Żółta kartka na forum

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Spójrz na mój awatar - damy nie chodzą w trampkach! :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Owszem, damy nie siedzą w trampkach na transmisji i damy nie spędzają sobotnich wieczorów przekomarzajac się z trzepakami na forum dla przegrywów
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jestem domatorką, uwielbiam rozmawiać oraz się przekomarzać, a i wśród przegranych życiowo trzepikoni zdarzają się jednostki wybitnie inteligentne (żeby była całkowita jasność, kiedy używam określenia - wybitnie inteligentny - to nie ciebie mam oczywiście na myśli). ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyżby żółte kartki trafiły pod właściwy adres ?
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
ruger44 - 11 min temu
Typu ten podczłowiek Pussycat
Awatar użytkownika
ruger44 - 12 min temu
Jak zwykle poważne rozmowy zanim jakiś trol sie wjebie
Awatar użytkownika
ruger44 - 12 min temu
O wielu rzeczach rozmawiamy


To z dzisiaj, ten "nadczłowiek" chyba nigdy się ode mnie nie odpierdoli.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No popatrz, tak "poważnie" chory, a jednak nie potrafi sobie odpuścić i ciągle gryzie po łydkach, choć wczoraj próbował obsikać stopę, a przedwczoraj szarpać nogawkę.
Ciekawe, czy to rzeczywiście już jakaś obsesja, która zaczyna przybierać niebezpieczne rozmiary (od insynuacji o bycie facetem, przez oskarżenia o męską mentalność, po obelgi o podczłowieczeństwie), czy zwykłe zamiłowanie do bycia tzw. damskim bokserem.....
szary


pussycat pisze:To z dzisiaj, ten "nadczłowiek" chyba nigdy się ode mnie nie odpierdoli.


Oj chyba nigdy dlatego przez ten potencjalnie nieskończenie długi, nieokreślony nawet z grubsza okres będziesz miała sporo czasu żeby przemysleć sobie wiele spraw, przede wszystkim: "Czy warto przejmować się czymkolwiek co piszą ludziki w internetach?" oraz "Jaki jest sens siedzenia na portalu dla trzepaków o inteligencji ziemniaka i modelek o inteligencji doniczki jeżeli nie jestem ani trzepakiem ani modelką a podnieca mnie jedynie wybitne IQ?" i na pewno najważniejsze "Czy będąc wyegzaltowaną nierozbieralną sapioseksualistką, którą podnieca WYŁĄCZNIE intelekt, powinno się tracić wieczory, noce i poranki na siedzenie na portalu, na którym jest tylko jedna, jedyna osoba jej marzeń o IQ ponad 130 i penisie ponad 20 cm ale ta jedna jedyna osoba nienawidzi do bólu wyegzaltowanych sapioseksualnych nierozbieralnych i nie ma ŻADNEJ szansy że ta osoba zmieni front"??? Pytanie otwarte
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:[...] jest tylko jedna, jedyna osoba jej marzeń o IQ ponad 130 i penisie ponad 20 cm [...]


No i w końcu to zrozumiałeś i nareszcie doszedłeś do słusznego wniosku, że przy mnie nie masz najmniejszych szans!
Pomyliłeś się tylko w jednym - ja uwielbiam do bólu wyegzaltowane sapioseksualne nierozbieralne, a najbardziej Tę Jedną Jedyną.
Nienawiść do bólu - strasznie mocnych słów używasz w stosunku do ludzi, którzy ci nigdy żadnej krzywdy nie zrobili. Problem jest taki, że ty najbardziej nienawidzisz samego siebie, a jesteś skazany na bycie ze sobą 24h na dobę. To musi być potwornie frustrujące, zatem trudno się dziwić, że jesteś kimś takim, jakim jesteś (nienawistnikiem).
szary


szary pisze:Nienawiść do bólu - strasznie mocnych słów używasz w stosunku do ludzi, którzy ci nigdy żadnej krzywdy nie zrobili.


Czego innego(?) można się spodziewać po kimś, dla kogo seks, to: byle z kim, byle szybko, byle jak - zupełnie ślepego na milion odcieni erotyzmu...

Szary, for You:

Ktoś mi Mój własny świat
połączył z Twoim snem
Chcę w nim niezmiennie trwać
Tak dobrze nam tu jest
Uczę się czasem Twymi oczami być
i zobaczyć co widzisz Ty
będzie lepiej i łatwiej nam
Słuchasz mnie
widzę jak zrozumieć chcesz
chociaż moich myśli nurt
inną dolina płynie
Ktoś mi Mój własny świat
połączył z Twoim snem
Chcę w nim niezmiennie trwać
Tak dobrze nam tu jest
Uczysz się jak okazać słabość by
poczuć to co czuję ja
kiedy mi brakuje sił
Ktoś mi Mój własny świat
połączył z Twoim snem
Chcę w nim niezmiennie trwać
Tak dobrze nam tu jest
Uczymy się swoich myśli każdego dnia
choć inaczej widzimy Świat
jesteśmy tak bliscy sobie
Ktoś mi Mój własny świat
połączył z Twoim snem
Chcę w nim niezmiennie trwać
Tak dobrze nam tu jest


Zapraszam, żeby posłuchać do "Perełek po polsku". :heart:

viewtopic.php?f=52&t=1715&start=40
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:....... IQ ponad 130 i penisie ponad 20 cm.......

ruger marzyciel, chłopina z kompleksami, bojąca się realnego życia, istniejąca tylko w wirtualnym świecie .
ruger otwórz drzwi i wyjdź z domu, zobacz świat spoza ekranu monitora.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat pisze:Czego innego(?) można się spodziewać po kimś, dla kogo seks, to: byle z kim, byle szybko, byle jak [...]


... i byle gdzie.
szary


szary pisze:
pussycat pisze:Czego innego(?) można się spodziewać po kimś, dla kogo seks, to: byle z kim, byle szybko, byle jak [...]


... i byle gdzie.

Jak to gdzie ? W kibelku do fotki jakiejś laski, albo w pokoju wtedy gdy rodzice wyjdą z domu....ruger to niedowartościowany dzieciak mogący zaistnieć jedynie tu na forum bo poza tym forum jest tylko "gówniarzem" z aspiracjami bycia mężczyzną.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:yes4: No dobra, to teraz jeszcze raz i już poprawnie:

Czego innego(?) można się spodziewać po kimś, dla kogo seks, to: z byle kim, byle szybko, byle jak i byle gdzie :fap: - zupełnie ślepego na milion odcieni erotyzmu...

:cool3:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:(...) wciąż uważam, że 90% hejtu na mnie wzięło się z nieprawnego odczytywania ironii i zbyt dosłownego brania do siebie kilku pojedyńczych zdań na czacie wyrywanych z kontekstu i wpisanych w reguły odgrywania postaci internetowej którą Ruger kalibru 44 jest.


Tak się tłumaczył, kiedy poczuł się zagrożony.
Przypomnę tylko, że w moim przypadku nie było to kilka pojedynczych zdań, a cała seria obelg, kłamstw, insynuacji i prób upokorzeń, ciągnąca się jeszcze z poprzedniego forum.

ruger44 pisze:Oj chyba nigdy dlatego przez ten potencjalnie nieskończenie długi, nieokreślony nawet z grubsza okres będziesz miała sporo czasu żeby przemysleć sobie wiele spraw(...)


A tak, kiedy zobaczył, że znowu mu wszystko wolno.
Nic nie rozzuchwala bardziej niż bezkarność.
Moim zdaniem, to ostatnie brzmi, jak potencjalna groźba stalkingu (nękania).

No i jakby nie chciał pozostać gołosłowny, dziś znowu potwierdził swoją obsesję:

Awatar użytkownika
ruger44 - dzisiaj, 10:54
Ale Ty nie mozesz być Pussycatem bo ona jest brzydka i wkurwiająca :)
Awatar użytkownika
ruger44 - dzisiaj, 10:54
A nie czekaj, Pussycata nie lubie


Brzydka i wkurwiająca, bo jak nikt, potrafi obnażyć brzydką i wkurwiającą naturę naczelnego mądrali, intryganta, podżegacza, mitomana, kłamcy i bufona forum.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dajcie se już kurwa siana. Wszyscy jesteście siebie warci.

Pussycat, o to, że Ruger Cie posądzał o faceta, to możesz mieć mu za złe, ale już się troche zagalopowaliście.. jakieś wywody odpierdalacie.

idzcie sobie pogadać na sk albo na gg, a nie każdy z was udaje prawilniaków i ludzi bez skazy.

Dorosłe osoby.... BEKA W CHUJ.




Ps: czekam na hejting.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:każdy z was udaje prawilniaków i ludzi bez skazy.


Nigdy nie udawałam osoby prawilnej, czy bez skazy, ale nie mam obsesji, jak ruger, który nie potrafi sobie odpuścić. Moje zachowania zawsze wynikają z jego prowokacji. Nie jestem osobą, której można pluć na głowę, twierdzić, że deszcz pada, a ja będę z tego zadowolona, będę milczała i jeszcze się uśmiechała.
A Ty, gdybyś nie skorzystał z okazji, żeby mi dopierniczyć, to też byłbyś chory (czytałam, jak sobie wczoraj upuściłeś znowu deczko jadu).
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dlatego napisałem, że rozumiem Twój uraz. Ale powiedz mi czy ta drętwa dyskusja tutaj prowadzi do czegoś? Mam wrażenie, że juz wszystko sobie wyjaśniliście.
Jakiś czas temu widziałem, jak Ty i Ruger, pisaliście na czacie razem i aż miło się czytało, jak sobie nie dopierdalacie. Myślałem, że już będzie spokój a tu dalej się to ciągnie i ciągnie..


Ps: a nawet zabawne jest też to, że Autor (Ruger) tego wątku, stworzył temat w którym sam się utopił.. trochę pasuje tu to przysłowie: 'kto pod kim dołki, ten kopie sam w nie ...' :acute:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Dlatego napisałem, że rozumiem Twój uraz. Ale powiedz mi czy ta drętwa dyskusja tutaj prowadzi do czegoś? Mam wrażenie, że juz wszystko sobie wyjaśniliście.
Jakiś czas temu widziałem, jak Ty i Ruger, pisaliście na czacie razem i aż miło się czytało, jak sobie nie dopierdalacie. Myślałem, że już będzie spokój a tu dalej się to ciągnie i ciągnie..


Ps: a nawet zabawne jest też to, że Autor (Ruger) tego wątku, stworzył temat w którym sam się utopił.. trochę pasuje tu to przysłowie: 'kto pod kim dołki, ten kopie sam w nie ...' :acute:


Dokładnie to przysłowie brzmi:

'Kto pod kim dołki kopie, (ten) sam w nie wpada."

Co mniej więcej oznacza, że: ci, którzy źle traktują innych, zwykle sami padają ofiarą swoich działań.

Z tym, że w życiu często inaczej to wygląda, bo życie to nie "je-bajka" i nie bywa sprawiedliwe.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgadza się, przeskoczyło mi bo z dotykowej pisze. Coś jak 'fajm' :girl_haha:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Aż ja się wtrącę :D
Przeczytałem trochę archiwum czata i aż prawie doszedłem :fap: :mrgreen: Panie ładnie walczyły i walczą :lol:
Powiem wam tyle: Nie rozsiewajcie tej kłótni i nie rozprzestrzeniajcie jej na całe forum (msn musiał oczywiście się wtrącić, bo nie byłby sobą i zarzut o walenie postów bez sensu przez niego nie wydaje się zbyt bezpodstawny)... Ja już Puśkę zaakceptowałem z jej feminizmem na czele. Nie potrzebuję jej zresztą bronić, gdyż sama sobie doskonale daje radę. A to, że Pussycat stworzyła sobie multikonta, kilku wirtualnych przyjaciół, jak szary czy hoonved mógł wynikać z tego, że czuła się zaszczuta i w pojedynkę ciężko było jej się bronić przed Ruderem. Jak chcą to niech walczą, a że Maqu się przyłączył do Rudera to się nie dziwię, bo już wcześniej tak robił. :biggrin:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości