ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
20 cze 2016, 18:09
Nie wiem czemu ja ją jeszcze czasem oglądam, hmm.. ale to chyba głównie dlatego, że na jej transmisjach jest wysoki i niezbadany poziom abstrakcji oraz odlotu. :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
20 cze 2016, 18:19
msn pisze:Nie wiem czemu ja ją jeszcze czasem oglądam, hmm.. ale to chyba głównie dlatego, że na jej transmisjach jest wysoki i niezbadany poziom abstrakcji oraz odlotu. :lol:




A ja, a ja już tam dawno nie byłem, omijam szerokim łukiem bo wiem czego mozna sie spodziewać, musze dbać o swoj komfort psychczny, a wchodząc tam wiem ze zryje mi mózg jej transmisja, nie toleruje Toxic i nigdy nie zaakceptuje jej spsoobu bycia! Nienawidze Toxycznych ludzi!
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
20 cze 2016, 18:57
Polin pisze::laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
ale ma adoratorów jebłem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:

I TEN KASK O KURWA :shock2: Ona kocha robić z siebie posmiewisko, brak słow co za dno i wodorosty :sad:


Jaka prowadząca tacy adoratorzy :lol:

A avek z kaskiem rozwalił system , beka w uj :laugh3: Powinna go częściej ubierać, by nie straszyć ludzi swoją facjatą :D

Jednym słowem kabaret pełną gębą :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
20 cze 2016, 19:39
NoMoreMoney pisze:
Polin pisze::laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
ale ma adoratorów jebłem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:

I TEN KASK O KURWA :shock2: Ona kocha robić z siebie posmiewisko, brak słow co za dno i wodorosty :sad:


Jaka prowadząca tacy adoratorzy :lol:

A avek z kaskiem rozwalił system , beka w uj :laugh3: Powinna go częściej ubierać, by nie straszyć ludzi swoją facjatą :D

Jednym słowem kabaret pełną gębą :D




Odnoszę wrażenie że ona lubi robić z siebie posmiewisko, współczuć ;)
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
20 cze 2016, 21:50
ForetGUMP pisze:
NoMoreMoney pisze:
Polin pisze::laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
ale ma adoratorów jebłem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:

I TEN KASK O KURWA :shock2: Ona kocha robić z siebie posmiewisko, brak słow co za dno i wodorosty :sad:


Jaka prowadząca tacy adoratorzy :lol:

A avek z kaskiem rozwalił system , beka w uj :laugh3: Powinna go częściej ubierać, by nie straszyć ludzi swoją facjatą :D

Jednym słowem kabaret pełną gębą :D




Odnoszę wrażenie że ona lubi robić z siebie posmiewisko, współczuć ;)



Lepiej zrobic z siebie posmiewisko, niz nie istniec wogule...
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 13:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 01:18
Toxic widać musiała zostać strasznie pokrzywdzona przez życie skoro ciągle leczy swoje kompleksy i frustracje wyzywając i mieszając z błotem ludzi na swoich transmisjach.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 01:31
Nie nabijajcie postów tu,bo pewnie ją bardzo podnieca to,że aż 32 strony są o niej :sarcastic:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 02:04
Papaj pisze:Nie nabijajcie postów tu,bo pewnie ją bardzo podnieca to,że aż 32 strony są o niej :sarcastic:

a dobrze niech podnica się , może jak przeżyje kilka orgazmów to się zmęczy i przestanie gadać na jakiś czas. :laughingnew:
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 03:27
Wielki hejter mikro chujek mamo negra vel king of fools żali się że go toxic ciśnie haha ! http://imageshack.com/a/img924/4839/e2VjJP.png


Papaj pisze:Nie nabijajcie postów tu,bo pewnie ją bardzo podnieca to,że aż 32 strony są o niej :sarcastic:


Podnieca to was najbardziej pisanie o Toxic haha ! A nabijajcie jej ona i tak ma to w dupie .:D To co wy tu piszecie to stek bzdur nie macie własnego życia dlatego wpierdzielacie się w życie kogoś innego .Dniami i nocami siedzicie na tym forum i patrzycie na Toxic a potem piszecie tutaj te bzdury żal mi was naprawdę 0 własnego życia .. Totalnie 0 zero !!
Użytkownik Anastazjaaa został zbanowany na zawsze
Awatar użytkownika
Anastazjaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2016, 03:05
Lokalizacja: Malbork
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joannapl_ haha !
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 12:37
Jak milo jest i Tox odrazu widac po pisowni :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 13:45
"wczoraj w nocy okolo 4.00 byłem świadkiem, jak nawoływała tą osobę, która pisze jej teksty na skype, aby wstawiła foto king-of(nie pamiętam do końca nicku) w każdym razie z tego nicku - Anastazjaaa
SU-ciekawy
SU-ciekawy

Posty: 5
Rejestracja: dzisiaj, 3:05
Lokalizacja: Malbork
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joannapl_ haha !
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
pojawił się post obrażający w/w pana jaki foto, z racji wątpliwego zdrowia psychicznego nie mam obiekcji co do tego,że w/w panna zaczęła siać swoją propagandę nie tylko na swoich transmisjach, ale i na forum.Co jest kolejnym przykładem jak bardzo zakłamana jest Toksyczna. Jak pisał mns - jedyna kobieta, której jako facet dałabym plaskacza. Takie budzi uczucia jak widac nie tylko w nim ale i we mnie i myślę, że w wielu innych osobach również. Przypomnijmy, że Toxic twierdzi ,że złożyła sprawę na policje przeciwko Annpearl za niby to samo co sama robi :laughingnew: Także wniosek z tego jeden. Ta kobieta to dno , hipokrytka jakich mało ... w dodatku mitomanka ."
Także, "ustalmy to" Toxic jest na tyle zakłamana ,że traci kontakt z rzeczywistością, wczorajsze mieszanie jej leków, które zażywa z % po raz kolejny źle się dla nie skończyło. Dostała rozdwojenia osobowości, zdolność psychoruchowa została zaburzona(kto widział jak odbijała się od ścian ten wie)
W moich oczach facet, który rzuci jej żetona , a którego widzę potem na transmisji u innej kobiety pozostanie zawsze "cwelem"-takie mam wyobrażenie o mężczyźnie, któremu imponują takie kobiety (relacja Cwel-Master_) porażka Panowie ...porażka.
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 14:13
Anastazjaaa pisze:
Papaj pisze:Nie nabijajcie postów tu,bo pewnie ją bardzo podnieca to,że aż 32 strony są o niej :sarcastic:



Podnieca to was najbardziej pisanie o Toxic haha ! A nabijajcie jej ona i tak ma to w dupie .:D To co wy tu piszecie to stek bzdur nie macie własnego życia dlatego wpierdzielacie się w życie kogoś innego .Dniami i nocami siedzicie na tym forum i patrzycie na Toxic a potem piszecie tutaj te bzdury żal mi was naprawdę 0 własnego życia .. Totalnie 0 zero !!

zabawne...to samo można napisać o toxik, czyli:
-też ją mamy w dupie
-piszemy stek bzdur bo opisujemy co toxik robiła/mówiła na trans czyli same bzdury
-toxik ma tyle z własnego życia że na każdej swojej audycji zawsze są 3 tematy: Jurek, Joanna bądź Joanka(zależy od nastroju) i Zbysio
-dniami i nocami obgaduje ludzi robiąc im koło dupy

Od siebie jeszcze dodam, że toxik jak na osobę, która ma w dupie to co ludzie o niej piszą, strasznie dużo mówi o tym na swoich transmisjach. Gdy ja mam coś w dupie to nawet tematu nie podejmuje...Żali się na swoich transmisjach jak to ludzie o niej źle mówią, że jej nie lubią etc, sama oczywiście nigdy nikogo nie obgadywała i nie daje upustu złości jak ktoś ją wkur****. Nie interesują jej inne transmisje ale doskonale wie która dziewczyna i kiedy powiedziała co myśli o toxik...

sorry ale toxik to hipokrytka najgorszego sortu jak to powiedział klasyk.

Anastazjaaa pisze:Podnieca to was najbardziej pisanie o Toxic haha !

i tu się musze zgodzić! Faktycznie bardziej podniecające jest pisanie o toxik niż jej oglądanie jak macha łapami nazywając to "sexy dance" :lol2:

Jest to forum erotyczne a SU to portal erotyczny więc jeszcze dodam, że toxik wygląda strasznie. Jej twarz jest zmęczona, zmarszczki wyglądają jak blizny w tej kamerce, śmiech jak u świni która leci do koryta....skóra robi się jakaś obwisła, cycki też już lecą w dół. Może menopauza już ją łapie i stad ten wygląd i dziwne zachowanie?

Uprzedzając pytanie ,, to po co o niej gadacie/po co ją oglądacie "
otóż lubimy klauny. Oglądałaś kiedyś " Panią Basie"? Toxik potrafi być bardzo do niej podobna. Niestety nasza czyli showupowa Pani Basia czyli toxik ma mniej barwne życie ale czasem rzuci jakimś textem lub nadrobi wyglądem np. w kasku
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 14:23
_Joanna pl pisze:Jak milo jest i Tox odrazu widac po pisowni :laugh3: :laugh3:



Joanno a muszę ci powiedzieć że się mylisz.Widzisz tobie tylko Toxic w głowie siedzi.

Może warto się zastanowić i pomyśleć że nie tylko Toxic nie lubi cię na tym portalu ?
Użytkownik Anastazjaaa został zbanowany na zawsze
Awatar użytkownika
Anastazjaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2016, 03:05
Lokalizacja: Malbork
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joannapl_ haha !
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 16:28
Anastazjaaa pisze:
_Joanna pl pisze:Jak milo jest i Tox odrazu widac po pisowni :laugh3: :laugh3:



Joanno a muszę ci powiedzieć że się mylisz.Widzisz tobie tylko Toxic w głowie siedzi.

Może warto się zastanowić i pomyśleć że nie tylko Toxic nie lubi cię na tym portalu ?


Oczywiście ,że nie każdy każdego musi lubić , ale sam jak już pisałem wyżej wczoraj byłem świadkiem jak oblech tox kazał pisać na forum to , wiec i tak wiemy kim jestes :laugh3: nie mądre posunięcie siać taka propagandę na forum ! wstydź się panno tox :acute:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 19:23
Anastazjaaa pisze:
_Joanna pl pisze:Jak milo jest i Tox odrazu widac po pisowni :laugh3: :laugh3:



Joanno a muszę ci powiedzieć że się mylisz.Widzisz tobie tylko Toxic w głowie siedzi.

Może warto się zastanowić i pomyśleć że nie tylko Toxic nie lubi cię na tym portalu ?


Najlepszym przykładem kto kogo widzi w nickach jestem ja :lol: Fotka w kasku mało mnie nie zabiła śmiechem, ale jak mi ktoś napisał przedwczoraj o king of fools to potrzebowałem reanimacji.
A mówią że to odrzuceni faceci mają najebane w bani :lol2:
Toxic wbij sobie do łba że mi przy Tobie nawet nie dryga. I na ShowUp.tv nigdy nawet nie wspomniałem publicznie na Twój temat idiotko. Zmień u chirurga facjate na przynajmniej taką jak u annpearl i powieksz cycki o dwa rozmiary. To sie dopiero wtedy zastanowie nad wypowiadaniem na Twój temat bezpośrednio na ShowUp.tv :lol2:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 23:34
Ona robi zeton jak to twierdzi na swojej transmisji TOX :laughingnew: 6.90 na godzine :D proponuje isc i roznosic ulotkim tam płaca 8 zł :lol2:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 23:38
Polin pisze:Ona robi zeton jak to twierdzi na swojej transmisji TOX :laughingnew: 6.90 na godzine :D proponuje isc i roznosic ulotkim tam płaca 8 zł :lol2:


http://i.imgur.com/v3QHVdE.jpg :biggrin:


https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
22 cze 2016, 23:43
Co ja widzę :shock2: 1000 żet? Obieg u Toxa? Czyżby znalazł się taki desperat, co by wszedł z nią w taki niezdrowy układ? :lol:

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
23 cze 2016, 05:21
Anastazjaaa to 99% konto założone przez ToxicAngel .
Ten sam prymitywny język i styl.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
23 cze 2016, 19:42
_Joanna pl pisze:Jak milo jest i Tox odrazu widac po pisowni :laugh3: :laugh3:

Dżoanna - najpiękniejsza kobieto centralnej POlski, nie żebym się czepiał, ale w jednym, ośmio-wyrazowym zdaniu zrobiłaś 2 błędy gramatyczne i 1 ortograficzny... >_<


P.S. jurek-mikrochujek/Mano_Negra/king-of-fools to widzę niezły mężczyzna sukcesu >_< Jurek, mam identyczną koszulkę, ten sam kolor i fason (może nawet rozmiar podobny), tylko w trochę lepszym stanie - zmywam nią kabinę i sanitarkę w łazience :D Hotlinkuje zdjęcie tego przystojnego mężczyzny z posagiem, żeby nikomu nie umknął jurek_1z10_wszystkowiedzący_mikrochujek, który wcale nie jest king-of-klaunsem.
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość