TENIS ZIEMNY

Pozostałe tematy związane ze sportem.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 12:43


Obrazek
28 miejsce Agnieszki Radwańskiej tak nisko nie była od 10 lat a ponieważ trochę kiedyś grałem w tenisa czekam na dyskutantów co o tym wszystkim sądzicie.Pozdrawiam HARD :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 13:13


Ranking jak to ranking, ma niewielkie przełożenie kto jak gra, można być na 1 miejscu i nie wygrać niczego większego:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 13:19


Witam serdecznie ale musisz przyznać mi racje że cały ten sezon w jej wykonaniu kiepski był. Czasami nie mogłem patrzeć jak się meczy na korcie.Moim skromnym zdaniem już dawno powinna pomyśleć o zmianie trenera ten się chyba już wypalił :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 13:46


tomcio_paluszek pisze:Ranking jak to ranking, ma niewielkie przełożenie kto jak gra, można być na 1 miejscu i nie wygrać niczego większego:P

Oj nie mogę się tutaj z Tobą zgodzić bo przecież wyniki w turniejach mają przełożenie na pozycję w rankingu,ale wszystko zależy od dyspozycji w danym dniu i nawet najlepszym zdarzają się potknięcia :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 19:27


Obrazek
Agusia na wakacjach tylko czy to pomoże w powrocie do czołowej 10 światowego rankingu.. poczekamy zobaczymy :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 19:43


Obrazek
Łukasz Kubot w parze z Marcelo Melo odpadli po zaciętym 3 setowym meczu z turnieju w Wiedniu.Ale nie przegrali z byle kim bo z Bopanną i Cuevasem czyli światową czołówką tenisowego debla.To nic panowie ..jeszcze raz dziękujemy za wygranie Wimbledonu.GOOD JOB!!!! .Pewno nie raz jeszcze o tej parze usłyszymy i będziemy z nich dumni :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 19:56


Obrazek
Co do Jeżyka to na razie jest 145 w światowym rankingu i wiedzie mu się ze zmiennym szczęściem w tenisowym światku.Raz wygrywa turniej w Genui to później przegrywa w kolejnym meczu z niżej klasyfikowanym przeciwnikiem.Można by powiedzieć że cały Jurek.Ja tam wierze że już niebawem zobaczymy innego Jeżyka jak za starych dobrych czasów kiedy był w pierwszej 20
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 20:13


Obrazek
Teraz mamy kończący sezon tenisowy turniej w Singapurze szkoda tylko że bez Radwańskiej bo by się go oglądało zupełnie inaczej
PS.Osobiście kibicuje w tym turnieju Dunce polskiego pochodzenia Karolinie Woźniackiej,Trzeba też przyznać ze całkiem zgrabna i ładna z niej laseczka .. no ... no :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 20:45


Obrazek
Tak tak to Karolinka
Tak a propo Woźniackiej to oglądałem jej mecz.Mimo że go w końcu przegrała po zaciętej walce to i tak awans ma zagwarantowany co mnie bardzo cieszy.Widać że pod koniec tego sezonu jest w dobrej formie i mam nadzieje że to należycie spożytkuje :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 21:07


Obrazek
Kolejne sexowne zdjęcie uroczej Karolci i powiem wam szczerze że nie koniecznie pograł bym z nią w tennisa :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 21:22


Obrazek
Tak a to kolejne gorące zdjęcie pięknej i uzdolnionej tenisistki.Zawszy miło się na nią patrzy i często zastanawiam się czy w łóżeczku tez jest taka głośna jak na korcie. Ach ta gorąca słowiańska krew :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
27 paź 2017, 21:27


Obrazek
Kolejne urocze zdjęcie Marii Szarapowej.Jestem tyko ciekaw czy to jest jej auto bo pewno metrem nie jeździ :hehe:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 02:48


Gorąco zapraszam do dyskusji na tematy tenisowe oraz o pięknych tenisistkach też. Nie gryzę wiec czekam na wasze posty.Pozdrawiam HARD!!! :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 07:28


Nie do końca ma przełożenie...bo wiele tenisistów wybiera sobie te gorsze turnieje tylko po to by nabijać punkty i jest np. w pierwszej setce nie dochodząc nigdy nawet daleko w turniejach wielkoszlemowych. To samo obserwujemy w piłce nożnej, gdzie jakieś USA, Meksyki itp. zawsze był wysoko, a poziom wiadomo jaki był.
Nasza Isia gdyby miała lepszy serwis jestem zdania, że wygrałaby z każdym spokojnie, zresztą mogła i tak to zrobić, ale serwis był jej najsłabszym punktem, zawsze nawet się śmiałem, że serwuje jak dziecko, bo taka prawda, czy był jej serwis czy rywalki to niewielkie znaczenie, bo return ma bardzo dobry i tak, a serwis to jeszcze szkodzi, jeśli takie słabe uderzenie.
Co do pięknych tenisistek to hmm, no ale nie muszą już grać? xD Bo na pierwszy rzut idzie choćby pani Kirilenko
Obrazek
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 09:33


Witaj tomcio!!! .Widzę że znasz się na tenisie to miło że mogę tu z kimś podyskutować.Masz racje z tym co napisałeś.A propo Radwańskiej to serwis nigdy nie należał do jej mocnych stron.Czasami nie mogę patrzeć jak przeciwniczki oczywiście te mądrzejsze wykorzystują tą jej słabość , zwłaszcza przy drugim serwisie który jest mizerny i jest często i gęsto atakowany co kończy się za zwyczaj stratą punktów a w najgorszym wypadku przejściem od razu do defensywy.Kuswa nigdy nie zapomnę co mówiły siostry Williams jak to całymi dniami siedziały na korcie i ćwiczyły tylko serwis.Efekty tego widzimy do dzisiaj.A gdzie jest kuswa trener Radwańskiej tylko chyba siedzi na widowni i potrafi klaskać i nic więcej.Ja tam już dawno pogonił bym go w pizdu.Może to kwestia techniki a może siły w rekach której jej ewidentnie brakuję.To tyle.Pozdrawiam HARD :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 09:43


Obrazek
A tu tak na dobry początek dnia kolejne gorące zdjęcie pięknej i uzdolnionej tenisistki( Ana Iwanowicz) :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 09:50


Obrazek
A teraz smutna wiadomość
Słynna tenisistka Martina Hingis zakończy karierę po ostatnim w sezonie turnieju WTA Finals w Singapurze, gdzie startuje w grze podwójnej. 37-letnia była liderka światowego rankingu singlistek po raz pierwszy wystąpiła w cyklu 23 lata temu
- Lepiej odejść, kiedy się jest w dobrym momencie. Dla mnie to właściwa chwila - powiedziała urodzona w Czechosłowacji reprezentantka Szwajcarii.
Wcześniej Hingis już dwukrotnie wycofywała się z rywalizacji w cyklu WTA, ale zawsze do niej powracała. Ostatnio występowała głównie w deblu i mikście, a we wrześniu triumfowała w obu konkurencjach w wielkoszlemowych turnejach :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 10:08


Obrazek
A teraz jak dla mnie czarny koń turnieju w Singapurze Karolina Garsija..Młoda i uzdolniona tenisistka z Francji.Będę bacznie przyglądał się jej dalszej karierze.Ten sezon w jej wykonaniu był bardzo udany i kto wie czy nie wygra tego prestiżowego turnieju na zakończenie sezonu ..poczekamy zobaczymy :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 10:24


Obrazek
A teraz kolejne gorące zdjęcie tenisistki z Canady Eugeni Buchard.Ten sezon w jej wykonaniu kiepski ale...... :hot:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: TENIS ZIEMNY
28 paź 2017, 11:26


Isia się hajtnęła, więc nie ma czasu na tenis teraz :D
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 12:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Następna

Wróć do Sport



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości