze musi oznaczać że tak jest ;) Jak wiadomo na SU jest masa osób, która liczy, że znajdzie miłośc swojego życia więc takie transmisje to okazje do wykazania się. A może dziewczyny chcą też zachecić do odwiedzenia ich trans na zwykłe pogaduszki, bo skoro się nie rozbierają to coś na tym portalu muszą robić... :D Słabą opcją jest umieszczenie takiego opisu żeby zarabiać hajsy na nadziei naiwnych facetów- a jak pokazała Badam- działa to wyśmienicie :D Część pewnie faktycznie liczy na coś poważnego a cześć wychodzi z założenia, że skoro już szuka faceta to będzie łatwiej na real namówić niż te które się nie spotykają :)

A może faktycznie szukają tego jedynego.. kto wie.. mimo że to taki portal :)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polin pisze:Nie wiem czy się śmiać czy płakać z ciebie dziewczyno ? hotmesss w przeciwienstwie do ciebie jest wolna, nie zostawia pod łózkiem obrączki, a meza w sypialni.


Hotmess jest wolna bo POWIEDZIAŁA Ci, że jest wolna - dałbyś sobie rękę uciąć że tak jest naprawdę? Kasia jest wolna bo POWIEDZIAŁA, że jest wolna - widzisz tu pewną zależność Polin? Pewnie gdyby nie chwaliła się od roku na forum wszem i wobec że ma męża to byś też jej uwierzył. W internecie każdy jest tym kim chce być - pełno tu prawników, lekarzy, biznesmenow, wszyscy oczywiście wysocy, przystojni i z wielkimi penisami :) a panie nic nie mogą oszukać, od razu po włączeniu kamerki widać ile cm wzorstu, wagi, jaki cyc, jakie nogi etc więc oszukują w innych kwestiach. A realia są nieubłagane, rozbierająca się pani, nawet taka bardzo ładna, ma o 40% niższe dochody jeżeli zdeklaruje się otwarcie, że jest zajęta, dla nierozbieralnych te statystyki są jeszcze bardziej masakryczne bo cudem jest zachęcenie KOGOKOLWIEK do sypania żetonem albo wejścia na priv, panów chętnych na pogaduszki za kasę z ZAJĘTĄ panią pewnie nie byłoby wcale

Polin pisze:Cieszysz sie z tego, ze udało Ci sie naciagnac kilku frajerów?


Formalnie rzecz biorąc nie było to oszustwo tylko gra słowami :) Pamiętacie aferkę jak Kotzur (bodajże) dała cel "pokaże pierś" i po celu pokazała pierś kurczaka wyciągniętą z lodówki? Tu FORMALNIE było to samo, Kaś napisała "Szukam męża" i nie było to niezgodne z prawdą, może szukała męża bo poszedł na piwo i nie odbiera komórki i go szukała po całym mieście? :) a że panowie zrozumieli to jak zrozumieli i zaczęli sypać żetonami jak głupi - ich sprawa :)

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jak można na ShowUp.tv szukać chłopaka o.O ? Te dziewczyny same nie wiedzą czego chcą pewnie
Awatar użytkownika
sexual229
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 26 kwie 2016, 13:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: laura2600
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sexual229 pisze:Jak można na ShowUp.tv szukać chłopaka o.O ? Te dziewczyny same nie wiedzą czego chcą pewnie

Wiedzą wiedzą i to doskonale Wiedzą :D Nikt z Nas nie wie " czego " My nie wiemy jak One Wiedzą ;)
Awatar użytkownika
sinerek666
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości