Czy Mano_Negra vel. Rex_Stultorum ma być zbanowany?

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Czy Mano_Negra vel. Rex_Stultorum ma być zbanowany?

Tak
21
66%
Nie
11
34%
 
Liczba głosów : 32



No i wyszło na to, że ja nadal tu na forum a założyciel tego tematu zniknął i to zniknął bez słowa.
Dziwne są koleje tego losu, nie wiem czy to karma czy coś innego ale coś w tym jest, że co innym dajesz,
co innym uczynisz, to kiedyś do ciebie powróci, jak traktujesz innych tak oni ciebie potraktują.
Nie piszę tego jako złośliwość, a raczej ku przemyśleniu i ku przestrodze co komu czynimy.
Nawet nie do końca chodzi o kwestie winy i kary, o to czy zło i dobro powróci ale o to iż bardzo łatwo
można nawet nieświadomie kogoś skrzywdzić swoimi czynami lub słowami.
Mano_Negra




Mano jeżeli liczysz na to, że jakaś bezosobowa "karma" wykończy jednego-po-drugim kolesi z forume to możesz się przeliczyć :) Sadi po prostu igrał z ogniem i widocznie się doigrał, pewnie wróci za rok czy dwa. A Ty lepiej zamiast walczyć z wiatrakami i wyimaginowanymi przeciwnikami na forume zmień się żeby to forume Cię zaakceptowało
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Widać, ruger44, nic a nic nie zrozumiałeś mojego wpisu,
nie chodzi o to aby kogoś zła karma czy też nie ważne jak to nazwiemy pokarała a o to żeby traktować się po ludzku.
Co do zmieniania się, nie jestem bez wad i sporo pewnie powinienem zmienić ale raczej nie dla osób z forum,
które w większości i tak oceniają poprzez pryzmat stereotypów i cudzych opinii zamiast poznać
i spróbować zrozumieć. Zmieniać się można i należy nad sobą pracować ale robi się to dla siebie
a nie dla akceptacji grupy, tak samo jak się nie zmienia światopoglądu tylko dla tego,
że nie jest on zgodny ze światopoglądem większości.
Mano_Negra




Mano_Negra pisze:Widać, ruger44Co do zmieniania się, nie jestem bez wad i sporo pewnie powinienem zmienić ale raczej nie dla osób z forum,
które w większości i tak oceniają poprzez pryzmat stereotypów i cudzych opinii zamiast poznać
i spróbować zrozumieć.


Stary, zejdź na ziemię w końcu..
na burdel stronie typu showup/forum oczekujesz czy nawet wymagasz jakiegoś wyjątkowego zrozumienia, jakichś szczerych relacji damsko-męskich, prosze cie.
zacznij uprawiać sport i zapisz się na jakieś fora sportowe, tam może znajdziesz więcej opatrzności i jakąś fajną dziewczynę ktora nie patrzy tylko i wyłącznie przez pryzmat erotyki i pieniądza, no i będziesz miał z kim chodzić na spacery ;)
Forum/ShowUp.tv, to nie są strony dla złamanych serc.

A Ćpunek, wierze, że się ma dobrze i sobie odpoczywa od pewnych rzeczy.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Mano_Negra pisze:Widać, ruger44, nic a nic nie zrozumiałeś mojego wpisu

A Ty Czarnołapo nadal nie rozumieć, by zostawić niektórych w spokoju :(

U jednej kobiety masz tylko jedną szansę w życiu. Spieprzysz coś to Ci już nie zaufa... (no, chyba, że ta patologiczna kobieta co wierzy że bijący ją mąż się zmieni).
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




W końcu się doczekałem momentu, że temat można spokojnie zamknąć :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Poprzednia

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości