Oceniamy cotygodniowe gale WWE - RAW i SDL

Archiwum XXX
Cześć, temat dla nielicznych, ale liczę na interesujące komentarze.
Ja oglądam tylko skróty z kanału WWE na youtube: https://www.youtube.com/user/WWEFanNation/videos
Dlatego nie zawsze mam pełni obraz tego co wydarzyło się w odcinku.

RAW, 3 April - after Wrestlemania
Vince ogłasza coś w rodzaju draftu, ale nazywają to Superstar Shake-Up.
Hardy Boyz w ładnym stylu bronią pasów drużynowych.
Mustafa Ali i Neville jak zwykle wypadli zajebiście.
The Revival też dobry debiut zaliczyli. Każdy segment był dobry.
Kurt Angle zostaje GM :)

SDL, 4 April - after Wrestlemania
Też bardzo dobre segmenty.
Debiut perfekcyjnej dziesiątki, którą reprezentuje Tye Dillinger. Niesamowita reakcja tłumu.
Tak samo Shinsuke Nakamura. Ciary mi czasami przechodzą w trakcie jego wejścia.
Miz jego nowy gimmick - udawanie Johna Cenę jest przekomiczny!
Dean i Baron odwalili taką walkę jaka powinna być na Wrestlemanii.
AJ okazał teatralnie szacunek Shane'owi :)

RAW, 10 April
Budowa feudu z TJ Perkinsem, Austinem Ariesem i Nevillem. Super.
Miz dołącza do RAW. Nie jest to coś co mnie cieszy, ale daje to bardzo duże możliwości budowania sporów.
Bray w RAW? Trochę dziwne, zważywszy, że ma mieć rewanż z Ortonem w "House of Horrors match".
The Revival i ich finisher, Shatter Machine, wypadł rewelacyjnie.
Braun Strowman atakuje Romana Reignsa. Zajebiście. Ale mała wpadka z ujęciem, bo widać cień było, jak Romek ucieka z ambulansu.
Alexa Bliss i Mickie James dołączają do rosteru. Też fajnie :)
Ale po co tam Dean?... to głupie...

SDL, 11 April
Sami Zayn dołącza do niebieskiego brandu... ale też Kevin Owens? Jego styl "kucia" promo się troszkę zmienił, ale i tak był to prawdziwy pokaz.
Simon Gotch (z Vaudevillans) ma wygaśnięty kontrakt, co powoduje, że jego partner, Aiden English wkracza na walki solowe.
Shane McMahon nieźle trolluje zapowiedź dołączenia do SDL "szarlotki" (Flair) i Taminy.
Zapowiedzieli Lanę, jako zawodniczkę. Super, uwielbiam ją :)
Shinsuke Nakamura vs Dolph Ziggler - rozpoczęcie sporu, ciekawie to będzie wyglądało.
Triple Threat (AJ Styles, Baron Corbin, Sami Zayn) o tytuł kontendera do pasa US. Spoko walka. AJ wygrał, prawilnie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


RAW, 17 April
Cruiserweight: Solidny i przewidywalny.
Women: Fajna walka - prawie każda walka (niedrużynowa) z trzema lub więcej ludźmi jest zajebista. A do tego wygrała piękna Alexa Bliss!
Tag Teams: Enzo nie lubię. Ten segment był słaby, bo nawet go nie pamiętam.
Natomiast Hardy Boyz i Cesaro & Sheamus było bardzo dobrym, a jednak zaskakującym elementem, bo nieczęsto widzimy sportowe zachowanie.
Intercontinental Championship: Taki trochę byle jaki segment. Był dobry, ale nie chcę znowu oglądać tego samego feudu... Dean Ambrose ma umiejętności mikrofonowe, ale jego postać jest taka... już mało intrygująca.
Universal Championship: (brak segmentu)
Inne: Kurt dobrze wypadł. Braun i Big Show - to było epickie. Zwłaszcza sędzia John Cone jak poleciał :laughingnew: mój ulubiony sędzia :heart:
Booker T jako komentator bardzo mi się podoba - będzie przez najbliższe 5/6 tygodni.
Szkoda tylko, że Chris Jericho prawie nigdy nie wygrywa. Wszystkie jego niesamowite ruchy (Lionsault czy Wall of Jericho) wyglądają przez to marnie.
Curt Hawkins to żart - ale dobry, to że dzięki niemu ludzie lądują na main event jest niezłym tekstem.

SDL, 18 April
Cruiserweight: Feud kręcący się wokół Alicji Foooooooooox natomiast był średni. Trochę zabawny, ale mało ekscytujący.
Women: Szarlotka wygrała... szkoda, pewnie szybko pozwolą jej zdobyć pas :(
Tag Teams: The Shining Stars zmienili się i teraz są "The Colons". Nic o tym nie wiem, ale wygrali walkę przeciwko niezwykle utalentowanym American Alpha! A to dopiero zwiastun ciekawych walk.
United States Championship: (brak)
WWE World Championship: Jinder wygrywa okazję do walki o pas. Zaskakujące, ale SDL to naprawdę miejsce na okazje. A każdy się śmiał, że z niego jest jobber. Ma też niesamowite muskuły.
AJ Styles i Baron Corbin - dobre show, które podbudowało napięcie. Brak rewelacji, ale zrobiło to co trzeba.
Inne: Kewin Owens vs Jobber... ale głupia walka...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości