Sporty motorowe

Pozostałe tematy związane ze sportem.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Sporty motorowe
17 gru 2017, 21:14
Trzymacie kciuki za Kubicę? :-)
xyz2018


Re: Sporty motorowe
18 gru 2017, 13:26
mocarz2000 pisze:Trzymacie kciuki za Kubicę? :-)

Od czasu kiedy Kubica już nie startuje w F1 to nie oglądam wyścigów chociaż je lubię .Jak wróci to chyba znowu będę oglądał i kibicować wiadomo komu.Ale czy wygra z kasą która ma jego rywal to pokaże czas.Pozdrawiam hard. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Sporty motorowe
18 gru 2017, 16:07
No ja mam cały czas nadzieję, że jednak mu się uda. Ale ostatnio szanse spadają mocniej. Chociaż WIlliams znowu przesunął termin ogłoszenia decyzji na styczeń. Całkiem możliwe, że będzie dzielił sezon z Sirotkinem.
xyz2018


Re: Sporty motorowe
18 gru 2017, 16:22
Coś mam złe przeczucia że kasa może tu zaważyć.Obym się mylił.Poczekamy zobaczymy.Pozdrawiam hard :papa:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Sporty motorowe
20 gru 2017, 19:17
mocarz2000 pisze:No ja mam cały czas nadzieję, że jednak mu się uda. Ale ostatnio szanse spadają mocniej. Chociaż WIlliams znowu przesunął termin ogłoszenia decyzji na styczeń. Całkiem możliwe, że będzie dzielił sezon z Sirotkinem.

Słyszałeś że ostatnio nasz kierowca dostał wsparcie funduszu inwestycyjnego CVC Capital Partners. Szyld pochodzącego z Luksemburga funduszu, w przeszłości jednego ze współwłaścicieli F1, zapewne niewiele mówi kibicom Roberta Kubicy, ale już nazwa sklepów "Żabka" i "Freshmarket" znana jest we wszystkich dużych miastach w Polsce. To właśnie obecna na naszym rynku sieć marketów spożywczych należy do owego funduszu.
W grą wchodzi ponoć kwota 11 min dolarów przy 22 rosjanina czy to Kubicy wystarczy zobaczymy. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Sporty motorowe
20 gru 2017, 20:35
Tak, wczoraj lub przedwczoraj o tym czytałem. Czytałem także, że wartość Kubicy jako nośnika reklam oscyluje w okolicach 1,6 mln $. Tak często pojawia się w portalach społecznościowych i na stronach www.
xyz2018


Re: Sporty motorowe
07 sty 2018, 09:50
http://eurosport.interia.pl/f1/news-for ... Id,2504442
http://eurosport.interia.pl/f1/news-for ... Id,2504753
No cóż wszystkie znaki na ziemi i niebie jednak świadczą że nie zobaczymy tak prędko Kubicy jak byśmy wszyscy to chcieli.. szkoda. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Sporty motorowe
18 sty 2018, 08:56
Robert Kubica został trzecim kierowcą Williamsa. Jego aktywność (póki co) będzie ograniczać się do przedsezonowych testów w Barcelonie i jazdy w piątkowych treningach, gdzie będzie testował różne ustawienia i nowe rozwiązania techniczne. Jest to ewentualna zaliczka na poczet przyszłego sezonu. Chociaż w F1 wiele rzeczy może zmienić się w krótkim czasie - kary, wypadki. Nie można też zapominać o tym, co zrobił Dr Helmut Marko w zeszłym sezonie z Daniiłem Kwiatem
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sporty motorowe
19 sty 2018, 11:30
Kronos666 pisze:Robert Kubica został trzecim kierowcą Williamsa. Jego aktywność (póki co) będzie ograniczać się do przedsezonowych testów w Barcelonie i jazdy w piątkowych treningach, gdzie będzie testował różne ustawienia i nowe rozwiązania techniczne. Jest to ewentualna zaliczka na poczet przyszłego sezonu. Chociaż w F1 wiele rzeczy może zmienić się w krótkim czasie - kary, wypadki. Nie można też zapominać o tym, co zrobił Dr Helmut Marko w zeszłym sezonie z Daniiłem Kwiatem

Na otarcie łez dobre i to. :(
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Sporty motorowe
29 sty 2018, 06:22
Chyba zaden fan motoryzacji nie moze przejsc obojetnie wobec legendarnego juz wyscigu "Le Mans 24-godziny".Emocje siegajace zenitu szczegolnie, w ostatnich minutach (lata 2016-2017) pozostawily w mojej pamieci trwaly slad.
"Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości. " - Dan Millman, Droga miłującego pokój wojownika.
Awatar użytkownika
Paul982
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 14 sty 2018, 19:50
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Aktualnie brak. :(
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Paul982


Poprzednia

Wróć do Sport



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości