Wasz ideał partnera

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wasz ideał partnera
07 lis 2016, 13:44


Krótko: jaki jest Wasz ideał partnera/partnerki, opiszcie absolutnie wszystkie cechy jakie są dla Was ważne. I druga kwestia - czy spotkaliście już kogoś takiego? Czy często spotykacie ludzi którzy pasują w 100% (no przesada, może w 95% :) do tego ideału?

Dla mnie ideałem jest Yennefer z Vengerbergu. Kropka. Po prostu, zawsze tak wyobrażałem sobie mój ideał kobiety jeżeli chodzi o urodę
Obrazek
Obrazek

Długie, lekko kręcone włosy za ramiona, pociągła twarz, lekki makijaż, oczy pełne tajemniczości, kobiecej samoświadomości ale też takiej wrażliwości; wysoka, szczupła, lekko zarysowany biust, wyraźne wcięcie w talii, umiarkowanej wielkości pupa i długie nogi. Do tego piekielnie inteligentna, o sarkastycznym poczuciu humoru, traktująca mężczyzn z wyższością ale jednocześnie dla swojego wymarzonego partnera potrafiąca zrobić wszystko i gotowa na każde poświecenie. A przede wszystkim musi mieć "to coś" co tak dobrze oddano w filmie oraz w grze kreując postać Yennefer - takie nieuchwytne wrażenie że idzie DAMA, kroczy z gracją, spoglądając na świat z ukradka, nie wiem czemu mnie to tak kręci, moze to ta pozorna niedostępność?

Czemu nie mogę kogoś takiego spotkać... dobre pytanie :) Już same włosy są problemem, mało która pani ma takie kudly bo wymagają one multum pracy, mało która pani potrafi zrobić sobie makijaż który dyskretnie dodaje uroku ale jednocześnie nie wygląda na ździrowaty i kiczowaty, mało która pani dba o sylwetkę żeby wyglądać na tyle dobrze w sukience (albo bez niej :) W życiu spotkałem kilka pań ktore tak wyglądały, praktycznie wszystkie były zajęte od wczesnych lat młodości, z jedną udało mi się umawić (ale niestety moja Yennefer okazała się wredną kikimorą :) No i najważniejsze - inteligencja, to chyba materiał najbardziej deficytowy wśród setek pań odbitych jak od matrycy, bez zainteresowań, hobby, nie mających swojego zdania w kluczowych kwestiach. Dlatego chyba ideał pozostaje niedoścignionym ideałem i pozostaje mi zadowolić się jakims substytutem :) A u Was jak się przedstawia obraz idealnego partnera/partnerki? Zapraszam do wypowiedzi!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Wasz ideał partnera
21 lis 2016, 23:50


Dla mnie Billy Wirth, to ideał faceta, jeśli chodzi o wygląd. Niestety, o Jego charakterze nie mogę się tu wypowiedzieć, bo Go po prostu osobiście nie znam.

Kiedyś młody i piękny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz tylko piękny:

Obrazek

MNIAM! :heart:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wasz ideał partnera
28 lis 2016, 14:45


Choć szukanie Jej zajęło mi sporo czasu, bo przypominało tropienie czarnej kotki w nieoświetlonej piwnicy z węglem, to jednak dzięki swojemu oddziaływaniu grawitacyjnemu, przyciągnęła mnie do siebie, aż pochłonęła całkowicie. :ugeek:

Obrazek
szary


Re: Wasz ideał partnera
10 gru 2016, 00:28


Ideał? Trudno to nazwać. Musi być na pewnym poziomie. Nie chodzi do końca o intelekt, raczej o sposób myślenia i poziom inteligencji emocjonalnej. A wygląd... raczej szatynki, brunetki. Ale dopóki nie zobaczę to nie powiem, bo lubię różne dziewczyny. :P
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 22:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick


Re: Wasz ideał partnera
10 gru 2016, 01:45


Mniej więcej w okolicach trzydziestki zdałem sobie sprawę, że mój charakter i sposób bycia nie pozwala na ,,posiadanie" partnerki/żony, co czułem już wcześniej ale zagłuszałem znajomościami o dłuższym lub krótszym czasie istnienia;
pomimo z pozoru romantycznej osobowości w rzeczywistości mocno rozgraniczam seks od miłości, potrafiłem kochać bez pożądania i pożądać bez zakochania, bo to dla mnie dwie różne rzeczy, więc pisząc o ideale partnerki mogę mieć na myśli jedynie wygląd - oczywiście blondynka, najlepiej niewysoka i lekko zaokrąglona, nieśmiała, bardzo podobają mi się takie blondynki, które mają na sobie coś różowego, jakiś kwiatek we włosach, spinka, niby detal, a tak dużo daje. Blondynka taka nie musi być zbyt inteligentna, nawet lepiej, żeby nie była, nie wiem dlaczego ale korniszon mi dyga od razu, gdy wyobrażę sobie taką kobietę. Dlatego tak bardzo podoba mi się Kotzurek, bo jest wg mnie idealna pod względem zarówno metryki, jak i wyglądu.

Inną zupełnie kwestią jest atrakcyjność intelektualna, potrafię zakochać się w umyśle kobiety bez pożądania cielesnego, tu powstrzymam się od podawania nicku.

Natomiast ze świata poza forume i SU, to np. ostatnio zupełnie przypadkiem trafiłem w HBO na film Pentameron, w którym zagrała Salma Hayek i jestem pod ogromnym wrażeniem jej urody i uroku (swoją drogą zacny film).

A z naszego krajowego podwórka oczywiście od dawna zakochany jestem w Basi Kurdej-Szatan.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: Wasz ideał partnera
10 gru 2016, 02:59


"bez zainteresowań, hobby, nie mających swojego zdania w kluczowych kwestiach"

Dla mnie to stanowi największy problem, ale niestety 9/10 kobiet prócz robienia makijażu i oglądania debilnych programów rozrywkowych nic nie robi. Mogą się oburzać, ale taka prawda, mało kobiet ma swoje pasje w stosunku do facetów, a wiem co mówię, bo na przestrzeni kilku dobrych lat mieszkałem z tyloma osobami, że ciężko ich zliczyć i swoje widziałem. Może 9/10 to przesada, ale zdecydowana większość to na pewno. Mi nie uśmiecha się naprawdę siedzieć przed tv codziennie i raz na tydzień przejść się po parku, uwielbiam kobiety ze swoimi pasjami, które nawet nie muszą pokrywać się w żadnym stopniu z moimi, oby tylko były, zastanawiające jest to jak niektórzy mogą przeżyć całe życie nie mając swojego hobby, na który poświęcają czas. Wiadomo są pewnie wyjątki co chciały, próbowały cokolwiek robić, ale nie wciągnęło je nic, no i ok, ale ogólnie to jakaś masakra. Szarość jak papier do tyłka i tyle w temacie.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Wasz ideał partnera
10 gru 2016, 06:31


Mnie rozpierdala na portalach typu Tinder czy Badoo jak kobiety w pole "hobby" wpisują marki odzieżowe czy kosmetyczne, od razu taką panią dislajkuje za totalne niezorozumienie słów "hobby", "zainteresowanie" i "sposób spędzania wolnego czasu"

Z drugiej strony najbardziej rozchwytywani na rynku matrymonialnym zdają się być również panowie tak samo totalnie pozbawieni hobby jak panie, mimo iż gros pań zaklina się, że najważniejsza jest inteligencja i właśnie hobby - czyżby bolesne działanie zasady "ciągnie swój do swego"? A znowuż panowie posiadający "niepoważne" hobby* (typu zbieranie kart M:TG, gry fabularne i bitewne, sklejanie modeli redukcyjnych, dioramy kolejowe) nazywani są dzieciuchami, wrzucani do jednej przegródki z "geekami" którzy grają w gry komputerowe MMO i boleśnie ignorowani przez płeć piękną






*Z punktu widzenia osoby trzeciej każde "zbieracze" hobby jest dziecinne i niepoważne :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Wasz ideał partnera
10 gru 2016, 09:34


Pozwolę sobie przedstawić kilka wycinków z mojego profilu jaki mialem na jednym z portali randkowych

Coś o mnie
Nie umiem i nie lubię tańczyć i lubię hipsterów dokładnie tak jak Eric Theodore Cartman lubi hipisów :-)
Moje hobby to taksydermia chomików, króliczków i świnek morskich.
Aha, jeszcze dzień bez uśmiechu to dzień zwycięstwa dla chorych na tężca w ostatnim stadium....
...Urzekają mnie dziewczyny ze zdjęciami z Egiptu w objęciach śniadolicych.
Najważniejsze motto zostawiam na koniec
"W domu, w którym się robi loda, panuje miłość i zgoda"
Absolutnie nie toleruje środków zmieniających psychikę!! Osobiście naprawdę od święta biorę coś nawet lżejszego od mięty, czyli najwyżej brudną herę, podawaną zużytą strzykawką, którą znalazłem w centrum importowym odpadów poszpitalnych z terenów środkowej Afryki.
ACHTUNG!!! BARDZO WAŻNE!
Dziadkom, sponsorom, wszystkim staruchom, zboczeńcom, fapaczom, posiadaczom wąsów i kobitom z brodami..
ZAPRASZAM!!!!!!
Przyjmę każdą sumę. Nawet 10 fenigów.
Piniondze nie śmierdzom
I na koniec nieco patosu, żeby nie było, że nie uznaje żadnych wartości...Kiedy uda mi się coś dużego, albo oglądam łzawe reality szoł o pielęgniarkach, lekarzach, zdradzonych żonach, mężach, lub czytam w necie o celebrytach, albo o niebywałych odkryciach.... wtedy szepczę "TO WIELKI KROK DLA CZŁOWIEKA, ALE DLA KARŁA NORMALNY"
AMEN.

i coś o mojej partnerce wymarzonej

Najlepiej jakby była hipsterką, z brodą drwala i popijającą pierniczkową Latte z posypką z kozich bobków

Poza tym
Musi mieć Yorka
Musi mieć w przeszłości zaliczony romans z Arabem (oni mają dobry gust i znają się na kobietach)
Musi mieć w profilu zdjęcie z wesela
Musi lubić sporty, zwłaszcza ekstremalne, idealnie byłoby, żeby uprawiała tak jak ja, znaną od średniowiecza dyscyplinę " Rzut karłem".
Musi tak jak ja kochać podróże te małe i te duże.
Małe do Radomia.
Duże do Skierniewic.
INTERESUJĄ MNIE TYLKO TOKSYCZNE ZWIĄZKI!!!!... Takie są najsilniejsze.
Jestem też za równouprawnieniem kobiet, więc chętnie zwiąże się z dziewczyną murarzem lub tynkarzem.
Umawiam się najchętniej z Paniami, które mają co najmniej 5 lat wiecej niż zadeklarowane w profilu oraz co najmniej 10 kg więcej... lubię randki z nutką tajemniczości, niepewności oraz zaskoczenia.


Mialem branie jak skurwysyn. Serio
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wasz ideał partnera
10 kwie 2017, 12:01


Ruger jak zwykle zaimponował mi swoją wypowiedzią:
ruger44 pisze:Mnie rozpierdala na portalach typu Tinder czy Badoo jak kobiety w pole "hobby" wpisują marki odzieżowe czy kosmetyczne, od razu taką panią dislajkuje za totalne niezorozumienie słów "hobby", "zainteresowanie" i "sposób spędzania wolnego czasu"

Z drugiej strony najbardziej rozchwytywani na rynku matrymonialnym zdają się być również panowie tak samo totalnie pozbawieni hobby jak panie, mimo iż gros pań zaklina się, że najważniejsza jest inteligencja i właśnie hobby - czyżby bolesne działanie zasady "ciągnie swój do swego"? A znowuż panowie posiadający "niepoważne" hobby* (typu zbieranie kart M:TG, gry fabularne i bitewne, sklejanie modeli redukcyjnych, dioramy kolejowe) nazywani są dzieciuchami, wrzucani do jednej przegródki z "geekami" którzy grają w gry komputerowe MMO i boleśnie ignorowani przez płeć piękną

*Z punktu widzenia osoby trzeciej każde "zbieracze" hobby jest dziecinne i niepoważne :)

Wiadomo, że ideał nie istnieje, dlatego posłużę się nowym terminem (przy czym proszę o sugestię na lepszą nazwę).
Pseudo-ideałem można określić jako taką osobę, która mimo swoich wad nie będzie nam przeszkadzała i uprzykrzała życia, ale również nasze wady nie będą wpływać na jej humor :p

Z jednej strony ideałem dla mnie byłaby osoba o cechach zarówno przeciwnych, np. wiecznie uśmiechnięta, wysportowana, optymistyczna; jak i podobnych do moich, np. inteligentna :haha: . Po za tym, wymieniłbym takie cechy jak skromność, pracowitość, życzliwość, umiejętność przyznania się do błędu, szczerość.
Wiadomo, że musiałaby mieć podobne zainteresowania.

Czy spotkałem ideał? No, kogoś bliskiego (pseudo-ideał) kilka lat temu, ale w pewnym momencie coś się zdarzyło co ją podminowało i się to rozwaliło. Trudno.

Natomiast aspekt wyglądu... jest ciężki, bo nie jestem wybredny, że bardziej wolę brunetki niż blondynki czy coś, najważniejsze aspekty to:
  • brak nadwagi
  • długie włosy (preferuję rude)
  • okrągłe, cycki co by do dłoni pasowały
  • fajna dupa :D przy czym nie wiem jak określić jaka jest "fajna"
  • musi mieć "to coś" co przykuwa uwagę
  • zmysłowe usta, może coś takiego jak tutaj
  • jakiś jeden pieprzyk, nie za duży, i też niewidoczny jeżeli panna jest ubrana

Tożem nawymyślał :p :sarcastic:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Wasz ideał partnera
15 kwie 2017, 08:19


Na pewno odpowiedzialny, uczciwy, a nie jakis dzieciak, dla ktorego tylko zabawa sie liczy. Twardo stapajacy po ziemi facet, ktory wie czego chce.
Kotka_PsotkaXx
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2017, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie ma
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wasz ideał partnera
15 kwie 2017, 10:15


Gdyby istniał partner Idealny było by to po prostu NUDNE !!!!!!!!!!!!
Wyobrażacie sobie związek w którym wszystko jest wspaniałe, po krótkim czasie było by to monotonne i przewidywalne. A gdzie emocje? Każda sprzeczka podkręca nas i sprawia że seks na zgodę ma wtedy power. Wykreowany sposób zachowania partnera też traci urok bo nie ma momentów zaskoczenia jak i zszokowania. Wyglądem kierujemy się od samego początku, ale on się może zawsze przecież zmienić. Życie płata różne figle, więc nasz Ideał może się zmienić i co wtedy? Ale wierzyć w ideały trzeba jak najbardziej.
Moim ideałem z wyglądu jest Vin Diesel, ale tak naprawdę ubóstwiam Jego charakterystyczny głos- aż mam ciarki :biggrin:
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Re: Wasz ideał partnera
25 kwie 2017, 21:28


A nie szkoda Wam czasu na takie rozmyślanie-jaki musi być partner,jaki kolor włosów,jakie oczy,charakter najlepiej taki,musi lubić to i to... :roll: .Im szybciej uświadomimy sobie,że ideał nie istnieje,bo po prostu nasze kryteria się ciągle zmieniają-tym szybciej dostrzeżemy wokół siebie kogoś interesującego,niekoniecznie z odpowiednim skrętem włosów.
Moi partnerzy tak bardzo od siebie się różnili,że szybko zdałam sobie sprawę,że nawet nie mam określonego typu urody,który mi się podoba. Trzeba dopuścić do siebie przede wszystkim wrażenia,uczucia,jakie dana osoba u nas wyzwala-nie patrzcie na zgodność z ideałem,bo przegapicie swoją "kolejną połówkę" 8-)
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wasz ideał partnera
25 kwie 2017, 23:00


xandra78 pisze:A nie szkoda Wam czasu na takie rozmyślanie....

Hejka zauważyłam Twoją aktywność w podobnych tematach ;)
Autorem takich tematów z niskim polotem jest przeważnie jest Ruger44. Cwana bestia z Niego bo pisząc swoje tezy często sugeruje odpowiedź. Ale to tylko facet, więc albo czarne albo białe. :D
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex


Re: Wasz ideał partnera
25 kwie 2017, 23:09


Hej:)
Znam temat,byłam widzem na tym forum dość długo:)
Myślę,że Panowie w tym wątku pragnęli by przeczytać:"mój ideał,to mężczyzna anonimowy,z duża aktywnością w internecie,szczególnie na forach i na sex-kamerkach.Musi mieć intrygujący nick i ciekawy avatar.Konieczne są wysokie wymagania estetyczne iintelektualne co do przyszłej partnerki-inaczej taki mężczyzna nie będzie dla mnie wyzwaniem.Jeśli ktoś taki czyta mój post,to poproszę natychmiast o email-od razu zapewniam,że codziennie ćwiczę mięśnie kegla i jestem szczuplutką kobietą w stosownym wieku,która ma ogromny,naturalny biust i świetnie się z tym czuje" :derisive:
Panowie-z przymrużeniem oka oczywiście hehe
Awatar użytkownika
xandra78
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2015, 03:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: me :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wasz ideał partnera
19 mar 2018, 20:55


Z wiekiem moje upodobania co do partnerów się zmieniają, Ciężko więc stwierdzić jaki miałby być ideał
Awatar użytkownika
MyszkaMinnie
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2018, 19:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: MyszkaMinnie



Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości