Przyjaciółka na portalu showup.tv

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Prawdziwa przyjaźń jest wtedy, kiedy dziewczyna daje nam meila/fejsa/skejpa i za każdym razem jak widzi nas u siebie na ShowUp.tv to mówi "nie trać żetonów na pisanie PW albo privy, wejdź na skejpa to pogadamy za darmola" :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Prawdziwa przyjaźń jest wtedy, kiedy dziewczyna daje nam meila/fejsa/skejpa i za każdym razem jak widzi nas u siebie na ShowUp.tv to mówi "nie trać żetonów na pisanie PW albo privy, wejdź na skejpa to pogadamy za darmola" :)


...Albo przysyła wiadomość w odpowiedzi na PW: "odpal swoją transmisję, to pogadamy" ;)
Mogę powiedzieć, że znalazłem tu przyjaciółkę :) Co prawda chodzę na privy, ale nie ciągnie kasy, jaką by mogła - a kobiecie trzeba przecież dawać prezenty ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




ruger44 pisze:Prawdziwa przyjaźń jest wtedy, kiedy dziewczyna daje nam meila/fejsa/skejpa


prawdziwa przyjaźń to wtedy, gdy nam dziewczyna daje hasło do fb czy maila..;p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Idąc dalej tym tokiem myślenia: Prawdziwa przyjażń jest wtedy kiedy dziewczyna podaje nam hasło do domofonu, przysyła klucz od drzwi wejściowych do mieszkania w którym czeka na nas nowo zakupiony jasiek-poduszka. Już na miejscu dogadujemy sie kto śpi z której strony łóżka, ale dopiero po "przegadaniu" całej nocy zasypiamy błogim snem z poczuciem spełnienia i bezpieczeństwa. :dance4:
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




msn pisze:
ruger44 pisze:Prawdziwa przyjaźń jest wtedy, kiedy dziewczyna daje nam meila/fejsa/skejpa


prawdziwa przyjaźń to wtedy, gdy nam dziewczyna daje hasło do fb czy maila..;p

Dobrze wiedzieć, bo ja dostałem hasło tylko do xvideos :fap:
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Niezła historia... :lol:
Awatar użytkownika
banita07
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2016, 13:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jakby co szukam przyjaciółki na SU. Wystarczy mi jeden priv dziennie za 10żet i możemy być best friendami do końca życia. Jak się postarasz, może z tego wyjdzie coś więcej :laugh3:
Awatar użytkownika
exxxtra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 15 lut 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Taka jedna :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Portal jak każdy inny, tak jak można poznać przyjaciółkę na portalu o piskach tak można i tutaj, jedynie trzeba odsiać dziewczyny, które robią to by wycisnąć od kogoś każdy grosz.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Na showup to można kogoś poznać na jedną noc bądź kilka, ale raczej nie na całe życie, nie obrażając pań z SU, po prostu nie są stworzone do stałych związków. ;)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




Gdyby koleś miał jaja to by pojechał do niej osobiście. Spotkał się z nią "Face to Face" może i nawet z winem w ręce.
I zapytał by się wprost... jeśli naprawdę by się przyjaźnili to niezależnie od odpowiedzi by się wkrótce razem z tego śmiali.
Ps. Nie dziwie się dziewczynie że mu o tym nie powiedziała... a skoro przez dłuższy czas mieli tylko kontakt telefoniczny itp... to tym bardziej.
Wyobrażacie sobie taką rozmowę tel.? Bo ja nie.

... pomijam fakt że gdyby wszedł na priva (nawet najtańszego) pokazał swoją twarz i napisał by do niej po imieniu to też by mu pokazała twarz. Jeśli faktycznie to by była ona.

Aczkolwiek jeśli dziewczyna ukrywała przed nim taką informację to na pewno nie bez powodu...
Lecz jeśli się już o tym dowiedział, a lubi naprawdę tą dziewczynę to nie może przemilczeć tego faktu. Po prost nie może
(Jeśli jest cień szansy że to nie Ona to powinien wstać w Jej obronie bo ów znajomy ją o to oczernia... lecz on trzyma się kurczowo wersji znajomego)

Więc tak naprawdę to jest gówno, a nie przyjaźń.

michu123 pisze:Na showup to można kogoś poznać na jedną noc bądź kilka, ale raczej nie na całe życie, nie obrażając pań z ShowUp.tv, po prostu nie są stworzone do stałych związków. ;)


Są, tylko może nie z użytkownikami z SU

maq pisze:To tylko moje zdanie. Ludzie i ich wrażliwość jest różna, ale osobiście odradzałbym "przyjaźń" z dziewczyną z kamerek.


Jeśli jest przyjaźń to nie ma znaczenia co dziewczyna robi...
Bo jak to wygląda. Znasz kogoś od 7lat... i nagle zaczęła występować na SU
Co powiesz jej. Sory nie możemy się już kolegować...
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




karol16 pisze:Jeśli jest przyjaźń to nie ma znaczenia co dziewczyna robi... Bo jak to wygląda. Znasz kogoś od 7lat... i nagle zaczęła występować na ShowUp.tv Co powiesz jej. Sory nie możemy się już kolegować...


Problem jest taki, że 99,9% "przyjaciół" z ShowUp.tv NIE CHCE być całe życie "tylko przyjaciółmi" - większość z nich sekretnie się podkochuje w "przyjaciółce" i marzy skrycie, żeby było coś więcej, dlatego właśnie tak usilnie dążą do spotkania i dlatego tak bardzo są zawiedzeni kiedy "przyjciółka" sobie kogoś znajduje
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Tak to prawda, lecz wtedy to nie przyjaźń. Tylko "przyjaźń" jak słusznie zauważyłem.
Aczkolwiek jeśli dziewczyna występuje na kamerkach to wcale nie dyskryminuje Jej z bycia przyjaciółką.
I jeśli gdzieś występuje konflikt w takiej przyjaźni to 99,9% leży po stronie faceta...
Nie żetony,... a na pewno i nie kobiet z kamerek.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przyjaźń na ShowUp.tv jest możliwa. Wbrew pozorom jest tu sporo normalnych kobiet, które chcą czasami pogadać z normalnym facetem o zwykłych rzeczach, nie koniecznie o seksie. Sam pisze z kilkoma transmitującymi, oczywiście na innych komunikatorach i portalach. Oczywiście podstawowa zasada: nie ujawnianie się z tą przyjaźnią na transmisjach. Pełno zazdrośników potem szuka tanich sensacji, dopatruje się lewych obiegów czy zmowy w celach itd.
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niby tak ale gdy transmitująca juz pozna kogoś dobrze na tyle żeby być w relacji nie koleżeńskiej tylko przyjacielskiej i wie, że może mu w 100% zaufać to jest ogromna pokusa żeby namówić go na lewy obieg. A znowu jak pan pojawia się za często na czacie i dużo gada z panią to odstrasza "zakochańców" bo każdy sobie myśli "tyle z nią gada że na 100% są parą albo ją przynajmniej stuka" i rodzą się plotki.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




karol16 pisze:Bo jak to wygląda. Znasz kogoś od 7lat... i nagle zaczęła występować na ShowUp.tv
Co powiesz jej. Sory nie możemy się już kolegować...


zdziwilbys sie, ale u mnie tak to wlasnie wygladało.
Oznacza to tylko tyle,ze druga osoba nigdy nie byla na prawde prawdziwym przyjacielem, albo chciał cos wiecej tylko wolał pozostac w friendzone.
Nie dowiem sie tego niestety, bo on ze mna nie gada :D
Awatar użytkownika
colette
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




colette pisze:
karol16 pisze:Jeśli jest przyjaźń to nie ma znaczenia co dziewczyna robi...
Bo jak to wygląda. Znasz kogoś od 7lat... i nagle zaczęła występować na ShowUp.tv
Co powiesz jej. Sory nie możemy się już kolegować...


zdziwilbys sie, ale u mnie tak to wlasnie wygladało.
Oznacza to tylko tyle,ze druga osoba nigdy nie byla na prawde prawdziwym przyjacielem, albo chciał cos wiecej tylko wolał pozostac w friendzone.
Nie dowiem sie tego niestety, bo on ze mna nie gada :D


Wyrwałaś moje zdanie z kontekstu więc go dopisuje.
Ponieważ mnie to nie dziwi, lecz jak słusznie zauważyłaś to nie była przyjaźń a ja właśnie o niej mówiłem
Co gorsza założę się że większość twoich znajomym (którym o tym nie mówisz)
gdyby dowiedziała by się co robisz to dalej by utrzymywali z Tobą kontakt

Przyjaciele to wąska grupa ludzi (ok. 12 osób) z czego to tylko na 4 osoby możesz naprawdę liczyć...
Pewnie na początku się zdenerwowałaś, lecz pewnie teraz się cieszysz że poznałaś się na tej osobie.

Lecz wracając do historii z tego wątku.
Ukrywasz przed przyjaciółmi co robisz?
I gdyby twój dobry znajomy dowiedział się że występujesz na ShowUp.tv wolałaś by Ci o tym powiedział, czy przemilczał tą informacje
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie ukrywam, moim przyjaciele( policzyc mogę na palcach jednej ręki i jednoczesnie są to osoby, na ktore mogę liczyć) wiedza co robie.
Prawie od samego poczatku.Jednym powiedziałam wczesniej, innym pozniej. Ten osobnik akurat dowiedział się od wspolnego kolegi, ktory szukając taniej sensacji podzielil się ta informacją z moimi przyjaciolmi/dobrymi znajomymi.

I gdyby twój dobry znajomy dowiedział się że występujesz na ShowUp.tv wolałaś by Ci o tym powiedział, czy przemilczał tą informacje


Na chwilę obecną jest mi wszystko jedno. Różnie znajomi reagowali kiedy się dowiedzieli, nikt nie chciał mnie spalic, zrzucic z 10pietra,ukamienowac, część osob się odwróciła.Część przy przekazywaniu tej informacji robiła jakieś obleśne aluzje.A część brała na klatę, bo przeciez to moje zycie i nikt go za mnie nie przezyje.Uwazam ze dopoki nie krzywdze nikogo to mogę pracować na kamerkach.
Awatar użytkownika
colette
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Więc zgodzisz się ze mną że nie ma to znaczenia czy ktoś występuje na kamerkach.
Jeśli jest prawdziwa przyjaźń to nic się nie zmienia...
No chyba że na lepsze... bo wiadomo już kto udaje przyjaciela a kto jest nim na prawdę.

Ps.
To fałszywi znajomi rozwalają przyjaźń a nie praca...
Praco to tylko pretekst.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




michu123 pisze:Na showup to można kogoś poznać na jedną noc bądź kilka, ale raczej nie na całe życie, nie obrażając pań z SU, po prostu nie są stworzone do stałych związków. ;)


A to niby dlaczego? Jestem z jednym i tym samym facetem od ponad 3 lat. Mieszkamy razem od około 2, mamy psa, wspólnych przyjaciół i plany na przyszłość. Żetonami mnie nie zdobył tylko tym, że widział we mnie człowieka, kobietę... a nie gadające cycki czy inny worek na sperme.

Poznaliśmy też na SU parę, z którą dość często spotykamy się w świecie realnym. I nie ma to nic wspólnego z sexem. Po prostu lubimy swoje towarzystwo.

Może niektórzy z Was wolą o tym nie pamiętać, ale tam po drugiej stronie też siedzą ludzie. Nie automaty na żetony. Sprzedajemy Wam widok naszego ciała, nie uczucia. W życiu tak bywa, że jak się gdzieś dłużej posiedzi to spotyka się kogoś podobnego do siebie, kogo się po prostu lubi.
Biustwo




Biustwo pisze:Może niektórzy z Was wolą o tym nie pamiętać, ale tam po drugiej stronie też siedzą ludzie. Nie automaty na żetony.

Powiedziałbym ze "nie tylko automaty na żetony". Chociaż ja się wcale nie dziwie dziewczynom ze po wielu aferach ze stalkerami i różnymi psycholami o wiele wygodniej, rozsądniej być tylko automatem. Zresztą, przyjaźń grube słowo. Udało mi się przenieść kilka znajomości z SU do świata realnego, ale raczej nie nazwę tego przyjaźnią...ot, znajoma, koleżanka. Często tez gdy dziewczyna układa sobie już "normalne" życie i zrywa definitywnie z SU to kończy tez i takie znajomości. Ja to rozumiem, dla wielu SU to tylko jakiś epizod w życiu i chcą się odciąć od wszystkiego co z nim związane.



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości