Żółta kartka na forum

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Żółta kartka na forum
14 maja 2016, 19:16
Tak po dłuższych obserwacjach czatu i forum pomyślałem, że może przyda się taki temat. Założenie jest proste: czerwone kartki (tzn bany) daje Admin za tragiczne zachowanie ale my, jako użytkownicy też powinniśmy mieć wpływ na kształtowanie się forum i naszej mikro-społeczności i dlatego powinniśmy mieć mozliwość dawania żółtych kartek za mniejsze przewinienia.

Jak to działa? Jeżeli uważasz, że ktoś swoim zachowaniem na forum/czacie przekracza granice dobrego smaku i ociera się o mentalną gimbazę to możesz w tym temacie poniżej umieścić mu upomnienie. Nie znaczy to, że osoba ta kwalifikuje się do bana przez Admina (do tego jest przycisk "raportuj" i tradycyjna droga czyli banowanie) ale powinna, przez to upomnienie, TEORETYCZNIE się otrząsnąć, przemyśleć co robi źle i poprawić a jeżeli tego nie zrobi - Admin przy powtarzających się wiele razy nickach w tym temacie będzie wiedział komu dać banana.

W tym temacie NIE robimy śmietnika, NIE przerzucamy się inwektywami, NIE "bronimy się" przed jakimiś zarzutami robiąc flood tekstowy - po prostu wklejamy nick + konkretny powód żółtej kartki albo konkretny cytat z forum albo czatu, NIE wrzucamy ogólnych zarzutów typu "za całokształt wypowiedzi", "każdy jego wpis to szajs", "za to że jest", "drażni mnie". Tak jak napisałem - umieszczenie tu kogoś to nie ma być inwektywa, nie ma być osobista wycieczka tylko konkretne, rzeczowe spostrzeżenie które ma na celu poprawę zachowania danej osoby a nie jej obrażanie. Wrzucam temat próbnie, zobaczymy jak się przyjmie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Żółta kartka na forum
17 maja 2016, 06:55
ruger44, gdybym ja był właścicielem tego forum, to nie bawiłbym się z tobą w żadne żółte kartki, tylko już dawno dostałbyś dożywotniego bana, bez jakiejkolwiek możliwości powrotu.

Już piszę za co:

- Za tworzenie wątków, mających na celu ośmieszenie i poniżenie transmitujących pań, które w ocenie "forumowej wyroczni", nie zasługują na najmniejszy nawet szacunek.
Patrz temat: FAP-Rewolucja i punkty w nim zawarte.

- Za pogardę i brak szacunku wobec kobiet, które według naczelnego bufona tego forum, nań nie zasługują.
Oto kilka cytatów:

"Przed rozpoczęciem nadawania obejrzyj dokładnie swoje ciało w lustrze, upewnij się kilka razy jakie cyferki masz wpisane w dowodzie osobistym w polu "Data urodzenia", obejrzyj "konkurencję" (nie tylko na ShowUp.tv ale i na zagranicznych portalach) i zadaj sobie jedno niesamowicie ważne pytanie: "Ile pokaz ze mną nago może być maksymalnie warty?" I niezależnie od tego jaka kwota przyjdzie Ci do głowy nie mnóż jej x2 czy x3 tylko użyj dokładnie tej wartości jaka wyszła. Ważny jest też plan marketingowy: czy lepiej jest zrobić kilka pokazów dziennie za 300 żet czy może ustawić priv za 1000 i czekać na tego jednego, jedynego jelenia który się skusi cały dzień (albo nawet kilka dni)"
"(...) "oddzielić ziarno od plew" - te, które robią pokaz na poziomie z twarzą i głosem mogą sobie ustalać ceny jakie tylko chcą, ale dlaczego te bez twarzy i głosu, co dla większości potencjalnych klientów jest wielką wadą, traktują się jak pełnowartościowy towar? (...)"
"Jeżeli osoba dodaje nieswoje zdjęcie na avatara albo profil bo chce ukryć świńską mordę, brzydkie włosy, obwisłe piersi, brak talii i wielkie dupsko (...)"
"Nie jestem lekarzem ale diagnozę mogę od razu postawić: niedojebanie mózgowe, ale to się leczy!"
"A poza tym mała wpadka -po cieniu fotografującego i wielkości bicka widać wyraźnie, że na 100% nie mamy doczynienia z kobietą - kawał chłopa z Ciebie Pusiu I teraz nie masz wyjścia - skasujesz zdjecie to potwierdzisz prawdę, zostawisz = każdy widzi po cieniu z kim rozmawia, kobietą na pewno nie jesteś"

To tylko niewielki fragment z tego, co gorący orędownik zachowań fair prezentował w wątkach. Na grzebanie się w archiwum czatu nie mam ani czasu, ani ochoty, ale zapewniam, że tam dopiero znajdują się prawdziwe perełki i smaczki forumowego złotoustego chłopca.

- Za obsesyjne i paranoiczne oskarżenia, które w rezultacie doprowadziły do nagonki, wobec jednej z byłych użytkowniczek forum.

- Za moralność Kalego, która idealnie przejawia się w temacie vikivu.

- Za wprowadzanie zamętu poprzez kłamliwe i oszczercze wskazywanie użytkowników z rzekomymi multikontami, a nawet wtedy, kiedy miał bana na konto ruger44, sam zakładał nowe nicki, nie stroniąc przy tym od żeńskich nazw, przykład: Pussycat_Doll (do tego sam się przyznał).

- Za hipokryzję przejawiającą się wmawianiem innym swoich brzydkich cech i zachowań. Mam tu głównie na myśli apele o dobre maniery: "Jeżeli jesteś tutaj tylko po to, żeby (...) siać zamęt, ferment, obrzucać ludzi błotem i wyzwiskami to WYPIERDALAJ. Nie ma co się bawić w piękne słówka, Wersalu tu już nie będzie a tacy wichrzyciele nie mają szacunku dla innych ludzi więc i sami nie zasługują na szacunek! Nie wchodzimy do takich osób, nie komentujemy, nie nakręcamy fali hejtu - niech się utopią we własnej żółci!", podczas gdy jego własne poczynania na forum, dalece odbiegają od postulowanego przez niego sposobu bycia.


Ponieważ domyślam się, że twoje rozdęte do granic możliwości ego, nie pozwoli ci przemilczeć, a ja doskonale wiem, że poruszasz się w oparach absurdu, produkowanych przez twój skłonny do urojeń mózg i na poparcie własnych wyssanych z palca tez, nie masz żadnych rzeczowych argumentów i dowodów, zatem ty i twoje pieski, możecie sobie teraz ripostować do usranej śmierci, wacek mnie to obchodzi oraz gdzieś mam wasze: żółte, zielone, niebieskie, czy nawet czerwone, brunatne, bordowe i purpurowe kartki. Pierwszy raz zastosuję się do twojej sugestii: "W tym temacie NIE robimy śmietnika, NIE przerzucamy się inwektywami, NIE "bronimy się" przed jakimiś zarzutami robiąc flood tekstowy - po prostu wklejamy nick + konkretny powód żółtej kartki albo konkretny cytat z forum albo czatu, NIE wrzucamy ogólnych zarzutów typu "za całokształt wypowiedzi", "każdy jego wpis to szajs", "za to że jest", "drażni mnie". Tak jak napisałem - umieszczenie tu kogoś to nie ma być inwektywa, nie ma być osobista wycieczka tylko konkretne, rzeczowe spostrzeżenie które ma na celu poprawę zachowania danej osoby a nie jej obrażanie." i reszta niech będzie milczeniem.
szary


Re: Żółta kartka na forum
17 maja 2016, 10:54
szary

Re: Konkurs VIP/Szołapowiec Maja 2016

szary pisze:Każdy, tylko nie ruger44. Dlaczego nie on? - Na to pytanie wyczerpująca odpowiedź znajduje się w wątku, który nieborak sam był założył.

viewtopic.php?f=15&t=2102
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Ruger44 - chyba od dawna zasłużył sobie na żółtą kartkę!

Zdecydowanie najgorsza osoba na tym forum, intrygant, kłamca, szowinista!

Wstyd że tak długi czas nosił VIPa z marnym skutkiem. Zamiast dbać o wizerunek i godnie nosić miano VIPa jego zachowanie na forum jest karygodne, na szczęście spotkał Go sąd ostateczny i obiektywnym okiem Admina, za dość uczynienie poniósł konsekwencje,
a mianowicie:
a) zmyślanie historii, dopowiadanie
b) plotkowanie
c) sianie fermentu
d) intrygant
e) fałszywa menda
f) zadatki na psychofana
g) niszczenie wizerunku głownie Paniom
h) niszczenie tępienie obgadywanie publiczne, oraz za plecami z premedytacją gości forumowych
i) rządzenie się - wysokie mniemanie o sobie
i wiele innych...
Awatar użytkownika
LOLEK
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2016, 16:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 :warning:

Poniżej zamieszczam fragmenty jego wypowiedzi na czacie, na podstawie których dałem mu ostrzeżenie, odbierając VIP-a.
Jeśli ktoś uważa, że popełniłem błąd, to proszę o odpowiedź w tym temacie.

Salander - 24 lip 2016, 10:56
Ruger Ty jetes gorszy niz stara baba z okna na blokowisku

ruger44 - 24 lip 2016, 10:56
Nom Salander, jestem nie da sie ukryć :)

ruger44 - 24 lip 2016, 10:57
Ale i tak mnie kochacie :)

----------------------------------------

vika - 24 lip 2016, 11:34
Ruger, brawo Ty! i zaś pokazałeś swoj poziom ze masz jezyk za dlugi, piszesz co Ci slina na jezyk przyniesie!

vika - 24 lip 2016, 11:35
dlatego przestałam wchodzić też na forum, bo nie da się tego czytać !

vika - 24 lip 2016, 11:36
jak można tak pierdolić co sie zywnie podoba i dopowiadac bajki?

vika - 24 lip 2016, 11:38
obowiązki wzywają, a ty Boluś jesli spotkasz Rugera, przekaż mu zeby sie opamietał!

ruger44 - 24 lip 2016, 11:39
Jestem

ruger44 - 24 lip 2016, 11:39
Net mi wziął się skończył

ruger44 - 24 lip 2016, 11:39
Jestem opamiętany :)

vika - 24 lip 2016, 11:39
co ty odwalasz znowu?

ruger44 - 24 lip 2016, 11:40
To co zawsze, dzień jak codzień :)

vika - 24 lip 2016, 11:40
nic sie nie zmieniles, a szkoda

vika - 24 lip 2016, 11:40
myslalam ze dało Ci to cos do myslenia, a jednak sie pomylilam

vika - 24 lip 2016, 11:41
musze wracac do obowiazkow, brak czasu na wszystko

ruger44 - 24 lip 2016, 11:43
Dobra to my wracamy do swoich obowiazków = plotkowania o paniach z ShowUp.tv :)

ruger44 - 24 lip 2016, 11:44
Kogo teraz na warsztat bierzemy?

vika - 24 lip 2016, 11:44
Ruger gdyby tak tobie uciac kutasa nikt by nie odróznil z punktu zachowawczego jakiej płci jestes, a napewno nie SAMIEC ALFA

----------------------------------------

jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:43
łajza widze zes zjebe dostal

ruger44 - 24 lip 2016, 17:43
He he mnie jebią jak psa panie od rana

ruger44 - 24 lip 2016, 17:44
Rano Takti, potem Viki - ciekawe kto wieczorem mnie zjebie jak burą sukę

ruger44 - 24 lip 2016, 17:46
he he

ruger44 - 24 lip 2016, 17:46
Mi tam nie było do śmiechu

ruger44 - 24 lip 2016, 17:46
Się rzuciły na mnie jak sępy na padlinę

ruger44 - 24 lip 2016, 17:46
A jeszcze mi net wysiadł w najwazniejszym momencie więc złapały mnie z opuszczonymi spodniami i dupą wypiętą do rżnięcia

jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:46
widac ze Viki bronila Takti

ruger44 - 24 lip 2016, 17:47
Koalicja antyplotkarska :)

jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:47
łajza nic sie nei nauczyles ! hahahha jakie teksty

ruger44 - 24 lip 2016, 17:47
Ale choćby tu było milion Taktich i Vikich i wszystkie mnie rugały jak psa nie zmienią podstawowej roli portalu - ploty, ploteczki, plotusie :)

jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:48
wyjasnilo sie ze Viki odeszla pzrez twoje plotki

ruger44 - 24 lip 2016, 17:48
Będziemy je obgadywać póki nam palce nie zesztywnieją na klawiaturach :)

----------------------------------------

ruger44 - 24 lip 2016, 18:54
Robię to co umiem najlepiej - sieję ferment :)

ruger44 - 24 lip 2016, 18:54
Jakby mi zależało na sianiu prawdy to by każdy już ją znał :)

vika - 24 lip 2016, 18:55
Kolega Ruger kocha ploteczki a malo tego nie potrafi trzymać jezyka za zebami, wlasna matke sprzeda

vika - 24 lip 2016, 18:55
a malo tego dopowie swoje pięc groszy

vika - 24 lip 2016, 18:55
Ruger, dzieki takim akcja wszytskie odeszly i odejda z forum

ruger44 - 24 lip 2016, 18:56
Niech odchodzą

ruger44 - 24 lip 2016, 18:56
Niech odejdzie każda jedna, w końcu to będzie forum dla facetów

ruger44 - 24 lip 2016, 18:56
A nie klub domowego przedszkola Tęczowych Misiów

ruger44 - 24 lip 2016, 18:59
To niech mnie zbanują skoro ktoś uważa że mam zły wpływ na forum

bolekxxx - 24 lip 2016, 18:59
nie no ruger jestes vipem nie beda vipa banowac :)

ruger44 - 24 lip 2016, 19:00
Jeszcze tylko 6 dni jestem vipem, potem niech się dzieje wola nieba :)

ruger44 - 24 lip 2016, 19:01
Ryger ma wyjebane

ruger44 - 24 lip 2016, 19:15
Nie poprawie się, co najwyżej pogorsze :)

ruger44 - 24 lip 2016, 19:15
Za tydzien jak przyjdziesz to tu będzie bezkobieca pustynia

ruger44 - 24 lip 2016, 19:16
Będe każdą jedną niszczył póki nie zostaną tu tylko faceci

ruger44 - 24 lip 2016, 19:16
A te co będa to się będą bały odezwać

ruger44 - 24 lip 2016, 19:16
Albo będą męskie nicki zakładać żeby je nikt o nic nie podejrzewał :)

----------------------------------------

jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 21:23
łajza weź sznur i powies sie a od dziewczyn odpierdol sie !

ruger44 - 24 lip 2016, 21:24
Prędzej wszystkie odejdą niż ja sznur wezmę :)

ruger44 - 24 lip 2016, 21:24
Slooodka_Kasia: A Rugusia kocham najbardziej, lofciam! Masz super peniska! :-*

ruger44 - 24 lip 2016, 21:25
Ban dla wszystkich kobiet i Exxona

ruger44 - 24 lip 2016, 21:25
Kto jest kobietą niech pierwszy rzuci kamieniem!
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Ruger, zasłużyłeś sobie za ten bajzel na melinie :laughingnew: teraz vika jest moja :fap: :nono: :wild:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ehh tak jak pisałem na czacie - 3/4 z osób które tu wchodzą ma jakieś dziwne wyobrażenie o tym miejscu, nieśmiało więc przypomminam, że to nie jest klub pogaduszkowy, nie jest kącik poezji, nie klub samotnej mamy i nie przytulisko dla zagubionych sierot - to jest forum dla waleni, stworzone po to, żeby oceniać modelki i pisać ploty o ich życiu prywatnym - tak wyglądało stare forum, tak wyglądają inne fora tego typu więc i to powino tak wyglądać. I nie wiedzieć czemu robi się burzę w szklance wody z moich wypowiedzi - inni nazywają Takti pogardliwie "ruską" (z małej litery i niezgodnie z jej realnym pochodzeniem) i nie dostają nawet warna, ja zawsze odnosiłem się do niej z szacunkiem i tylko ten jeden jedyny raz napisałem plotę, że nie ma obywatelstwa (co wydawało mi się prawdą bo nagle wyjechała z UK po długim pobycie ale jak się okazało - prawdą nie było, powód wyjazdu był inny - za co ją przeprosiłem na PW) i nagle wielki najazd na mnie, Viki też nie obrażałem, nie zdradziłem żadnego szczegółu z jej życia prywatnego a ten jeden, jedyny raz kiedy o niej "plotkowałem" to był zawoalowany przytyk pokazujący Josemu mechanizm powstawania plotki i chyba nikt tego intelektualnie nie ogarnął, zresztą jak większości moich żartobliwych wypowiedzi (co pokazują dobitnie cytaty Admina za które to ponoć dostałem ostrzeżenie - nie ma tam ani jednej wypowiedzi w stylu "X to k..." czy innnego "obrażania" a jedynie żarty słowne i sytuacyjne zakończone przeważnie " :-) " oznaczającym, że wyopowiedzi NIE POWINNO SIĘ TRAKTOWAĆ POWAŻNIE)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:46
widac ze Viki bronila ruskiej

Taka byla prawdziwa wypowiedz. Zolta kartka leci wiec do... admina. To nie pierwszy raz kiedy leca takie hasla i kiedy wmawia sie, ze nie mialo to miejsca.
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Salander pisze:jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:46
widac ze Viki bronila ruskiej


Przecież nikt nikomu nie wmawia ze nie miało tu miejsca takie zachowanie! to chyba za mało zeby komuś kartkę dać? buhahahaha smiech na sali!

Taka byla prawdziwa wypowiedz. Zolta kartka leci wiec do... admina.
To nie pierwszy raz kiedy leca takie hasla i kiedy wmawia sie, ze nie mialo to miejsca.


Pewnie problem techniczny i admin musiał uzupełnić braki:P

Na jedno wychodzi wiadomo o co chodziło, dziwi mnie ruch wykonany z twojej strony, tym bardziej ze fakty zostaly wyciagniete w dobrej wierze?
jak sie to mówi - został ukarany sprawca do odpowiedzialnosci za pomówienia Taktowej, jak sie to mowi nie rób komuś dobrze a nie bedzie Ci zle.
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 12:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gdzie dwóch sie bije tam Jose korzysta :D Viki jest moja !
Awatar użytkownika
jose821011
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2015, 09:17
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jose821011


Salander pisze:jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:46
widac ze Viki bronila ruskiej

Taka byla prawdziwa wypowiedz. Zolta kartka leci wiec do... admina. To nie pierwszy raz kiedy leca takie hasla i kiedy wmawia sie, ze nie mialo to miejsca.


Celowo to ocenzurowałem, nie zmieniając sensu wypowiedzi, ale nie doceniłaś mojej intencji. Jose dostał ostrzeżenie dopiero rano (które i tak miał dostać - decyzja zapadła w nocy), gdyż wcześniej nie miałem czasu wszystkiego ogarnąć. Przepraszam Cię za wszystko :sorry: ale nie jest łatwo ;) Jeśli mamy być w 100% dokładni, to było tak:

jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:46 pisze:widac ze Viki ruską bronila


Również celowo pominąłem pozostałe wypowiedzi Rugera i te poniższe:

Salander - 24 lip 2016, 10:57
Taktowna ma obywatelstwo. ojca polaka.

Salander - 24 lip 2016, 11:11
Ruger chodz.pokaze Ci dowod

Salander - 24 lip 2016, 11:15
prosze bardzo mamy trans ukryta


Jeśli chodzi o Rugera, to czy Szary nie miał racji?
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Administrator pisze:
Salander pisze:jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:46
widac ze Viki bronila ruskiej

Taka byla prawdziwa wypowiedz. Zolta kartka leci wiec do... admina. To nie pierwszy raz kiedy leca takie hasla i kiedy wmawia sie, ze nie mialo to miejsca.


Celowo to ocenzurowałem, nie zmieniając sensu wypowiedzi, ale nie doceniłaś mojej intencji. Jose dostał ostrzeżenie dopiero rano (które i tak miał dostać - decyzja zapadła w nocy), gdyż wcześniej nie miałem czasu wszystkiego ogarnąć. Przepraszam Cię za wszystko :sorry: ale nie jest łatwo ;) Jeśli mamy być w 100% dokładni, to było tak:

jose821011 [Bot] - 24 lip 2016, 17:46 pisze:widac ze Viki ruską bronila


Również celowo pominąłem pozostałe wypowiedzi Rugera i te poniższe:

Salander - 24 lip 2016, 10:57
Taktowna ma obywatelstwo. ojca polaka.

Salander - 24 lip 2016, 11:11
Ruger chodz.pokaze Ci dowod

Salander - 24 lip 2016, 11:15
prosze bardzo mamy trans ukryta


Jeśli chodzi o Rugera, to czy Szary nie miał racji?

Trudno docenic skoro cenzuryjesz zamiast reagowac, utwierdzajac tym samym w przekonaniu, ze mozna uzywac takich okreslen. To nie byl pierwszy raz, nie drugi. Nie tydzien i nie miesiac. I nie tylko jose. Dobrze o tym wiesz.
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Salander pisze:Trudno docenic skoro cenzuryjesz zamiast reagowac, utwierdzajac tym samym w przekonaniu, ze mozna uzywac takich okreslen. To nie byl pierwszy raz, nie drugi. Nie tydzien i nie miesiac. I nie tylko jose. Dobrze o tym wiesz.


Zareagowałem, tylko z pewnym opóźnieniem, gdyż ciężko mi wszystko ogarnąć na czas bez moderatora. Dlatego pomocny jest ten temat, uwagi można również wysyłać na PW i e-mail.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


ruger44, dotyczy FORUM pisze:... pisać ploty o ich życiu prywatnym ...

ruger44, dotyczy TAKTI pisze:... i tylko ten jeden jedyny raz napisałem plotę, że nie ma obywatelstwa

ruger44 pisze:... Viki też nie obrażałem, nie zdradziłem żadnego szczegółu z jej życia prywatnego a ten jeden, jedyny raz kiedy o niej "plotkowałem" ...


Forum nie jest od tego, żeby pisać ploty z życia PRYWATNEGO dziewczyn, a nawet nie powinno się wyjawiać prawdy z ich życia PRYWATNEGO.

Kolejne Twoje PLOTY zamieszczam poniżej !!!

bolekxxx - 25 lip 2016, 22:10
ruger ujowo bez vipa wygladasz ci powiem :d

ruger44 - 25 lip 2016, 22:11
No cóż, było minelo :)

ruger44 - 25 lip 2016, 22:11
Już drugi raz mi pewnie Admin vipa nie da, nawet jak będe demokratycznie wybrany większością głosów

ruger44 - 25 lip 2016, 22:12
Ale za to macie na moim przykładzie pokazane której ulubienicy Admina nie zaczepiać jak nie chccie być persona non grata na forum :)

jose821011 [Bot] - 25 lip 2016, 22:12
ja glsoowalem na szpilke za wyjebanei typerów

ruger44 - 25 lip 2016, 22:14
Ja też głosowałem na Tiago ale teraz będe zawsze głosował na Viki żeby nie dostać bana :)

ruger44 - 25 lip 2016, 22:14
Lepiej Admina nie drażnić niepotrzebnie :)

ruger44 - 25 lip 2016, 22:15
Ja ten miesiąc to z Adminem jak z jajkiem

ruger44 - 25 lip 2016, 22:16
codziennie mu kwiaty będe wysyłał, pytał jak się czuje, czy mu nic nie potrzeba :)

ruger44 - 25 lip 2016, 22:16
Będe miły i symapatyczny żeby tylko bana nie dostać :)

ruger44 - 25 lip 2016, 22:17
W sumie 25 lip 2016 było blisko, bardzo blisko a forum to całe może życie, bez niego uschnę :(

ruger44 - 25 lip 2016, 22:18
Oby wybaczył

ruger44 - 25 lip 2016, 22:18
Każdy zasługuje na wybaczenie, tak Biblia mówi i Buk


oraz zgłoszone PW:

ruger44, 25 lip 2016 8:32 pisze:Admin mi zdjął Vipa bo wiadomo, Viki powie jedno słowo to od razu Admin leci i robi, trochę obciachowo bo mógł po prostu poczekać te 5 dni no ale chuj, mi ten tytuł do niczego nie jest potrzebny.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Administrator pisze:
ruger44, dotyczy FORUM pisze:... pisać ploty o ich życiu prywatnym ...


Forum nie jest od tego, żeby pisać ploty z życia PRYWATNEGO dziewczyn, a nawet nie powinno się wyjawiać prawdy z ich życia PRYWATNEGO


Ciekawe czy byłby zadowolony jakby ktoś zaczął pisać ''ploty'' z jego życia prywatnego.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ruger! za całokształt!
Jako że głosowałem na Ciebie na Vipa, muszę się zgodzić z adminem, że słusznie odebrał tobie miano Vipa!

Róznież daje żółtą kartkę: dodam jeszcze...
GŁÓWNIE ZA OSKARŻANIE FORUMOWICZKI KTÓRA PRZEZ CIEBIE ODESZŁA Z FORUM, O ODEBRANIE TOBIE VIPA PRZEZ ADMINA

- Robisz ludziom wodę z mózgu, przedstawione przez Ciebie treści nie mają nic wspólnego z faktami (cytaty w/w)
również za teorie spiskowe jak (odebranie vipa, przyczyny), i wiele innych..

UWAŻAM że jako vip byłeś zobowiązany godnie reprezentować forum.
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


abradababra pisze:
Administrator pisze:
ruger44, dotyczy FORUM pisze:... pisać ploty o ich życiu prywatnym ...


Forum nie jest od tego, żeby pisać ploty z życia PRYWATNEGO dziewczyn, a nawet nie powinno się wyjawiać prawdy z ich życia PRYWATNEGO


Ciekawe czy byłby zadowolony jakby ktoś zaczął pisać ''ploty'' z jego życia prywatnego.


Najwidoczniej koleś ma tak chujowe swoje życie skoro wtyka nos w nie swoje sprawy, żałosne, Przypomina mi to trochę aferę toxic, RUGER może macie sie ku sobie?


Salander to taktowana? Teraz rozumiem skąd takie poruszenie
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 16:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Męski Pudelek.

Ploty, ploteczki, stek bzdur wyssanych z palca. Zmyślone historie, a czasem prywata o kimś. Nie, nie zrozumiem po co to robicie, zabawa w detektywów: co? kto? z kim? gdzie? dlaczego? ... a później zdziwienie, że dziewczyny nic o sobie nie chcą powiedzieć, albo zmieniają wersje co jakiś czas. I wielkie oburzenie.
Masę dziewczyn wywiało z forum, albo nie piszą na czacie, szczerze, po tym jak się czyta, że wreszcie na forum będą sami faceci, to się odechciewa (przynajmniej mi). Dodanie po jakimś czasie, że się żartowało, co ma zmienić? Słowo padło, a żart śmieszny nie był, albo rozśmieszył tylko autora.
To samo tyczy się wyzwisk, obrażania.
Wyrażajcie swoje opinie, po to jest forum, ale może ruszcie głową, a nie główką dla odmiany zanim coś chlapniecie.

Słowo do Admina, nie rozumiem w jakim celu edytowałeś wpisy, tak jak nie rozumiem dlaczego niektóre posty usuwałeś. Masz moc sprawczą, możesz to robić, ale (tu dokończ sobie sam)
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiedysl pisze:Męski Pudelek.

Ploty, ploteczki, stek bzdur wyssanych z palca. Zmyślone historie, a czasem prywata o kimś. Nie, nie zrozumiem po co to robicie, zabawa w detektywów: co? kto? z kim? gdzie? dlaczego? ... a później zdziwienie, że dziewczyny nic o sobie nie chcą powiedzieć, albo zmieniają wersje co jakiś czas. I wielkie oburzenie.
Masę dziewczyn wywiało z forum, albo nie piszą na czacie, szczerze, po tym jak się czyta, że wreszcie na forum będą sami faceci, to się odechciewa (przynajmniej mi). Dodanie po jakimś czasie, że się żartowało, co ma zmienić? Słowo padło, a żart śmieszny nie był, albo rozśmieszył tylko autora.
To samo tyczy się wyzwisk, obrażania.
Wyrażajcie swoje opinie, po to jest forum, ale może ruszcie głową, a nie główką dla odmiany zanim coś chlapniecie.

Słowo do Admina, nie rozumiem w jakim celu edytowałeś wpisy, tak jak nie rozumiem dlaczego niektóre posty usuwałeś. Masz moc sprawczą, możesz to robić, ale (tu dokończ sobie sam)



trafne uwagi odnośnie sytuacji gnębienia i plotek z życia prywatnego dziewczyn z SU niestety przez takie osoby fajne postacie znikły z forum, mało tego nie zachęca nowe dziewczyny do zabrania miejsca na forum, zachowaniem forumowiczów, czasem jak się tu obserwuje co niektóre osobniki to ręce opadają.

admin złożył.wyjaśnienie po komentarzami s.. zrobił to w dobrej wierze.
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 16:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abradababra pisze:
Administrator pisze:
ruger44, dotyczy FORUM pisze:... pisać ploty o ich życiu prywatnym ...


Forum nie jest od tego, żeby pisać ploty z życia PRYWATNEGO dziewczyn, a nawet nie powinno się wyjawiać prawdy z ich życia PRYWATNEGO


Ciekawe czy byłby zadowolony jakby ktoś zaczął pisać ''ploty'' z jego życia prywatnego.



Chyba nie byłby zadowolony, bo dziś mu chyba lufa opadła :mocking:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości