ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
25 sty 2016, 13:00
Toxic jest mistrzem inteligencji. Ona nie czyta forum, ona nie wchodzi do Ann, ona nie wchodzi do innych dziewczyn, ona jest szczęśliwa- zaprzecza sama sobie. Wczoraj weszłem do niej to opowiadała najdrobniejsze szczegóły z transmisji Ann a podobno jej nie ogląda. Ale najbardziej rozwaliła mnie tym, że Ann jest samotna i spędza czas na showupie. No dobra, a kogo widzimy CODZIENNIE WIECZORAMI na dole w transmitujących? TOXICANGEL

Albo na czym opierają się transmisje Toxic? Na temacie Ann. Annpearl chyba jej mocno weszłą za skórę bo co nie wejdę do Toxic na cam to słyszę Ann to.... Ann tamto.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
emanuel.stonka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2016, 15:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: dużo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
25 sty 2016, 22:22
To samo Caprice.Twierdzi,ze ma wywalone na opinie odnosnie jej urody poniewaz zna swoja wartosc.A jak napisalem,ze jej cialo,piersi i pupa nie sa w moim typie, to przy pierwszej lepszej okazji atakuje mnie bez powodu na czacie i wmawia mi slowa ktorych nie wypowiedzialem .Wmawia mi,ze mam sie za wladce oceniania "dup" gdzie nigdy tego nie powiedzialem i tak nie uwazam.Wyskakuje z tekstami,ze musze uwazac bo peknie mi zylka,nie widzac,ze sama zaczela i widocznie ma bol du.. i wcale nie sa jej obojetne opinie odnosnie jej urody,wiec komu tu moze peknac zylka :laughingnew:
showfapowiec


Re: ToxicAngel
26 sty 2016, 02:58
po raz pierwszy zobaczyłem ją na antytransmisji i dziś na chwilę wszedłem do nniej, pierwszy i ostatni raz :nea:
wystarczy mi Ann :lol2:
LEON LXIX


Re: ToxicAngel
26 sty 2016, 03:07
ta kobieta ma kompleksy dlatego mowi o innych i je obraza sama siedzi non topper a jak nie nadaje to jest na SU nie zalogowana potem klamie ze jej nie bylo regulamin mowi nie obrazaj a ona robi to namolnie powinni ja zbanowac
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 sty 2016, 18:33
W nocy do niej wpadłem na chwilę. Opowiadała jak lała ze zdjęcia Ann puszczającej pawia, które ktoś jej wysłał :D
Awatar użytkownika
skoczekk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 201
Rejestracja: 25 paź 2015, 11:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .


Re: ToxicAngel
26 sty 2016, 18:35
Nikt jej nie wysłał, tylko ona sama cały czas ją ogląda :D
Wątpię, że Ann się zrzygała. Jak by tak było to zdjęcie już by było na forum :D
Awatar użytkownika
emanuel.stonka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2016, 15:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: dużo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
26 sty 2016, 20:22
skoczekk pisze:W nocy do niej wpadłem na chwilę. Opowiadała jak lała ze zdjęcia Ann puszczającej pawia, które ktoś jej wysłał :D


A to ciekawe, bo nic takiego nie zostało nigdy potwierdzone przez rzetelną osobe. Nie było nawet żadnej wzmianki o tym że rzygała przed kamerką. Przecież to by latało po całym internecie, rozpowszechniane przez inne laski.
Z tego co wiem, to kiedyś poszła a właściwie to najebana w 3 dupy, pośpiesznie popełzała do kibla. Ale kamera została w sypialni i nic nie było widać. Za to jak wróciła po dłuższym czasie, była blada jak trup i wycierała husteczkami usta. Czego to mogło być skutkiem to każdy miłośnik alkoholu się domyślił.
Ale do chuja, żadnego screena czy nagrania nie było z tego jak rzyga. Więc albo kilkaset oglądających zapomniało rzyganie annpearl. Albo ToxicAngel zwyczajnie kłamie o annpearl. Ja poznawszy charakter ToxicAngel nie mam wątpliwości która wersja jest prawdziwa.
Chciałbym tylko zapytać. Skoro ToxicAngel miała tego screena, to dlaczego go nie pokazała a jedynie o tym opowiadała? Próba udzielenia odpowiedzi jest raczej jednoznaczna.

emanuel.stonka pisze:Nikt jej nie wysłał, tylko ona sama cały czas ją ogląda :D
Wątpię, że Ann się zrzygała. Jak by tak było to zdjęcie już by było na forum :D


Nie ma i nie będzie bo admin nie pozwala na takie rzeczy. A o rzyganiu to czytaj wyżej.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 17:44
Tymczasem dziś na SU: https://showup24.tv/T-O-Xstara_panna

Toxic doczekała się antytransmisji :D
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 10:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 18:44
To już dzisiaj chyba druga transmisja. Poprzednia którą widziałem trwała dłużej. Ktoś się chyba nieźle zawziął bo memów i screenów jest coraz więcej i wciąż dodawane są nowe.
Czyżby na SU zapanowała nowa moda ?
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 18:59
pomijając resztę skromnych osobników takich jak np. ja, którzy też mają jakieś tam mało ważne zdanie o ann i tox, to jednak na górze tej piramidki widać, że są jakieś osoby które wzięły się za to bardzo poważnie.
Bezwzględna parodia obydwu 'dam'.

ludzie ann VS ludzie tox - czy mamy do czynienia z III wojną internetową ?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 19:20
Te anty-transmisje Toxic, trwają już dobrych kilka dni (i nocy). Taki hejt, to już przeginka na maxa. Z tymi komentarzami części oglądających, które z konstruktywną krytyką już dawno nie maja nic wspólnego, transmisja ta zaczyna przypominać lincz.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 19:35
Te anty transmisje sa glupie a do tego toxic sie cieszy bo ma popularnosc codziennie opowiada jakies brednie ona sama twierdzi ze jest naj. Chwalila swoje nogi ze sa zgrabne he he znam sie na kobiecych nogach i stwierdzam na 100 :/: przekonany ze ona nie ma zgrabnych nog i do tego sa krzywe dupa plaska piersi tez zaczynaja juz po malu zwisac he he dobra ale nie o tym chcialem napisac . Ta kobieta jest dziwna ciagle tylko inne sa zle a ona perfect moim zdaniem ma zbyt duze mniemanie o sobie i udaje kogos Kim nie jest. Robi to wszystko z zazdrosci ze inne sa ladniejsze i maja wiecej a ona marne groszaki :biggrin: :lol2: :haha:
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 19:39
Brak kontroli nad portalem, ciekawi mnie powód, braku tej kontroli.
W sumie niby dostają regularne bany, ale co z tego, anty-transmisje to jednak trochę 'wieś'.
ale z drugiej strony, być może ktoś zaszedł komuś konkretnie za skórę, bo jednak takie rzeczy nie biorą się bez przyczyny.
pamiętam jak jakieś 3 miesiące temu jak tox wzywała moderatora, to na męskiej stronie ktoś puszczał jej trans live, i przykładał sto złotych do kamerki i mówił, że tyle jest warta. A ann mnie nie dziwi, bo zawsze taka była, ten sam styl.

Bentley, już uj z tym wyglądem, nie rób się jak jakaś stara raszpla co ocenia po wyglądzie kogoś, tutaj w większości przypadków głównie chodzi o zachowanie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 20:03
Bentley77 pisze:Te anty transmisje sa glupie a do tego toxic sie cieszy bo ma popularnosc codziennie opowiada jakies brednie ona sama twierdzi ze jest naj. Chwalila swoje nogi ze sa zgrabne he he znam sie na kobiecych nogach i stwierdzam na 100 :/: przekonany ze ona nie ma zgrabnych nog i do tego sa krzywe dupa plaska piersi tez zaczynaja juz po malu zwisac he he dobra ale nie o tym chcialem napisac . Ta kobieta jest dziwna ciagle tylko inne sa zle a ona perfect moim zdaniem ma zbyt duze mniemanie o sobie i udaje kogos Kim nie jest. Robi to wszystko z zazdrosci ze inne sa ladniejsze i maja wiecej a ona marne groszaki :biggrin: :lol2: :haha:


Kolejna "konstruktywna krytyka". Piszesz, że się cieszy... Jesteś jasnowidzem, czy siedzisz w jej głowie? Nikt, kto nie doświadczył hejtu na własnej skórze nie ma pojęcia, jak może czuć się tak zaszczuty człowiek. Krytykujesz cudzy wygląd z taką pogardą, jakbyś sam był co najmniej Adonisem. Jeśli sama o sobie ma dobre zdanie i jest zadowolona z tego jak wygląda, to tylko plus dla niej. Nie widzę celu w katowaniu się urojonymi kompleksami. A jeśli nie podoba Ci się co mówi, jak mówi itd., to nie widzę sensu wysiadywania na jej transmisji i wysłuchiwania tego, przecież obecność tam nie jest obowiązkowa. To jak z TV, nie podoba się kanał, to przełączasz.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 20:31
msn pisze:ludzie ann VS ludzie tox - czy mamy do czynienia z III wojną internetową ?


Raczej kontynacją I wojny Showupowej. Ataki na ann zaczęły się jakiś miesiąc po tym jak zaczęła nadawać, i trwają po dziś dzień.
Były zarówno słuszne za to co nawymyślała na innych. Jak i zupełnie niesłuszne a mające tylko na celu przejecie jej sponsorów. I tych drugich było znacznie więcej w ogólnej statystyce. Jak ktoś ma wątpliwości o co chodzi w wojence ann vs toxic, to niech sobie odpowie na trzy pytania.
1. Jakie parcie na żeton ma obecnie toxic?
2. Czy po toxic widać jakieś bogactwo?

Chyba jasne jest komu z tej dwójki pękła żyłka z zazdrości i przypierdoliła się do drugiej. Oraz jaki jest powód tej wojenki.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 20:53
pussycat pisze: To jak z TV, nie podoba się kanał, to przełączasz.


Jeśli przełączam kanał bo mi się nie podoba to bardzo często mi się zdarza go krytykować ("ale bełkot, przełączę na coś innego bo już nie mogę słuchać") a w gronie znajomych też o tym opowiadam ("nie mogę oglądać polsatu/tvn/tvp bo poziom wylewającej się głupoty mnie przytłacza").
Zatem z lekka chybiona metafora :)
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 21:05
HandlarzMirek pisze:
pussycat pisze: To jak z TV, nie podoba się kanał, to przełączasz.


Jeśli przełączam kanał bo mi się nie podoba to bardzo często mi się zdarza go krytykować ("ale bełkot, przełączę na coś innego bo już nie mogę słuchać") a w gronie znajomych też o tym opowiadam ("nie mogę oglądać polsatu/tvn/tvp bo poziom wylewającej się głupoty mnie przytłacza").
Zatem z lekka chybiona metafora :)


Wcale nie, najpierw patrzysz na coś, żeby sobie wyrobić opinię. Kiedy już to zrobisz, to w zależności od niej zostajesz "fanem" lub nie.
Masz prawo nawet skrytykować i uzasadnić dlaczego nie, ale katowanie się czymś na siłę, tylko po to, żeby później hejtować wszystko w czambuł, to już wydaje się zagrywką delikatnie mówiąc - dalece nielogiczną.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 21:51
pussycat pisze:
HandlarzMirek pisze:
pussycat pisze: To jak z TV, nie podoba się kanał, to przełączasz.


Jeśli przełączam kanał bo mi się nie podoba to bardzo często mi się zdarza go krytykować ("ale bełkot, przełączę na coś innego bo już nie mogę słuchać") a w gronie znajomych też o tym opowiadam ("nie mogę oglądać polsatu/tvn/tvp bo poziom wylewającej się głupoty mnie przytłacza").
Zatem z lekka chybiona metafora :)


Wcale nie, najpierw patrzysz na coś, żeby sobie wyrobić opinię. Kiedy już to zrobisz, to w zależności od niej zostajesz "fanem" lub nie.
Masz prawo nawet skrytykować i uzasadnić dlaczego nie, ale katowanie się czymś na siłę, tylko po to, żeby później hejtować wszystko w czambuł, to już wydaje się zagrywką delikatnie mówiąc - dalece nielogiczną.


I tak i nie. Mogę nie być fanem - dajmy na to jedynki - ale przeskakując po kanałach czasem na jedynce coś przykuje moją uwagę (powiedzmy, że w wiadomościach wspomniano o podwyżkach cen) - w takim wypadku nie będę specjalnie przeskakiwał kolejnych dziesięciu kanałów na ulubiony - dajmy na to tvn.
Później może się okazać, że podwyżka cen jest wymysłem redaktora - co tylko utwierdzi w przekonaniu, że jedynka to kanał na którym lecą głupoty. Ale czy przez to mam blokować kanał albo na siłę go przeskakiwać? Niekoniecznie.
A inna inszość, że to co coraz częściej jest nazywane "hejtem" to nic innego tylko krytyka - w tej czy innej formie - do której dana osoba nie chce albo nie umie się ustosunkować. I za jakiś czas się okaże, że właściwie to wolność słowa jest niepożądana...
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 22:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 22:10
A inna inszość, że to co coraz częściej jest nazywane "hejtem" to nic innego tylko krytyka - w tej czy innej formie - do której dana osoba nie chce albo nie umie się ustosunkować. I za jakiś czas się okaże, że właściwie to wolność słowa jest niepożądana...


Szkoda tylko, że niektórym wolność słowa myli się z terrorem chamstwa. Widziałam anty-transmisje i te "paszkwile" ośmieszające Toxic w sposób oszczerczy, szyderczy i obelżywy. Czytałam te komentarze niektórych widzów, które z krytyką nie miały nic wspólnego, a było tam wszystko, począwszy od wyzwisk, po oszczerstwa i oskarżenia o transwestytyzm i transseksualizm.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
27 sty 2016, 23:20
właśnie wszedłem bo nadaje (https://showup24.tv/ToxicAngel?) kiedyś jak byłem na chwile to wydawała się być ogarnięta ale im dłużej siedze to uszy mi więdną niczym pogrzebowa wiązka :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość