ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
18 mar 2016, 12:48
e-Laski.pl pisze: http://toxic.e-laski.pl

Przed chwilą u niej na czacie
2016-03-18_00-55-12.png


Jebłem :sarcastic:

Ten Szatan ostatnio bardzo często przesiaduje u Toxic. Do tego równie często tylko on i ewentualnie 2 inne osoby z nią gadają na transmisjach :D

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
18 mar 2016, 20:29
Ciekawy jestem dlaczego nie widze tego obrazka... Podobno nie mam odpowiednich uprawnień...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 00:42
jurek_chujek pisze:
Co do reszty to też gówno prawda, szampany są w różnych cenach. Te pochodzące z ameryki południowej i europy południowej potrafią być bardzo tanie. Już za 100zł można coś dobrego kupić.
A francuskie szampany są jednymi z najdroższych na świecie. Nie dlatego że są dobre ale dlatego że we Francji żarcie jest kurewsko drogie. A wina i szampany z tego kraju są wyjątkowo chujowe. Przyzwoity szampan czy wino z Francji to właściwie zaczyna sie od 400zł.


chu z Toxic...ale somelierstwa to sie chyba razem z nia uczyles...

edit
w sumie moglem sie nie przypierdalac ale taki jakis dzien chujowy...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2111
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 02:54
Nie wiem czemu ale ona mi przypomina Solaris z Blok ekipy hahaha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 04:40
Na odchodne i na dobry sen, chwila u Toxic oczywiscie.

Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 05:32
słyszycie to? poza tym,że tox na 1 mieJSCU u to dziś pół nocy przeżywa jak to ta https://showup24.tv/profile/szalona19latt "transolina" wyruchała jej byłego, mało tego toxic mówi, że wypytywała tego transa jaki to ma wzrost i znaki szczególne jej były, gdzie nic takiego miejsca nie miło bo to coś dziś miało podbita ogladalnośćdo 900 os ,że az tam wszedłem i akurat mówiła o tej sytuacji ta szalona i jakos tox jej nie wypytywała o szczegóły a teraz dodaje.... chyba to prawda bo ta szalona to całkiem do rzeczy mówiła o tym... a jak tox dodaje,że też tam była i komentowała, a wcale tak nie było to znaczy jedno. Tox Transolina wyruchała ci faceta :D ahha jaka słaba z ciebie laska,że twój chłop wypina dupe takiemu czemuś, choć ten trans to i tak jeden z lepszych co tu widziałem :D współczujemy Toxic :happy:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 14:05
Ogłaszam wszem i wobec, że Toxic pod koniec transmisji zrobiła cel 'Sexy Densss' :yahoo:
Wiśnia do niej wpadła z Idolem i pomogli kilkoma stówami i w końcu cel się uzbierał.
Wiśnia jak wiadomo też inteligencją nie grzeszy i lepiej jej wychodzi show na swojej transmisji niż pisanie na czacie, trochę była wstawiona chyba.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 14:14
kurde za ja to przegapilem, jaja musialy byc niezle...
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 14:22
msn pisze:Ogłaszam wszem i wobec, że Toxic pod koniec transmisji zrobiła cel 'Sexy Densss' :yahoo:
Wiśnia do niej wpadła z Idolem i pomogli kilkoma stówami i w końcu cel się uzbierał.
Wiśnia jak wiadomo też inteligencją nie grzeszy i lepiej jej wychodzi show na swojej transmisji niż pisanie na czacie, trochę była wstawiona chyba.


Huhu, nawet nie wiedziałem, że Wiśnia się z Toxic koleguje :dontknow: Chyba jeszcze dużo szołapowych niuansów do odkrycia przede mną :lol:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 15:44
WielkieNieba pisze:słyszycie to? poza tym,że tox na 1 mieJSCU u to dziś pół nocy przeżywa jak to ta https://showup24.tv/profile/szalona19latt? "transolina" wyruchała jej byłego, mało tego toxic mówi, że wypytywała tego transa jaki to ma wzrost i znaki szczególne jej były, gdzie nic takiego miejsca nie miło bo to coś dziś miało podbita ogladalnośćdo 900 os ,że az tam wszedłem i akurat mówiła o tej sytuacji ta szalona i jakos tox jej nie wypytywała o szczegóły a teraz dodaje.... chyba to prawda bo ta szalona to całkiem do rzeczy mówiła o tym... a jak tox dodaje,że też tam była i komentowała, a wcale tak nie było to znaczy jedno. Tox Transolina wyruchała ci faceta :D ahha jaka słaba z ciebie laska,że twój chłop wypina dupe takiemu czemuś, choć ten trans to i tak jeden z lepszych co tu widziałem :D współczujemy Toxic :happy:


Hahahaha A pisałem już ze 2 miechy temu że tam pewnie chodzi o jakiś seks. Co prawda humorystycznie ale jednak dobre miałem przeczucie.
Tox tak jak powyżej napisał WielkieNieba... Jak słaba laska z ciebie że twój facet rucha sie z drugim facetem :lol: Bo jak sama kiedyś celnie zaznaczyłaś. Facet z sylikonowymi cyckami to nadal facet :D

Sirpsychosexy też jej miałem napisać że powinna sie zgłosić na statystke filmową do indiańskiej wioski. Wygląda jak CuteCalypso rok temu...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 18:50
msn pisze:Ogłaszam wszem i wobec, że Toxic pod koniec transmisji zrobiła cel 'Sexy Densss' :yahoo:
Wiśnia do niej wpadła z Idolem i pomogli kilkoma stówami i w końcu cel się uzbierał.
Wiśnia jak wiadomo też inteligencją nie grzeszy i lepiej jej wychodzi show na swojej transmisji niż pisanie na czacie, trochę była wstawiona chyba.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Kufa dlaczego najlepsze zawsze mnie omija :dontknow: Miałem nie wchodzić do Toxic, ale nie dam rady...muszę :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 22:10
Mam do niej neutralne nastawienie, czasem posłucham co gada i tyle :P
Awatar użytkownika
Aro9511
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
19 mar 2016, 23:45
NoMoreMoney pisze:
msn pisze:Ogłaszam wszem i wobec, że Toxic pod koniec transmisji zrobiła cel 'Sexy Densss' :yahoo:
Wiśnia do niej wpadła z Idolem i pomogli kilkoma stówami i w końcu cel się uzbierał.
Wiśnia jak wiadomo też inteligencją nie grzeszy i lepiej jej wychodzi show na swojej transmisji niż pisanie na czacie, trochę była wstawiona chyba.

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Kufa dlaczego najlepsze zawsze mnie omija :dontknow: Miałem nie wchodzić do Toxic, ale nie dam rady...muszę :biggrin:


To nic fajnego nie było, po za tym,że fakt klikam czasem na pare minut tam i nigdy tego celu nie dała rady osiągnąć sam byłem ciekawy. Sexy dance w wydaniu toxic polegał na rytmicznym rucha w rytm klubowej muzy z lat 90 nie trwał dłużej niż 2 min.. odpaliła czerwone ledy i w ciemnościach zarzucała tymi doczepionymi kudłami i pstrykała placami (dobrze że tej twarzy az tak przez to nie było widac).... nawet nuty erotyzmu nie dodała bo ani po biuście nie próbowała s smyrnać sie ręką ani nawet tyłkiem nie wywijała... jeszcze moja wiśnia do tego celu dołożyła nie mało :P ehhhh ... najlepszą akcją wczorajaszej nocy była i tak ta bulwersacja jak trasolina jej faceta wyruchała... i te jej dodawanie,że niby zadawła "jej" pytania a ta nawet nie widziała gdzie jej były ma znak szczególny :rofl: hhaha byłem u tego transa wtedy i tox nie miała odwagi nawet jej napisac czego kolwiek a co dopiero wchodzić w dyskusje... :laugh3: tak jak pisał Jurek wcześniej, niezłe jaja ale sam czułem ,że tam drugie dno jest w ich konflikcie i jak widać jest :D niezłe jaja, słynny ex o którym mówi została wyuchany :laughingnew: choć ta szalona mówiła,że to było juz w czasie jak tox sie z nim rozstała, ale tox dalej ma żal :taunt.: jeszcze pod koniec tox komentowała że własnie z tym swoim ex pisze na skype i mają ubaw :D nic tylko czekać jak jakiś jej przydupas stworzy nick i bedzie pisał na czacie u toxa : transolina mnie nie ruchała :sarcastic:
WielkieNieba


Re: ToxicAngel
21 mar 2016, 01:16
Komentarz na profilu Toxic:

Schatzi_2016-03-19 02:23:52ty obrabiasz dupy na transmisji ze ktos jest wulgarny wez moze zacznij o sobie a ty jestes taka niby kurwa swieta rewolucja przeklinala ale zarabiala i to cie boli brzydalu
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 11:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 mar 2016, 02:31
Wchodzę na showupa głównie w nocy jak nadaje Sweet i widzę dziwną zależnośc ,jak to panna ToxicAngel jest całe noce na 1 miejcu, i faktycznie tak jak tu piszecie w czasie kiedy piękna Sweet lub inne świeże dzieczyny które są w czołówce showup robią show lub cel, ta kobieta nad nimi góruje zapoznałem się trochę z tym forum i mam takie same wnioski , ale to co dziś proszę państwa usłyszałem na jej transmisji mnie rozwaliło ... pamiętam ją z czasów jak to nadawała z liczbami realnymi typu 40-60 osob , gdy nikt nikomu nie podbijał widzów, jednak w tym procederze toxic wiedzie prym, dziś była Sweet , Kocurek , Wedna Paula etc., u w/w pani nikt nie pisze a ma 555 os! :shock2: wchodze do niej ... liczba maleje i staje na 330 osobach - godzina 24 w niedziele ! a ona mówi , "to nie możliwe mam za mało osob czekajcie odświeże"- osób w tym czasie miała 330 a 220 w momencie jej ostatniego słowa staneło. Panna odświeżyła i wskoczyło na 500 os , malało ale wolno... (15min) , gdy nikt nie pisał ! a juz było 200 gdzie mówie wam ona nigdy za czasów normalego SU nie dobiła do 150 choćby cel robiła ... restart i znowu 600 nad naszym Najpiękniejszymi Paniami była :nono: ... już nie ma teorii ktoś mi podbija widzów i wyrzuca... teraz sama restartuje modem wklepuje skrypta i cieszy się sława! ToxicAngel opamiętaj się, jestem poważnym facetem kupuje wiele żetonów bo cenie zdolne i nie tylko młode kobiety, ale show to show a nie codzienne wylewanie żali i podbijanie się w momencie,gdy czołówka daje z siebie wszystko, a ty stosując taka praktykę chcesz być ponad kogoś! :scratch_one-s_head: :lol: teraz kończe tego posta ... nikt się u niej słowem nie odezwał zmalało z 500 na 330 widzów :lol: ośmieszasz sie kobieto !!!!!!!!!!!!!!! z resztą co ja wam tu pisze , kazdy widzę ma podobne wnioski ... ale jak usłyszałem dziś to mam mało osób (ponad trzysta) ! zrestatuje się bo mnie obniżają ...musiałem.. ktoś tu ma ładne rozdwojenie jaźni :taunt.: :laughingnew: :laugh3: :blind:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
21 mar 2016, 03:08
Niestety jest to bolesna prawda. Toxic jest już tak nielubiana jak ann, ale w przeciwieństwie do niej nic nie osiągnęła.
A jak zostało celnie zauważone powyżej, do piękności to jej daleko. Mam wrażenie że tą frustracje z tego powodu oglądamy właśnie na transmisjach.
Nie wgłębiam się w te coraz bardziej żałosne transmisje. Wolę posiedzieć u ładniejszych i inteligentniejszych laseczek. Złote jajka z showupa dla paskud skończyły się jakieś 2 lata temu. Teraz tylko ładne laski zarabiają.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 mar 2016, 23:01
Megan pisze:Komentarz na profilu Toxic:

Schatzi_2016-03-19 02:23:52ty obrabiasz dupy na transmisji ze ktos jest wulgarny wez moze zacznij o sobie a ty jestes taka niby kurwa swieta rewolucja przeklinala ale zarabiala i to cie boli brzydalu


komentarz już wącha kwiatki od spodu :yahoo:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
23 mar 2016, 02:22
SweetFAN pisze:[...]jestem poważnym facetem kupuje wiele żetonów bo cenie zdolne [...]


Skoro tak to zapraszamy do szerszej wypowiedzi w tym temacie "dawcy żetonów" https://showsu.pl/viewtopic.php?f=25&t=970 :)
Ale jeśli wydajesz mniej niż 6 , 5 tysięcy złotych miesięcznie na żetony to nie zawracaj dupy :) .
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 mar 2016, 20:59
Jak chce mi się walić to zawsze zaglądam do tox, posłucham jej chwile wku*wie się i od razu mi opada i ochota na walenie przechodzi. Do tego idealnie się nadaje :good3: w tym jest mistrzynią.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 mar 2016, 22:26
Tiago pisze:Jak chce mi się walić to zawsze zaglądam do tox, posłucham jej chwile wku*wie się i od razu mi opada i ochota na walenie przechodzi. Do tego idealnie się nadaje :good3: w tym jest mistrzynią.


Z tym się zgodzę w 100%, nie ma najmniejszych szans, by przy Toxicowej "zapłonął konar" :biggrin: U Niej zagrożenie pożarowe nie występuje :mocking:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości