ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
11 sty 2016, 04:41


Bardzo cieszy mnie fakt jej anty transmisji bo zdaje się że zapomniała o tym jakie odważne pokazy robiła z malkox iwonką i innymi paniami. :D
Niech sobie baba ( bo ma swoje lata) nosi 3kg tapety, sztuczne włosy rzęsy i bóg wie co jeszcze Ale na miłość Boską niech nie udaje że nie robiła tych wszystkich pokazów " z pizdą itd"bo to już po prostu śmieszne. nawet anka92x umiała się przyznać w koooooooooooooooońcu do tego ,że się rozbierała na kam. Dziękuję i pozdrawiam. Amen

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: ToxicAngel
19 sty 2016, 15:46


Są osoby, których mimo starań i wysiłków nie da się polubić i niestety Toxic jest taką osobą. Ta anty transmisja i te teksty w niej to trafne podsumowanie jej osoby. Ma opis nieidealna ale jej zachowanie i to co mówi wskazuje na zupełnie coś przeciwnego - wszyscy są źli i głupi tylko ona jedyna najmądrzejsza i wszystko wie najlepiej. A potem dziwi się, że nikt nie chce z nią rozmawiać na transmisji...
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
19 sty 2016, 19:43


Choć nie popieram takich antytransmisji, czy anki czy tox, na męskiej stronie też się zdarzały.. to już jednak trochę za dużo.
widać co niektórzy ludzie mają w głowach.
później się tworzy reakcja łańcuchowa a jak wiadomo - bagno wciąga.
już nie wspominając o pewnej elokwentnej pani 'p' stąd.. i jej żałosnym 'ataku' i stylu bycia.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
19 sty 2016, 21:29


msn pisze:Choć nie popieram takich antytransmisji, czy anki czy tox, na męskiej stronie też się zdarzały.. to już jednak trochę za dużo.
widać co niektórzy ludzie mają w głowach.
później się tworzy reakcja łańcuchowa a jak wiadomo - bagno wciąga.
już nie wspominając o pewnej elokwentnej pani 'p' stąd.. i jej żałosnym 'ataku' i stylu bycia.


Ale w tym wypadku ta antytransmisja to żaden hejt, tylko pokazanie jaka naprawdę jest, mówi co innego robi co innego, sama sobie zaprzecza.

Przykład - twierdzi, że laski czy faceci tutaj nie mają innego życia niż SU i siedzą tu cały czas a ona oczywiście ma ale codziennie wieczór jest na kamerce, jedzie po ludziach z SU jacy to są puści i prymitywni to po co tu siedzi, niech idzie w miejsce gdzie znajdzie samych mądrych, elokwentnych i inteligentnych rozmówców, krytykuje laski które się rozbierają, a sama zapomniała jak robiła pokazy rozbierane. Ona jedna ma tu klasę i kulturę, a inni nie mają, a obrabia dupę komu się da. Twierdzi, że prawdziwy facet dla niej to powyżej 180 cm wzrostu, no tak odezwała się wysoka aż 160 cm wzrostu. I tak można wyliczać.

Cytat z antytransmisji idealnie opisujący Toxic - stara panna, która swoje zgorzknienie pokrywa arogancją i udawanym humorem.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 12:10


To niech pokaże tego faceta 180cm wzrostu. Bo siedzieć w internecie i pierdolić to każdy może. Jakby była zajebista to by wieczory spędzała przy winie z facetem. A nie siedząc i gapiąc się w chat na którym często nikt nie pisze przez kilka minut. Zresztą z wiadomych przyczyn :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 14:02


Jeszcze tak niedawno uwazałam ja naprawde za madra babke,bo czasami naprawde madrze mowi,ale to co zrobiła ost. z jednej z uzytkowniczek z SU to chamstwo.Tak sie zastanawiam gdzie jest do cholery administracja SU?maja centralnie w dupie co sie dzieje grunt by kasa sie kreciła.
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 14:04


A co zrobiła Krolowa Toxic? :geek:
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 14:05


fajna-po30 pisze:Jeszcze tak niedawno uwazałam ja naprawde za madra babke,bo czasami naprawde madrze mowi,ale to co zrobiła ost. z jednej z uzytkowniczek z ShowUp.tv to chamstwo.Tak sie zastanawiam gdzie jest do cholery administracja ShowUp.tv?maja centralnie w dupie co sie dzieje grunt by kasa sie kreciła.



Nie mow tak o tox, bo uzna to za hejt, a nie jako osobista opinie co do jej osoby. :smoke:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 14:19


Idealny wątek, żebym mógł wyrazić moją opinie. I to nie z sympatii do jego bohaterki, a tak tylko.....

Jak to dobrze, że na świecie istnieje różnorodność. Jak dobrze, że oprócz grzecznych panienek, miłych szczebiotek, czarujących lolitek i słodkich idiotek, istnieją jeszcze pełnokrwiste, niepokorne, wymykające się schematom, nie zawsze dobrze ułożone i nie zawsze grzeczne kobiety, przy których człowiek nie ma okazji umrzeć z nudów.
szary


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 14:38


msn-nic zlego nie napisałam ,tylko brzydko sie zachowała i to bardzo mnie to zdziwiło bo to madra babka.Ale w sumie administracja SU jest temu winna,pozwalaja na to zeby syf sie robił na stronie.Gdyby zaczeli karac (pinieżnie),ale tak pożadnie to by oszustw nie było np sztucznego obiegu lub podbijania sztucznej ogladalnosci.Juz nie wspomne o jakis chorych transmisachi na temat innych osób i plotek.NIe radza sobie z tym wszystkim,samo to ze konkursu juz nie ma swiadczy o tym ze ich cały regulamin to mozna ,,rozbic o kant dupy,,.Jako strona jest super ale administracja jest do d....
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 15:43


Ostatniej nocy dwie anty transmisje na raz leciały. Jedna Toxic, a druga AnnPearl :lol: Niedługo każda będzie potrzebowała prywatnego moderatora jak A :D
Awatar użytkownika
showupfan
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 21:58


Ale antytransmisja toxic jest chujowa, widać że tępak jakiś to robi. A antytransmisja annpearl była zajebista, aż sie poryczałem że śmiechu jak ją zobaczyłem. Ktoś pokazał narzeczoną laleczki chucky jako annpearl :D I jeszcze podpis w stylu NO TO SZAMPEJN, do poniższego zdjęcia :D

Obrazek

To teraz znajdźcie 3 różnice :laugh3:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 22:04


msn pisze:Choć nie popieram takich antytransmisji, czy anki czy tox, na męskiej stronie też się zdarzały.. to już jednak trochę za dużo.
widać co niektórzy ludzie mają w głowach.
później się tworzy reakcja łańcuchowa a jak wiadomo - bagno wciąga.
już nie wspominając o pewnej elokwentnej pani 'p' stąd.. i jej żałosnym 'ataku' i stylu bycia.


W innym wątku, w którym już nie można pisać:

Generalnie, to tutaj bardziej się rozchodzi o zachowanie a nie o płeć.


Generalnie, to na bycie wychowawcą trzeba mieć: A - nieskazitelną opinię, B - wysokie kwalifikacje, C - autorytet, a ja tu nie widzę żadnej z wymienionych rzeczy. Dlatego tę ciężką i żmudną pracę proponuję zacząć od samego siebie.
szary


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 22:45


szary pisze:
msn pisze:Choć nie popieram takich antytransmisji, czy anki czy tox, na męskiej stronie też się zdarzały.. to już jednak trochę za dużo.
widać co niektórzy ludzie mają w głowach.
później się tworzy reakcja łańcuchowa a jak wiadomo - bagno wciąga.
już nie wspominając o pewnej elokwentnej pani 'p' stąd.. i jej żałosnym 'ataku' i stylu bycia.

W innym wątku, w którym już nie można pisać:

Generalnie, to tutaj bardziej się rozchodzi o zachowanie a nie o płeć.


Generalnie, to na bycie wychowawcą trzeba mieć: A - nieskazitelną opinię, B - wysokie kwalifikacje, C - autorytet, a ja tu nie widzę żadnej z wymienionych rzeczy. Dlatego tę ciężką i żmudną pracę proponuję zacząć od samego siebie.



Stary nudzisz mnie już, z początku widziałem w Tobie jakiegoś intelektualistę który śledzi bacznie SU, i wie coś o 'modelkach', ostatnio jednak bardziej przypominasz mi pussycat, szukasz tylko spiny i czarnych kolorów w tematach, zdanie swoje mozna miec, ale po co nieustannie walczyć o to żeby było źle, nie widze nic ciekawego w twojej osobie, prócz powtarzających się NIBY wartościowych wypowiedzi, które mogą świadczyć jedynie o tym, że w zyciu realnym jesteś marny. :D

ja to tam uj, ale niektórych tutaj podziwiam z całego serca, za zaangażowanie i te jakże 'mądre' komentarze.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 22:53


Re: ToxicAngel
21 sty 2016, 23:32


Ciekawe w ilu wątkach będę jeszcze uwzględniona...(?), ale piszcie, piszcie, nie mam nic przeciwko temu, żeby wszędzie odpowiadać, nabijać sobie posty i zarabiać setki żetonów na transmisje weryfikujące :fap: panów z SU. :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
24 sty 2016, 19:00


Chyba wiem dlaczego ona jest takim pośmiewiskiem :mrgreen: W gruncie rzeczy to pierdoli takie same głupoty jak jej konkurentka. Ale w przeciwieństwie do niej nie pokazuje cycków. A na tym portalu to każdy ma wyjebane na zakonnice prawiące morały.
Zresztą ilość widzów na SU to jak kwota na koncie biznesmena. Jak sie ma 200-300 widzów jak toxic to nic sie nie znaczy. Zresztą jak annpearl nie pokazuje cycków to też tyle ma hehe.
Toxic nie kuma że zawartość jej główki nie budzi zainteresowania kogokolwiek. Bo wbrew swojemu widzimisie, niczym nie przewyższa reszty lasek. Wręcz przeciwnie, jest sporo lasek mądrzejszych od niej... A że cycków nie pokazuje to i nikt z nią nie chce gadać :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
24 sty 2016, 20:37


jurek_chujek pisze:Chyba wiem dlaczego ona jest takim pośmiewiskiem :mrgreen: W gruncie rzeczy to pierdoli takie same głupoty jak jej konkurentka. Ale w przeciwieństwie do niej nie pokazuje cycków. A na tym portalu to każdy ma wyjebane na zakonnice prawiące morały.
Zresztą ilość widzów na ShowUp.tv to jak kwota na koncie biznesmena. Jak sie ma 200-300 widzów jak toxic to nic sie nie znaczy. Zresztą jak annpearl nie pokazuje cycków to też tyle ma hehe.
Toxic nie kuma że zawartość jej główki nie budzi zainteresowania kogokolwiek. Bo wbrew swojemu widzimisie, niczym nie przewyższa reszty lasek. Wręcz przeciwnie, jest sporo lasek mądrzejszych od niej... A że cycków nie pokazuje to i nikt z nią nie chce gadać :lol:


Kiedyś ToxicAngel pokazywała cycki i nawet więcej. Teraz czasami pokaże cycki i zrobi avatar by ściągnąć widzów.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
25 sty 2016, 01:08


ToxicAngel to najbardziej fałszywa osoba jaką spotkałem na showupie a siedzę na tym portalu prawie trzy lata.
Wielce udawała przyjaciółkę wielu dziewczyn z SU a jak już żetonów z tego się nie dało doić zaczynały się wyzwiska od najgorszych.
Udaje wielką intelektualistkę a jeszcze pół roku temu toksyczny nasz aniołek z cipką na ogóle latał za 300 żetonów .
Obraża wszystkich w koło czy to dziewczyny czy to facetów nie ważne.
Jedyne w tedy nie obraża jak jej żetony sypie ktoś ale jak żetony się kończą to zaczynają się wyzwiska i ban najczęściej leci.
Nick ToxicAngel doskonale pasuje do niej bo pier...oli jak struta na swoich transmisjach .
Mano_Negra


Re:
25 sty 2016, 03:23


Racja wyzywa inne a sama jest taka jak one teraz udaje ze ona niby taka pozadna .
Wiele sie na niej poznalo i nie chce jej wiecej
widziec . Co gada o tej ann to tylko z zazdrosci ,boli ja to ze ta ma zety i pije na SU ma za co to pije . Ann pije toxic kupuje sztuczne klaki rzesy i robi usta he he .Kazda robi to co chce ale niech nie obraza i nie gada glupot ze tamta jest pijaczka bo toxic tez pila na kam i to nie raz razem i inna jak nadawaly. A te privy to jakas kpina sa lepsze i sexowniejszy od niej i nie maja tak drogo :taunt.:
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości