ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 00:39
vikibrunetka pisze:Zobaczcie jaka ona jest grzeczna i oby tak na zawsze zostało:-) Jak wam to teraz dam, żeby kilka osób w pierwszej kolejności oko nacieszyli, to bedzie sto razy gorzej. A ja bede miała zapierdol. Badźcie cierpliwi, temat był, ona sie skarzy, grzecznie tylko coś półsłówkami między soba. Jej zachowanie jest inne. NIe zrobie tak bez powodu. Temat pomżecie wyrzucić do kosza. Grunt, że ona wie, co ja mam

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?



Taaa grzeczna :sarcastic: właśnie Ci opierdala dupę że jesteś patologią, nie powinnaś mieć dzieci, pijaczka..itp.
Na chuja się zdało to wypisywanie esejów :rofl:
A co do jej elokwencji, mogę podrzucić kilka screenów z czata u manufaktura.
Udowadnia tam swój wysoki poziom np. "parówka" tox pisze przez "U" i inne kwiatki :D
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 00:52
tasmanx pisze:Dwie kretynki złapały się za włosy i poprzez utarczki słowne próbują dopiec sobie nawzajem. Toksyczna wszystkich swoich rywali przeżuwa i wypluwa. Nikt nie ma szans w starciu z tą smoczycą .



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Porównanie toxic do smoczycy jest dla niej komplementem, na który ona nie zasługuje :)
to po prostu wyjątkowo paskudna żmija :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 01:03
Tak dzień w dzień siedzi i co chwilę paluchami przykleja odpadające sztuczne rzęsy, pluje jadem i wyżej sra niż dupę ma. Cudownym widokiem są chwile kiedy u niej na czacie nikt nie pisze. Ten obłęd w oczach, nerwowe ruchy i śmiech przez łzy. Nawoływanie przydupasów i gadka samej ze sobą udająca konwersację...tylko z kim ??? z monitorem ???
Tox ! przyzwyczajaj się bo to jest Twoja nieuchronna przyszłość, niedługo nawet laptopa nie będziesz odpalać bo i po co, pogadasz sobie z czarnym ekranem i wmówisz mu jaka jesteś zajebista i rozchwytywana.
p.s.
Ręce bardziej smaruj smoopalaczem bo na tle tej ubazgranej nim twarzy wyglądasz jak dotknięta bielactwem.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 03:14
Zrobiłem ankietę wśród szołapowiczów na temat opinii o Toxic. Na 100 zapytanych osób, była tylko jedna pozytywna opinia. Jak myślicie o czym to świadczy?
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 03:23
O tym, że ta ankieta jest nierzetelna. Po pierwsze - nie brałam w niej udziału (i nie tylko ja), po drugie - "firma" przeprowadzająca jest stronnicza.
Powtórzę setny raz - Toxic nie jest moją koleżanką i jest mi całkowicie obojętna.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 03:34
Toxic to bestia, potwór w ludzkiej skórze. Bezwzględna, okrutna, nieobliczalna, niewykazująca ani krzty empatii.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 03:38
U ciebie tej empatii też nie potrafię się doszukać.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 03:40
pussycat pisze:Powtórzę setny raz - Toxic nie jest moją koleżanką i jest mi całkowicie obojętna.


Nie pierdol pussycat, bo skoro by tak było, to byś się tutaj nie produkowała, a robisz to nieustannie.
Guzik (żeby nie napisać gówno) wiesz za co ludzie jej nie lubią a usiłujesz tutaj wpychać swoje trzy grosze.
W temacie Anki92 jesteś obeznana, tam zdecydowanie bardziej jesteś merytoryczna.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 03:49
pussycat pisze:U ciebie tej empatii też nie potrafię się doszukać.


To nie jest wątek o tasmaniex, tylko o szantrapie z Gliwic. Toxyczna sama zapracowała sobie na miano jadowitej żmijki. Toxic powinna zniknąć w czeluściach piekielnych na zawsze.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 04:04
Nie podniecaj się tak msn, bo ci żyłka w dupie pęknie, a szkoda byłoby tak inteligentnego i urodziwego chłopca. ;)
Anki nie ma już na SU, a po "zbiornikach" się nie szlajam, żeby specjalnie szukać i wyczekiwać transmisji z jej udziałem, bo jestem wyczerpana widokiem tej bezczelnej oszustki.
Poproś Admina, żeby zakazał mi pisania w wytypowanych przez ciebie tematach, prośbę umotywuj tym, że nie chcesz się za bardzo denerwować, czytając w nich moje posty.
Jeszcze raz serdeczne GRATULACJE z okazji błogosławionego stanu! :*

tasmanx pisze:
To nie jest wątek o tasmaniex, tylko o szantrapie z Gliwic. Toxyczna sama zapracowała sobie na miano jadowitej żmijki. Toxic powinna zniknąć w czeluściach piekielnych na zawsze.


Też chcę do piekła(!), w niebie musi być strasznie nudno i sztywno, z tymi nieszczerymi i ciągle sztucznie uśmiechającymi się do siebie duszyczkami. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 04:16
pussycat pisze:Też chcę do piekła(!), w niebie musi być strasznie nudno i sztywno, z tymi nieszczerymi i ciągle sztucznie uśmiechającymi się do siebie duszycmi. ;)


Widze, że też żyjesz na wyspie fantazji.
W niebie (o ile ono istnieje) z tego co wiadomo z różnych źródeł, to w raju nie będzie istniała taka opcja, że ja tobie źle życze - ty życzysz źle mi. Opcja skurwienia, ludzkiej zawiści / nienawiści i ludzkiego wszelakiego gówna będą wyłączone w naszych umysłach.

Poczytaj więcej, obejrzyj kilka ciekawych dokumentów i wyjdź z tej swojej baśni.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 04:21
Toxic dostarcza niskiej jakości program edukacji publicznej w dziedzinach o których nie ma zielonego pojęcia. Stosuje uporczywe ataki emocjonalne za pomocą obrazów nienawiści.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 04:32
msn pisze:Widze, że też żyjesz na wyspie fantazji.
W niebie (o ile ono istnieje) z tego co wiadomo z różnych źródeł, to w raju nie będzie istniała taka opcja, że ja tobie źle życze - ty życzysz źle mi. Opcja skurwienia, ludzkiej zawiści / nienawiści i ludzkiego wszelakiego gówna będą wyłączone w naszych umysłach.

Poczytaj więcej, obejrzyj kilka ciekawych dokumentów i wyjdź z tej swojej baśni.


Przecież ja sobie jajco z tym niebem robię, a ty łykasz wszystko, jak młody, głodny pelikan. Jestem do bólu realistką i nie stać mnie na wiarę, w jakieś pośmiertne pierdy. Obejrzałam, przeczytałam i przeżyłam dostatecznie wiele, żeby mieć ugruntowany światopogląd.

tasmanx pisze:
Toxic dostarcza niskiej jakości program edukacji publicznej w dziedzinach o których nie ma zielonego pojęcia. Stosuje uporczywe ataki emocjonalne za pomocą obrazów nienawiści.


A najstraszniejsze i najsmutniejsze jest to, że seanse nienawiści przyciągają tylu obserwatorów, którzy podobno są chodzącym dobrem.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 04:37
pussycat pisze:jestem do bólu realistką


sama nie wiesz kim jesteś, to tylko twoje puerdu pierdu.
- Realistką :mocking:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 04:41
Ja nie mam najmniejszych problemów z własną tożsamością, ty się lepiej zastanów nad sobą, bo często twoje wypowiedzi są całkowicie sprzeczne i niespójne, że o działaniach nie wspomnę. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 05:04
Jestem przeciwny zakończeniu tematu o Toxic i próbach banowania jej na szołapie.
Mnie dostarcza ona trochę rozrywki i zanim wyjebie mnie na nielogu, bo u niej mam bana - nad czym ubolewam, to słucham jej może nie z przyjemnością, to byłoby nadużycie semantyczne, ale z umiarkowanym zainteresowaniem.
Dzięki Toskynie, dowiaduje się czasem o ludziach czegoś nowego... Traktuje ją jako swoiste "Studium Przypadku" - tylko jeszcze nie wiem do końca jakiego :)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 06:23
Ja myślę, że ona może być opętana przez demona. Posłuchajcie jej śmiechu. Aż ciary na plecach człowieka ma...

Dobrze, że wyjeżdżam na urlop. Zero tv, internetu i gazet. Hura!



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 08:03
Wiem, wiem.... wszystko wiem. Słuchałam sobie, czekałam sobie kiedy zacznie swój monolog. Siedziała cichutko jak trusia, dopóki nie poszła na privka z Piczunia. Piczka ja podkręciła, ze ma moje fotki takie nieładne.... I że może zrobić to samo, no i zaraz się zaczęło ;-)
Akurat ja tam wale te fotki, nic strasznego nie mogą mieć a to ze spałam z cyckiem na wierzchu. . walić to. tak jak obiecałam.
Ona twierdzi, że ona od dawna nie wchodzi na forum ...... mhm

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 10:15
HenryChinaski1 pisze:Traktuje ją jako swoiste "Studium Przypadku" - tylko jeszcze nie wiem do końca jakiego :)


Toxic to wstrząsający i niewiarygodny przypadek medyczny. O niej nie da się wyczytać w podręcznikach, ani dowiedzieć się czegokolwiek od wykładowców akademickich. Mimo dynamicznego rozwoju, Toxic pozostaje morzem tajemnic - wciąż więcej w niej znaków zapytania, wątpliwości i kwestii niewyjaśnionych, niż gotowych recept. Jej przypadek jest tak nieprawdopodobny, że gdyby nie materiały filmowe, fotografie oraz relacje świadków, trudno byłoby w to uwierzyć.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: ToxicAngel
05 paź 2016, 11:13
Aisha eSi / aisha_esi - ściśle strzeżona nazwa na skypie Toxic Angel opatentowana przez adwokatkę vel prawniczkę osobistą Toxic - Pusieczkę 973

Inteligentna Inaczej Toxic, która ma mega ograniczony zasób słów językiem polskimpisanym posługuję się jeszcze bardziej doskonale

ej ty ela_pol_kurwypol_cwela albo bananowa ksiegowa pijaczko z dolin
ja wszysko rozumie ale to ze teraz masz duze cycki nie naczy wcale ze one sa prawdziwe bo sa doczepione hahahahah ze allegro jak zbysio :P moze tak naprawde to ty jestes zbysio hahahahaha
tylko sie tak daobrze teraz maskujesz bo tych twoich dziecie wcale tak naprawde nie widzialam wiec wiesz tak to moze byc ajak sie dowiem
ze mojego eksa to bylas ty to nie bedzie tak milo bedziesz ban w domu w pracy ban nate niby dzieci ulungi co tylko do wyskrobana sie nadajom i nwet czakus bedie bany mial,,,,,,haha banowa ty nie pij tyle bo sie stoczysz
ja nie pije i zobacz mozna w zyciu do czegos dojsc anie tylko sobie Manius ma domek ma basen z rybkami i on mi da wszystko co bende chciec;P
on zostawi zone dla mnie bo mnie kocha tylko przez was jeste sama i sama i bo mi robici pod gorke oni sa za wsystko wini a ja juz nie chcem pic bo nie chem skocyc jak wy wsyzcy i nie nie bede juz ani palic ani pic -
tez masz doeczpione wlosy i botoks tylko sie lepiej z tym maskujesz bo specjalni masz slabe swiatlo a ja nie bo mam najdrozsze wlosy jaie tylko byly wszystko mam najdrosze inajlepsze..ustalmy to tego twojego facete co cie zostawil ten bende mieca moje fryzjerka powiedziala ze mam najladniejsze wlosy w calej warszawe a ona sie zna przeciesz :P kazda robi rzesy botoksy i dosczepia wlosy:P
hahahah tylko sie nie przyznajecie bo nie macie najlepsze jak ja mawszystko najlebsze nawet ten hotel moj gdzie mnie zabral to ty z corkom tylko go sobie moglas palce po mapie ogladac i rower jakbym chciala to bym zrobila w jeden dzien na szolapie tylko bym cela ustawila a ty i tak wszystko przepilas bahahahaha a moj rpawnik sie toba zajmie bo juz mi wyslalam caly ten hejt co na mnie robiszty trolicojednai bedziesz mia placic odszkodowanie duzo odszkodoweniai i komora gazowa potrzebna razem ze sbysiem


TOXIC ANGEL NIE ZAGLĄDA NA FORUM, BO JĄ TO WCALE NIE INTERESUJE

masz to tertaz usunac wszystko z foruma juz juzteraz araz nojuz bo mnie bardzo zdenerowalas bardzo bardzo az musialam sie napic
a od kotki sie otczep bo ja twojej mamy nie ruszami nie wyzywam a tez moeg wiec zostaw moja mam

TY MNIE TOKSA LEPIEJ NIE PODKURWIAJ ZBYT MOCNO, BO JAK JA DO TYCH KLUBÓW CHODZIŁAM, TO TY NIE MIALAŚ NA BILET NA POCIĄG

a i tak kiwne palcem i bede kazdego miec w pltynie albo do enklawy dzis pojde i kazdego moge miec:P
a ciebue tam nawet niee wpuszczo bo znam wszyskich ochraniarzy i jak podjezdam bentlejem mojego faceta helol to podbiegajom i mi drzwi otwieraja
moral z tego taki ze jestes ulungiem hahahahahaha iskonczysz w sanatorium w kaftanie jak joanka migrena:P

W WIEKU LAT 40 TO SIĘ CHODZI DO DEKADY, TAM GDZIE JEST ODPOWIEDNIE TOWARZYSTWO DLA DANEGO WIEKU
ENKLAWA I PLATYNA DO DEKADY SIĘ NIE UMYWAJA
ZUPEŁNIE INNA KLASA KLUBÓW, TYLKO SKĄD TY TO MOŻESZ WIEDZIEĆ - JAK TY MYŚLISZ, ŻE NADAL MASZ 25. TYLKO TOBIE CHYBACZAS STANĄŁ W MIEJSCU I TEGO NIE WIDZISZ.

TY NIE MASZ KOBIETO (TFU) CIEBIE NIE MOŻNA CHYBA NAZYWAĆ KOBIETĄ TYLKO0 RACZEJ UFFOLUDKIEM ZA GROSZ WSTYDU, ŻEBY KOBIETA PONAD 40 LETNIA, NIE MIALA POMYSŁU NA SWOJĄ TRANSMISJE, TYLKO HEJTOWAŁA I TYM SAMY SOBIE OGLĄDALNOŚĆ ZWIĘKSZAŁA.
OSTATNIO DOSTAŁAŚ 169 ŻETONÓW NA CYCKI, TO CO ZROBIŁAŚ? POKAZAŁAŚ ZA TE ŻETY I CYCKI I DUPĘ - GDZIE TU ROZSĄDEK I LOGIKA, TRZA JESZCZE BYŁO SOBIE ZA TE 16.90 WIBRATOR SE W CIPSKO ZAŁADOWAĆ.
JESTEŚ ZWYKŁA, TANIĄ ŻETONIARĄ, CO SIE ZWIE LAMPUCERĄ.

TOKSA - MOZNA MIESZKAĆ NA WSI I MIEĆ KLASĘ SAMEMU W SOBIE A TY POCHODZISZ Z MIASTECZKA, PRZYJECHAŁAŚ DO WAWY I SZPAN ROBISZ, WYDAJE CI SIĘ, ZE JESTEŚ WIELKĄ PANIĄ I DAMĄ, A TY JESTEŚ ZWYKŁĄ ŚCIERĄ DO PODŁOGI, KTÓRĄ MOŻNA RŻNĄĆ, RŻNĄĆ , DYMAĆ I WYŻYNAĆ.
JAK CHCESZ TO CI MOGĘ ZAŁATWIĆ BURDEL W NIEMCZECH, TAM TO PRZYNAJMNIEJ WIĘCEJ ZAROBISZ NIŻ NA TYM CAŁYM SZOWUPIE, BO TYLKO DO TEGO SIĘ NADAJESZ RAZEM Z TWOJĄ PRAWNICZKĄ.
Gdybyś była zainteresowana, to Ci otworzę niebieskiego i podam Ci nr tel, do odpowiednich osób. Zadzwonisz sobie, porozmawiasz, dogadacie sie, wtedy dopiero będziesz Panią jak będziesz mieszkała w pięknej willi, zarabiała po 30 000 zł przeliczając EURo na PLN. Tylko powiedz a będzie uzdrowiona dusza Twoja. Mówię Ci to dobra opcja dla Ciebie... Tu w Polsce to się nie opłaca dupy dawać za 150 czy 200 zł, bo Tobie nikt by tu więcej nie zapłacił. A tam obsłużysz kilku klientów i ze 200-300EURO zarobisz. Co Ci Toxa szkodzi, zabierzesz prawniczkę i dopiero będzie, a wczekiwaniu na klienta, będziecie sobie szowopwać, bedą EURUSy i żetoniki:-) Żyć i nie umierać. Wtedy wrócisz jako dama z klasą. Po roku czasu będziesz zdziwiona, jak ty mogłaś kiedyś mieszkać w tej Polsce.

PAMIĘTAJ TOKS, MÓWISZ I MASZ:-)

TWÓJ MÓZG ZOSTAŁ USZKODZONY PODCZAS PORODU, BO PIELĘGNIARKA ZAMIAST NA WAGĘ CIĘ POŁOŻYĆ, TO SIĘ WYŚLIZNĘŁAŚ JEJ Z RĄK I UPADŁAŚ NA STÓŁ I NIESTETY CIEBIE JUŻ NIC NIE URATUJE

APROPOS TWOJEJ PRAWNICZKI PUSIECZKI973

Z taką prawniczką to do dupy .....

moj czas kosztuje sprawdz sobie moj cennik priwkow to bedziesz wiedziala ile:P
jak chcesz miec wystarzlowy Efekt.......... to ci zalatwie tez bana na Noakowskiego 16

HAHAHAHHAHA
Niech się wysili i znajdzie aktualny adres mojej firmy a nie sprzed 16 lat

Wiecie do czego wy sie nadajecie? Napisalam wyżej do czego, więc nie bede sie powtarzac.

Najgorsze jest to, że nawet nie nadajecie sie do pchania karuzeli, bo dzieci by z niej pospadały, bo w tym waszym szale żetonowym, zapominacie o całym świecie i za mocno i za szybko kręciły, szukając w piachu żetona.
A o to dwoód

brak snu przez 4 doby i co sie mazesz jak nie spie od roku przez was i antytransmisje kture finansujesz wiesz co to znaczy nie spac normalnie do roku tylko godzine albo dwie i to ras na kilka dni po silnych tablektach i ciegla siedziec przy komputerze i srawdzach anty i czy cie nie obgaduja na innych trans aby ci zabrac zetony to jest dopiero cos wiesz nie pierdziel mi tu o 4 dniah:P

HAHAHAHAA.
Przecież mówiłaś, że ty pracujesz w ciągu dnia w Herbaciarni BUAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH
OŻ KURWA:-)
JESTEŚ TAK UŁOMNA, PUSTA, PROSTA, ŻE TAK MI CIĘ ŻAL, ŻE ZNÓW SIĘ POPŁAKAŁAM TYLKO TYM RAZEM ZE ŚMIECHU

A do tego, obrażając mnie równo, w tych swoich prostackich i nielogicznych zdaniach, musisz, ale to musisz, wrzucić w te bagno jeszcze kolejne dwie osoby, które nie mają z tym nic wspólnego:

nawet te ogorki co sobie wkladasz tez ci zabiore bedziesz zazdroscic anetce i joance ze im teraz troche odpuscilam aby sie tobom zajac ulungu
hahahahaha

A co do banów, ja mam wyjebane na żetoniki, raz były, raz nie było i może ich nie być. Gdybym miała żyć za żetoniki, to bym chyba z głodu padła i na swoje Królewskie i papieroski bym nie miala;-) Bo za żetoniki, bym musiała opłacić czynsz za mieszkanie, opłaty itp i co dalej. Dlatego żyjesz w tej swojej klitce, bo ważniejsze są włosy, rzęsy, kosmetyczki a chuj z mieszkaniem... wystarczą cztery kąty i piec piąty.
Co takiej jak Ty może być więcej do szczęścia potrzebne oprócz rzeczy - rzędu pierwszej potrzeby? Wynajmij sobie jakiś apartament w Centrum Warszawy, pokażesz nam wtedy widok nocą z 20 piętra, będziemy podziwiać oświetlone Centrum Finansowe znane na cała Europę,, w którym się znajdują najlepsze światowe firmy audytorskie, centrale banków europejskich itp... Tylko co ty o tym świecie możesz wiedziec, jak ty tylkoshowup znasz:-)

Pamiętaj, że gdybyś chciała poczuć kutaska niejednego w piźdzsie i dobrze zarobić na tym ,to zgłoś się do mnie, wtedy będziesz Panią:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości