ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
05 gru 2015, 13:26
fon.fann pisze:
msn pisze:
stefstalin pisze:To, że Toxic A. jest "lekko" przeterminowana wyglądem, to jedno. Najgorsze, że jest strasznie chamska i robi z siebie gwiazdę. Ani to oglądać, ani słuchać.



jeszcze dodam, że ostatnio jej się to nasila zauważyłem, i nie tylko ja zresztą... popada w jakąś agresywną paranoje i robi się bardzo chamska tak jak mówisz, powinni ją usunąć, psuje klimat.

zgadzam sie!!! taka osoba niszczy wizerunek ShowUp.tv


Jest jeszcze coś do zniszczenia? Przypomnę tylko o lewym obiegu żetonów, nabijaniu oglądalności, tolerowaniu żebraków. Przy tym wszystkim występy Toxik, można potraktować, jako swoisty koloryt tego portalu. W końcu nikt nikogo nie zmusza, żeby u niej przesiadywał. W pierwszej kolejności niech się zajmą usuwaniem tych, którzy łamią regulamin, bo cudzej paplaniny można sobie samemu oszczędzić, unikając.

https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
szary


Re: ToxicAngel
05 gru 2015, 13:42
szary pisze:
fon.fann pisze:
msn pisze:
stefstalin pisze:To, że Toxic A. jest "lekko" przeterminowana wyglądem, to jedno. Najgorsze, że jest strasznie chamska i robi z siebie gwiazdę. Ani to oglądać, ani słuchać.



jeszcze dodam, że ostatnio jej się to nasila zauważyłem, i nie tylko ja zresztą... popada w jakąś agresywną paranoje i robi się bardzo chamska tak jak mówisz, powinni ją usunąć, psuje klimat.

zgadzam sie!!! taka osoba niszczy wizerunek ShowUp.tv


Jest jeszcze coś do zniszczenia? Przypomnę tylko o lewym obiegu żetonów, nabijaniu oglądalności, tolerowaniu żebraków. Przy tym wszystkim występy Toxik, można potraktować, jako swoisty koloryt tego portalu. W końcu nikt nikogo nie zmusza, żeby u niej przesiadywał. W pierwszej kolejności niech się zajmą usuwaniem tych, którzy łamią regulamin, bo cudzej paplaniny można sobie samemu oszczędzić, unikając.

Ona mowi ze te portal spadl na psy, ale dlaczego? przez takkie zachowania - marydzenie i narzekanie ze jej zle ze nie ma zetonoww. Jakby jej sie cos od zycia nalezalo, nic nie ma za darmo i za siedzenie nie daja!
moze gdyby robila jakies losy co kolwiek, cos by ugrala a tak? kis, lubisz piosenka dla mnie zatancze ci? co to kurwa ma byc? z jej maniera?

duzo stracila i ciezko bedzie miala zeby odbudowac swoja reputacje!!!
tak wlasnie skonczyla annperl, ale ona choc sie straa obudowac co kolwiek:) i w jej przypadku mysle ze ma szanse!
Awatar użytkownika
fon.fann
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 02 lis 2015, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 gru 2015, 13:44
msn pisze:Uwaga

toxic grozi każdemu, kogo widzi u siebie na transie a nie pisze u niej i nie daje ŻETONÓW, i jak te osoby zobaczy gdzieś indziej na transmisjach i zobaczy ze tam dają żetony - to POLECĄ BANYYYYYYY. :shock:

miejcie się na baczności :?

toxic i jej transmisje, jak dla mnie przebijają nawet Anke92 ostatnio. Farmazon szołapowski nr. 1.

hehehehehe
irytuje ja towarzystwo, mui pojac ze ludzie ktorzy przesiaduja calymi dniami na SU skacza po kazdej z transmisji i nie licznej daja, tak ma kazda dziewczyna!!!
Awatar użytkownika
fon.fann
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 02 lis 2015, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 gru 2015, 14:04
Ona mowi ze te portal spadl na psy, ale dlaczego? przez takkie zachowania - marydzenie i narzekanie ze jej zle ze nie ma zetonoww. Jakby jej sie cos od zycia nalezalo, nic nie ma za darmo i za siedzenie nie daja!


Pisałem Ci dlaczego portal spadł i nadal spada na psy, wina Toxik jest w tym taka, jaki jest jej udział w powstaniu dziur na Księżycu.
A jeśli chodzi o panny, które mają podobne podejście do sprawy żetonów, to jest tam ich całkiem spora gromadka. Pewnie się zdziwisz, ale w ich gronie są takie, które mają za darmo i za samo siedzenie, co prawda, nie jest to tyle, ile wskazuje licznik, z reguły zawyżony lewym obiegiem żetonów, ale zawsze to coś.
szary


Re: ToxicAngel
05 gru 2015, 18:55
Tak, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, trochę to podchodzi pod obgadywanie ale nic nie bierze się bez przyczyny, dawno się nie spotkałem z takimi urojeniami jakie ma Toxic ostatnio, jak jestem, to zawsze do niej wpadne na chwile bo zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem jej sfiksowania i aberracji na trans. Myśli że kim ona to nie jest a jest zwykłą [nie powiem kim] tak na prawdę a jeszcze wymaga żetonów i adoracji. Phi - żałosna laska.
a taka Anka żebrze, ale chociaż siedzi cicho. :rolleyes2:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
06 gru 2015, 15:08
Nawet zerknąłem na chwilkę do tej Toxic w celach rozrywkowych i potwierdzam zdanie kolegów. Co chwilę obrabia dupę innym laskom, obraża widzów SU od desperatów i nieudaczników i ma pretensje do świata ,że nie rzucają jej żetonów :D . Nie odmawiam prawa do obecności na SU milfom czy innym ciociom, czasami z nimi jest nawet ciekawiej i śmieszniej ale Toxic robi to w chu...wym stylu. Stanowi też dobry przykład i przestrogę dla innych lasek, kiedy powinny zejść ze sceny i zakończyć "karierę".
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 gru 2015, 00:02
chyba sie zdenerwowala bo ma opis precz frajerom, ja nie wchodze do dziewczyn ktore mnie nie interesuja, dlatego nie wypowiadam sie i w tej kwestii.
pilnuje swojego ogrodka i nie zagladam innym tym bardziej jesli nawet nie odpowiada mi dana osoba.
Awatar użytkownika
morfinaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 gru 2015, 23:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 gru 2015, 01:49
Czasami lepiej by było jakby zamiast gadac na portalu robily te pokazy za zetony i moze bylby wiekszy spokoj. Zaczyna sie tworzyc drama na dramie tragiedia ...
Awatar użytkownika
vakko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 gru 2015, 01:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nyettle
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 sty 2016, 19:58
Toxic dziś nadawała ze slodkarizkosz. Tym razem obie Panie zaprezentowały nam swoje umiejętności kulinarne i zbierały na paliwo do Ferrari :) Podobno na następnej transmisji będą zbierały na Ferrari :lol:
Awatar użytkownika
_olek_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 306
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...


Re: ToxicAngel
06 sty 2016, 12:21
A ja uwazam (moim zdaniem ),ze jest to inteligenta kobietka i szczera.Prawda w dzisiejszym swiecie jest zle spostrzegana i niewygodna,dlatego wiekszosc ludzi ja za to nie lubi.

https://showup24.tv/ToxicAngel
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: ToxicAngel
06 sty 2016, 12:42
fajna-po30 pisze:A ja uwazam (moim zdaniem ),ze jest to inteligenta kobietka i szczera.Prawda w dzisiejszym swiecie jest zle spostrzegana i niewygodna,dlatego wiekszosc ludzi ja za to nie lubi.

https://showup24.tv/ToxicAngel?


Trochę chyba nie jestem w temacie... Prawda o czym?
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 sty 2016, 14:24
:? Boję się was. I już nie wiem, czyja wypowiedź to prowo, a czyja to prawda. A toxic to mmmmmmm grrrrrr uuh ahhh ohh i w ogóle :fap: :fap:
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
06 sty 2016, 15:01
hehe wiedziałam ze jak dodam taki komentarz to wzbudzi lekkie kontrowersje.Ktos tam zapytał jaka prawde?Jezeli bywasz na jej transmisjach to pwinienes wiedziec o co mi chodzi.Przykładów nie bede przetaczać bo po prostu nie chce mi sie,mam wazniejsze sprawy na glowie niz sie tłumaczenie komuś z internetu dlaczego uwazam tak a nie inaczej .Kilka razy zdazyło mi sie byc u niej na transie i nie uwazam by pierdoliła głupoty.Owszem moze czasami palnie cos głupiego,co nie jest niczym dziwnym bo kazdy z nas czasami pierdoli głupoty.Nie ma ludzi omylnych.Jakis % ludzi moze uwazac ze jest to tepa laska,a inny % ludzi moze uwazac ze jest inteligentna i szczera baka,co w tym dziwnego.
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: ToxicAngel
06 sty 2016, 22:54
fajna-po30 pisze:hehe wiedziałam ze jak dodam taki komentarz to wzbudzi lekkie kontrowersje.Ktos tam zapytał jaka prawde?Jezeli bywasz na jej transmisjach to pwinienes wiedziec o co mi chodzi.Przykładów nie bede przetaczać bo po prostu nie chce mi sie,mam wazniejsze sprawy na glowie niz sie tłumaczenie komuś z internetu dlaczego uwazam tak a nie inaczej .Kilka razy zdazyło mi sie byc u niej na transie i nie uwazam by pierdoliła głupoty.Owszem moze czasami palnie cos głupiego,co nie jest niczym dziwnym bo kazdy z nas czasami pierdoli głupoty.Nie ma ludzi omylnych.Jakis % ludzi moze uwazac ze jest to tepa laska,a inny % ludzi moze uwazac ze jest inteligentna i szczera baka,co w tym dziwnego.


Hm, jak się samemu zaczyna temat i opowiada o rzekomych "prawdach" objawianych przez toxic (będących najwyraźniej tajemnicą poliszynela), to argument pt. "ha! wzbudziłam kontrowersje ale nie będę się tłumaczyć komuś z internetu" jest żenujący i sprawia, że właściwie cały komentarz o toxic traktuje niepoważnie.
I nie, nie odpisuj - toxic nie jest na tyle interesującą osobą (ani nie prezentuje jakiegoś - choćby przeciętnego - poziomu wypowiedzi na trans) bym miał ochotę się zgłębiać w jej "prawdy objawione".
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 sty 2016, 00:08
To było logiczne za zawsze znajdzie sie ktoś,komu sie nie spodoba to ze ja czy ktos inny uwaza inaczej,niż pozostali i liczyłam sie z tym że wzbudze lekkie kontrowersje swoja wypowiedzia. Ale to nie jest powód bym musiała sie komuś tłumaczyć bo nie jest w temacie.Więc powtórze jeszcze raz nie chce mi podawać powodu dlaczego uwazam tak a nie inaczej.Wyraziłam swoja opinie i koniec tematu,po co pisac kolejne posty.No chyba ze nalezysz do tych co mysla ze zawsze maja racje i ok miej sobie racje,nie zabiore ci tego skoro tak bardzo cie to uszczesliwia.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: ToxicAngel
07 sty 2016, 00:11
fajna-po30 pisze:A ja uwazam (moim zdaniem ),ze jest to inteligenta kobietka i szczera.Prawda w dzisiejszym swiecie jest zle spostrzegana i niewygodna,dlatego wiekszosc ludzi ja za to nie lubi.

https://showup24.tv/ToxicAngel?


Za osoby inteligentne uważa się tych którzy są mądrzejsi od nas. Co niekoniecznie oznacza że faktycznie są z 2% elity społeczeństwa, zazwyczaj po prostu oceniający jest głupi.
Lepszy gołąb w spodniach niż wróbel w garści :mrgreen:
Awatar użytkownika
dove
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 06 sty 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: inka69
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
07 sty 2016, 01:03
hmmmm coś w tym jest co piszesz,ale wgłębiać sie nie bede w twoja wypowiedz bo po co.W kazdej racji jest troche racji i ja ci jej nie zabiore skoro tak bardzo cie to uszczesliwia i tyczy sie to kazdej kolejnej osoby.pozdrawiam i dobranoc
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: ToxicAngel
07 sty 2016, 23:30
Mnie ona nie przeszkadza. Jest wprawdzie w mojej opini troszeczkę stuknięta :crazy: , ale ciężko też odmówić jej sporej elokwencji. Na swojej transmisji jest żywa i wygadana. Można do niej czasami wpaść dla śmiechu wysłuchać szołapowych plotek.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
08 sty 2016, 03:41
Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
08 sty 2016, 10:52
Kiedyś parę razy widziałem jak miała ustawione nawet jakieś cele ale teraz chyba nawet ich nie ustawia
Awatar użytkownika
keewayatv
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 30 lis 2015, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: puredream
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości