skromny konkurs

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
skromny konkurs
23 maja 2017, 23:36
symboliczny nawet to konkórz :

konkurs polega na tym ze (zaczyna sie od dzisiaj trwa do konca maja ) pozniej ..kto poda naj-pogardliwszy synonim słowa flak, i zataguje tam forumowego rugera , wygrawa pińcet , a właściwie 1k , powodzenia !

https://showup24.tv/ruger44
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: skromny konkurs
24 maja 2017, 03:21
1. To konto które podałeś nie jest moje, ktoś je przejął, wyczaił jak przez chwile miałem skasowane

2. Żeby kogoś obrazić trzeba obniżyć jego poczucie własnej wartości, a ciężko to zrobić wobec osoby której nawet ona sama nie szanuje :) Już nawet Admin próbowal mnie zniszczyć wrzucając BBCode "flak44" i mnie to nie ruszyło, więc tym bardziej nie ruszy mnie jakaś pisanina Goldiego.

3. Pisaniem po raz milionowy o moim flaku i histerycznym szukaniem jakiegoś miejsca mojego życiorysu które można wypunktować bym się obraził nie sprawisz, że nagle zacznę szanować tą jebaną żetoniarę Kotzura a tym bardziej nie sprawisz, że ona zacznie kochać Cię za coś innego niż to, że sypiesz jej żeton, wyluzuj. Odwracasz swoją uwagę od tego, co Ci mówiłem bo dotarło do Ciebie że mam racje i szukasz sobie tematów zastępczych żeby uciszyć wyrzuty sumienia. Bierzesz się za szukanie miłości swojego życia w złym miejscu a to na pewno nie przyniesie owoców, zacznij się szanować, nie płać kobietom za uwagę i zainteresowanie i, do cholery, nie szukaj miłości w takim kurwidołku jak SU, idź do ludzi, poznaj jakieś prawdziwe kobiety, nie płać im za rozmowe to może któraś w końcu pokocha Cię takim jakim jesteś
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: skromny konkurs
24 maja 2017, 08:13


Może po prostu "miękka pała"?
https://showup24.tv/profile/arial_heartam
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości