Pływanie

Pozostałe tematy związane ze sportem.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Pływanie
14 sty 2016, 00:51


Siemacie! kto z was spędza każdą wolną chwile na basenie ? macie jakieś świetne techniki oryginalne w pływaniu ? PODZIELCIE SIĘ !
Awatar użytkownika
Taran120
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 0
Rejestracja: 14 sty 2016, 00:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Imagine
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Taran120


Re: Pływanie
19 sty 2016, 18:40


żadnych specjalnych technik nie mam, ale odkąd zacząłem chodzić regularnie 3 razy w tygodniu na basen, to nigdy nie czułem się lepiej :)
Awatar użytkownika
ziomeq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2015, 14:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: hehs
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Pływanie
20 sty 2016, 13:16


temat dla mnie ;)
ja na basen chodzę 2 razy dziennie po 1,5h. Chyba, że późno skończę pracę to wtedy ide tylko popołudniu. W ciagu 45 min robie 2-2,5km. Technik żadnych niezwykłych nie stosuje. Różnica pomiędzy moimi a waszymi trenigami, może polegać tylko na tym, że bardziej stawiam w kraulu na ręce pod kątem triathlonu, aby oszczędzić nogi na rower i bieg. Wiadomo o co w Tri chodzi. W pływaniu angażuję ręcę, bo potem z nich juz niekorzystam a jak zmacham sobie nogi to wyjdę z wody na miękkich i tyle. Ciężko mi było sie przestawić, bo 15 lat trenowałam wyczynowo ten sport zawsze dając 100% mocy z nóg i rąk, dlatego często pływam trzymając pullboya lub deske miedzy nimi. A i tak walę kopytami ;p;p :D :D
sususu85


Re: Pływanie
28 sty 2016, 21:26


Taran120 pisze:Siemacie! kto z was spędza każdą wolną chwile na basenie ? macie jakieś świetne techniki oryginalne w pływaniu ? PODZIELCIE SIĘ !


siemanko od dziecka dużo pływam także moge się trochę wypowiedzieć :P jakiś specjalnych technik może nie mam ale uważam że najefektowniejszy jest styl grzbietowy (pływanie na plecach) szczególnie na kąpieliskach pełnych ludzi hahaha :D polecam pływanie połączone z siłownią fajne efekty daje :P z tego co sie orientuje to niektóre szkoły podstawowe/gimnazjalne w ramach zajęciach wfu mają w ofercie basen i to za nie duze pieniądze ;) fajna sprawa dla młodych
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Pływanie
04 sty 2020, 20:27


ja ostatnio robię kurs płetwonurka i polecam każdemu kto kocha spędzać czas w wodzie :)
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Sport



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości