ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 19:19
pussycat pisze:A może tylko odpowiada tym wszystkim, którzy tu tak "obiektywnie" wypowiadają się o niej - pięknym, za nadobne?
Nie mam zamiaru bronić Toxic, ale to, co się wyprawia w tym wątku, już dawno przekroczyło jakiekolwiek granice.


Kociku, wiadomo nie od dziś, że sama sobie zapracowała swoim brudnym podejściem i nieudanymi popisami na to,
by ludzie, którzy ją obserwują w ten sposób o niej mówili.
Prawda jest taka, że gdyby nie popełniała ciągle tych samych błędów, miała by szansę na poprawę swojej opinii. Niestety to się nie zmieni.
Jak na razie jedyne co się zmieniło, zaczęła się znów rozbierać (czego nie neguję oczywiście) i dwa razy bardziej pomiatać ludźmi,
od których perfidnie sępi żetony, co sprawia, że mężczyźni a nawet kobiety niechętnie miło się wypowiadają na jej temat.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 19:29
"W ten sposób o niej mówili'...

Oto jeden z tych merytorycznych komentarzy:

Brudnymi pazurami zre te truskawki grzebie w nosie potem znowu zre . Mysle ze jej to pasuje takie zachowanie bo jest typowa stara kur:: zgorzkniala , paskudna i zero w niej sexapilu udaje ale nie wychodzi jej to. Najwieksza zetoniara i kurwiklak na ShowUp.tv . Te tepe frajery to sami desperaci co lece na cieple stare rury :lol2: :biggrin: .


A to tylko jedna z tych wątpliwych perełek, które można poczytać w tym "zdroworozsądkowym" szambie.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 19:48
pussycat pisze:"W ten sposób o niej mówili'...

Oto jeden z tych merytorycznych komentarzy:

Brudnymi pazurami zre te truskawki grzebie w nosie potem znowu zre . Mysle ze jej to pasuje takie zachowanie bo jest typowa stara kur:: zgorzkniala , paskudna i zero w niej sexapilu udaje ale nie wychodzi jej to. Najwieksza zetoniara i kurwiklak na ShowUp.tv . Te tepe frajery to sami desperaci co lece na cieple stare rury :lol2: :biggrin: .


A to tylko jedna z tych wątpliwych perełek, które można poczytać w tym "zdroworozsądkowym" szambie.



Skoro tak napisał, musi coś w tym być :nea:
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 19:54
Owszem, jest - niebotyczny hejt i jad, który z prawdą ma tyle wspólnego, co te antytransmisje, mające na celu poniżenie i ośmieszenie.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:07
pussycat pisze:Owszem, jest - niebotyczny hejt i jad, który z prawdą ma tyle wspólnego, co te antytransmisje, mające na celu poniżenie i ośmieszenie.


Tak jak mówiłam wcześniej, sama zapracowała sobie na to, żeby ludzie pluli na nią. Spójrz na to, jakim jadem pluje ona ....
Antytransmisje są deserem nocnym, ale jak widać, to na nic.
Jest wrednym, mściwym, zawistnym i zazdrosnym starym babskiem. W jej wieku błagałabym o rodzinę a szczególnie dzieci,
a nie wpieprzała się w życie prywatne niewinnych ludzi.
Nic więcej nie mam do dodania.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:10
MyNameIsMystery pisze:
pussycat pisze:Owszem, jest - niebotyczny hejt i jad, który z prawdą ma tyle wspólnego, co te antytransmisje, mające na celu poniżenie i ośmieszenie.


Tak jak mówiłam wcześniej, sama zapracowała sobie na to, żeby ludzie pluli na nią. Spójrz na to, jakim jadem pluje ona ....
Antytransmisje są deserem nocnym, ale jak widać, to na nic.
Jest wrednym, mściwym, zawistnym i zazdrosnym starym babskiem. W jej wieku błagałabym o rodzinę a szczególnie dzieci,
a nie wpieprzała się w życie prywatne niewinnych ludzi.
Nic więcej nie mam do dodania.


trafnie !!! :) mądrze pisze, polać jej :P
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:12
pussycat pisze:Owszem, jest - niebotyczny hejt i jad, który z prawdą ma tyle wspólnego, co te antytransmisje, mające na celu poniżenie i ośmieszenie.


A czy Toxicowe bluzganie i wyśmiewanie innych transmitujących oraz widzów nie jest tym samym niebotycznym hejtem i jadem, jak to sama określiłaś? Bo mnie się wydaje, że jest to dokładnie to samo. A trzeba zauważyć, że najazdy na Tox nie wzięły się znikąd... Z tego co kojarzę, to zaczęły się one dokładnie wtedy, gdy ona rozpoczęła kręcenie różnego rodzaju z dupy wziętych afer i uprzykrzanie życia innym transmitującym. Wystarczy zapytać kogokolwiek z dłuższym stażem na ShowUp.tv o to jakie było nastawienie ludzi do Toxic przed jej przemianą we wszechwiedzącą i najmoralniejszą "modelkę" - myślę, że większość odpowie, że byli do niej pozytywnie lub przynajmniej neutralnie nastawieni.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:15
Polin pisze:trafnie !!! :) mądrze pisze, polać jej :P


Jak masz Whisky to chętnie :D
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:17
Ja dodam tylko tyle, że teraz to działa na zasadzie toczącej się w dół kuli śniegowej, do której wszystko po drodze się przykleja. Podejrzewam, że już dawno nikt nie pamięta od czego się to wszystko zaczęło i kto nakręcił ten konflikt.
Najbardziej przykre jest to, że jest tu tylu chętnych do przeprowadzania linczu i czerpiących satysfakcję z totalnego sponiewierania kogoś.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:21
pussycat pisze:Ja dodam tylko tyle, że teraz to działa na zasadzie toczącej się w dół kuli śniegowej, do której wszystko po drodze się przykleja. Podejrzewam, że już dawno nikt nie pamięta od czego się to wszystko zaczęło i kto nakręcił ten konflikt.
Najbardziej przykre jest to, że jest tu tylu chętnych do przeprowadzania linczu i czerpiących satysfakcję z totalnego sponiewierania kogoś.


Bardzo dobrze wszyscy pamiętają.

pussycat pisze:satysfakcję z totalnego sponiewierania kogoś.


no właśnie. Taka jest Tox.


EDIT: Nie chcę negować Twojej przyjaźni z nią, czy uwielbienia do niej.
Fajnie, że ma kogoś, kto stoi po jej stronie, bo nie mieć przyjaciół to smutna sytuacja.
Ale ciężko mi zrozumieć, dlaczego nie potrafi do Ciebie dojść świadomość tego, jakim śmierdzącym złem jest to wredne babsko (?)


Moderator: Proszę edytować posty zamiast pisać jeden pod drugim. Można to robić w ciągu godziny od napisania pierwszego posta.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:30
To samo mogłabym napisać o tych wszystkich, którzy po niej tu jadą.
Nic na to nie poradzę, że kiedy widzę sforę, rzucająca się na jednostkę, to zawsze jestem po stronie jednostki.
Może i nie do końca nieskazitelnej (zresztą jak sfora), ale w starciu ze stadem, zupełnie bez szans.

Nie jestem dobra, a Toxic nie jest moją przyjaciółką, ani postacią z mojej bajki, ale kiedy widzę taką zapalczywą nagonkę, to moje elementarne poczucie sprawiedliwości, zostaje skrajnie zaburzone. Dlatego nie potrafię stać na uboczu i się temu spokojnie przyglądać.

Również pozdrawiam! :)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 20:36
pussycat pisze:To samo mogłabym napisać o tych wszystkich, którzy po niej tu jadą.
Nic na to nie poradzę, że kiedy widzę sforę, rzucająca się na jednostkę, to zawsze jestem po stronie jednostki.
Może i nie do końca nieskazitelnej (zresztą jak sfora), ale w starciu ze stadem, zupełnie bez szans.


W takim razie powinna być Ci wdzięczna, że jesteś taką dobrą osobą i starasz jej pomóc.
Już wyczerpałam swój limit czasowy dla tej baby. Za dużo go poświęciłam w tym temacie, aż niemożliwe.
Wywiązałam się ze swoich wypowiedzi.
Pozdrawiam ! :))))))
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 21:17
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.... Toxic wyśmiewała cudze choroby, grubsze dziewczyny wyzywa od czortów i wieprzy, ostatnio nawet rzucała teksty o związku Ann, że wzięła sobie nieudacznika do mycia garów, na dziewczyny z niską oglądalnością stwierdziła, że jak wywala śmieci to lecą tam na dół, obrażała ludzi z małych miejscowości, a to tylko krople w morzu. I jakoś nie zastanowiła się nad tym jak czują się obrażane przez nią osoby i nie miała w sobie żadnej empatii. I mimo, że rzadko do niej zaglądałam to tyle wyłapałam obelg, to co musi się dziać na jej transmisjach na co dzień. Nie wiem jak można taką osobę bronić. W pełni zasłużyła na krytykę, szczerą zresztą. Kiedyś myślałam, że jest fajna, ale się pomyliłam.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 22:09
Na krytykę owszem, ale poczytaj sobie może ten cały wątek - komentarz po komentarzu. Zresztą na starym forum było jeszcze gorzej.
To już dawno wymknęło się z jakichkolwiek ram krytyki a przybrało formę linczu, gdzie może wejść każdy i swojego kopa zasadzić.
Nigdy nie uważałam Toxic za fajną, bo jak powtarzam, nie jest postacią z mojej bajki. Jednak na rozszarpywanie jej na strzępy przez każdego, nawet tego, kto nie miał z nią zatargu, a wchodzi tu tylko po to, żeby się na kimś wyładować (wszak psychologia tłumu podpowiada, żeby przywalić temu, komu wszyscy dowalają, po co się gdzie indziej narażać, tu tylko pochwalonym za to być można...), nie mogę spokojnie patrzeć. Właśnie na tym polega moja empatia, mimo tego, że być może na empatię z Toxic strony nie mogłabym liczyć.
Przeraża mnie ludzki konformizm, brak odwagi pójścia pod prąd, wyszukiwanie sobie wspólnego wroga i lizanie się po tyłkach w obrębie grupy.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 23:10
pussycat pisze:Przeraża mnie ludzki konformizm, brak odwagi pójścia pod prąd, wyszukiwanie sobie wspólnego wroga i lizanie się po tyłkach w obrębie grupy.


A mnie przeraża, że ludzie przeżywają małe dramaty innych osób w sieci; świadczy to chyba o pewnej niedojrzałości życiowej, której to dojrzałości substytutem są właśnie takie małe krucjaty. W literaturze był kiedyś chyba idealny odpowiednik tego zjawiska - był błędnym rycerzem i walczył z wiatrakami doszukując się wszędzie wyimaginowanych potworów ;)
Swoją drogą to smutne, że dzisiaj wystarczy wyrazić swoją opinie i już jest ona okrzykiwana hejtem - wystarczy mieć odmienne zdanie. Smutne, że gdy kilka osób przedstawia i uzasadnia swój punkt widzenia to jest uznane jako lizanie się po tyłkach. Co będzie za kilka lat jeśli już dziś brak pokory by się pochylić nad słowami innych? Myślę, że faktycznie brak tu odwagi; odwagi by dać sobie na wstrzymanie i by wyjść czasem poza przeglądarkę. Gwarantuje, że w realnym świecie znajdą się realne problemy, które są warte poświęcania energii ;)
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 23:19
Nie zmienię swojego punktu widzenia, nawet za cenę bycia kolejnym obiektem takiej "konstruktywnej i rzeczowej" krytyki.
Już kiedyś zdaje się w tym samym wątku napisałam... gdzie krytyka, a gdzie terror chamstwa, do którego tu dochodzi...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 cze 2016, 23:21
LunaMoon pisze:ostatnio nawet rzucała teksty o związku Ann, że wzięła sobie nieudacznika do mycia garów


http://dziendobry.bialystok.pl/muzyczna ... lko-jeden/
Tępym, niedojebanym, debilom, upośledzonym umysłowo itp ludziom z deficytem inteligencji proponuję porównać tatuaże.
Zazdrość to straszna rzecz :lol:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
03 cze 2016, 19:57
LunaMoon pisze:Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.... Toxic wyśmiewała cudze choroby, grubsze dziewczyny wyzywa od czortów i wieprzy, ostatnio nawet rzucała teksty o związku Ann, że wzięła sobie nieudacznika do mycia garów, na dziewczyny z niską oglądalnością stwierdziła, że jak wywala śmieci to lecą tam na dół, obrażała ludzi z małych miejscowości, a to tylko krople w morzu. I jakoś nie zastanowiła się nad tym jak czują się obrażane przez nią osoby i nie miała w sobie żadnej empatii. I mimo, że rzadko do niej zaglądałam to tyle wyłapałam obelg, to co musi się dziać na jej transmisjach na co dzień. Nie wiem jak można taką osobę bronić. W pełni zasłużyła na krytykę, szczerą zresztą. Kiedyś myślałam, że jest fajna, ale się pomyliłam.


No wczoraj znowu pluła jadem i znowu się dostało typowi z którym jest Ann- nazwała go bezdomnym i jeszcze kilka innych epitetów.
Przypomnę tylko że expartnera Toxa wyruchała Szalona19latt, więc nie wiem czy powinna wypowiadać się o związkach innych ludzi.


https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Re: ToxicAngel
04 cze 2016, 04:34
Tępa ,podła ,stara glupia jedza z czarnym zębem to tyle :dance3:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: ToxicAngel
04 cze 2016, 10:39
Przeciez ten typ jest perkusista a nie bezdomnym.Widac ktos tu ma bol zada,ze ann sobie uklada zycie a jej juz prawdopodobnie nikt nie chce bo sa mlodsze i ladniejsze :lol: Pozostalo jedynie siedzenie na kanapie,wpierdalanie napoleonek, plucie jadem i zalenie sie na caly swiat przed show upem :D :lol: Do kolekcji brakuje jej kota :lol:
showfapowiec


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości