blacklayers vs NSMP

Tutaj rozmawiamy o problemach seksualnych i wszystkim co dotyczy kobiet/mężczyzn.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
blacklayers vs NSMP
24 lut 2017, 17:31


Ostatnio wpadliśmy do nich na trans z zamiarem pogodzenia się. Ok. Zrobiliśmy priv, porozmawialiśmy, dogadaliśmy się.
Oni odbanowali nas, my odbanowaliśmy ich.
Po ok. 2 dniach wpadli do nas na trans, coś im się nie spodobało że niby podobnie to wygląda jak u nich.
Skoro tak to postanowiliśmy usiąść na kanapie. Mieliśmy ok. 300 osób więcej na transmisji od nich. Chcieliśmy wpaść popisać do nich i co się okazuje? Zostaliśmy ponownie zbanowani :D. W sumie śmieszna sytuacja. Zmieniliśmy teraz nawet godziny prowadzenia transmisji. Teraz wchodzimy o godz. 20. Zobaczymy czy teraz NowaSuperMłodaParka "skopiuje" (jak to oni mówią) od nas godziny wchodzenia. Przypominam że zawsze na transmisji byli punkt 17 ewentualnie lekka obsuwa +- kilka minut.

Chciałem również przypomnieć że kilka dni po tym jak zaczęliśmy prowadzić transmisje "na stojąco", parka której temat poruszamy tutaj również zaczęła robić to samo, dlatego też nawiązuję do zmiany godzin wchodzenia przez nas. Teraz tylko czekać czy będą chcieli dalej toczyć tą "wojnę" jak to też nazwali, a raczej, według nas, dziecinną przepychankę.

My chcieliśmy być wobec was okej. Wy znowu nas zbanowaliście. Chcieliście żebyśmy nie poruszali swoich tematów na forum ale jako że wy ponownie nas zbanowaliście łamiąc przy tym warunki naszej prywatnej umowy sądzimy iż wasze zachowanie zasługuje na opisanie tutaj.

Pozdrawiamy, Monika i Przemek :).
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 19:10


Dzisiaj na transmisji mieli ustawiony cel: Spust. Kiedy ludzie zaczęli sypać żetonami nagle zmienili na orgazm :)
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 19:27


To co Ty tu wypisujesz to jest po prostu żenada ... zajmij się sobą i swoją transmisją , niech Cie nie obchodzi co było a co jest ..
Wieem, że przesiadujesz na naszej transmisji cały czas, aż musiałaś zarobić bana.
Te twoje posty to tylko zwykła zazdrość, bo nic tu nie jest prawdą ..
Każdy widzi co kto z kogo ściąga ..
hehe : ))
Sex za 100 , spust do ust akurat taka nazwa , i za 250 ;d
Stanie na tle telewizora ( wczesniej stałaś w innym miejscu )
Niech Cię nie obchodzi czy mam głoś na ogólnym czy nie bo to moja sprawa .
Sposób ubierania się ja też skopiowałam ?
No ciekaweee . Body juz od dawna były w modzie wiec juz dawno je nosiłam, pas do pończoch miałam pierwsza, sukienek nigdy nie ubierałaś a jak ja miałam to od razu , a spodenki ? Nawet takich głupi szczegół jak ja miałam pas do pończoch bez majtek to ty też ich nie ubrałaś, bo powiedziałaś że nie nosisz ( ale dla twojej wiadomości nosi się do nich bielizne )

Odbij dziewczyno , zluzuj trochę bo przesadzasz...
NSMP


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 19:34


Nie zmienia się celu w trackie jego nabijania :). A po drugie rozmawiasz z Przemkiem nie Moniką. Po trzecie to że ma sie więcej osób na transmisji nie oznacza że transmisja która ma mniej widzów kopiuje trans tych co ma więcej. W tym wypadku jest odwrotnie ;)
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 19:42


To co tu się wyprawia zaczyna przypominać głośny na całą wieś spór dwóch rodzin o przysłowiową miedzę.
Wygląda to naprawdę fatalnie, na pewno widzów przybędzie ale tylko widzów szukających taniej sensacji
i czekających na awanturę a najlepiej bijatykę.

Macie coś do siebie to wyjaśnijcie to sobie prywatnie chyba, że zależy wam na tym aby się wam przyglądali
jak kłótni Kargula z Pawlakiem przy płocie.
Mano_Negra


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 19:45


Mano_Negra pisze:To co tu się wyprawia zaczyna przypominać głośny na całą wieś spór dwóch rodzin o przysłowiową miedzę.
Wygląda to naprawdę fatalnie, na pewno widzów przybędzie ale tylko widzów szukających taniej sensacji
i czekających na awanturę a najlepiej bijatykę.

Macie coś do siebie to wyjaśnijcie to sobie prywatnie chyba, że zależy wam na tym aby się wam przyglądali
jak kłótni Kargula z Pawlakiem przy płocie.



Ustawialiśmy im priv, dogadywaliśmy się z nimi .. widać na marne cała rozmowa bo oni ciągle dążą do kłótni i wkręcają, że my z nich kopiujemy no po prostu żenada.
NSMP


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 19:57


NSMP pisze:
Mano_Negra pisze:To co tu się wyprawia zaczyna przypominać głośny na całą wieś spór dwóch rodzin o przysłowiową miedzę.
Wygląda to naprawdę fatalnie, na pewno widzów przybędzie ale tylko widzów szukających taniej sensacji
i czekających na awanturę a najlepiej bijatykę.

Macie coś do siebie to wyjaśnijcie to sobie prywatnie chyba, że zależy wam na tym aby się wam przyglądali
jak kłótni Kargula z Pawlakiem przy płocie.



Ustawialiśmy im priv, dogadywaliśmy się z nimi .. widać na marne cała rozmowa bo oni ciągle dążą do kłótni i wkręcają, że my z nich kopiujemy no po prostu żenada.


My opisujemy jak jest. A tutaj widnieje tylko post co zrobiliście dzisiaj z celem. Mano dobrze wie że tak się nie robi i wam to potwierdzi a Ty Wiktorio tutaj wylewasz swoje żale :). Mamy prawo opisywać tutaj wszelkie nieprawidłowości :)
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 20:00


Mam CI bardzo dużo do powiedzenia, min. twoje cele :)) które ostatnio były podnoszone przy każdym powrocie z priv , cel był sex było 500 , póżniej 700 itdd.
Kończe pisanie z tobą bo to nie ma sensu .. Nie pozdrawiam ..

Na marginesie cel zmieniliśmy bo spust był na priv a chcieliśmy być w porządku do publiki
I wiele osob mowilo ze ten cel jest ciekawszy
NSMP


Re: blacklayers vs NSMP
25 lut 2017, 20:05


Logiczne że ustawiając cel spust to odpada to z privka :)
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: NowaSuperMlodaParka
25 lut 2017, 20:07


blacklayers pisze:Nie zmienia się celu w trackie jego nabijania :). A po drugie rozmawiasz z Przemkiem nie Moniką. Po trzecie to że ma sie więcej osób na transmisji nie oznacza że transmisja która ma mniej widzów kopiuje trans tych co ma więcej. W tym wypadku jest odwrotnie ;)




Nie był zmieniany w trakcie dobijania tylko po powrocie priv
Przeczytaj regulamin i dopiero pisz : )
Bo skoro na priv byl spust to chyba logiczne ze cel musial byc zmieniony ?
I nikt z ogladajacych nie mial pretensji tylko wy ;d nie na ShowUp.tv tylko tuu na forum ..
NSMP


Re: blacklayers vs NSMP
25 lut 2017, 20:13


Po 1. Kiedyś robiliście spust za spustem. Jak?
Po 2. Ustawiając cel spust logiczne że priv ze spustem odpada ;)
Po 3. Nawet po powrocie z priv nie powinno zmieniać się celu, my nigdy nie mieszaliśmy z celem jak tutaj sugerujesz a teraz po prostu go nie ma.
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: blacklayers vs NSMP
25 lut 2017, 20:27


Mamy kilka priv 8 minutowych i 10 wiec zle obserwujesz.
Przeczytaj regulamin " jeśli cel nie zostanie osiągniety to można go zmienić"
Aaa akurat wczoraj mieliscie cel spust do ust , a w privach tez mieliscie włączony spust :)
Więc zachowaj uwagi dla siebie.
NSMP


Re: blacklayers vs NSMP
25 lut 2017, 20:43


Ale tego priv nie robiliśmy to po pierwsze. I kto cały czas obserwuje czyją transmisje?
Zmieniliśmy godziny wchodzenia i bardzo nas to cieszy że wreszcie nie będziemy was widzieć na SU :).
Na tym kończę tą denną rozmowę.
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: blacklayers vs NSMP
25 lut 2017, 20:46


SKoro tak bardzo was to boli jak jesteśmy chwile po 20 to niech wszyscy widzą, że my wchodzimy od 17 do 20 a wy wchodzicie od tej 20 jak powtarzacie od jakiegoś czasu i sobie siedźcie do której chcecie.
No i zobaczymy jak dalej bedzie z tymi waszymi godzinami ..
Na tym kończymy uważamy sprawe za zamkniętą . I dajmy sobie świety spokój i 0 kontaktu
NSMP


Re: blacklayers vs NSMP
25 lut 2017, 23:50


Proponuje rozwiązanie ostateczne, które definitywnie zakonczy ten spór.
Ustawcie o jednej godzinie transmisje z jednym celem harrakiri za 200
Jeżeli jedna para osiągnie go szybciej, to Bóg mi świadkiem, dopilnuje, zeby i druga dobiła do celu.
Spiszczcie listy, pożegnajcie się z kim trzeba i do dzieła.
I niech Was Pan Jezus, król Polski wspiera, oraz jego regent na naszą ojczyznę - Maciek Modzelewski.
Żegnajcie zatem.
Jeszcze Polska nie zginęła.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: blacklayers vs NSMP
26 lut 2017, 01:26


I nasz kochany Henryk zakończył wątek ;) Dziękujemy! :papa:
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: blacklayers/bityd
22 wrz 2017, 21:25


o "Monika" założyła konto solo, bez partnera. (PS: taki mały odwet)

https://showup24.tv/_LittleCuteMoniqe_
https://showup24.tv/profile/_LittleCuteMoniqe_


Znowu zaczyna się naśladowanie Wiki, Laska kupiła sobie nawet identyczne majteczki te z ( komiksem, superman, spiderman), no jak dla mnie lekka przesada. nie róbmy sobie żartów, niedługo może i "Przemek" będzie śmigał w identycznych gatkach jak ja, no bądźmy rozsądni, ludzie !!! Laska ma nawet identyczne niektóre Priv jak Wiki, znowu zaczyna się kradzież pomysłów, nie masz własnego? TRUDNO! ale nie kradnij pomysłów innym, Nie masz pomysłu jak się ubrać, co ubrać, jakie majtki hahaha? No TRUDNO ! LUDZIE DOROŚNIJCIE I DAJCIE WRESZCIE SPOKÓJ!!!!! I przestańcie wkręcać że może jest inaczej, jak to robiliście do tej pory, a z resztą każdy widzi pffff.

Pozdrawiam Paweł ;D :laughingnew:
NSMP




Ty serio nie masz mózgu :D. Packę "z serduszkiem" zjebaliście od nas. Gacie? W H&M 2 tygodnie temu ponad kupione. W tych gaciach już 4x była na SU Monika. Potem Twoja zaczęła wbijać w tych samych wiec się nie ośmieszaj. Tańczenie na trans, facefuck, teraz anal w privkach, wchodzenie solo, tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie pracuje a nie żeruje na tym co moja kobieta zrobi na ShowUp.tv . A Ty się kitrasz w kuchni tej zajebanej kawalerki. Jeszcze mam wymieniać co od nas podjebaliscie? Nie idzie? To kurwa weź się za myślenie i sam wymysł coś swojego. Wy serio pojebani jesteście. Co chwile ktoś do nas przychodzi i was tyra że nieudolnie nas chcecie podjebać. Na naszym priv z POV tez byliście, nie kurwa? Wnioskuje po waszej miniaturce z dzisiaj. Wszystko chcecie robić identycznie jak my tylko wam to kurwa nie wychodzi bo ludzie się z was śmieją. Tak wiec Ty i Twoja Wiki która omal się nie popłacze i wymachuje rączkami jak pojebana jak privków nie biorą weźcie wreszcie się od nas odpierdolcie bo jesteście bardziej komiczni niż sytuacja w Polskim Rządzie. Szkoda że ostatnio was w nocy u nas na transmisji nie było bo tak was ludzie tyrali że z Moniką prawie płakaliśmy ze śmiechu. Serdecznie mi was żal, nie pozdrawiam.

PS. Dzięki za wrzucenie linku do transmisji Moniki. Sam nie zdążyłem więc dzięki za wyręczenie.
PS2. Moderator/Admin weź przenieś te posty do tej słynnej wojny blacklayers vs. NSMP bo tutaj śmiecą.
Awatar użytkownika
Przemysław
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 25 sie 2017, 19:37
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: HORTEX & CZESŁAW
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Btw. Co do ciuchów obejrzyj inne transmisje i zobacz sobie ile osób ma takie samo body jak Monika a my nie napierdalamy z tego powodu postów na forum. Wiec pomysl zanim coś napiszesz. Czekacie kurwa na nas na tym ShowUp.tv dzień i noc. Co kurwa boli was jak wyjdziemy na ShowUp.tv? Privki Moniki poza tym są takie same jak wbijała sama na bityd.A priv "na dwie dziurki" tylko Wikusia ma go inaczej opisanego. Też podjebaliście od nas. Chce twoja dupa być oryginalna? To kurwa ciuchów w sieciówkach niech nie kupuje. Już nie u jednej łaski takie gacie widzę a ty tutaj napinasz. Zapomnij o naszym istnieniu i kurwa nie wbijajcie na naszą transmisje. NowaSuperKserokopiarka, hehe, to wasza ksywka wymyślona przez naszych widzów :). Cya.
Awatar użytkownika
Przemysław
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 25 sie 2017, 19:37
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: HORTEX & CZESŁAW
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Sprawy kobiet/mężczyzn



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości