ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
28 kwie 2016, 23:36
Kiedyś lubiłem wejść , pogadać , zabawnie bywało a teraz............żenada i niesmak...........Słabo Aśka . Kłótnie ,ploty , obgadywanie. Nie moja bajka.

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
mastercard
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 18 sie 2015, 17:22
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MokraMisia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 kwie 2016, 01:55
Nie rodzila, nie karmila to cycki moze i takie miec ;p swoja droga przez ostatnie tygodnie ciagle siedziala w tych samych ciuchach, a jak kilka dni z rzedu zgarnela cel, to nagle ma nowe ciuchy :haha: i wciaz tylko wola zetony, rzygam juz jak ja widze :shock2:
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 kwie 2016, 10:58
Wczoraj juz gadala ze siedza u niej zetoniary , bo wyczuly zety radio z reszta ekipy weszli zeby miec z niej beke :laugh3: .Nie wciagaj za duzo brzucha bo nam wykitujesz na trans Heheheh . Zarobila to pewnie kupi inny kolor bielizny , dla mnie jest zalosna i ma rozdwojenie jazni :lol2: .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 kwie 2016, 11:36
Bentley77 pisze:Nie uwierze dopoki nie zobacze blizn pod cyckami tox , podniesie do gory z bliska i w swietle bo dziwne ze tylko ciemne swiatelko i z daleka jeszcze zaslania je rekoma od spodu .

Jak kiedys zobaczysz kobiete nago to bedziesz mógł filozofować, bo na razie jestes w kategorii mającego do gadania tyle co ch*j do srania & Mikrocefal KOD Edition. Cycki trzyma sie od spodu w celu nieuwidocznienia efektu śledzi i pępka zamiast mostka między nimi, który dotyka wraz z upływem czasu każdą kobietę, a tym bardziej taką która ma naturale, pali 25 papierosów dziennie i jest zniszczona jak guma Andrewa Dódy. P.S. Tox podczas trans i "sexy"densów nieźle traci sił na walkę ze chcącym się ukazac pod pępkiem cabanem >_< Śmiesznie to wygląda, taka filigranowa budowa - chudziutkie rączki i nóżki od kolan w dół, a na korpusie tłuściutka jak biała gąsienica co to se w pniakach je mudżini hodują na przekąske. Slodka i Tox się pod tym względem dobrały jak USA i Chiny pod wzgl. gospodarczym i daleko w tyle zostawiły resztę stawki, walka z brzuchem na ich trans (tych które maja ukazywać walory fizyczne) zajmuje im >95% czasu - Tox idź się dobrze zbadaj - spirometria + morfologia krwi, o cos czuje ze tam przy twoim wpierdalaniu 10kg cukru tyg. + 2 wagony faj może być wynik cholesterolu, ldl wykręcony na rekord UnioEwropejski, a kto wie czy nie jebniesz Guinessa i wbijesz niezły współczynnik fejmu & żetona, będąc na oficjalu jedyna w historii showupowiczka z rekordem Guinessa.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 kwie 2016, 14:59
Bentley77 pisze:Wczoraj juz gadala ze siedza u niej zetoniary , bo wyczuly zety


To ciekaw jestem jak siebie nazwie Tox skoro sama ciągle naciągała swojego wczorajszego sponsora na kolejne żetony. Ciągle sypała do niego tekstami w stylu "no rzuć jeszcze", "dobij do kolejnego celu" itp... A on ciągle odmawiał pisząc jej, że już dobił 2 cele i koniec, jednak nie wiem jak się to skończyło bo wpadłem tam dosłownie na minutę.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
29 kwie 2016, 15:38
sadistik pisze:
Bentley77 pisze:Wczoraj juz gadala ze siedza u niej zetoniary , bo wyczuly zety


To ciekaw jestem jak siebie nazwie Tox skoro sama ciągle naciągała swojego wczorajszego sponsora na kolejne żetony. Ciągle sypała do niego tekstami w stylu "no rzuć jeszcze", "dobij do kolejnego celu" itp... A on ciągle odmawiał pisząc jej, że już dobił 2 cele i koniec, jednak nie wiem jak się to skończyło bo wpadłem tam dosłownie na minutę.


Nie ma to jak mierzyć wszystkich wokół własną miarą. Ocenia innych, a sama nie jest lepsza.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 kwie 2016, 18:09
Myślę, że Tox powinna założyć portal ''PlotekTox''

A swoją drogą...
Każda potwora znajdzie swego amatora...

...no i się znalazł.
Ciekawe na jak długo.
Jestem jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć ...
Awatar użytkownika
Pedro79
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Aitana_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 kwie 2016, 03:13
jedna z najbardziej żenujących osób na tym portalu:D hipokryzja z jej strony wylewa się bardziej niż z pewnych PiSowskich polityków :D
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 kwie 2016, 03:55
Brudnymi pazurami zre te truskawki grzebie w nosie potem znowu zre . Mysle ze jej to pasuje takie zachowanie bo jest typowa stara kur:: zgorzkniala , paskudna i zero w niej sexapilu udaje ale nie wychodzi jej to. Najwieksza zetoniara i kurwiklak na ShowUp.tv . Te tepe frajery to sami desperaci co lece na cieple stare rury :lol2: :biggrin: .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 kwie 2016, 04:04
Powiem brutalnie i być może po chamsku ale szczerze, powiedzenie o niej chujowa jest obraźliwe dla penisa.
A więc pamiętajcie nie mówcie, że jest chujowa bo się na was pała obrazi i nie będzie chciała stanąć wam.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
01 maja 2016, 14:40
Pani Toxic ostatanio przyznaje- zrobiła ogromne postępy, taniec-gibaniec, niezła-bielizna, kuszenie! stara się jak może i mysle za warto to docenic po mimo barku sympati !

W swojej ocenie staram się być zawsze obiektywny i powiem w prost, wole patrzeć na taką Tox która się gibie, jak Kozurka któy leży w dzień w dzień i wygląda jak otępiała żebraczka!

Toxic, ciało ma całkiem przyzwoite, niezłe cycki i jędrna dupa, o twarz nie chce wspominać bo tu chyba tylko dobre zabiegi pomogą! ale jak sie to mowi "

KAŻDA ZMORA ZNAJDZIE SWOJEGO AMATORA"

Wszystko pięknie ale, gdyby nie wspomagacze a mianowicie dopalacze jak dragi Tox, nie miałaby siły żeby kolejny dzien z rzędu tak się wyśiać!
Nie wiem czy zauważyliście ale była niezle porobiona, jesli ktoś choć odrobine miał stycznosci z tym gównem, wie o czym mówie:)
Tylko żeby nie stracila kontroli, bo zle skonczy:D
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
01 maja 2016, 15:12
Polin pisze:Nie wiem czy zauważyliście ale była niezle porobiona, jesli ktoś choć odrobine miał stycznosci z tym gównem, wie o czym mówie:)
Tylko żeby nie stracila kontroli, bo zle skonczy:D


Jesteś już kolejną osobą od której słyszę tę opinię, więc może coś być na rzeczy... Aż sobie dziś ją podejrzę, o ile będzie nadawać, i zobaczę czy rzeczywiście wygląda na porobioną.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
01 maja 2016, 15:26
sadistik pisze:
Polin pisze:Nie wiem czy zauważyliście ale była niezle porobiona, jesli ktoś choć odrobine miał stycznosci z tym gównem, wie o czym mówie:)
Tylko żeby nie stracila kontroli, bo zle skonczy:D


Jesteś już kolejną osobą od której słyszę tę opinię, więc może coś być na rzeczy... Aż sobie dziś ją podejrzę, o ile będzie nadawać, i zobaczę czy rzeczywiście wygląda na porobioną.


Tox i dragi :shock2: ...też muszę to obczaić. A tak na serio, może być w tym ziarnko prawdy, bo kto ma tyle sił, by prawie dzień w dzień przez tyle godzin gibać się na tapczanie :dontknow:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
01 maja 2016, 20:32
Jedno jest pewne z czasów trans kiedy Tox imprezowała z Malkox i razem transmitowały ćpały obie.Jak jest teraz?Nie wiem,wiem że ja kładę się dość późno i widzę Tox ,potem jak mam ranną zmiane musze wstać po 5 do roboty i dalej ją widzę :lol: Czasem się zastanawiałem jak ona daje radę?Może ma właśnie dobre wąchanie :lol:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
01 maja 2016, 20:55
Czy na profilu Mini24kiss to nie jest przerobione zdjęcie Tox?

https://showup24.tv/profile/Mini24kiss
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
01 maja 2016, 21:38
BasiazLodzikowa pisze:Czy na profilu Mini24kiss to nie jest przerobione zdjęcie Tox?

https://showup24.tv/profile/Mini24kiss?


Najprawdopodobniej tak, lol :shock:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
02 maja 2016, 02:41
Wątpie, że coś bierze. Jakbym tak pijał kawę o 3 w nocy to też bym nie spał do rana.
Awatar użytkownika
Aro9511
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2016, 10:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 maja 2016, 03:13
Ona pije kawe z mlekiem to nie trzyma , bierze i to non stop sprzedala bladynke co Jebala sie z ciapatym pierdoli na slodka , smiala sie z iwonki ze jest gruba . Co to za szmaty z tych lasek co jej tak dupe liza pewnie kur takie same jak ona za zeta by wlasna matke sprzedaly . Brzydkie to ze masakra i te jej zmarszczki na powiekach i dziury na ryju . Nie widzialem u zadnej jeszcze tyle syfu co u niej na tej pyskatej wrednej mordzie zapomnialo sie damie jak sie kurwila z M ale ta przejechala sie na niej i wyjebala z branzy to teraz tox kozaczy :sarcastic_blum: :laugh3: na kam . Juz dziwery sie zbieraja u niej , moze wezma i je przejma do swojego burdelu zombicy i tej drugiej paszczury .
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 maja 2016, 16:35
Ta to ma odpaly na transmisji.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
coremando
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2016, 16:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Malkox
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: coremando


Re: ToxicAngel
02 maja 2016, 17:56
BasiazLodzikowa pisze:Czy na profilu Mini24kiss to nie jest przerobione zdjęcie Tox?

https://showup24.tv/profile/Mini24kiss?


Tak to ona :D albo po prostu siostra bliźniaczka tylko ta jeszcze gorsza wersja :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość