Nimfomanka - może być normalną osobą?

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jak myślicie - czy nimfomanka może być normalną, ogarnięta kobietą? Z tego co rozmawiam z facetami niemal każdy spotkał w swoim długim życiu jakąś nimfomankę, ale - o dziwo! - żaden z nich nie jest z nią, większośc z nich jest samotnymi starymi pannami, ja zresztą też spotkałem jedną i ona też jest sama bo każdy facet ją rzuca (tzn. ona rzuciła mnie, ale gdyby tego nie zrobiła i tak bym nie wytrzymał) KAŻDY jeden facet potwierdza - nimfomanki są zawsze chore na głowę - histeryczki, schizofreniczki, zawsze mają jakieś problemy życiowe które je przerastają a które normalna kobieta załatwia od ręki i do tego oczywiście notoryczne problemy z wiernością. Czy Waszym zdaniem każda jedna jest taka, czy może po prostu trafiło się kilka wyjątków i na nich bazujemy stereotyp?

PS: Przez "nimfomankę" nie rozumiem laski, która wypełnia swoje statutowe obowiązki łóżkowe 2 stosunków na tydzień i od czasu do czasu strzeli sobie palcówkę - chodzi mi o takie prawdziwe seks-maszyny którym nawet 3 godziny seksu dziennie nie wystarczają
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Prawdziwą nimfomankę spotkałem raz.
Było to w jednym z hoteli na wajsiawskiej Pradze.
Umówiliśmy się przez neta.
Na spotkanie przyszła chudziutka dziewczyna, jak się okazało później mająca 21 lat.
Rudo farbowane włoski miała pozwijane w warkoczyki.
Studentka II roku. Ponieważ wiedzieliśmy, ze na 99,9 proc się już więcej nie spotkamy to mi poopowiadała trochę.
Miała straszną chcicę na jebanie z nieznajomymi. Im więcej tym lepiej. Nie potrzebowała żadnej bliskości emocjonalnej, tylko to pierdolenie. Jarało ją to, ze moze to robić z nieznajomymi. Nie chciała związku. I słusznie - bo jakby się ktoś w niej zakochał, to kurwa dramat.
Nie miałem gum, a myślałem, że jest cichodają i ogarnia temat.. Nie ogarnęła. Była nakurwiona. Wsadziłem jej mimo to parę razy.
Kurwa.. jaki ona miała wyraz twarzy... ekstaza religijna. Po paru razach wyjąłem. Było to jeden z dwóch razy kiedy w życiu coś zrobiłem bez gumy z randomem Zrezygnowałem z jebania. Zaczęła mi obrabiać gałę. Przed samym spustem też wyjąłem. Znów nakurw, bo chciała, żebym skończył w paszczy. Patrzyła się mi na kutasa jak boa na małpę.
Co ciekawe po akcji, mówię do niej żebyśmy poszli się razem wykapać.
Nie chciała żadnych takich sytuacji. Czyli bardziej intymny był dla niej wspólny prysznic niż jebanie i spust w gębie.
Wyszła pierwsza z hotelu i tyle ją widziałem. Dałem jej 100 zł. Ale to było ponad 10 lat temu.
Byłem w związku później jakimś tam z babą co też strasznie się lubiła pierdolić i mnie zdradzała, jak nie było codziennego jebania to była zła jak osa, ale nie miało to absolutnie znamion takiej choroby, fobii jak z tą z hotelu.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A czy osoba oziębła płciowo może być normalna?
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny




Oziębła laska może być normalną osobą dla najbliższych, rodziny, znajomych, ale niestety nie dla partnera - no chyba, że ma równie oziębłego faceta dla którego seks raz w miesiącu jest ok, każdy inny facet będzie się z taką osobą męczył a celowe gnębienie partnera nie mieści się w żadnym kanonie zasad dobrego związku.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Hm... To zależy czym jest dla Ciebie normalność. Bo skoro jest nimfomanka no to już jest jakiś odchyl od tej normalności.
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




Tak sobie myślę... nimfomanki są pojebane, potwierdzam. Ja jestem nimfomanka i jestem nienormalna. Ale facet jak na razie ze mną wytrzymuje.
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb




pureboomb pisze:Tak sobie myślę... nimfomanki są pojebane, potwierdzam. Ja jestem nimfomanka i jestem nienormalna. Ale facet jak na razie ze mną wytrzymuje.


Szczerze to mu współczuje ...
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 09:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nikt nie jest normalny w każdej dziedzinie swego życia. Każdy ma jakiś odpał, ale nie każdy musi o tym wiedzieć.
:zomby:
"La donna è mobile"
Awatar użytkownika
pi313
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 332
Rejestracja: 18 mar 2016, 12:37
Lokalizacja: Stolica Masturbacji
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zmyslowa077
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: polifoniczny




Jestem nimfomanka, mam stałego partnera i tak jestem nienormalna na swój sposób. Tzn jeśli chodzi o sex nigdy nie mam dość. Ale jeśli chodzi o inne kwestie życiowe to funkcjonuje jak każda normalnaosoba
Awatar użytkownika
MyszkaMinnie
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2018, 19:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: MyszkaMinnie




HenryChinaski1 pisze:...Przed samym spustem też wyjąłem. Znów nakurw, bo chciała, żebym skończył w paszczy. Patrzyła się mi na kutasa jak boa na małpę.


Pomyślałem raczej o małpie gapiącej się na banana :lol:

PS. Rozumiem ciąża i te sprawy. Ale dlaczego, na ojca boga, nie skończyłeś w paszczy?... :hypnotized:

Ja nigdy nie spotkałem nimfomanki - w każdym razie takiej, która by się z tym ujawniła.. ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




pi313 pisze:A czy osoba oziębła płciowo może być normalna?


Słuszna uwaga, chociaż lepiej byłoby zadać pytanie, czy alkoholik może być normalny? Są alkoholicy wysokofunkcjonujący, czyli osoby, które odnoszą sukcesy zawodowe i rodzinne. Nimfomania to nic innego jak uzależnienie od seksu. Nimfomanki z definicji nie są normalne, jak każdy kto jest uzależniony, ale mogą odnosić sukcesy zawodowe i rodzinne.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja jestem, ale czasem mam już dość :rofl:
Awatar użytkownika
Kicikici
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 10:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:







  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości