ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie łatwo jej teraz zarzucić, że jest żetoniarą :) . W obecnej chwili, kiedy nie wiadomo, czy kiedykolwiek uda się spieniężyc zetony, modelka wciąż trwa na szołapowym posterunku :) . Więc naprawdę musi lubić te nocne pokazy, spotkania z fanami, użeranie się z hejterami. Może jest od tego uzależniona?
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze: nie wiadomo, czy kiedykolwiek uda się spieniężyc zetony


No fakt. Nagłe zniknięcie z sieci SU i niemałej kasy żetonowej... Zwykła, banalna afera w tych czasach. Jakieś pranie brudnych pieniędzy? Jeden z wariantów.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hahahha ładnie moderacja i administracja ma wyjebane na toxa, antytransmisja juz prawie cały dzień leci w najlepsze :good5:
Chyba moja prośba o antytransmisje 24/7 została uwzględniona.
Dzięki :heart:
Debilka dzisiaj znowu konfabuluje o tym motorze, który niby kupiła za żetony.. niech ten kask lepiej założy, przynajmniej wtedy da się patrzeć na jej kaprawą mordę :bad:
Ps.
Po co osoba nie paląca siedzi na transmisji z zapalniczką w dłoni :?:
Ładnie leci w chuja z tym że nie pali, ona za każdym razem jak "idzie po kawę" albo się odlać do wiadra, jara z nerwów, szlugi na szybko :laughingnew:
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Największa trollica robi wykład na temat chamstwa i prymitywów na SU :D HIPOKRYZJA level HARD.
Ależ ona potrafi robić chorą głowę tym co jej oglądają :hypnotized:

oj szybki edit. 2 minuty minęły, a już wyzywa i to nawet nie kogoś kto do niej przemówił w tym momencie ... :lol:
"jak już jest tak dużo osób to muszę skompromitować jednego pana(tu nazwa) ... nic tylko rzygać rzygać i rzygać, on siedzi zawsze taki zapocony :shock2: patrz patrz"
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CzarnaMamba pisze:Największa trollica robi wykład na temat chamstwa i prymitywów na ShowUp.tv :D HIPOKRYZJA level HARD.
Ależ ona potrafi robić chorą głowę tym co jej oglądają :hypnotized:

oj szybki edit. 2 minuty minęły, a już wyzywa i to nawet nie kogoś kto do niej przemówił w tym momencie ... :lol:

ale odjebala sie jak nastolatka na wjejska zabawe

https://showup24.tv/ToxicAngel
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Neluszek to tylko tak wygląda jak strój nastolatki na wiejską zabawę ale tak naprawdę toxic lansuje nowe style w modzie :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ubiera się makabrycznie. Prowincjonalne bezguście. Miks Dody z Jolą Rutowicz. A najzabawniejsze, że myśli, iż to jest super och i ach :lol: Niemal jak szpan z wiejskich festynów i syndrom białych kozaków. Prowincję ma w genach.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przedstawicielka kiczu i tandety. Śmieszy, degustuje i wkurza. Jest niczym pomnik wielkiego penisa na miejskim rynku.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Goldiee wczoraj na chwilę wpadł na czat, napisał 'o, widzę, że już nie mam bana, to lece dalej nara'
A toxic tak się zarzekała, że teraz to goldiego już pierdoli i ma dożywotniego bana u niej.
Jednak żeton wygrał :ok: goldie to złota kura, więc tox pewnie sobie to rozważyła, i stwierdziła aa niech sobie mnie wyzywa.. ważne, żeby czasem sypnął jakieś 500 zet. Tox to jest łeb ...


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


toxic twój problem polega na tym, że chciałabyś mieć mężczyznę z górnej półki a sama jesteś z dolnej :)

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:toxic twój problem polega na tym, że chciałabyś mieć mężczyznę z górnej półki a sama jesteś z dolnej :)


Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


obiektywnie patrząc to ona naprawdę ma mega męska urodę...mam 35 lat, biegam, łykam iqgreen, piję dużo wody i nawilżam skórę i nie mam zamiaru iść na żadne zabiegi medycyny estetycznej. Jestem piękną i szczupłą kobieta, a nie jakimś wymalowanym straszydłem.
Ta Pani niech zaprzestanie, bo wygląda coraz bardziej jak chłop ! Te zabiegi zamieniają ją w Transwestytę !
Kobieto wyglądasz na 48 lat. A te zabiegi tylko ci zrobiły masakrę z twarzy, a nie odmłodziły czy ujędrniły ja. Spójrz w lustro... W prawdziwe lustro, a nie to z wesołego miasteczka. Na siłę chce udawać młodą kobietę, ale tak mają babcie po menopauzie ... na przykładzie wyglądu swojej zmaltretowanej twarzy możesz przestrzegać młode dziewczyny , żeby nie przesadzały , bo mogą tak samo śmiesznie wyglądać .
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tox prezentuje postawę obronną. Zrobi wszystko aby zachować pozory młodego wyglądu. Są to niestety rozpaczliwe próby zaprzeczania faktowi starzenia się. Można udawać przed sobą, oraz oszukiwać innych, ale natury się nie oszuka. Ona po prostu nie potrafi starzeć się z godnością.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


msn pisze:Goldiee wczoraj na chwilę wpadł na czat, napisał 'o, widzę, że już nie mam bana, to lece dalej nara'
A toxic tak się zarzekała, że teraz to goldiego już pierdoli i ma dożywotniego bana u niej.
Jednak żeton wygrał :ok: goldie to złota kura, więc tox pewnie sobie to rozważyła, i stwierdziła aa niech sobie mnie wyzywa.. ważne, żeby czasem sypnął jakieś 500 zet. Tox to jest łeb ...


A jednak. Więc dobrze przeczuwałem, że długo Goldiee nie będzie na banicji, żeton ponad wszystko :D - niech sobie wyzywa, robi co chce, byleby tylko złotem sypał. Tox kobieta biznesu :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja choć jestem kobietą, która lubi dbać o siebie jednocześnie pozostając naturalną, nigdy nie zrozumiem tych doczepianych po kimś (odrażające) włosów a także doklejanych rzęs, które zwyczajnie w świecie przeszkadzają :D Ona sobie wiecznie grzebie i je poprawia, ale to musi być niewygodne... Śmieszności tej całej sytuacji dodaje fakt, że zamiast siedzieć cicho to jeszcze rozpowiada wszem i wobec, że jest taka kasiasta, że ma doczepy, zabiegi etc. i już można pozbyć się złudzeń, że ta osoba ma cokolwiek wspólnego z naturą :D
Ja już wolę nie przewalać takiej żetonowej "fortuny" i mieć własne naturalne włosy, a dłuższe mam od niej :) To banalne a jednak dla niektórych trudne do zrozumienia, że aby coś mieć trzeba o to zadbać a nie zniszczyć, ściąć a potem do swoich marnych resztek doklejać cudzy włos :D Sztuczność z zadbaną naturą nigdy nie wygra, taka prawda.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Doczepianie włosów wzbudza wiele kontrowersji. Ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem tego typu zabiegów, ponieważ efekt nigdy nie będzie w 100% naturalny. Prawda jest taka, że sparciały mop do podłogi wygląda lepiej jak Toxic.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze: sparciały mop do podłogi wygląda lepiej jak Toxic.


Tak mi się przypomniało :D

Obrazek
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CzarnaMamba pisze:Kobieto wyglądasz na 48 lat. A te zabiegi tylko ci zrobiły masakrę z twarzy, a nie odmłodziły czy ujędrniły ja. Spójrz w lustro... W prawdziwe lustro, a nie to z wesołego miasteczka.


toxic przecież nie ma w swoim domu żadnego lustra i w sumie wcale się jej nie dziwię bo przecież za każdym razem jak się w nim przegląda i widzi w nim swoją twarz to musi być dla niej wyjątkowo traumatyczne przeżycie :)

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziś była antytransmisja pod tytułem "Zjełczałe straszydło".

To się nazywa odpowiednie rzeczy dać słowo. :yes4:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msn pisze:Goldiee wczoraj na chwilę wpadł na czat, napisał 'o, widzę, że już nie mam bana, to lece dalej nara'
A toxic tak się zarzekała, że teraz to goldiego już pierdoli i ma dożywotniego bana u niej.
Jednak żeton wygrał :ok: goldie to złota kura, więc tox pewnie sobie to rozważyła, i stwierdziła aa niech sobie mnie wyzywa.. ważne, żeby czasem sypnął jakieś 500 zet. Tox to jest łeb ...


Mnie zbanowała, bo zna mój nick z transmisji innej Pani, u której jestem prawie za każdym razem.
Zbanowała, po czym nakręciła temat na 3h "Wiecie kogo zbanowałam? Proszę bardzo, bana dałam. A niech ma". I tak przez 3 h.
Po jakimś miesiącu wchodzę, a ja bana nie mam. Wyhaczyła mnie w momencie, nie zdążyłam się wylogować nawet. i Co? I znów to samo. Jak Déjà vu. Teraz już trzeci raz mam bana zdjętego, jednak nie daję Jej tematów do swojej transmisji i po prostu nie wchodzę, lub zerkam przez 10-15 niezalogowana. Dłuższe patrzenie i słuchanie jej transmisji jest szkodliwe.
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość