AC - historia prawdziwa , czy magia internetu

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Temat o użytkowniku AC i jego zboczeniach zawodowych - " fdsm " ( f oznacza fuzekle :P). Zapraszam do komentowania :lol_sign:
Ja_Tu_Cycki_Pacze




Ja_Tu_Cycki_Pacze pisze:Temat o użytkowniku AC i jego zboczeniach zawodowych - " fdsm " ( f oznacza fuzekle :P). Zapraszam do komentowania :lol_sign:


"fu" - co?
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HandlarzMirek pisze:
Ja_Tu_Cycki_Pacze pisze:Temat o użytkowniku AC i jego zboczeniach zawodowych - " fdsm " ( f oznacza fuzekle :P). Zapraszam do komentowania :lol_sign:


"fu" - co?


:biggrin: :biggrin:

https://szl.wikipedia.org/wiki/Fuzekle
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




"Fuzekle, inakszy zoki to je elymynt uobleczyńo noszůny jednako bez chopůw a baby na szłapach. Jejich ksztołt je dostosowany do kształtu szłapy, a wykůnane sům nojczyńśći ze bawołny, rzodźi idźe trefić fuzekle wołńanne. Fuzekle chrůńům szłapy uode źimna, uotarćůw a blazůw. Zastůmpjůły dowńi używane fuslapy." :laughingnew:
Ja_Tu_Cycki_Pacze




Było cymbalistów wielu,
Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu
(Jankiel przez całą zimę nie wiedzieć gdzie bawił,
Teraz się nagle z głównym sztabem wojska zja

Ty jednak jesteś totalnym idiotą, który zamiast mózgu używa ręki do bicia konia. Jakiś przypadek pojeba klinicznego. Jedyne co potrafisz to wklejać gify z dolnej półki i na tym kończy się Twój rozum
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Merlin pisze:Było cymbalistów wielu,
Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu
(Jankiel przez całą zimę nie wiedzieć gdzie bawił,
Teraz się nagle z głównym sztabem wojska zja

Ty jednak jesteś totalnym idiotą, który zamiast mózgu używa ręki do bicia konia. Jakiś przypadek pojeba klinicznego. Jedyne co potrafisz to wklejać gify z dolnej półki i na tym kończy się Twój rozum

Pal wrotki zjebie genetyczny. Jesteś tak tępy jak syn twojego ojca, a z dolnej półki to było nasienie z którego się wyklułeś xd :dance3:
Ja_Tu_Cycki_Pacze




Obrazek

;) :c2:



Znaj moje dobre serce!
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dobry temat - można sobie napisać cokolwiek więc piszę "cokolwiek"
_boss_




Obrazek
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




AC jest spoko, ale akurat zaintersowania fuzeklami nie podzielam :ugeek:
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 22:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sadistik pisze:
HandlarzMirek pisze:
Ja_Tu_Cycki_Pacze pisze:Temat o użytkowniku AC i jego zboczeniach zawodowych - " fdsm " ( f oznacza fuzekle :P). Zapraszam do komentowania :lol_sign:


"fu" - co?


:biggrin: :biggrin:

https://szl.wikipedia.org/wiki/Fuzekle


Dzięki. Bałem się wpisywać w google - jeszcze coś w klimatach Jose by mi wyskoczyło :P
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




_boss_ pisze:Dobry temat - można sobie napisać cokolwiek więc piszę "cokolwiek"


Miałam kiedyś problem z ze słowem - gżegżółka, dla utrwalenia go sobie, powtórzę je teraz 100 razy:

gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka,
gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka, gżegżółka.

O!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jak już dajemy co chcemy..., to ja dam opis w osobie trzeciej mojego wspomnienia jak ruchałem kiedyś dziewczynę z popierdolonym psem.

Jej pies stawał się coraz bardziej nieznośny.
- Słuchaj mam ochotę cię zerżnąć jak brzozę smoleńską. Zamknij psa i chodź – mówił do niej Maks.
- Co ty. Będzie piszczał, szczekał, drapał w drzwi. Nie da nam spokoju.
- Przeklęty skurwysyn – myślał wtedy. To był jakiś brodacz walijski, pies myśliwski. Mógł wychodzić tylko na smyczy. Na spacerach ciągnął jak wściekły, strasznie dyszał i rzucał się na prawie wszystkie czworonogi.
Któregoś dnia poszliśmy do łóżka. Maks przybrandzlował się trochę i miał już w nią wejść.
Ten kudłaty chuj wskoczył na łóżko i zaczął się na niego gapić.
- SPIERDALAJ – wrzasnął.
- WRRRRRRRRR.
- Kurwa – pomyślał. I zaczął już ją dymać. Karolina jęczała.
To z kolei zaczęło wkurwiać psa. Chyba nie wiedział dlaczego jego pani głośno się zachowuje i wydaje dziwne dźwięki.
- WRRRRRRRRRRR
Maksa noga była koło jego kłów. Dymał jak obłąkany, chciał zdążyć trysnąć zanim przez tego kurewskiego psa opadnie.
- JEZU SŁODKI – wrzasnął i trysnął.
- WRRRRR – głucho zacharczał brodaty okurwieniec.
- Karolina – powiedział jej – zdyscyplinuj tego psa. On nie może tobą rządzić.
Nic do niej nie trafiało.
Pies z racji braku jąder był na diecie, bo jak każdy eunuch miał tendencję do tycia. Maks z kolei lubił mięso, którego u Karoliny nie było. Ten terrorysta był wiecznie nienażarty. Wariował za jedzeniem. Wskakiwał na stół. Wyżerał z talerzy. Wybierał z toreb. Nic nie mogło zostać przy nim na talerzu. Wpierdalał nawet cebule i kiszone ogórki, jeżeli miały nieszczęście upaść w kuchni przy krojeniu. Maks z kolei wpierdalał kabanosy, a ten mały skurwiel dostawał wtedy napadu szału. Szedł wtedy statecznie i powoli do lodówki. Zjadał kabanosy i siadał obok niego na kanapie.
- Chuuuuuuuuu – dmuchał mu tym kabanosem prosto w pysk. To nienawistne gówno całe się trzęsło, drgało, szczekało i warczało jednocześnie. Maks był zdziwiony, że z tego wszystkiego się nie zesrał. Nic dziwnego skoro jadł tylko dwie garstki suchej karmy dziennie.
Karolina nie mogła sobie z kolei darować, że Maks nie pije. Gadała i gadała.
- Masz się ze mną napić. Nie lubię abstynentów i katolików – mówiła. W zasadzie to ona też nie przepadała za ludźmi. Wolała psy, co Maks z kolei uważał za dziwne.
- Dzisiaj pijesz ze mną – powiedziała któregoś dnia.
- Będziesz tego żałować – pomyślał.
Nalała mu lampkę wina.
Obudził się rano mając niejasne wspomnienia z ubiegłej nocy.
Cicho wstał. Z drugiego pokoju dobiegał płacz.
- O kurwa – pomyślał.
Karolina wstała.
- Wyjdź stąd – powiedziała. – Nigdy czegoś takiego nie widziałam.
Ubrał się i wyszedł. Było bardzo rano. Karolina mieszkała koło pięknego parku. Maks poszedł do sklepu, kupił flaszkę i usiadł sobie w parku. Golnął sobie i od razu poczuł się lepiej.
- Każda chce ze mną chlać, niektóre ćpać i zawsze się to kończy tak samo – pomyślał. Poczuł już pierwsze ożywienie alkoholowe. To miłe uczucie – zwłaszcza na kacu. Pomyślał, że dobrze tym wszystkim dziewuchom, które go tak usilnie namawiają na wspólne zabawy, że kończą przerażone i zapłakane.
Maks później dowiedział się, że nic takiego nie zrobił. Poopowiadał tylko trochę wspominek, poszedł w nocy po alkohol. W zasadzie to tyle.
- Zobaczyła tylko trochę prawdziwego Maksa. Maksa Bomby – powiedziałby mu jego jeden z niewielu pozostałych kolegów od warszawskich wesołych czasów.
No tak. Bombą nazywało go towarzystwo, głównie bab, z którymi mocno walił w Warszawie. Być może to dzięki czemu zyskał taki przydomek mogło przerazić normalną dziewczynę. Choć w sumie Karolina była też nieźle pierdolnięta.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




właściwie potrzebuje dobić do 10 postów ale wspieram was w tym temacie serio :)



http://showup24.tv
Awatar użytkownika
za_wszystkie_grzechy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 10 paź 2016, 23:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: za_wszystkie_grzechy




fuzekle na SU to mi sie z fasola kojarza;)
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made




Uważam, że Albert jest zacnym herbatnikiem.

Pamiętam, gdy jako mały futrzak pojawiłem się na jeszcze starym forume Albert grał tam pierwsze skrzypce razem z Badamą; gdy byli na czacie bałem się odezwać jako żółtodziób.

Teraz nasz stary wiarus jakby nieco przygasł, wąs mu posiwiał, lecz to wciąż ten sam A.C, któremu biją brawo jego wszystkie zbałamucone w młodości dupeczki
Obrazek
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats




Loc pisze:Uważam, że Albert jest zacnym herbatnikiem.


Nie znam bohatera wątku i nie mam powodów, żeby nie wierzyć Loc'owi. Coś tam tylko obiło mi się o oczy, że lubi stalkować. ;) :mocking: :ugeek:
szary




Loc pisze:Uważam, że Albert jest zacnym herbatnikiem.


Uważam, że Albert, Alberto, Albi jest zacnym ciachem. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:Uważam, że Albert, Alberto, Albi jest zacnym ciachem. ;)


Wszystko odwołuję, za to "opierdalanie pęta"!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości