WrestleMania 33 - The Ultimate Thrill Ride

Pozostałe tematy związane ze sportem.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
WrestleMania 33 - lista walk
Walka: 1P Neville (c) vs. Austin Aries
Singles match for the WWE Cruiserweight Championship
Obrazek
Mój typ: Austin Aries
Bardzo trudno wytypować, ponieważ obaj zawodnicy są lubiani przez widzów... Chociaż wolałbym żeby wygrał Neville, to powrót AA na ring byłby trochę spalony gdyby po prostu przegrał. Na pewno chłopaki dadzą niezły popis ;)

Walka: 2P 2017 André the Giant Memorial Battle Royal
Battle royal for the André the Giant Memorial Trophy
Obrazek
Aktualnie potwierdzeni: Mojo Rawley, Apollo Crews, Big Show, Curt Hawkins, Braun Strowman, Goldust, R-Truth, Primo, Epico, Curtis Axel, Bo Dallas, Jinder Mahal, Sami Zayn, Fandango, Tyler Breeze, Dolph Ziggler, Rhyno, Heath Slater, Jason Jordan, Chad Gable, Jey Uso, Jimmy Uso, Mark Henry, Sin Cara, Titus O’Neil, Konnor, Viktor, Kalisto, Aiden English, Simon Gotch, Tian Bing
Mój typ: Big Show lub Braun Strowman.
Pozostali zawodnicy to w większości jobberzy, nie ma co ukrywać. Na pewno najciekawsze momenty zagwarantuje nam Sami Zayn, Mojo Rawley (tak, ostatnio trochę go pushnęli), Apollo Crews. W związku z ostatnim treningiem Big Showa utracił on dużą część masy i wygląda lepiej niż przez kilka ostatnich lat, ale myślę, że mimo to Braun wyjdzie na tym lepiej, bo jest nowszym zawodnikiem więc taka wygrana umocniłaby go jako silną postać.

Walka: 3 Bray Wyatt (c) vs. Randy Orton
Singles match for the WWE Championship
Obrazek
Mój typ: Bray Wyatt.
Randy Orton już wygrywał wiele razy. Pora na kogoś nowego. Chciałbym by Bray dostał coś nowego związanego z akcjami jakie się wydarzyły ostatnio na SmackDown Live! Może distraction ze strony ducha Sister Abigail? :)
Jeżeli Bray przegra, to znowu spadnie do poziomu gdzie będzie głównie pośmiewiskiem, bo inicjuje kłótnie, które potem przegrywa.

Walka: 4 Goldberg (c) vs. Brock Lesnar (with Paul Heyman) Singles match for the WWE Universal Championship
Obrazek
Mój typ: Brock Lesnar.
Oldberg jest stary. Zawstydził Lesnara już kilka razy... pora więc na odwet Brocka. Tym razem mecz również będzie krótki, ale na korzyść Lesnara. Mam nadzieję.
Trochę będę zszokowany jeżeli Goldberg wygra. Nie lubię go.

Walka: 5 The Undertaker vs. Roman Reigns
Singles match
Obrazek
Mój typ: Roman Reigns.
Nie chcę tego, ale Roman wygrywa wszystko (RAW = Roman Always Wins). Jak był w walce z Rusevem i miał łańcuch na twarzy... nadal umiał się z tego wydostać. Ma mega push, chociaż nie jest lubiany. Mark Calaway (Undertaker) ma też swoje lata i nie jest taki szybki i zwinny jak kiedyś, ale na pewno zobaczymy kilka vintage spotów. Umocni to pozycję Romana jako The Big Dog.
Być może po przegranej Undertaker przeklnie Romana, a ten w skutek klątwy zmieni swój gimmick albo zacznie przegrywać ;) Fajnie by było, ale to chyba nie ta era.

Walka: 6 Seth Rollins vs. Triple H
Non-sanctioned match
Obrazek
Mój typ: Seth (Freakin') Rollins.
Triple H ostatnio ma tendencję do wdawania się w takie feudy, że i tak ostatecznie przegrywa. Rollins jest młody, może dużo zyskać wygrywając... ale jego Pedigree nadal jest paskudne :p
Do tego promo jakie dał Rollins ostatnio daje go w świetle face'a. Potencjalny comeback Shieldu jest oczekiwany przez fanów i miło byłoby to zobaczyć. Ponieważ jest taka stypulacja, to można spodziewać się licznych interferencji, np. Samoa Joe.

Walka: 7 Shane McMahon vs. AJ Styles
Singles match
Obrazek
Mój typ: AJ Styles.
Chyba nikt nie łudzi się, że Shane to wygra, ale na pewno da popis swoimi ruchami i elbow dropem. Będzie to bardziej mecz zapychający, ale na pewno będzie kilka ciekawych akcji. AJ Styles potrafi pracować z każdym, a walki są dobrze odbierane.

Walka: 8 Bayley (c) vs. Charlotte Flair vs. Sasha Banks vs. Nia Jax
Fatal 4-Way elimination match for the WWE Raw Women's Championship
Obrazek
Mój typ: Sasha Banks.
Ewidentnie szykuje się dla niej heel turn, a ja nadal jej nie będę znosił. Wygrana poprzez cheap shot wobec Bayley jest jedną z dróg jaką oczekuję. Przypieczętowałoby jej nowy status. Być może ona zaatakuje Bayley, po tym jak "przytulaśna" wygra. To jest też bardzo możliwe. Też za dużo heelów nie może wygrać na WrestleManii :p
Osobiście wolałbym by wygrała Nia Jax, ale ostatnio przegrała przeciwko Bayley i to zatrzymało jej monster heel push i już nie wygląda tak dobrze.

Walka: 9 Chris Jericho (c) vs. Kevin Owens
Singles match for the WWE United States Championship
Obrazek
Mój typ: Chris Jericho.
Typ, który zostawiłem na koniec. To jest jedyny przypadek gdzie typuję weterana jako zwycięzcę. Chris Jericho zasługuje na to. Jest bardzo połączony z fanami swoimi tekstami. To niezwykłe i powinno być nagrodzone wygraną na największej scenie. Kevin Owens i tak już wygląda jak pośmiewisko w związku z jego przegraną i jego title reignem. Powrót Kevina do main eventu byłby przeze mnie bardzo antycypowany.

Walka: 10 John Cena and Nikki Bella vs. The Miz and Maryse
Mixed tag team match
Obrazek
Mój typ: The Miz and Maryse.
Miz i Maryse więcej zyskają z tej walki niż John Cena i Nikki Bella. Są prawdopodobnie najlepszymi heelami aktualnie i przegrana sprawiłaby, że nie byliby już poważani. Ich segmenty były mocne i śmieszne jednocześnie. Do tego Nikki ciągle ma jakiś problem z szyją (podobno) więc lepiej jakby odeszła na bok, na jakiś czas.
Do tego, reakcja na Miza w następnym SmackDown będzie oszałamiająca, jeśli wygra. Utwierdzi swoją pozycję, jako topowy heel.

Walka: 11 Dean Ambrose (c) vs. Baron Corbin
Singles match for the WWE Intercontinental Championship
Obrazek
Mój typ: Baron Corbin.
Uwielbiałem Ambrose'a, ale Corbin był osobą, którą natychmiast polubiłem jak tylko zacząłem oglądać WWE NXT. Jest to idealna okazja by wprowadzić do w scenę main event. Podbudowa pod walkę ukazała Barona jako groźnego osobnika i marnotrawstwem byłoby gdyby przegrał. Do tego Ambrose prawie w ogóle nie bronił pasa przez ostatnie tygodnie. (Ale jak on wygra to się jakoś nie zdziwię).

Walka: 12 Luke Gallows and Karl Anderson (c) vs. Enzo Amore and Big Cass vs. Cesaro and Sheamus
Triple threat ladder match for the WWE Raw Tag Team Championship
Obrazek
Mój typ: Cesaro and Sheamus.
Uwielbiam tych dwóch - tak jak wielu. Luke i Karl też są okey, a Enzo i Cass są dla mnie mało interesujący. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić sytuacji w której jedna z tych dwóch par wykorzystałaby drabinę by wygrać. Jedyny spot to Enzo zrzucony z drabiny przez Cassa. Ciężko cokolwiek więcej tutaj napisać :p

Walka: 13 Alexa Bliss (c) vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Mickie James vs. Carmella (with James Ellsworth) vs. Naomi
??? for SmackDown Live Women Championship
Obrazek
Mój typ: Naomi.
Mimo iż dziwne jest ogłoszenie jej jako uczestnika walki na tydzień przed, zamiast zrobić surprise entrant. Naomi jest aktualnie najpopularniejsza z nich (co można rzecz po reakcjach jakie miała przy wygraniu pasa). Do tego akcja dzieje się w jej mieście, więc byłoby to niezłą kichą jakby nie wygrała.
Gdyby jednak nie Naomi, to obstawiałbym na... Carmellę i interferencję Ellswortha - na pewno taka będzie, ale ponieważ on jest sceniczną ciamajdą to cała akcja obróci się na niekorzyść Carmelli.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


WrestleMania 33 - lista walk
1 Walka: Cruiserweight Championship / Neville (c) vs. Austin Aries
Mój komentarz na temat walki: Tak jak napisałem, tak było. Świetna technicznie walka, zakończyła się w sposób dosyć oczekiwany - czyli małe oszustwo ze strony "złego charakteru". Bardzo przyjemnie się oglądało.
Przyszłość: Przewiduję, że Aries może znowu zniknąć na chwilę - przynajmniej z ringu. W końcu Neville atakował jego oko, które było już uszkodzone. Ale zapewne Aries na PPV Payback otrzyma swoją "odpłatę" (czyli ten właśnie "payback").
Na pewno chłopaki dadzą niezły popis ;)


2 Walka: 2017 André the Giant Memorial Battle Royal
Mój komentarz na temat walki: No dobra, obstawienie, że wygra Show lub Strowman było trochę lipne. Wśród 3 innych ludzi spodziewałbym się wygranej Mojo Rawley, Sami Zayn oraz ewentualnie Apollo Crews. Za ciekawie nie było, niektórzy odpali w dziwny sposób. Mogli dać więcej ludzi do tej walki (Rusev, The New Day, Samoa Joe, Finn Balor => ale zachwiałoby to przewidywaniami). Niemniej jednak trochę tam było spiny z kolegą Mojo, jakimś tam Robem, którego my polacy oczywiście w ogóle nie kojarzymy. Strasznie się bałem, że Mojo może tego nie wygrać pod koniec, więc ogólnie było okay.
Przyszłość: Raczej nie będzie wielkiego powrotu Zacka Rydera by się ucieszył ze zwycięstwa swojego ziomka, ale można się spodziewać lekkiego pusha w kierunku IC Title.

3 Walka: o Intercontinental Championship / Dean Ambrose (c) vs. Baron Corbin
Mój komentarz na temat walki: Niestety, najgorsza walka tejże gali. Nawet nie pamiętam nic ciekawego z tej walki. Tradycyjnie chyba Corbin jebnął w stalowe schody.
Jedyne co mogę przyznać to spot End of Days skontrowany do Dirty Deeds był całkiem przyzwoity, ale równie dobrze można było zrobić odwrotny.
Corbin przegrał. Czemu? CZEMU?!
marnotrawstwem byłoby gdyby [Baron Corbin] przegrał. (...) ale jak on [Dean Ambrose] wygra to się jakoś nie zdziwię.

Przyszłość: Kontynuacja feudu na Payback*? Jedyne co mi przychodzi (w tej chwili) do głowy.
* sorry, Payback to PPV dla RAW, a SmackDown Live! będzie miało Backlash, więc tam =)

4 Walka: Shane McMahon vs. AJ Styles
Mój komentarz na temat walki: Pierwszy trafiony wybór wygranej. Spodziewałem się porządnego meczu i kilkoma fajnymi akcjami. Jak na nie-wrestlera Shane popisał się niebywałą koordynacją. Najlepszym momentem był Shooting Star Press Shane'a, a oldschoolowy Coast to Coast również wywołał uśmiech na ustaw. Oczywiście AJ był fenomenalny.
na pewno będzie kilka ciekawych akcji.

Przyszłość: AJ na pewno będzie domagał się kolejnych walk o pas... co z tego będzie nie wiem? Stawiam, że aby nie zaburzyć feudu Randy vs Bray, będzie to pas IC.

5 Walka: o WWE United States Championship / Chris Jericho (c) vs. Kevin Owens
Mój komentarz na temat walki: Szkoda, że to Owens wygrał. Ale była to też dobra walka z moim ulubionym spotem będącym kontrą Pop-up Powerbomb na Codebreakera. Co powinno było położyć Kevina, ale cóż... widać Vince wolał "zainwestował" w młodszego zawodnika.
Przyszłość: Kontynuacja sporu na Payback.

6 Walka: o WWE Raw Women's Championship, Fatal 4-Way elimination match: Bayley (c) vs. Charlotte Flair vs. Sasha Banks vs. Nia
Mój komentarz na temat walki: Uuu... co to była za walka... taka pośpieszna. Szybko wypadła Nia, niedługo po niej Sasha. Szarlotka dobrze się starała, ale wiadome było, że babyface Bayley to wygra swoim głupkowatym finisherem jakim jest belly to belly. Był większy potencjał. Brak rewelacji.
Przyszłość: Jakieś tag team match w najbliższych tygodniach między tymi zawodniczkami.

7 Walka: o WWE Raw Tag Team Championship - The Hardy Boyz vs Luke Gallows & Karl Anderson (c) vs Enzo Amore & Big Cass vs Cesaro & Sheamus
Mój komentarz na temat walki: Jak wyszło The New Day i powiedzieli, że jeszcze jest czwarta drużyna to mnie krew zaczęła zalewać, że się oni do walki wciskają. A tu proszę, jakie miłe zaskoczenie, Matt Hardy i jego brat Jeff, znani z walk na drabinach dołączyli do meczu jako czwarta drużyna i wygrali!
Chyba nie muszę mówić, że wyczyny braci Hardy na drabinach są rewelacyjne. Moment w którym Enzo został zrzucony [?] był też dobry.
Przyszłość: Oczywiście byli mistrzowie Luke i Carl będą chcieli rewanż.

8 Walka: Mixed tag team match / John Cena and Nikki Bella vs. The Miz and Maryse
Mój komentarz na temat walki: Znowu nie trafiłem... jakim cudem John i Nikki wygrali... Maryse w ogóle nie istniała w tym meczu. A tak dobrze wyglądało to jak Miz miał od samego początku przewagę w tym meczu, ale cóż... John i jego "super ruch" musiały zakończyć mecz i tuż po musiała być przewidywalna "prośba o rekę".
Przyszłość: John i Nikki spierdalać z ekranu. Inne osoby podważą "autorytet" Miza i Maryse, i mamy kolejny spór.

9 Walka: Seth Rollins vs. Triple H (with Stephanie McMahon) / Non-sanctioned match
Mój komentarz na temat walki: (drugie trafienie) Seth (Freakin') Rollins wygrał, co było do przewidzenia. Niestety mecz był bardzo słaby. Jedyne interwencje były pod koniec ze strony Stefanki.
Seth zostawił swoją pochodnię, którą miał podczas swojego wejścia - głupota.
Wykonanie przez Rollinsa sunset flip - ruchu, który spowodował uraz jego nogi - głupota.
Pedigree Rollinsa silniejsze od pedigree Triple H - głupota.
Dobrymi aspektami była Stefanka przelatująca przez stół i to kiedy pedigree były wzajemnie kontrowane.
Krzykliwy mecz i był trochę podpoziomowy.
Przyszłość: Seth znika na chwilę z TV by leczyć nogę. Być może nie będzie go na Payback.

10 Walka: o WWE Championship / Bray Wyatt (c) vs. Randy Orton
Mój komentarz na temat walki: Co to ma być? Bray wywołuje jakieś obrazy na ringu, taką moc ma i przegrywa?
Jeżeli Bray przegra, to znowu spadnie do poziomu gdzie będzie głównie pośmiewiskiem, bo inicjuje kłótnie, które potem przegrywa.

Przyszłość: Jednak teraz myślę, że AJ Styles vs Randy Orton na Backlashu może być tym czego należy się spodziewać.

11 Walka: o WWE Universal Championship / Goldberg (c) vs. Brock Lesnar (with Paul Heyman)
Mój komentarz na temat walki: (trzecie trafienie) Brock Lesnar w końcu wyszedł spoza cienia Goldberga. I dobrze. Mecz był najkrótszy (poniżej 5 minut) i wyglądał świetnie. Wykop z Jackhammera oraz Leap Frog by uniknąć Speara, wraz z natychmiastowym Spearem po trzech German Suplexach były najlepsze.
Przyszłość: Goldberg odchodzi. Brock walczy... no właśnie, z kim? Z jobberami. Na Payback może walka vs Finn Balor?

12 Walka: o SmackDown Live Women Championship (6 Pack Challenge).
Mój komentarz na temat walki: (czwarte trafienie) Bardzo obfity w akcję mecz, trochę za krótki dla mnie, ale wszystko było dobrze odegrane.
Zrozumiałe jest czemu taki mecz był między dwoma największymi walkami meczu - można było "odetchnąć", a z drugiej strony też nie - w końcu akcji było wiele, ale za to prestiż walki był mniejszy.
Przyszłość: Naomi vs Alexa, gdzie na Backlashu Naomi utrzyma pas.

13 Walka: The Undertaker vs. Roman Reigns
Mój komentarz na temat walki: (piąte trafienie) Roman Reigns z początku dawał ciała, ale potem cóż... Undertaker nie dał rady, jego ciało nie było w stanie. Zabrakło kilku możliwych akcji, ogólnie pierwsza połowa walki była świetna, a druga już nie. Depresująca końcówka... kiedyś musiało nadejść zakończenie, szkoda tylko, że nie będzie walki Undertaker vs John Cena na WrestleManii przez to.
Mark Calaway (Undertaker) ma też swoje lata i nie jest taki szybki i zwinny jak kiedyś (...). Umocni to pozycję Romana jako The Big Dog.

Przyszłość: Jakieś uczczenie pamięci Undertakera i jego kariery. Roman będzie bardzo "wybujany" (negatywne reakcje tłumu są nieuniknione).


W ogóle, wpadka, że mecz jest "No Holds Barred" (ostatni), czyli bez dyskwalifikacji, a Undertaker musiał puścić Reignsa jak złapał się liny...
WSTYD WWE!
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


ładnie to wszystko opisałes
Awatar użytkownika
jose821011
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2015, 09:17
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jose821011


Super opis !! Melduję się jako kolejny fan WWE !!
Awatar użytkownika
Tezaurus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2017, 09:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DaliaBlack
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Teziek



Wróć do Sport



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości