Oblany test na friendzonę???

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Mam do Was szybkie pytanie, może pomożecie rozwikłać tą specyficzną zagadkę relacji damsko-męskich na spokojnie mając podane wszystko "na papierze" bo w realu sytuacji nie ogarniam na mój prosty rozum, macie dziewczynę która:
-jest ładna (ale nie porażajaco, takie mocne 8/10)
-poznaliście się na portalu stricte randkowym (a nie SU, nie na Tinderze)
-spotkaliście RAZ, było super, czas zleciał jak szalony
-... ale nie było całowania, nie bylo przytulanek
-od tego czasu piszecie ze sobą*, odpowiada na najintymniejsze pytania, zwierza się, często flirtuje, wysyła zdjęcia dość intymne (ale bez formalnej nagości - bielizna, stroje kąpielowe, miniówki + sam stanik z przymierzalni w centrum handlowym etc)
-... ale niestety nigdy nie znajduje czasu żeby się spotkać** - mieszka 80 km dalej ale nie ma czasu żeby dojechać (mimo, że deklarujesz się że sam wsiądziesz w samochód i przyjedziesz do jej miasta, zero kosztów i wysilku z jej strony), zawsze jakieś święto wypada albo impreza u znajomych na której musi być
-unika jak ognia pytania o związek, zaangażowanie, zmienia temat albo ignoruje
-Gada pół nocy na fejsie o głupotach ale gdy facet się zapędzi i napisze "tak mi smutno teraz, chciałbym być teraz koło Ciebie, przytulić Cię" to nagle "ostatnio widziano: 1 minutę temu" i już się nie pojawia całą noc, "bateria mi padła i nie chciało mi się już podlączać do ładowarki a byłam senna to poszłam spać". Taka sytuacja powtarza się kilka razy*
*Najważniejsze - za KAZDYM razem gdy to facet pierwszy napisze ona odpowiada, może gadać trzy dni non stop co wieczór ale jezeli facet nie pisze cały dzień i nie odezwie się wieczorem - ona NIGDY nie napisze "hej, co słychać, jak mija dzień?". Aktualnie koleś nie pisze do niej trzeci dzień pod rząd i ona też się nie odzywa trzeci dzień pod rząd
**Kolejna ważna rzecz aktualnie (tzn długi weekend) pan jest właśnie w tym samym mieście co pani, nie odzywał się do niej 3 dni, ona też się nie odzywa, ona wie że on wie że ona wie że on jest w tym samym mieście "służbowo" co ona (nie pokręciłem czegoś?) więc jakby chciała się spotkać to wystarczyłoby napisać ale... impas z jej strony.

I tu pytanie - czy koleś właśnie oblał test i został zfreindzonowany? Czy jest możliwe, że owszem - laska chce się z nim związać ale robi jakieś dziwne gimnazjalne podchody i zgrywa niedostępną? Czy znacie może takie związki których początki tak wyglądały? Dodam, ze obie strony są dośc "dziwne"- pan jest młody i lekko znerdowany a pani też młodziutka, głupiutka i po długim i wykańczającym związku co może wpływać na rodzaj i intensywność ich kontaktu.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




W tym przypadku panienka wykorzystuje naszego "ziomka", by budować sobie samopoczucie. Typowa "zawodowa randkowiczka".
Nie jest zainteresowana Ziomkiem i mu tego nie powie, bo straci przydupasa.

Szkoda czasu na takie Karyny, więc nie widzę sensu rozbudowywać wypowiedzi.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Dzięki Fapka za wypowiedź, sprawa już się sama rozwiązała (miłość do grobowej deski to to nie była :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK



Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości