ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
03 paź 2016, 02:57
Tox nie mieszka w Wawie tylko pod w Zalesiu w chatce w lesie wynajmuje tam sam pokoik bez kuchni i lazienki na SU udaje tylko ze ma kase a nawet nia nie smierdzi . Zbiera teraz na czynsz Heheheh uwazajcie ona cpa i handluje mefe :yes4: :sarcastic:
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 paź 2016, 22:36
Bentley77 pisze:Tox nie mieszka w Wawie tylko pod w Zalesiu w chatce w lesie wynajmuje tam sam pokoik bez kuchni i lazienki na ShowUp.tv udaje tylko ze ma kase a nawet nia nie smierdzi . Zbiera teraz na czynsz Heheheh uwazajcie ona cpa i handluje mefe :yes4: :sarcastic:


Ale za to posiada okno w tej klitce 2na2. :D
To prawdziwy luksus i ostatnio je zaprezentowała. :D
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 00:04
tasmanx pisze:Przecież nie pierwszy raz gra z nim w oczko na transmisji. Być może nikt tego jeszcze nie zgłosił. Babcia toksia czuje sie bezkarna na ShowUp.tv


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Ja myślę, że showup dostaje codziennie co najmniej kilka zgłoszeń, żeby zbanowali toxic od różnych osób z bardzo wielu powodów ale jak widać nic sobie z tego nie robią.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 01:39
Wiem, że patologia nie powinna mówić o patologii, ale wybacz Toxik, nie potrafię się powstrzymać.

Zrobiła sobie "chillout" na weekend z koleżankami. Zachwaliła, że to super Hotel, eksluzywny. Wzięły apartament z jacuzzie. Drogo, bardzo drogo, bo 600 zł zapłaciły, ale co tam ......... po 200 się złożyły.
Tylko jedno małe halo.
Moja córa zaczaiła z miejsca o jakim ona hotelu mówi (poznała po apartamentach bz jacuzzi) i podała mi nazwę i mówi, mamo tam naprawdę jest bajkowo, bo my tam z chłopakiem byliśmy na jego studniówce.
Macie linka do tego hotelu
http://hotelveneciapalace.pl/
Spójrzcie na zdjęcia, moja córa mówi, że zdjęcia pokazują prawdę i że nie są ukoloryzowane. Mało to jest opinia jakaś, opis ciekawej architektury, pięknego ogrodu, zresztą to widać. A cennik 220 od osoby (luzik), więc zapłaciły za jedną dobę a nie za weekend. Poza tym będąc w takim hotelu to sie zwiedza ogrody i spaceruje i korzysta z uciech tejże przyrody .N a wieczór szampan i jacuzzi. Nie zauważyłam na zdjęciach apartamentu 3 osobowego (może we trzy na jednym lożu się walnęły).- zakładając, że to prawda:-)
Tylko córa która tam była z miejsca podała nazwę, bo trudno tego nie zapamiętać a Pani Toxik tylko jacuzzi pamięta, bo przyjeżdzały, weszły na recepckję, zapytały, obejrzały, zauważyły, że ładny i nawet nazwa nie utkeiła w głowie. :-)
Ciekawe czy tam wewnątrz o ogrodach mogła by coś powiedzieć......
Tylko pewnie większość z Was jest u niej zbanowana. Jutro będzie za późno, bo przyczyta czat, i sprawdzi i sie wszystkiego naquczy na pamięć. Ale jeśli ktoś chciałby i nie ma bana albo innego nika, to wróćcie delikatnie do tematu tego hotelu:-)
Pozdrawiam
Anka


======================================================================================================


Jedna z opinii

Które rzeczy podobały się Państwu w hotelu
Budynek główny , piękne rzeżby , dekorację, tarasy , sala główna , restauracyjna. Piękne apartamenty z jaccuzi. Mosty zwodzonę .Rzeczywiście będąc tam czujemy się jakbyśmy byli w Wenecji. Po jeziorku pływają kaczki , w jeziorku wielkie ryby. Wspaniałe śniadanie wykwitne: począwszy od pieczonych mięs, wspaniałych serów , ciasta ,sałatki , jedzenie na gorąco . Można popływac na rowerku lub kajaku.Wspaniałe miejsce na romantyczne chwile.Będać w środku przenosimy sie w świat bajki . Super miejsce na ślub.

W tym miejscu można wymienić ewentualne wady hotelu o których powinni wiedzieć inni klienci:
brak

Ogólna ocena hotelu 10, 10, 10,9 i ma 4 gwiazdki a ceny tak naprawde są przystępne. - szczególnie pokoje

Chłopaki na randki tam bierzcie dziewczyny swoje:-)

Tylko ta idiotka nawet nazwy nie pamięta i o tym, że kelner z rana przynosi śniadanie i odbiera talerze. :-)


======================================================================================================


Teraz tak na sucho. .. i n na spokojnie .... dla sprawdzenia robie rezerwacje na jedna dobe pokoju dwuosobowego i koszt 250 zł. Nie wiem, z cieakwości sobie kiedys zadzwonie:-) Ale jeśli jest tak w systemie rezerwacyjnym, gdzie nie muszę wskazywać ilości osob, to oznacza ze sie płaci tyle za dwie osoby, czyli 125 za osobe, to w chujowym motelu, obskórnym za osobe można zapłacić 90 zł a warunki żadne.
Różnica taka, że to jest pod samą warszawą a nie w centrum. Kwiaty tylko do pokoju dość drogie bo 120 zl tylko pewnie pokój cały w kwiatach :-)

Polazła juz..... Temat spalony raczej

Dobranoc.

Toxiu kochana, naucz się wszystkiego na pamięć, bo nigdy nie wiadomo, kto i kiedy wejdzie i cie poprosi o poradę do jakiego hotelu można zabrać ukochaną kobietę:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 07:51
Aska przeczytaj to, po bede pisać długo, ale to tak dla Ciebie, poświęc tą chwilę, na końcu wysłuchaj muzyki, którego linka wstawie, bo to tez dla Ciebie, a to co tu będzie napisane, to cała życiowa prawda.

Toxic, za te bany, ja nie mam do Ciebie żalu. Ja Ciebie rozumiem doskonale, że jesteś znerwicowaną i sfrustrowaną kobieta, które ma marzenia o bogatym mężczyźnie, które się nigdy nie ziszczą. Żal do mężczyzn do wszystkich mężczyzn, jest spowodowany tym, że musiałaś go kochać i Cie zostawił, wszyscy wiemy dla kogo, więc nie wspominam. Aśka nie możesz w jeden obrazek ubierać wszystkich. Te Twoje marzenia o bogatym są tylko zwykłą utopią, jak w Przedwiośniu w przypowieści "Szklane Domy" Żeromskiego. Weź jutro na transie, zacznij z tymi bogaczami, bo tylko oni Ci zostali rozmawiać o Przedwiośniu Szklanych Domach. Może jeszcze coś dodam, są mężczyźni, którzy nie patrzą na urodę kobiety, tylko na intelekt i z miejsca im stoi, nie na punkcie piersi czy pupy, lecz intelektu (sapioseksualizm). Asiu tu jest kilku takich mężczyzn, ale dłuższe z nim rozmowy przeprowadziłam i wiem że jest adwokatem z Niemiec. Adwokaci to są bardzo dobrze opłacane zawody nawet u Nas w Polsce. Zajebiście sie z nim rozmawia. Aska tu jest full bogatych ludzi i bardzo nieszczęliwych... tak jak ty i z różnych powodów. Dlaczego Ci ludzie ze mną rozmawiają, z tą obszczymurką śmierdzącą, z tym brudnym pazurem, z menelem co pijakom obciąga pod budką z piwem?Dlaczego mi dają żety, bardzo często bez powodu, a czasem jak coś mi strzeli do głowy to zrobie cel.... Odpowiedz sobie sama, jeśli doczytasz ten post...... On się pozytywnie zakończy.

Odnosząc się Asiu do bogactwa i bogatych facetów. Gdybym poznawała mężczyzne i pytała go czy ma samochód i jaki i wyśmiewała innego,który jeździ tramwajem i z tego powodu jest frajerem to nigdy w życiu, nie zwiedziłabym kanałkow mazurskich płynąc kajakiem wśród zieleni, nie poznałabym na własne oczy, co to znaczy osad denny, nie wiedziałabym że w Juracie jest Hotel Morski, gdzie jakies 16 lat temu on zapłacił za weekend tam 2500 tysia, nie obciagałabym mu laski pod wodą ze dwie minuty nurkując, nie dowiedziałabym się, że jesteśmy pod ciągłą obserwaqcją ratowników, gdyz w jacuzzi było dno szklane i oni sie widocznie martwili i zgasili nam światło a on mi łeb do góry a ja we śmiech i już dla zabawy na krótko - buh pod wodę, nie pokazałby mi gór i przecudownych miejsc, których ja wtedy jeszcze nie znałam. Skłamałabym gdybym powiedziała, ze ja juz wszystko widziałam mając 25 czy 26 lat, bo ja dzieci małe wychowywałam. Wtedy dopiero zaczęłam żyć, małymi kroczkami.
Aska ten facet miał full pieniądzy, luksosowy apartament, luksusową firmę, spędzaliśmy dużo czasu ale po dwóch latach, ciągnęło mnie do czegoś innego, nie czułam do niego uczucia, uwielbiałam z nim czas spędzać iktóregoś pieknego dnia powiedziałam mu, że nie pasujemy do siebie, bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy spędzili ze sobą resztę, zycia. Imponował mnie inteligencją, mądrością życiową, pokazał mi full rzeczy i nauczył także.Rozstanie
Za chwilemiesiąc nie minął, nawija się dziennikarz - wykształcony , na dorobku dopiero, rok razem. Wszyscy nam mówili, że mega do siebie pasuje,my, bo tak fajnie umieliśmy sie bawić razem.
przykład - jedziemy do Juraty - ale o Morskim Hotyelu to moge zapomniec, pojedziemy kochanie na kwatery, złożymy sie, nie bylo to drogo ani luksusowo ale idziemy o północy z piwkiem na plaże i naszym oczom ukazuje się Hotel Bryza a tam impreza integracyjna jakiejś firmy, wszyscy pijani i on mów, dawaj anka wbijamy sie, ja wiele nie myślac ide z nim, siadamy przxy stołam, ludzie si8e na nas patrza, nie poznaje ani ciebie ani ciebie z jakiego w2y działu jestescie aon z wydawniczego a ty z księgowqości. Popatzryli metnym wzrokiem a my dawaj na kerrzywy ryj za przekąski xza kiliszki za chwile wszytkich tam znaliśmy.

Aśka ja mam takie zyciowe przygody, że ja nie jestem w stanie tego opisać. Ale ja to ja!
Aska odpowieM cI sama dlaczego taka anka sie ze wszystkiego cieszy jak głupia, BO JEDSTEM WIECZNIE NAJEBANA? mnie asiu, życie cieszy ZASADA "CARPE DIEM" - CHWYTAJ DZIEŃ. każdy dzień a jak sie napierdole na SU, to tez mnie to cieszy i ta wasza kryytyka, bo to daje do myślenia. anka idiotko, zamknij ta kamertke, mysl na przyszłośc. mI aSIU DO MENELA TO DALEKO.


Aska jest mi ciebie serdecznie żal i tak mi CieBIE kobieto szkoda, ja sobie dziś to uświadomiłam. Wyzbyj sie drobnymi kroczkami tej nienawiści, uśmiechnij się ale szczerze. Opowiedz coś fajnego sie przydarzyło, nie trzep tymi wlosami co chwila, wszyscy wiemy , ze masz do czepy, ale masz prawo, Omena Mesah prezenterka tez to zrobiła, gwiazdy tez to robia, aska ta zabawa w tego trzepaka, to naprawde nie jest fajne. Nie wiem zrób jakąs fajną sałtkę przygotuj ją i zjedz (nieważne jak ty mieszkasz) przygotuj sobie przed transmisja w kuchni :pomysł, np wiele różnych sałat, kawalek piersi podsmaż to czywiście w kawalkach, pomidorków kilka na połowki albo w całośc a potem podsmaż kilka pestek z dynii troche posypać. Zreszta menel nie bedzie gwiazdy uczył robic sałatek. Poddaje ci tylko co możesz zmieniać i co mnie do tego wogóle sprowokowało:
Oglądałyśmy Cię z córa i ona mi pokazuje, jak masz nierówno samoopalacz położony. Oan mówi, mamo ja tez mam, alw życiu bym sie tak nie wysmarowała..... Aska to widać, jask sie chce to zobaczyć..... niestety koszmar. Weż to kurwa zmyj i umaluj sie podkładem, wykonturuj buzie i bedzie dużo lepiej, podkreśl to co masz ładnego w sobie a nie to uwypuklasz.

Anka kurwa do rzeczy

Asiu moja wychowawczyni w pierwwszej klasie postawówki zrobiła dla mnie wpis w pamiętniku -
dzieci wpisywał tak "Były róże, były fiołki a my sie kochamy jak dwa aniołki" itp a Pani tak cyt :
.......... I w sto koni nie dogoni dnia, który przeminął..... Jak mialam 7 lat kopara opadła, co ta pani napisałaa.... Zrozumiałam to, jak dzieci przyszły na świat, jak widziałam jak szybko rosna, jak zaczynaja siadac i cieszyl mnie kazdy dzien jak siadaja, jak chodza, jak ide do żłobka, bo sama musze isc do pracy, bo ich tatuś "był moim wymarzonym księciem z bajki" tylko dziadem skończonym i po trzech latach go wyjabałam z domu i obowiązki wzięłam na siebieqa choc było ciężko, to mnie cieszyło to, że są ze mna, ze mnie kochają i świata poza mama nie widzą i dzieci mi dały napęd do osiągania celów w zyciu. i bardzo wiele osiągnęłam i z wałasnej winy bardzo wiele straciłam.

Asdka jak się nie ogarnieszx i nie zaczniesz sama od siebie, to kiedy się ockniesz, że nie masz dziecka? Wtedy kiedy Twój organizm kobiety nie bedzie jajeczkował, że bedziesz przsekwitała? Ciąży nie będzie, dziecka nie bedzie. Aska kobiety jak nie mają dzieci w psychiatrykach lądują, na psychotropach, w ciężkich depresjach i w różnych innych psychicznych problemach. Więcej się mądrzyc nie bede i uzywała słow z wiokipedi, bo nie o to chodzi. Zdecydujesz sie puścić z pierwszym lepszymi zadziałasz, zeby sie spuscił?Można, Aska, jestes sama tak naprawde, kolezanki sie odwróca, bo nie pójdziesz na chilaut, aska kasy ci bedzie brakowało jak to zrobisz now i bedziesz tego próbowac. Znów wócisz na SU, dorobic zetony dla dziecka po nocy i bedziesz pierdolić głupoty? beda gadać głupoty ty sie bedziesz wkurwiaci nie odczujesz uczucia jakim jest maciezynstwo, bo bedziesz zappierdalała zeby miec na mleko, zamiast tylić dziecko i asiu, tak zale zycie i czekała na księcia?

Kobieto zrób cos dla siebiew pierwszej kolejności, zmień sie, bo ja uwazam ze nie jestes taka zła, tylko masz w sobie mnóstwo nienawiści, bo ktoś cie skrzywdzil. ale to nie tedy droga. Idż do psychologa, opowiedz mu o sbie co cie boli. Czasami takie wygadanie pomaga.
Mnie dziś jedna tak wkurwila, że była taka kłotnia, ze sie spakowala na fochu i ona sie wyprowadza a poszło o to, zeby przyprawiła kurczaka, żeby soie mięso nie popsuło. Aska w życiu są upadki i wzloty. Niech ona sobie zazna tej wyprowadzki. KOleżanka nie bedzie jej długo trzymać aj ają miło przywitam i powiem, że ja kocham pomimo mega awantury.
I wszystko co jest z dziecmi związxane do tego trzeba dązyc.

Aska piosenka dla Ciebie, bo jestes nienawidzona przez ludzi ale to z własnej głupoty, prostoty i nienawiści -
mi TO AŻ RĘCA OPADAJĄ JAK CIEBIE SŁUCHAM. Zrób cos kobieto ze sobą.

Mam na dzieje, że zrozumiesz teks tej piosenki

https://www.youtube.com/watch?v=pFuk6uQAQoY

aSKA POŚWIĘCIŁAM NA TE MORAły wiedz, ze w dobrej wierze ponad 3 godziny. Nie chcialo mi sie spać i nawet pisząc tu niektóre rzeczy, to mi sie łza zakręciła a przy tej piosence sie popłakalam, bo zycze ci udanej milości i znajdź ją i pierfol z chłopem dzien w dzien i lejcie.
Na pierwsza randke zaproponuj przejażdżkę rowerem i wyznacz mu bojowe zadanie, że marzyszzeby pod twój dom przyprowadził dwai pojedzxiecie sobie na wycieczke w sina dal.... Aska to jest miłe i urocze ani te twoje pojebane wymagania, bo zobaczysz, bedzie za późno , bedziesz siedziała jak twa zazdrosna o wszystki kobiet psiapsiólka nasza śliczna kotka953 a szołap cie nerwowo wykończy. I bedziesz sie patrzyła litościwie i prosiła zeby ktos cie wział na privka. Bo tak sie kończy, gdy człowiek nie przeżył wspaniałego życia. Sa upadki i wzloty. Trzeba sie przewrócić, żeby móc sie podnieśc.
Ogartnij sier.
Mi rece opadaja i jak ci tu napisze ze nadchodzi wiosna i wyrastaja liscie , to juz bedzie początek, jak wyrosną mi liście jak ręce to dobra p0ozytywna droga, a gdy stane w zieleni i do czekam sie nowej jesieni, - aska bedziesz podążała wlaściwą droga z szansu na sukces. Zycie Twoje od Ciebie zależy, tylko babo masz juz ostania chwile na to.
I ujsmiech proszę.

Jezeli ktokolwek z was to przyczyta, to nie piszcie, ze nie potzrebnie sie trudziłam. Tak mnie wzięło i juz. Ona mnie niecierpi tak jak większości a ja do niej nic nie ma, tylko naprawde mi jej szkoda, bo ona jest mega zagubiona...... moje zagubienie w stosunku do jej zagubienia to pryszcz, bo ja sobie radza a szowup to odskocznia dla zabicia czasu, gdy mam wolny czas .

Chcialam to jej napisać, a może jednak coś sobie dziołcha przemyśłi, może .Pewnie mi dzis cisnęła bedzie, ze takie porady to moge sobie swoim dzieciom dawac , ona nie bedzie słuchac takiej alkoholiczki. Nie chodzi zmiane jedniodniowa, bo wiadomo, ze tak nie bedzie, złośc jej [przejdzie po 10 dniach a tez może nic nie powie, nie wiem. Chciałam to jej napisac, poprostu

Aska - botoksy nie pomoga, nawet jesli cie kiedys bedzie stac na kosmetyki marki dior i chanel a nie Liren, którymi sie chwalisz na transmisji z rosmana, które ksztuja 15 zł, to te drogie tez nie pomoga, aska lasery tez nie pomoga ani kosztowne operacje plastyczne.
Czasu nie cofnieść, starość cie nie minie ........... po 40 kbiety moga byc bardzo zniszczone, mnie zniszczone, albo wyglądać dobrze, odpowiednio na swój wiek. ALe aska bedziesz starsza pania juz jak bedziesz miala 60. I co ? Bedziesz siedziała, obok koleżanki kotki 953 - ty 60, ona 80 i żałosnym wzrokiem sie patrzyły z żalem w oczach, "prosimy, zabierz mnie na priv, no proszę" - Czy te oczy moga kłamać???? Chyba nie lalallala

Asdka emerytury z SU nie dostaniesz....... czas urody sie skonczy, możesz to podtrzymywac jak najdłuzej ale czasu nie ominiesz ani starosci. Potem to juz si9e tylko siedzi i płacze i wy bedziecie płakały na skejpie sie umawiały która dziś zbanujecie, tzn podbierdolicie, bo was chuj bedzie strzelał, że ona ma a wy nie.

Aska, MASZ CZAS JESZCZE! KURWA! hUJ Z TA KOTKA, niech ona juz nie ma co robic, ty sie zajmij kobito soba. A jak w Zyciu Ci nie wyjdzie to ona znów bedzie Twoja przyjaciółką jak dożyje, zawsze jakaś nowa sie znajdziesz i obnierzesz nowy plan:-)
T otyle.
Dowidzenia
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 08:15
Ja pie...le. :hypnotized: :shock2: :shock:
_boss_


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 08:22
Przeczytałam, troche byków, troche pisania, wybaczcie nto, nie jestem na dyktandzie inie spałam całą noc.

Aska jeszcze nie skonczyłam.

Wiesz dlaczego przytoczyłam te przygody z hotelami? Bo tam byłam, bo to przyżyłam i mogłam jakoś w skrócie to opisac. Zawsze to można sprawdzić.

Asdka ten hotel w którym niby byłaś na chilaucie z kleżankami? Dlaczego powiedziałaś Aska o jacuzi. Od jacuzi tam jest sto tysięcy innych rzeczy do opowedzenia.Ty tam byłaś niedawno i nie wymieniłaś nazwy hotelu ani jego zajebistego uroku, tam jest kiurwa przyjemnie.
Ty kurwa kretynko, ty sie zastanów co ty mówisz, bo widzisz, moja córa mi podała nazwe. i Wiem, że nie byłaś, ty tylko jacyzi, chilaui ze droga az 600 zł - ale byłysmy we trzy to200 za posbe - a co tam .... no pewnie co tam
Głupia krowo, do hotelu i to takiego bajecznie romantycznego to sie jedzie z meżczyzna a nie do jacuzii w apartamencie z koleżankami.

Ty idź na chilaut na Warszawianke do łaźni. Aska - 5 rodzai łażni i sauna sucha, łażnia taka prawieb 80 stopni , inna parowa, inna o zapachu pomaranczy a binna orzeźwiająca.
Moja psiapsióla szuka facetów i gada do domnie ... "ty anka jakie tu ciasteczka" aska w chuj przystojnych facetów, wychodzących z łażni tej 80 stopniowej z nagimi kutasjkami skacza do studni lodowej . .. w takie sie miejscaq chodzi gdzie można zawrzec zxnajomośc realna. aska serio ciasteczka, kutraski, aska ty sie nie krępujesz swojego ciała, lubisz sie pokazywac, to sama wskoczysz do tej studni, oni beda za murowani, bo mało która tam kobieta to robi a jak robi to z mężczyzna. Bedziecie tam gwiazdami. I tak sie spędza chilauty apotem wyrywasz gości, udajesz slodką idiotkę i zakręcasz, opowiadasz miłe rzeczy, wymieniacie sie numerem, odmawiasz odwiezienie do domu, uwierz, że zadzwoni ale jak z miejsca skorzystasz z tej podówzki, bo se dupke zawiezie4sz, i jka mu pokażesz podczas drogi swoje sfrustrowanie asiu on ci powie tak .. nigdy więcej, nie dzwoń do mnie llalalla

aska chcesz cos uzyskać, badx urocza, usmiechnieta i pokaz ze jestes samodzielnas i dassz se rade albo przyjedzcie na rowerach, wiec trzech rowerów wam do bagaznika nie zaladuje
aska,pla, plan

dowidzenia


======================================================================================================


Morał taki Asiu, wybacz ale uświadom sobie ,że nie jesteś ani Madonną, ani Angelliną Jolli, nie masz żadnego daceta i skwierczysz i skwierczysz i skwierczysz. Nie bedzie Cie stać nigdy na ich wygląd, żebyś ne wiem co robiła. Zaakceptuj siebie i szukaj miłości ... ani pieniędzy... jsk jerst miłość to i pieniądze się znajdą a czy beda mniejsze czy większe. One raz sa a raz ich nie ma
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 11:24
Ja wiedziałem, że Toxic to chora na głowe kobieta, ale vikibrunetka swoją głupotą może przebijać mury. SU powinien mieć czujnik na takie wariatki i w chwili pojawienia się na portalu takiej opętanej laski - perm ban!
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 11:28
tasmanx pisze:Ja wiedziałem, że Toxic to chora na głowe kobieta, ale vikibrunetka swoją głupotą może przebijać mury. ShowUp.tv powinien mieć czujnik na takie wariatki i w chwili pojawienia się na portalu takiej opętanej laski - perm ban!



Nie doczekasz ani Ty Tas ani Twoje potomstwo - niestety.
_boss_


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 11:33
Niektóre kobietki, oprócz oczywistego bana na internet (z którego nie potrafią korzystać) powinny też dostać bana na możliwości rozpłodowe :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 12:16
ruger44 pisze:powinny też dostać bana na możliwości rozpłodowe :)


Jest więcej niż pewne, że dzieci Toxic urodziłyby się z wadami genetycznymi. Na szczęście Toxic po przebytych chorobach wenerycznych oraz przysadki mózgowej, jest bezpłodna. Nie mamy się zatem co obawiać.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 12:18
tasmanx pisze:
ruger44 pisze:powinny też dostać bana na możliwości rozpłodowe :)


Jest więcej niż pewne, że dzieci Toxic urodziłyby się z wadami genetycznymi. Na szczęście Toxic po przebytych chorobach wenerycznych oraz przysadki mózgowej, jest bezpłodna. Nie mamy się zatem co obawiać.


Radziecka medycyna zna różne przypadki także nie mów hop (tfu tfu na zły omen)
_boss_


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 14:30
Ty mi Aska nie wypisuj w swym szale nerwowym takich bzdur na niebieskim, bo ty sama siebie hejtujesz. Nie wstawie tutaj tego, bo bym Cioebie poprostu ośmieszyła tak, że każdy by zobaczył, jak ty zdania budujesz, jak bezbłędnie piszesz a Twój prawnik moze mnie wupe pocałować razem z Tonbbą i powiedzieć mi, że mam słodkie usta. I proszę cie, nie wkurwiaj mnie, bo ja ten twój piękny hejt, świadczący o niezwykłym wymiarze inteligencji wrzucę tu i wszyscy beda mieli beke z ciebie dopiero.
Jesli kotka jest twoja mama to taką, ja swietną i sexi baletnicą jak ty:-)
Poza tym to kotka wraz z toba zgłasza mnie, więc o co kaman?
A moją mame gdybyś zaczęła hejtować, nie żyjącą od 2003 roku kobietę SP, to co chciałabyś przez to pokazać. Chcesz w ten sposób mi dokopać jeśli nie masz już żadnej krzty godności.
Twój pojebany tekst, który świadczy o Twoim wkurwieniu i bezradności , bez żadnej logiki i składni z mnóstwem błędów się tu znajdzie.

Odpierdolcie się ode mnie obydwie, raz na zawsze. Ja udam, że was nie znam, a wy udawajcie, że też mnie nie znacie. Ja nie zaczęłam!!!

Jeśli tylko usłysze na Twojej transmisji cokolwiek o mnie, o mojej mami - z miejsca wstawiam to co napisałaś:-)

Miłego hejtowania, lecz uczulam, nie radze Ci Aska, bo będziesz pośmiewiskiem, już jesteś od dawna na forum, sama o tym dobrze wiesz. I wiesz także ze tu nikt, nikogo nie zbanuje. Ale nikt nie wie, jak inteligentnie tu piszesz

Ale już wiem, że jak chcesz napisać coś mądrzejszego niż gadasz te swoje bzdury, to wychodzi Ci to jeszcze gorzej.

Ja do Ciebie napisałam w miarę kulturalnie i szczerze, więc wymagam w korespondencji do mnie, skoro się już na to zdobyłaś w swym żalu rozpaczy, tego samego. Tylko odważ się, załóż sobie nika i się tu broń, tylko brak Ci odwagi!

I pamiętaj , ja to mam
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 14:45
trochę mnie nie było a temat rośnie i rośnie :D ktoś już został wezwany do sądu? :smoke0:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 15:09
Ja Was bardzo proszę, ja tylko do niej moge sie zwrócić tu, na forum, bo innej możliwości nie mam.

Ona wczoraj na trasmisji swojej mówi: cyt"..Ja już tak jestem wyszkolona przez adminów, że wiem co napisać na każdego, żeby zbanowali hahahhaha grubym śmiechem szyderczym trzepiąc włoskami i ahahahha i jeszce 10 czy 15 sekund hahahahah"

Ona mi załatwia bana za banem, bo tak mnie nienawidzi, tylko ja nie wiem za cvo, nie wiem.

Bo ja jej nic złego nie zrobiłam ....

Za co ja powinnam mieć bana waszym zdaniem. Bo lubię sie napić na transmisji królewskiego i taka kobieta Wam sie nie podoba? Rozumiem. Szowup to portal erotyczny a picie piwska z butelki to żenada. Jasne. Czy Wy zawsze pijecie mega kulturalnie ze szklaneczki i Wasze kobiety, gdyu jesteście w domu? Nigdy nie przegięliście z piciem piwa? Nie odpowiadajcie mi, ze nie, chyba, ze macie po 18 lat czy 20.

Na tym portalu jest wszystko dozwolone. A gdybym na ogóle wsadzała sobie ogórka w dupe i wsadzała go prosto do buzi? To też jest dozwolone.

Więc wybaczcie, ja się Pani Toksik, nie poddam i koniec, ze ona będzie rządziła administracją, żeby dawli mi bana za banem.

Asiu, nie usunę tego i nie zapłace tobie odszkodowania w postaci 5000 zetonów.

Jak bede miala w jakimś czasie sie napić alkoholu, to sie odpalę na takim jakmś podobnym niku, jaki mi w tym hajcie, poradziłaś i bedzie ban, bedzie hej do poblicznej wiadomosci Wiec zejdź ze mnie i juz i daj mi świety anielski spokój, ja do Ciebie nie wejde na nowym niku, a ty na temat mojej osoby poprosu sobie milcz, a z innymi rób co chcesz.

Umowa stoi? I nie pisz na niebieskim, tu na forum, pokaż co potrafisz, a jak się wstydzisz, to opłać gramatyka, ortografika i korektora od języka polskiego, bo takie trzy osoby należy zatrudnić, żebyś sama siebie nie ośmieszyła jeszcze baredziej

Milej i spokojnej transmiji Ania Ci życzy i więcej opanowania

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel


tasmanx pisze:Ja wiedziałem, że Toxic to chora na głowe kobieta, ale vikibrunetka swoją głupotą może przebijać mury. ShowUp.tv powinien mieć czujnik na takie wariatki i w chwili pojawienia się na portalu takiej opętanej laski - perm ban!

Tasmanx, nigdy nie komentuje tego co ty o kimś piszesz, co stwierdzasz i nie oceniam. Jeśli ja jestem głupia to najpierw spójrz na siebie a potem oceń mnie. I poprostu, mi nie odpowiadaj, tylko czytaj ze zrozumieniem wszystko i całą tresć wszystkiego. Ja już zapomniałam o tym,żer chiałeś mi dojebac - bez sensu
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 16:19
Można Toxa nie trawić (mi osobiście jest ona obojętna), ale żeby pisać takie eseje na forum, to trzeba się naprawdę serio nudzić, mnie by się nie chciało.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 16:49
Dwie kretynki złapały się za włosy i poprzez utarczki słowne próbują dopiec sobie nawzajem. Toksyczna wszystkich swoich rywali przeżuwa i wypluwa. Nikt nie ma szans w starciu z tą smoczycą .



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 16:59
tasmanx pisze: vikibrunetka swoją głupotą może przebijać mury.


Bzdura. Viki wprawdzie jest pijaczką, ale w końcu nie wiem co lepsze? Wsadzanie ogórka w pizdę, czy chlanie piwska na kamerce.

Viki jest mądrą, ciepłą osobą, bez nienawiści. Nachlała się, napisała elaboraty z masą literówek, które Tox pewnie będzie po kolei cytowała. Ale to, co najważniejsze brzmi: Viki ma rację. Napisała wiele mądrych rzeczy i trafnie określiła Toxa jako osobę nieszczęśliwą, zranioną, nienawistną.

Tox tym swoim prostacko-upiornym śmiechem wysyła do świata krzyk samotności i bólu.
Ale, niestety, zamiast gabinetu psychologa, wybrała showup. Czyli popełniła kolejny życiowy błąd.

Ja też ją widzę za ileś tam lat jak pomarszczoną kotkę, żebrzącą wzrokiem "weź mnie na priva".
Tox zapętliła się maksymalnie. Jest na równi pochyłej, gdzie swoją maskowaną deprechę i brak seksu kompensuje sobie nieustannymi zakupami.

Nikt jej nie kocha i nie pokocha dopóki odgrzanie obiadu dla mężczyzny swojego życia traktować będzie w kategoriach służącej. Dopóki faceta zarabiającego 3 tys. albo jeżdżącego tramwajem nazywać bedzie frajerem czy nieudacznikiem.

Anka, mnie też czasem Toxa szkoda. Naprawdę... Od lat całe jej życie kręci się głównie wokół showupa. Nasmarowana samoopalaczem, mizdrzy się do kamerki i noc po nocy po kolei obgaduje i obraża swoich prawdziwych i wyimaginowanych wrogów. Jej przydupasy liczące, że zobaczą pizdę za pół ceny, przyklaskują jej co chwilę, a ona, jak słodka idiotka, brnie w to wszystko, sycąc się klaką jak gąbka wchłaniająca wodę. Żałosne to skoro wydarzeniem tygodnia jest przyklejenie sobie sztucznych rzęsów, a szczytem artyzmu cekinowa laska wyjąca w kółko jedno zdanie w jakimś kawałku na poziomie karków z siłowni...

Ona nie zrozumie tej piosenki Prońko...
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 17:08
Toxic ma uporczywe zaburzenia urojeniowe. Zaburzenia myślenia, czyli przekonanie o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Mam nadzieje, że Toxic poprzez zarabianie żetonów, odkłada pieniądze na specjalistę, który wyciągnie ją z bagna w które wpadła.


https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
04 paź 2016, 17:27
Zeton, dzięki chociaż za otuchę i trzymanie mojej strony. Wobraźcie sobie, że nie piłam grama alkoholu, bo tak sobie postawnowiłam. Nie wiem kiedy mnie najdzie, wtedy odpale sobie transmisje.
Ja od niej chce coś uzyskac, a żeby tak się zadziało, musze wpłynąć na jej mózg i uczucia. Ona z rana znalazła mnie na niebieskim, na moim starym niku i swój elaborat mi przysłała . Sama sie takiego elaboratu nie spodziewałam, to jest taka beka, że nie macie pojęcia. Nie zrobie jej z tym krzywdy, chyba, że nie pójdzie ze mną na ugodę. A jeśli pójdzzie, to będzie musiała słowa dotrzymać i nigdy więcej nie załatwić mi bana.
A co tak naprawde mnie skłoniło do tego, bo po raz pierwszy w życiu mam gorączkę 39stopni która mnie jebana trzyma i nie daje mi spa4 dobe. Piłam herbate za herbata, zeby dostarczac płyny do organizmu i cukier w trzeciej dobie dostałam energi (podejrzewam, że od teiny). Co mam robić w nocy. Ze zmęczenia to już polubiłam nawet jej głos, wsłuchałam sie w jej głębie duszy, zapewne wysoka temperatura mnie prowadziła przez ta drogę, ale napisałam szczerze.
I tyle w temacie
Jakbym piła, to napewno byłaby transmisja:-)


======================================================================================================


Ja to jej wytłumaczę dziś ale nie tu, tylko prywatnie. A moje literówki, gorączka , brak snu przez 4 doby i siedzenia na transmisji, na antytransmisji i wpadł mi do głowy pomysł zwrócenia się do niej, zżeby wzięła sobie moje słowa do serca, a gdzie miałam użyć słowa kretynko czy kurwa kretynko, to tylko podkreślenie emocji, żeby zrozumiała że pewne rzeczy są mało ważne albo bardzo ważne.


======================================================================================================


żeton, to do Ciebie.

cyt>: Wsadzanie ogórka w pizdę, czy chlanie piwska na kamerce.

A ja napisałam co jest lepsze, czy wsadzanie ogórka w dupę ido buzi, czy Picie piwa w kamerce

Ja wybieram toą moją zabawę, a co co tak robią, to życzę im smcznej mizerii:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości