ToxicAngel / xxxToxicAngelxxx (zbiornik.tv)

Archiwa, spam, posty niezgodne z regulaminem i inne forumowe śmieci.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:09
msn pisze:Nie wiem czemu ona wzbudza we mnie tak skrajne emocje czasem, że byłbym w stanie jej nawet najebać.
Być może to przez to jej zbyt widoczne, tanie i niesmaczne wyrachowanie które prezentuje ostatnio.


sory :dontknow:


ktoś już cię chyba wyprzedził, bo jak przybliży głowę do to ma twarz jak bokser po przegranej walce . Swoją drogą ładnie jej się przytyło, gdy stoi przodem to jej pośladki jak dwa worki wiszą między nogami.
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:28
Przestańcie pieprzyć o jej wyglądzie już.
Tutaj tylko i wyłącznie najważniejsze jest zachowanie,
a nie to, czy ma wielką dupę czy małą.
Skupmy się bardziej na tym, żeby w końcu stała się normalną osobą, a nie wpieprzającą się w życie niektórych dziewczyn.
Ciągle obgaduje je, nawet w tym momencie. Tej zazdrości faceta, tamtej tego, a tamtej tamtego.
Męczy mnie już temat Toxik. W kółko jest to samo...
Ludzie chodzą do niej i później wiadomo, nie ma się co dziwić, że dwie u niej piszą a reszta 250 (przykładowo)
się nie odzywa, bo ta część osób po prostu czeka na to co znów odwali i śmieją się pod nosem.
Dlaczego ona jeszcze nie przestała...(?) - nie wiem, zastanawia mnie to za każdym razem, kiedy słyszę jej chore gadki ...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:34
Misia, ja jej dwa dni nie ogladałem, i jak śledzilem ten jej wątek tutaj, to się dziwiłem ile tu jaaaadu, jednak jak włączylem znowu jej trans, to RAK TOXIKOWY SZYBKO, SKUTECZNIE I SPRAWNIE POWRÓCIŁ.

sama na to pracuje, i coraz bardziej w to brnie, pojeb po prostu.
ja rozumiem różne odjebania, ale ona to juz przekracza... skale.... nawet tego szołapowskiego burdelu.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:36
Uląg, debil, pośmiewisko, błazen, klaun, nieudacznica - te słowa wymieniła w ciągu niecałej minuty.


Ja też u niej nie siedzę. Czasem wejdę z nadzieją, że coś się zmieniło ... Ale chyba nigdy się nie zmieni.
Ona kiedyś była zupełnie inna. Szczyci się tym, że Jaonna ma 30 osób a ona 260 ... z tym, że pamiętam, jak jeszcze pare miesięcy temu ona miała 30....
Większość tak jak mówiłam, siedzi i się nie odzywa, bo po prostu się śmieją i czekają na kwas.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:43
MyNameIsMystery pisze:Przestańcie pieprzyć o jej wyglądzie już.
Tutaj tylko i wyłącznie najważniejsze jest zachowanie,
a nie to, czy ma wielką dupę czy małą.


Bzdura. Wszystko się liczy i wygląd też, bo to portal już w nazwie mający "pokazywanie".
Tak więc jeśli ktoś wystawia nieświeżej daty ryja z brakującym uzębieniem, to też wystawia sobie świadectwo. I jeszcze pokazuje palucha z brudem pod pazurem.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:49
Jedno jest pewne, Tox nie powinna na transmisji jesc ... zre wszystko tak jakby nigdy nic nie jadla, do tego oblesnie to wyglada ;/ wielka dama, a zre jak swinia :beee: i to grzebanie potem w zebach ... totalnie ma wywalone, ze ludzie na nia patrza
A co do kg, to przy jej wzroscie i rzekomych kg, powinna byc mega szczupla, a ona ma wielka dupe, uda i walki na brzuchu :sarcastic:
I zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego inni za obelgi na trans sa banowani, a ta pluje jadem co wieczor a nikt sobie z tym nic nie robi. Ile mozna ponizac i wyzywac kazdego, przy tym wypierajac sie, ze ona nic na nikgo nie mowi, nie poniza jak inne. W takim razie jak nazywa sie to co ona robi? .... :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:53
Żeton pisze:
MyNameIsMystery pisze:Przestańcie pieprzyć o jej wyglądzie już.
Tutaj tylko i wyłącznie najważniejsze jest zachowanie,
a nie to, czy ma wielką dupę czy małą.


Bzdura. Wszystko się liczy i wygląd też, bo to portal już w nazwie mający "pokazywanie".
Tak więc jeśli ktoś wystawia nieświeżej daty ryja z brakującym uzębieniem, to też wystawia sobie świadectwo. I jeszcze pokazuje palucha z brudem pod pazurem.



Żetonie, przyjacielu Tox :haha: :derisive:
Zjedź niżej ... na dole są same starsze Panie, grube, zbyt chude, niektóre eleganckie, niektóre według mnie nienadające się tutaj kompletnie...
Podejrzewam, że gdyby nie robiła krzywych akcji i byłaby nadal na dole z małą ilością osób, ale z taką, która by z nią pisała oczywiście,
nie byłoby tej gadaniny na jej temat.
Higiena to już co innego...
Chociaż my od portalu też wiele wymagamy i nic z tego nie robią... więc niech się liczą z tym, że któraś będzie miała bród za paznokciem :mocking:
To ma też swoją drugą stronę, klienci. Jak widać Tox o to nie dba.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
04 lip 2016, 23:58
NiezlyKutas pisze:...
I zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego inni za obelgi na trans sa banowani, a ta pluje jadem co wieczor a nikt sobie z tym nic nie robi. Ile mozna ponizac i wyzywac kazdego, przy tym wypierajac sie, ze ona nic na nikgo nie mowi, nie poniza jak inne. W takim razie jak nazywa sie to co ona robi? .... :to_take_umbrage:


No właśnie... co wieczór! Ona przychodzi nie po to, żeby zarobić i się dobrze bawić.
A po to, żeby wyzywać innych i opowiadać historie niestworzone ... przy czym udając, że się dobrze bawi.

Co do jedzenia ... też nie lubię, jak dziewczyny jedzą przy widzach, ale nie ma co się czepiać takich szczegółów. Są ważniejsze rzeczy...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 00:01
MyName... jak trochę Cię poznałem, to wyczułem, że jesteś kumata, ale nie sadziłem, że aż tak bardzo - na prawdę bez zbędnej kokieterii oświadczam, że mądrze piszesz, i trafiasz w konkretne punkty, bez zbednego hejtu i pierdolamento.

Brawo!


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 00:40
msn pisze:MyName... jak trochę Cię poznałem, to wyczułem, że jesteś kumata, ale nie sadziłem, że aż tak bardzo - na prawdę bez zbędnej kokieterii oświadczam, że mądrze piszesz, i trafiasz w konkretne punkty, bez zbednego hejtu i pierdolamento.

Brawo!


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Nie obchodzi mnie hejt.
I jakoś nie zalezy mi na tym, zeby komuś jechać czy cokolwiek, no chyba, że zasługuje.
Jeśli nie idzie osobiście, to trzeba niestety inaczej.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 00:57
MyNameIsMystery pisze:Zjedź niżej ... na dole są same starsze Panie, grube, zbyt chude, niektóre eleganckie, niektóre według mnie nienadające się tutaj kompletnie...


No więc sama widzisz, że wygląd na takim portalu jest rzeczą bardzo ważną.
Nie pisz zatem więcej, że nie o wygląd chodzi. Nie wyłącznie, oczywiście, ale to sprawa pierwszorzędna na sex-kamerkach. U Tox już era schyłkowa w tym względzie. Twarz strasznie zniszczona, ciało już z cellulitem, do tego sztuczne włosy i rzęsy plus 2 kg tapety.
Gdyby jeszcze nadrabiała sympatycznym zachowaniem, ciepłym głosem, przyjaznym tonem,
a tu co otworzy jadaczkę to tonem chamskiej tirówki lecą bluzgi i ciągłe obrabianie dupy jak nie AnnPearl to Joance i Zbysiowi. Aż do mdłości. Nawet jak ich nie ma na kamerkach.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 00:59
Żeton pisze:
MyNameIsMystery pisze:Zjedź niżej ... na dole są same starsze Panie, grube, zbyt chude, niektóre eleganckie, niektóre według mnie nienadające się tutaj kompletnie...


No więc sama widzisz, że wygląd na takim portalu jest rzeczą bardzo ważną.
Nie pisz zatem więcej, że nie o wygląd chodzi. Nie wyłącznie, oczywiście, ale to sprawa pierwszorzędna na sex-kamerkach. U Tox już era schyłkowa w tym względzie. Twarz strasznie zniszczona, ciało już z cellulitem, do tego sztuczne włosy i rzęsy plus 2 kg tapety.
Gdyby jeszcze nadrabiała sympatycznym zachowaniem, ciepłym głosem, przyjaznym tonem,
a tu co otworzy jadaczkę to tonem chamskiej tirówki lecą bluzgi i ciągłe obrabianie dupy jak nie AnnPearl to Joance i Zbysiowi. Aż do mdłości. Nawet jak ich nie ma na kamerkach.



Jej, żeton! Nie mówie o całokształcie ShowUp.tv tylko o Tox.
Że u niej wygląd to najmniejszy problem. tu chodzi o to, jak się zachowuje... Tyle :)

Ale nie obchodzi mnie to, niech będzie taka jak kiedyś,
niech będzie święty spokój.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 01:10
MyNameIsMystery, napisałaś: tylko i wyłącznie najważniejsze jest zachowanie.

Otóż, ja uważam inaczej: nie tylko i nie wyłącznie.

Tyle.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 01:18
Tox widzi wszystkich dookoła tylko zastanawia mnie jedno: dlaczego nie umie spojrzeć w samą siebie?
Pewnie dlatego, że prawda byłaby tak przerażająca, że aż nie do przyjęcia i nie do pomyślenia. Nie wiem jaka jest jej historia i co ta kobieta tak strasznego przeżyła, ale to nie jest powodem do tego, żeby jakieś swoje złości, żale i widzimisie odreagowywać na niewinnych dziewczynach z SU.

Dziwi mnie też, że nie dociera do niej informacja zwrotna.
Zazwyczaj gdy ktoś coś robi źle i kilka osób mu o tym powie to człowiek zaczyna myśleć i analizować swoje zachowanie. W tym przypadku jednak jest inaczej, ona dalej jest najlepsza, ona wciąż ma rację.


Momentami brak mi słów.
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 11:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 01:26
Megan pisze:Tox widzi wszystkich dookoła tylko zastanawia mnie jedno: dlaczego nie umie spojrzeć w samą siebie?
Pewnie dlatego, że prawda byłaby tak przerażająca, że aż nie do przyjęcia i nie do pomyślenia. Nie wiem jaka jest jej historia i co ta kobieta tak strasznego przeżyła, ale to nie jest powodem do tego, żeby jakieś swoje złości, żale i widzimisie odreagowywać na niewinnych dziewczynach z ShowUp.tv.

Dziwi mnie też, że nie dociera do niej informacja zwrotna.
Zazwyczaj gdy ktoś coś robi źle i kilka osób mu o tym powie to człowiek zaczyna myśleć i analizować swoje zachowanie. W tym przypadku jednak jest inaczej, ona dalej jest najlepsza, ona wciąż ma rację.


Momentami brak mi słów.



toxic z 6 miesięcy temu powiedziala, ze skoro anka92 zebra i mody nic z tym nie robią, to ona też nie będzie się wysilać, i będzie wyciągać zetoniki od biednych januszy. Plus do tego doszła aferka z podbijaniem oglądalności, tak więc ma solidne argumenty aby widzów mieć za CIULI, tym bardziej tych co jej płacą, uważa ich za zwykłe złote kury bez żadnej wartości. Byle był zetonik, byłe była nowa sukienka, byłe były buciki.

toxic z rok temu jeszcze to juz nie ta toxic co teraz, ta toxic teraz to mi bardziej przypomina wiedźmę i żmije niż camgirl.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 02:41
Nie wiem czy to prawda ale ponoć BBC ma nakręcić film o Toxic pod tytułem ToxicAngel czyli straszne skutki staropanieństwa.
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 03:50
OdleżynkaXXL :D :D :D :D

Pasuje to do joannkipl


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Anastazjaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2016, 03:05
Lokalizacja: Malbork
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joannapl_ haha !
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 04:26
Ależ ona przeżywa wpisy tu na forum, choć tyle razy mówiła, że nie czyta ich. :haha:
A zakłamanie Tox sięga już krańców kosmosu. Dziś oświadczyła, że pod adresem Joanny nie używa obelg. W takim razie cytuję: trędowata, debilka, imbecylka, pierdolnięty wieprz itd. itp. - to nie są jej zdaniem wyzwiska.

Co za dno...

https://showup24.tv/ToxicAngel
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 04:41
Żeton pisze:Ależ ona przeżywa wpisy tu na forum, choć tyle razy mówiła, że nie czyta ich. :haha:
A zakłamanie Tox sięga już krańców kosmosu. Dziś oświadczyła, że pod adresem Joanny nie używa obelg. W takim razie cytuję: trędowata, debilka, imbecylka, pierdolnięty wieprz itd. itp. - to nie są jej zdaniem wyzwiska.

Co za dno...

Ależ oczywiście ona nie czyta forum i screeny też się same na forum wkleiły. To nie ona ona taka mila, grzeczna inteligentna i się nie zniża do poziomu forum :laugh3: :laughingnew: :laugh3: :laughingnew: :laugh3:
Mano_Negra


Re: ToxicAngel
05 lip 2016, 05:01
Jurku chujku ależ cię wszyscy atakują :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Anastazjaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2016, 03:05
Lokalizacja: Malbork
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _joannapl_ haha !
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kosz



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości