Dlaczego kobiety zaprzeczają że mają "robione" cycki?

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tak mnie to zawsze zastanawiało: dlaczego kobiety zawsze tak usilnie zaprzeczają, że mają robione cycki?
Przykład 1: Pani ma szczupłą figurę, mocne wcięcie w talii, młody wiek i wielkie, niekształtne i nieproporcjonalne do sylwetki balony, zapytana od piersi: "No co ty, żaden skalpel, sama natura!"
Przykład 2: Pani zawsze miała małe piersiątka proporcjonalne do drobnej sylwetki, zniknęła na pół roku z ShowUp.tv, pojawiła się z nowym kolorem włosów i cycuszki na oko rozmiar albo nawet dwa większe, ZAWSZE robi ujęcia trochę z góry, nawet na priv "piersi" nie można się doprosić żeby pokazała je od dołu, czasami gdy kamera "niechcąco" złapie blizny pod piersiami i ktoś o to zapyta - BANAN, ewentualnie odpowiada: " "No co ty, żaden skalpel, sama natura!"
Przykład 3: Pani ma idealne piersi, aż za idealne i niezbyt często pokazuje je z bliska, nie ma też jak inne panie tanich privów "Masaż piersi" albo "cycuszki 3 minuty", wnikliwy obserwator owszem, nie zauważy blizn pod piersiami (to chyba najtańszy sposób wprowadzenia silikonowych "poduszek" i zostawia największą, choć niewidoczną bliznę) ale na sutkach z bliska widać wyraźnie dwa, półkoliste nacięcia. Zapytana o to odpowiada "No co ty, żaden skalpel, sama natura!"
Dlaczego panie tak reagują? Czemu tak trudno jest im się przyznać, że piersi były "robione"? Przecież mało która pani jest zadowolna ze swoich piersi i poprawianie ich jest bardzo popularne, nie jest też (chyba?) żadnym "obciachem" a mimo to panie usilnie zaprzeczają oczywistym faktom...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Powiem co ja myślę na ten temat. Kobiety wiedzą, że w większości wolimy naturalne ciała, więc zaprzeczają aby nie stracić w naszych oczach, co jest głupotą bo przecież wiadomo, że jak dana dziewczyna nam się podoba to to, że ma "zrobione" cycki nie zmieni naszego postrzegania jej. Do tego pewnie dochodzi fakt, że chcą abyśmy uważali, że ich idealne ciała są w 100% dziełem natury/genów, a nie wprawnej ręki chirurga. Przecież w internecie każdy z nas może się kreować na kogo tylko chce, a wiadomo, że zdecydowana większość woli się idealizować ;)

To takie moje luźne przemyślenie na ten temat.

W sumie najlepiej byłoby gdyby wypowiedziała się jakaś kobieta, której ten temat dotyczy, na co jednak nie liczę z wiadomych względów :P
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




sadistik pisze:co jest głupotą bo przecież wiadomo, że jak dana dziewczyna nam się podoba to to, że ma "zrobione" cycki nie zmieni naszego postrzegania jej
:blink: moje postrzeganie by zmieniło chyba, że zobaczyłem dziewczynę nago i mi się spodobała i od razu o tym wiedziałem (np. na showup) Zdarza się, że cyce robione wyglądają lepiej od naturalnych, ale samo fakt jakoś tak mnie bardzo zniechęca. Rozumiem przypadki typu, że jakaś kobieta ma zniekształcone piersi, jakiś wypadek itp. ale nigdy nie zrozumiem modyfikacji naturalnych piersi, nawet małych, dla lepszego samopoczucia itd.
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wiszu pisze:...Rozumiem przypadki typu, że jakaś kobieta ma zniekształcone piersi, jakiś wypadek itp. ale nigdy nie zrozumiem modyfikacji naturalnych piersi, nawet małych, dla lepszego samopoczucia itd.


No, chyba że są duże i obwisłe... ;) Małe są fajne. Ale jak widać gusta są różne - niektórzy pewnie wolą nadmuchane balony.

PS. na miejscu takiej płaskiej_jak_deska https://showup24.tv/profile/plaska_jak_deska coś bym jednak z tym zrobił...
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Kobiety szaleją na punkcie piersi i mają olbrzymie kompleksy tak jak mężczyźni na punkcie penisa. Podejrzewam, że jakby istniała tania, 100% skuteczna i bezpieczna metoda na powiększenie penisa to kolejki do chirurgów byłyby pozajmowane na kilka lat do przodu :) Z drugiej strony ciekawe jak realnie się przekłada wielkość piersi na powodzenie u facetów
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Też mi się wydaje, że kobiety idą w zaparte, bo tyle się słyszy od facetów, że owszem lubią większe piersi, ale naturalne. Nawet wolicie naturalne mniejsze niż większe a silikony.

ruger44 pisze:Z drugiej strony ciekawe jak realnie się przekłada wielkość piersi na powodzenie u facetów

Jako kobieta przez większość życia posiadająca spore piersi, a od roku mniejsze i to znacznie muszę przyznać, że w moim przypadku jakoś różnicy nie zauważam. Ale jesli chodzi o męskie spojrzenia i komentarze to już tak. W pracy często słyszę od facetów, że kiedyś miałam fajne cycki i mieli na co popatrzeć a teraz to jakoś tak pusto i płasko, gdy mi w dekolt zaglądają, a że kiedyś nosiłam ciuchy, które im to ułatwiały to korzystali. Kiedyś też czesto sie oglądali za mną faceci (a raczej za moimi cyckami) innym razem głośno komentowali w stylu "uuuuaaaa, noo noo) itd. Szczerze... nie tesknie za tym bo zawsze sie czułam idiotycznie i nieswojo.

Nie rozumiem kobiet, które moim zdaniem szpecą swoją kobiecość silikonem. Uważam, że dla Was facetów nie warto.... chyba, że jedna z drugą mają problemy depresyjne z tego powodu. To niech już lepiej se powieksząja niż by miały z okien skakać.

Ja sie czuję o niebo lepiej z mniejszymi piersiami. Ustąpiły mi bóle kręgosłupa, mogę przebierać w bieliźnie znacznie tańszej i ładniejszej niż kiedykolwiek. Jest mi łatwiej i przyjemniej uprawiać sporty (pływanie, bieganie). Mieszczę się w ciuchy, które sa dopasowane do ciała a nie jak wcześniej musiałam kupować wieksze o rozmiar a czasem nawet i dwa bluzki i sukienki, bo sie w cyckach nie mieściłam. Jeeeenyy, gdyby mi teraz cycki urosły do dawnych rozmiarów to bym z okna skoczyła.. ;)

Dlatego Panowie doceniajcie piekną naturę nas kobiet, bo czasem chcąc, nie chcąc na własne życzenie niszczycie słowami to, co dała Wam do dyspozycji matka natura ;)
sususu85




Czemu tak zależy nam na przeglądaniu się w oczach innych?

Piersi to tylko jeden z przykładów, jak słusznie zauważył ruger44.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny




PS. na miejscu takiej płaskiej_jak_deska https://showup24.tv/profile/plaska_jak_des coś bym jednak z tym zrobił...


Po co, żeby innych zadowolić? Poza tym co miałaby zrobić? Przecież nie amputować... A ryzyko zmniejszenia piersi, chociażby tzw. bliznowce, jest o wiele większe, niż w przypadku wszczepienia implantów.

Jeśli chodzi o moje, to są dziełem natury, które przyjęłam bez specjalnego grymaszenia, z całą resztą inwentarza.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:
PS. na miejscu takiej płaskiej_jak_deska https://showup24.tv/profile/plaska_jak_des coś bym jednak z tym zrobił...


Po co, żeby innych zadowolić? Poza tym co miałaby zrobić? Przecież nie amputować... A ryzyko zmniejszenia piersi, chociażby tzw. bliznowce, jest o wiele większe, niż w przypadku wszczepienia implantów.

Jeśli chodzi o moje, to są dziełem natury, które przyjęłam bez specjalnego grymaszenia, z całą resztą inwentarza.


Najważniejsze, żeby zaakceptować siebie takiego/taką jakim/jaką się jest. Dużo łatwiej wtedy np. o satysfakcjonujący seks. A i praca nad swoimi wadami staje się prostszą.
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny




Dla mnie nie ważne czy duże czy małe ale ważne żeby były naturalne.


ShowUp.tv
Awatar użytkownika
krystian.pilowski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 02 cze 2016, 11:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Krystek215




Hej,,,

Sama mam "robione" cycki ale za jasna cholerę nie potrafię zrozumieć kobiet, które usilnie się tego wypierają,,,
Pewnie dlatego, że mężczyzni wolą naturę jak wspomniano wcześniej,,,
Gdybym jednak miała się liczyć ze zdaniem innych to nie byłabym sobą,,, bo nie dla samców a dla własnego samopoczucia poprawiłam je sporo lat temu a żeby było śmiesznie to całkiem przypadkiem hihi.

Miałam śliczną jędrną trójkę, po dwóch porodach zrobiła się jedynka i zwisająca na dodatek haha
Nigdy nie myślałam o powiększaniu bo doskonale wiedziałam, ze taka jest kolej rzeczy a my kobiety decydując się na potomstwo jesteśmy świadome tego , że ciało nasze może już nie być takie samo jak wcześniej,,, ok

Gdyby nie fakt , że kolega mojego ex jest chirurgiem plastykiem to pewnie do dzisiaj chodziłam z ta wiszącą jedynką,,, choć w żadnym wypadku nie przeszkadzało to mi ani mojemu ex.

Ale rozmowa pierwsza, druga itd,itp potem przymiarka z ciekawości i zapaliło się u mnie w głowie zielone światełko,,, i się stało.
Nigdy się z tym nie kryłam bo niby dlaczego? nie obnosiłam się z tym również ale jeśli ktoś zapytał to odpowiedz była jedna, TAK

Nie rozumiem również dlaczego przypisywane są niektórym kobietom i inne operacje widząc powiększane piersi?
Rozumiem, że są kobiety, które jak zaczną to skończyć nie mogą ale bez przesady,,,

Wszystko dla ludzi , z umiarem jednak,,,
I nie zgodzę się , że sposób cięcia od spodu jest tańszy,,,
Cięcie to sprawia, że piersi nie są sterczącymi nadmuchanymi balonami bo są pod mięśniem, w razie potomka jest możliwość karmienia piersią bez konieczności wyciągania implantu no i badania są ułatwione a to, że blizny widoczne? mało ważne,,,

Każda wybiera takie jakie chce tylko , że przy widocznej bliżnie ciężko się wyprzeć jeśli zostanie zauważona hihihi,,,

Pozdrawiam
Twoje zdanie tak mnie jebie, że aż zaraz dojdę,,, :lol2:
Awatar użytkownika
Diablica_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 lis 2015, 18:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie popieram silikonow bo pozniej z czasem wychodza rozne komplikacje z tym zwiazane.
Co natura dala nikt nie powinien tego poprawiac...ale to tylko moje zdanie i wcale nie musi sie reszta ze mna zgadzac.
Dodam ze mam swoje piersi i to nie takie male i nie zamienila bym ich na inne.
Kazdy ma cos... na co zasluguje
Awatar użytkownika
BaZyLiSzEk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2017, 19:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Diablica_ pisze:...to pewnie do dzisiaj chodziłam z ta wiszącą jedynką,,, choć w żadnym wypadku nie przeszkadzało to mi ani mojemu ex.


Tak Ci powiedział ale fakt jest faktem - faceci wolą jędrne piersi i obwisłe wory odbierają ochotę na seks. I pewnie dlatego pan jest exem, pewnie uciekł przed operacją
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




W sumie, pytanie jest naiwne - a czy Ty byś się przyznał, gdybyś miał, hmm ...sztucznie... powiększonego penisa? ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




proste: a czy wydłużając sobie operacyjnie wacka by lepiej wyglądał też byś sie chwalił że wybuliłeś na 4cm dodatkowo ;)
W czasach powszechnego oszustwa mówienie prawdy staje sie prawdziwie rewolucyjnym aktem
Awatar użytkownika
AntekBomba
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2017, 16:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 97masochistka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: AntekBomba48



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości