Żółta kartka na forum

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Myślałem że Ruger44 zastrzelił samego papieża, tak tutaj co niektórzy na niego wsiedli. Co za banda hipokrytów. Na forum, gdzie pewnie połowa nicków to nadające na ShowUp.tv laski lub ich chłopaki, czepianie się nieszkodliwego gawędziarza jakim jest ruger wydaje sie dziwne.

kilka dygresji:

Primo: po kiego chuja laski z ShowUp.tv zakładają tutaj konta? Żeby się podlizać? Żeby forumowicze nie czepiali się ich machlojek i nie przeszkadzali w robieniu interesów? Pamiętajmy że po drugiej stronie kamerki mamy często do czynienia z niezłymi cwaniarami - ustawione konkursy na lidera, jechanie na biednych januszach, ukrywanie popychaczy , zamknięte obiegi itp.

secundo: ruger troche rozruszał tą narośl showapa, jaką jest te forum :) . Wiele założonych ciekawych i trafnych wątków. Admin powinien chuchać na takich użytkowników :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rozumiem, że osobiście nie dotknął cię długi, plugawy i kłamliwy język rugera. Rozumiem również, że nie stałeś się obiektem jego: kpin, drwin, intryg, obsesji, przerostu ego oraz pseudologii. Jeśli jednak nadal masz ochotę stawać w obronie największego z hipokrytów tego forum, to może najpierw bądź łaskaw zapoznać się ze wszystkimi zarzutami kierowanymi w jego stronę, i które są szczerą prawdą, a nie wyssanymi z brudnego palucha (jak to zwykł czynić ruger44) idiotyzmami.

Jeśli pomysłem na ruch w interesie ma być upokarzanie użytkowniczek i użytkowników, którzy nie podporządkowali się wszystkowiedzącemu panu uzurpatorowi, to ja gratuluje dobrego samopoczucia.
szary


Gdy czytam szary twoje posty na temat rugera44, to od razu przychodzi mi na myśl historia pewnego rozwiedzionego faceta i jego byłej żony i teściowej :) . Żona i teściowa każdej obcej osobie napotkanej w sklepie czy na spacerze zajadle perswadowały jaki to z ich byłego męża/ziecia jest drań i złoczyńca :) . Całą okolicę chciały na siłę przekonać że z niego to kawał skurw... :) , choć mało kogo to obchodziło a prawda była troche inna i one też nie były takie święte :) . Tak wieć szary przypominasz mi trochę taką teściową/ żonę w jednym :D , ruger to były zięć,mąż, a okolica to oczywiście ... forum :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo interesująca historia, prawie się popłakałem ze wzruszenia. Szkoda tylko, że kompletnie odbiegająca od tematu, który założył sam - "tropiciel i demaskator paskudnych i niegodnych zachowań na forum". Byłem pierwszym, który podjął ten wątek, a było to zaraz na początku, kiedy ruger poczuł wewnętrzną potrzebę "walki ze złem". Nikomu nie musiałem obrzydzać "złotoustego chłopca", bo długo po tym, kiedy opisałem powody, dla których to właśnie jemu należy się żółta kartka, prawie wszyscy go jeszcze kochali, dając wyraz swojemu umiłowaniu w głosowaniu na Vip-a, a sam Administrator zaczął cenzurować moje komentarze. Widząc, że wolno mu więcej niż innym, jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach, kolega ruger kompletnie się rozbisurmanił i już całkowicie przestał dbać o pozory. Tym sposobem - sam, bez niczyjej pomocy (a już zwłaszcza mojej), obnażył swoje prawdziwe oblicze. Jeśli nadal uważasz, że wszystko to, co sądzę na temat tego bufona, mija się z prawdą, to daj mi swoją żółtą kartkę, bo ja mojego zdania, pod wpływem twojej nim fascynacji - NIE ZMIENIĘ.

Pozdrowienia od gościa, który ma IP: z Madagaskaru, Polinezji, obu biegunów oraz z Wenus i z Marsa (bo o to też mnie oskarżał ten "prawdomówny" i "krystalicznie czysty człowiek").
szary


No cóż, przytłoczony tą ilością "żółtych kartek" i nagonką na moją osobę muszę zrobić to, co było ideą tego tematu - zamilknąć.

Tytułem komentarza - zawsze uważałem się nie za jakiegoś tyrana, szefa i wodza forum tylko za zwykłego, najzwyklejszego szeregowego żołnierza forum. Z czym może walczyć szeregowy żołnierz forum, zapytacie? Wrogów jest niewielu - poza zwykłymi upierdliwymi trolami (jak Morusiątko) największym chyba szkodnikiem trapiącym forum są kobiety usilnie chowające swoją prawdziwą szołapową tożsamość a na forum kreujące się na super-duper laski. Wbrew temu co próbują przeforsować moi zagorzali przeciwnicy nie atakowałem od początku WSZYSTKICH pań na czacie (bo jakoś Megan, Caprice, Księżniczka92, Badama, Płotka, Suśka i inne "zweryfikowane" spały spokojnie) tylko "gnębiłem" te które nicku na SU nie ujawniały (Pussycat, Elizka) i korzystały w pełni z magii tej anonimowości zbierając wokół siebie wianuszek fanów ich "osobowości" (których jednak próżno było szukać w jedynym miejscu gdzie tą osobowość pokazywały razem z "urodą" bo jakoś na ich transmisjach wiało pustkami i żaden z fanów tam im komplementów nie sypał widząc, że z (być może rzeczywiście ciekawą) osobowością i inteligencją kompletnie nie współgra obraz video. Tak więc zamilknę na 2-3 miesiące, wykreujcie sobie przez ten czas czat tak jak chcecie i powrócimy wkrótce do tematu - jeżeli uznacie, że beze mnie jest lepiej, odejdę z forum całkiem, jeżeli będziecie chcieli żebym wrócił ja i moje twarde, wojskowe reguły dotyczące niezweryfikowanych - piszcie w tym temacie, jeżeli głosów "za" będzie więcej niż tych "przeciw" które się do tej pory uzbierały - wtedy wrócę.

A sprawa z bolesnym wyrwaniem się z friendzony u Viki mnie rzeczywiście trochę przerosła, za co przepraszam wszystkie osoby zainteresowane - głównie Viki i MyNameIsMystery, aczkolwiek wciąż uważam, że 90% hejtu na mnie wzięło się z nieprawnego odczytywania ironii i zbyt dosłownego brania do siebie kilku pojedyńczych zdań na czacie wyrywanych z kontekstu i wpisanych w reguły odgrywania postaci internetowej którą Ruger kalibru 44 jest.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Oczywiście nie mogłeś odejść z godnością, tylko jak zwykle musiałeś opluć na koniec. Jako facet, jesteś całkowicie pozbawiony klasy. Apelowałeś, żeby się nie tłumaczyć, a twoja mowa obronna polega głównie na kolejnych kłamstwach, insynuacjach i manipulacjach. Próbujesz wywrzeć presję na tych, którzy cie lubili i zaufali, dokopując tym, którzy od samego początku poznali się na tobie. Piszesz o kreowaniu przez ciebie postaci internetowej, a jednocześnie całkiem świadomie i z rozmysłem krzywdzisz innych. Bardzo interesujący przykład podwójnej moralności, że też nie masz z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Nie chcę nawet rozkminiać tego zagadnienia, bo to już przypadek dla specjalistów. Mnie osobiście to, czy tu zostaniesz, czy odejdziesz, koło moich czterech liter lata. Smutny i pusty z ciebie człowiek, skoro jedynym twoim kryterium i sposobem wartościowania jest wygląd zewnętrzny, liczba "fanów" i ilość wyżebranych lub zarobionych żetonów.
Skoro jak zwykle nie mogłeś oprzeć się pokusie, żeby mi dowalić, to jak zwykle odpowiem ci, że SU jest specyficznym przybytkiem, w którym niewielu szuka miejsca do pogaduszek. Wiadomo, uroda rzecz gustu, ale sama niejednokrotnie widuję przepiękne dziewczęta, które okupują doły, ponieważ nie oferują niczego, prócz rozmowy właśnie. Są też na tyle ogarnięte, żeby zdawać sobie sprawę z genezy, ulotności i miałkości showupowych komplementów, a czytają ich tysiące.

Coś jeszcze: viewtopic.php?f=8&t=514&start=40

(...) mając laptopa z netem z TP, komórkę z netem z TV i tableta z netem "pożyczonym" od sąsiada ma się już dostępne 3 rózne adresy IP i można szaleć (nie wspominając o tak banalnym rozwiązaniu jak programy do zmiany IP, dzięki czemu "sąsiad" siedzący na drugim lapku w sąsiednim pokoju może się nagle stać totalnym nieznajomym z Madagaskaru, Polinezji tudzież managerem niemieckiego banku z USA (z Kanady nie bo tam nie ma internetu :). Proste? Proste.


Musisz mieć to nieźle przetrenowane, skoro tak dobrze znasz zagadnienie.
W ten sposób, to można każdego oskarżyć. Szkoda, że pisząc ten komentarz, nie pomyślałeś o tym, że wskazujesz również na samego siebie. Wiedziałam, że z logiką u ciebie na bakier, oj - NA BAKIER!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ruger, Gdyby nie żółta kartka nawet nie zdawałbyś sobie sprawy ze swoich postępków, nie ruszyłoby Cie nawet sumienie.
Dlatego Ja nie kupuje twoich przeprosin, uważam że nie jest to szczere, a raczej ratowania własnego tyłka," reputacji na forum"
Gdyby nie reakcja Admina, dalej byś wylewał swoje frustracje, zale złosci!
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


łajza nie bądź cipą tylko facetem z jajami i wracaj , a jak sie juz uprzesz i odejdziesz to ogłaszam tutaj, ze ja tez odejde
ps. panie sz. szykuj sie pan na ''come back'' :P
Awatar użytkownika
jose821011
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2015, 10:17
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jose821011


wciąż uważam, że 90% hejtu na mnie wzięło się z nieprawnego odczytywania ironii i zbyt dosłownego brania do siebie kilku pojedyńczych zdań na czacie wyrywanych z kontekstu i wpisanych w reguły odgrywania postaci internetowej którą Ruger kalibru 44 jest.


Kolejne zadanie aktorskie? Ciekawe kto jeszcze się na to nabierze? Z patologicznymi kłamcami jest ten problem, że kiedy zdarzy im się raz powiedzieć prawdę, to wtedy im już nikt nie wierzy.
ruger44, ja wiedziałem, że jesteś dupkiem, nie przypuszczałem tylko, że aż takim. Z każdym swoim kolejnym komentarzem udowadniasz mi jak wielkim!
szary


pussycat pisze:Mnie osobiście to, czy tu zostaniesz, czy odejdziesz, koło moich czterech liter lata


Lata, ale kilkanście zdań na temat tego odejścia napisałaś

pussycat pisze:Wiadomo, uroda rzecz gustu, ale sama niejednokrotnie widuję przepiękne dziewczęta, które okupują doły, ponieważ nie oferują niczego, prócz rozmowy właśnie. Są też na tyle ogarnięte, żeby zdawać sobie sprawę z genezy, ulotności i miałkości showupowych komplementów, a czytają ich tysiące.


Nietrudno jednak zauważyć korelację między urodą, pokazywaniem nagiego ciała (BO DO TEGO SŁUŻY TEN PORTAL!) i ilością widzów/żetonów, osoba która urody nie ma a nagości nie pokazuje może zarobić konkretną ilość żetonów jedynie kradnąc sygnał telewizyjny panu Solorzowi.

pussycat pisze:Musisz mieć to nieźle przetrenowane, skoro tak dobrze znasz zagadnienie.
W ten sposób, to można każdego oskarżyć. Szkoda, że pisząc ten komentarz, nie pomyślałeś o tym, że wskazujesz również na samego siebie. Wiedziałam, że z logiką u ciebie na bakier, oj - NA BAKIER!


A kiedy ja stosowałem zamknięty obieg i u kogo? Proszę podać nicki i daty, DOWODY nie sypać insynuacjami, insynuacje są dla plotkarzy, a plotkarzy ponoć to forum nie lubi, ponoć to zła cecha ludzi płytkich.

jose821011 pisze:łajza nie bądź cipą tylko facetem z jajami i wracaj , a jak sie juz uprzesz i odejdziesz to ogłaszam tutaj, ze ja tez odejde


Lepiej zacznij się pan pakować :)

szary pisze:Kolejne zadanie aktorskie? Ciekawe kto jeszcze się na to nabierze?


Całe życie kogoś udajemy, niektórzy patologiczni kłamcy tak zagubili się w swoich kłamstwach, że sami wierzą że są one prawdą. Ale u mnie prawda jest taka, że OD POCZĄTU KOCHAM SIĘ W PUSI! Jej osobowość i inteligencja mnie pasjonuje, do szaleństwa! Tylko nie wiedziałem jak jej to powiedzieć, więc próbowałem ją obrażać, by udawać twardziela - bo kobiety kochają twardzieli! PUSIU NAPISZ DO MNIE, ODBANUJ MNIE! POKAŻE CI W KOŃCU RUGERA I BĘDE CIĘ JUZ ZAWSZE KOCHAŁ PO KRES NASZYCH DNI! TYLKO WRÓC!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Lata, ale kilkanście zdań na temat tego odejścia napisałaś


Owszem, bo mnie do tego sprowokowałeś.

Nietrudno jednak zauważyć korelację między urodą, pokazywaniem nagiego ciała (BO DO TEGO SŁUŻY TEN PORTAL!)


Niekoniecznie, zadałam sobie trud i przeczytałam regulamin SU. Nic tam nie ma o obowiązku siedzenia nago przed kamerką i zarabianiu żetonów. Mało tego, kiedy jeszcze oficjalny blog SU prowadziła "Pani Marta", to wyraźnie napisała, że portal ten, także może być miejscem do spotkań towarzyskich. Napisała również, cytuję: "Twoja transmisja, Twoje zasady".

A kiedy ja stosowałem zamknięty obieg i u kogo? Proszę podać nicki i daty, DOWODY nie sypać insynuacjami, insynuacje są dla plotkarzy, a plotkarzy ponoć to forum nie lubi, ponoć to zła cecha ludzi płytkich.


No błagam, nie rób z siebie kompletnego idioty! Dobrze wiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o to, że bezpodstawnie wskazywałeś multikonta na forum i oskarżałeś o nieczyste zagrywki związane z ich posiadaniem. Widać, dobrze musisz znać się na rzeczy.

OD POCZĄTU KOCHAM SIĘ W PUSI! Jej osobowość i inteligencja mnie pasjonuje, do szaleństwa! Tylko nie wiedziałem jak jej to powiedzieć, więc próbowałem ją obrażać, by udawać twardziela - bo kobiety kochają twardzieli! PUSIU NAPISZ DO MNIE, ODBANUJ MNIE! POKAŻE CI W KOŃCU RUGERA I BĘDE CIĘ JUZ ZAWSZE KOCHAŁ PO KRES NASZYCH DNI! TYLKO WRÓC!


Domyślam się, że to nie do mnie i nie o mnie...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pusiu, nie udawaj że nie wiesz o co chodzi :-* KC! :heart:
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Dobra, żarty żartami, ale prawdopodobnie mamy diametralnie inne spojrzenie na postać tzw. TWARDZIELA.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Będe Twoim twardzielem Pusiu, będe taki jak chcesz żebym był tylko mnie odbanuj, BŁAGAM! Kocham Cię Pusiu :heart: , nie możemy tak po prostu się rozstać przez to, że ja jestem życiową łajzą a nie twardzielem :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Nie wiem w sumie, dlaczego ja się teraz śmieję, przecież nie darzę cię nawet lekką sympatią...

tylko mnie odbanuj, BŁAGAM!


A o co właściwie chodzi?
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O miłość Pusiu, tylko o miłość, tylko mnie kochaj! :heart:
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Tak coś czułam, że to kolejny przejaw twojego zjepanego poczucia humoru.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A co, myślałaś że naprawdę jakikolwiek zabójczo przystojny samiec alfa z ogromnym penisem może się zakochać w nierozbieralnej 4/10? Daj spokój... Ale przyznaj, przez sekundę miałaś nadzieję :-P
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ŁaaaaaaaaŁ! ... Aż 4/10? ... Jesteś niesamowicie łaskawy, dziękuję. :curtsey:

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fajne trampki na transmisji ostatnio niesamowicie podbiły ocenę :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość