ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
28 cze 2016, 23:57
Żeton pisze:Trzeba przyznać, że antytransmisja odniosła jeden niepodważalny sukces - Tox wybieliła sobie zęby i chyba wstawiła brakującą czwórkę. :good3:
Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Myślałem, że tylko ja zauważyłem inwestycje w szufladę i wybielenie. Teraz się dziewczyna częściej uśmiecha chociaż i nie zasłania ręką jak dawniej :D Nie widzę tu nic złego - o wiele lepsze to, niż kolejna para butów czy skafander.

PS -Zauważyliście jaki Tox se śmieszne odgłosy wydaje ? Gada, gada, gada, i tu nagle: "łaaAAaa"/"jeeEEaa"/"łiIIi" - jak jakieś stworki XD
Awatar użytkownika
ExxonValdez
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 08 sty 2016, 02:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 01:06
ExxonValdez pisze:PS -Zauważyliście jaki Tox se śmieszne odgłosy wydaje ? Gada, gada, gada, i tu nagle: "łaaAAaa"/"jeeEEaa"/"łiIIi" - jak jakieś stworki XD


No, śmiech ma okropny, prostacki...
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 01:25
lekki offtop..

Czy ktoś wie co z tym ścigaczem co go tox :bad: kupił jakieś 2 tygodnie temu? Jeździ na nim dalej? :twisted: Z tego co opisywała to jakaś wypasiona Honda..
A może to był jakiś chwilowy odpał po lekach i już nie pamięta co gadała :roll: W ten dzień miała również miejsce słynna akcja z kaskiem :lol:
Ten motor pewnie ma tak samo jak łazienkę.. :lol2:
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 03:17
Wchodzę do niej teraz , ma na sobie biała bieliznę i to tak źle dobraną rozmiarowo, że miseczki - tak miseczki od stanika :yes4: musiała wygiąć w pół ,żeby nie było widać jak bardzo jej za duży :rofl: 1 raz widzę takie coś ... :laughingnew: chyba bieliznę odziedziczyła po swojej koleżance/koledze Słodkiej :D
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 04:18
SweetFAN pisze:Wchodzę do niej teraz , ma na sobie biała bieliznę i to tak źle dobraną rozmiarowo, że miseczki - tak miseczki od stanika :yes4: musiała wygiąć w pół ,żeby nie było widać jak bardzo jej za duży :rofl: 1 raz widzę takie coś ... :laughingnew: chyba bieliznę odziedziczyła po swojej koleżance/koledze Słodkiej :D


To fakt :lol: Cyckonosz jak dla Piczki. Makabreska.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 19:32
Tox dziś wcześnie zaczęła swoje jęki o żetony, bo już o 19 z minutami. W pierwszych minutach zdążyła od razu nazwać Joanne_pl wieprzem i p**dolnietą debilką. Od debili zwyzywała też piszących na tutejszym forum.

Znaczy klasyka.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 19:55
Przecież ona potrafi tylko hejtować i obrażać innych... Jeszcze jak potrafi obracać kota ogonem ,że to ją się obraża. Uosobienie wszelkich antycech człowieka . Widzę ,że kolejny dzień pod rząd świntuszek siedzi i się poci się w tych bluzko spodniach BLE. w natłoku tego jadu jaki z siebie wylewa to nawet rexona 48h nie byłaby w stanie zamaskować jej wody zapachy spod pachy. "faceci obrażają tu kobiety" sorry tox nie wyolbrzymiaj bo tylko ty obrażasz i pomawiasz tu mnóstwo osób lecząc swoje kompleksy. Smutny jej los- czas start obstawiam dziś 12 godzin będzie pluć jadem. HIPOKRYZJA. unikajcie jej bo przebywanie u niej na kamerce to naznaczenie na cały swój byt showupawy , na szczęście coraz wiecej osób to dostrzega. obśmiewa właśnie ludzi mających piec kaflowy i butle gazowe w domu ?! serio ? :rofl: nawet nie wiem jak to skomentować :?: :!:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 20:30
SweetFAN pisze: obśmiewa właśnie ludzi mających piec kaflowy i butle gazowe w domu ?! serio ? :rofl: nawet nie wiem jak to skomentować :?: :!:


Serio. Turlała się ze śmiechu, że ktoś tam ma piec kaflowy w domu. Widać w jej gliwickim familjoku było c.o., a może i nawet jakieś satelitarne ogrzewanie z kosmosu.
Wierzyć się nie chce, że jest tak denna...
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
29 cze 2016, 23:30
SweetFAN pisze:obśmiewa właśnie ludzi mających piec kaflowy i butle gazowe w domu ?! serio ? :rofl: nawet nie wiem jak to skomentować :?: :!:


Przecież to trzeba być debilem żeby śmiać się z butli gazowej. No bo nie wiem jak trzeba być głupim i niedoświadczonym życiowo, żeby myśleć że wszędzie są gazociągi.
Pasuje tutaj jak ulał pewne powiedzenie: w dupie byłeś gówno widziałeś :lol2:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 cze 2016, 00:01
Nie wiem, jak można śmiać się z pieca kaflowego czy butli gazowej. Żenada.
Niedługo będzie się śmiała z biednych ludzi, którzy nie mają co jeść.

Tyle.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 cze 2016, 06:40
Ciekaw jestem co śmiesznego jest w piecach kaflowych... Tak się składa, że mam w domu 2 takie piece (jeden z nich był nawet stawiany na nowo 3 tygodnie temu), obejrzałem je dokładnie z każdej strony i nie wywołały u mnie śmiechu. Zastanawiam się teraz, czy to z piecami jest coś nie tak, czy może ja mam zjebane poczucie humoru :sarcastic: Toxic, oświeć mnie proszę :laugh3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: ToxicAngel
30 cze 2016, 08:54
sadistik pisze:Ciekaw jestem co śmiesznego jest w piecach kaflowych... Tak się składa, że mam w domu 2 takie piece (jeden z nich był nawet stawiany na nowo 3 tygodnie temu), obejrzałem je dokładnie z każdej strony i nie wywołały u mnie śmiechu. Zastanawiam się teraz, czy to z piecami jest coś nie tak, czy może ja mam zjebane poczucie humoru :sarcastic: Toxic, oświeć mnie proszę :laugh3:


Podobno wiążę się z tym całkiem ciekawa historia, cofnijmy się do czasów młodości ToxicAngel zanim jej twarz zaczełą przypominać.... tzn za nim zaczęła wyglądać tak jak na załączonej transmisji.
Podczas jednej z imprez na tzw melinach, toxicAngel wywijając swoimi rękoma tzn ŁapałaMotyle, energicznymi ruchami....
zahaczywszy rąbkiem minówki o kant stołu.... poleciałaaaaaa głową na gorący kaflok... od tamtej chwili w odbiciu kafelek zaczynają powracać wspomienia stąd te ataki smiechu!



Aha, Gdyby ktoś chciał adres do burdelu w którym pracuję z Asią, Kocurkiem, Szefową, Miss_Striper, AnnPerl, Zbysiu i wiele innych Pan... proszę pisać do ToxicAngel o kontakt- Ona wie wszystko :)

Dzis mam wolny grafik wszystkich chętnych zapraszam: oral anal bdsm i wiele innych
- każda z nas specjalizuję się w czymś innym :laughingnew:


PS. Pytajcie o Sonie głębokie gardło, będę wiedziała że to ktoś o ToxicAngel :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 cze 2016, 12:56
Ej... co to ona za szmaty wyciąga ostatnio na tych transmisjach ?

Kupowac ubrania i sie nimi afiszowac i chwalic na ogólnym.....? SERIO ? :o
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
30 cze 2016, 17:05
msn pisze:Ej... co to ona za szmaty wyciąga ostatnio na tych transmisjach ?
Kupowac ubrania i sie nimi afiszowac i chwalic na ogólnym.....? SERIO ? :o


To syndrom zakompleksionej prowincji. Przecież Tox chwaliła się nawet wodą mineralną kupioną na lotnisku w Anglii :lol:

O czekającej ją wizycie u kosmetyczki potrafi opowiadać codziennie po kilka razy na tydzień przed wizytą. To są oznaki nie tylko ubogiego życia, w którym kiecka z lumpeksu udająca światową markę, jest wartością godną rodu Kulczyków i sensem życia. To także coś co biedaków i zjebów genetycznych ma rzucić na kolana z zazdrości.

W tym pustym pokoiku (dwa laptopy, kanapa i stoliczek) odbywa się co noc seans iluzji, w którym Tox niemal z sadystyczną rozkoszą rozstawia po kątach smutne korniszony i odgrywa rolę światowej damy. Ustawia się do niej nieskończona kolejka adoratorów, ale ani jednemu z nich Tox nigdy nie podgrzałaby zupy, bo nie jest przecież służącą :laughingnew:


Seks Pokazy Na Żywo
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
30 cze 2016, 21:17
O, i takie wypowiedzi lubie! Bez hejtu i złośliwości, a jednocześnie szczerze do bólu.

Mnie to rozjebał jej tekst jaką kwote ma na koncie. Ciekawe ile osób piało ze śmiechu, słysząc za synonim bogactwa kwotę niższą od swojej pensji. I dziesięciokrotnie niższą niż swój limit na karcie kredytowej :lol2:
Cieszy mnie jedno, słuchając co gada jakiś czlowiek. Na podstawie tego co gada, bardzo szybko można określić czy to zwykły pajac z biedoty, czy faktycznie człowiek z klasy średniej.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
01 lip 2016, 00:48
Dopiero co tox nabijala sie z pierdowny, ze ,ma wszystko CK z bazarku, a co ma na sobie dzisiaj? Koszulke CK :D no zenada :P tylko nie ma takiej w ich kolekcji, to jest ciekawe :D ktory to bazarek tox byl? ;P
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
01 lip 2016, 00:53
NiezlyKutas pisze:Dopiero co tox nabijala sie z pierdowny, ze ,ma wszystko CK z bazarku, a co ma na sobie dzisiaj? Koszulke CK :D no zenada :P tylko nie ma takiej w ich kolekcji, to jest ciekawe :D ktory to bazarek tox byl? ;P


Dokładnie,co za hipokrytka :D Do tego ma zły podkład na twarzy,bo rożni sie od koloru jej skóry na ciele.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
izinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 06 lis 2015, 00:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xXxCandy_93xXx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
01 lip 2016, 01:53
Chyba ostatnio coraz mniej złota dostaje bida,a w takim ładnym dzisiaj stroju jest :P

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1071
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 lip 2016, 19:54
Papaj pisze:Chyba ostatnio coraz mniej złota dostaje bida,a w takim ładnym dzisiaj stroju jest :P

https://showup24.tv/ToxicAngel?
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel?


Nie ma sie co dziwić, że nie dostaje. Za takie zachowanie nie zasługuje na nic.
Ale! Bądźmy zawsze dobrej myśli - że się zmieni i będzie taka jak dawniej, czyli bez żadnych awantur, wymysłów i jazd.
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
02 lip 2016, 20:11
Najbardziej rozpierdala mnie to jak sama do siebie w ramach pocieszenia mowi- co jak co ale toxic jeszcze potrafi przyciągnąć!

Cóż za żenada, przyciągnąć? TOXIC, -nie jest problem być w centrum uwagi na ShowUp.tv! liczy się poziom jaki prowadzisz, a twój jest bardzo marniutki!
nie jest sztuką przyciągnąć aferami, intrygami i obrażaniem wiekszosci Pan na ShowUp.tv

Podam przykład Joasi, a dlaczego? bo uważasz ją za totalne dno na showupie, a uwierz ze ma wielki szacunek wiekszosci transmitujacych,
-Joasia miala ostatnio 80 widziów i wszytskich aktywnych, w tym Panie transmitujące, stan żetona 700 zetonów z sympati! To jest sukces!

a ty 300 glądających, zero gości, bo goście to osoby które chcą z tobą spędzać wieczór, udzielają sie i rzucają zetony,a ty wyglądasz jak małpa wystawowa w jakimś sklepie- Toxic, cyfra o niczym nie swiadczy, bo zwrócić na siebie uwagę to nie jest problem, problem jest zatrzymać widza, stałego widza! i nikt nie pisał z tobą stan żetona 0 o czym to świadczy i kogo ty chcesz oszukiwać?

jesteś nikim, jestes skonczona na showupie, a mało tego wspołczuję Ci życia prywatnego, stara panna, samotna bez dzieci, bez własnego meszkania oraz pracy, wyglądająca jak stara lampucera
Awatar użytkownika
crazy_love
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXIC_NIEUDACZYNIK
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość