slodka987/ona_slodka987/ona_slodka/slodkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Klakier pisze:koteczek222 (slodka) dlaczego piszesz o sobie raz w trzeciej a raz pierwszej osobie :?: :D

Pewnie dlatego, że raz jej chłopak pisze a raz ona :)

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper

Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: K272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

ragazzo_fresco pisze:
Klakier pisze:koteczek222 (slodka) dlaczego piszesz o sobie raz w trzeciej a raz pierwszej osobie :?: :D

Pewnie dlatego, że raz jej chłopak pisze a raz ona :)

https://showup24.tv/slodkaa987
https://showup24.tv/profile/slodkaa987

Jaki chłopak, chyba alfons :lol:
Awatar użytkownika
Klakier
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

słodka jest :fap: i wszystko ma ładne

Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
fire998

panna jest ładna ale żałosna. wchodzę do niej i po kilku sekundach wywala. piszę dlaczego mnie wywala to mi menda odpowiada ze jak chce sobie popatrzec to na fotke. z takim podejsciem to tu baba niewiele zdziała, skoro za samą obecność u niej żąda żetony. Paaanie idź pan w ch***j
Awatar użytkownika
Matka_Stiflera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Nick na ShowUp.tv: FanTwoichStopek

Matka_Stiflera pisze:panna jest ładna ale żałosna. wchodzę do niej i po kilku sekundach wywala. piszę dlaczego mnie wywala to mi menda odpowiada ze jak chce sobie popatrzec to na fotke. z takim podejsciem to tu baba niewiele zdziała, skoro za samą obecność u niej żąda żetony. Paaanie idź pan w ch***j

Pannie się pomyliło chyba ShowUp.tv z fotką albo zdaje jej się, że jest jakąś celebrytką.
Awatar użytkownika
CZAK
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv:

Selekcjonuje sobie widzów do liczby ok 200 osób jak słabo u niej na czacie (mało się dzieje i ma czas przjrzec liste oglądających). Kilka razy mnie wyrzuciła ze swojej transmisji, mimo, ze nigdy nic u niej nie pisalem. Nie rozumiem laski. Mało też pomysłów na siebie w przeciwieństwie do kocura, która stara się jakoś urozmaicać te swoje "leżakowane" transmisje. Buzia ładna, ale nóżki takie małe paróweczki, niestety.
Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Nick na ShowUp.tv:

A płacicie jej za to żeby się wysilala? Hahaha w porównaniu do kocura jak jest show to u niej jest 1500 osób i może jej się nudzą już darmowe pokazy

Awatar użytkownika
koteczek222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
florek1florek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Twoja ulubienica z SU: Wiele ich
Nick na ShowUp.tv:

Zachowanie Gorzkiej vel Koteczka222 wynika z tego, iż nie może przeboleć, że Kocurro ma takich widzów jakich ona nigdy mieć nie będzie. Przemawiają przez nią żal i rozgoryczenie.
Co z tego, że jej pokazy gromadzą te 1500 osób (choć zapewne liczba ta przez kogoś podbijana) - skoro tam nuda okropna. Poziom transmisji u Słodkiej nigdy nie zbliży się do tego jaki jest u Kocurka - NEVER.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: K272
Nick na ShowUp.tv:

ragazzo_fresco pisze:Zachowanie Gorzkiej vel Koteczka222 wynika z tego, iż nie może przeboleć, że Kocurro ma takich widzów jakich ona nigdy mieć nie będzie. Przemawiają przez nią żal i rozgoryczenie.
Co z tego, że jej pokazy gromadzą te 1500 osób (choć zapewne liczba ta przez kogoś podbijana) - skoro tam nuda okropna. Poziom transmisji u Słodkiej nigdy nie zbliży się do tego jaki jest u Kocurka - NEVER.

Już wszystko wróciło do normy i słona ma średnio 30-50 osób na transmisji.
Awatar użytkownika
Klakier
ShowUpper
ShowUpper

Nick na ShowUp.tv:

Klakier pisze:
ragazzo_fresco pisze:Zachowanie Gorzkiej vel Koteczka222 wynika z tego, iż nie może przeboleć, że Kocurro ma takich widzów jakich ona nigdy mieć nie będzie. Przemawiają przez nią żal i rozgoryczenie.

Już wszystko wróciło do normy i słona ma średnio 30-50 osób na transmisji.

to polecam kupić okulary bo wczoraj było około 500;) ale nie martw się klakierku to już ten wiek, że ani to głowy ani to wzroku ;d się nie ma, ale specjalista w szpitalu zapewne coś Ci zaradzi ;D
Awatar użytkownika
koteczek222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv:

Matka_Stiflera pisze:piszę dlaczego mnie wywala to mi menda odpowiada ze jak chce sobie popatrzec to na fotke. z takim podejsciem to tu baba niewiele zdziała, skoro za samą obecność u niej żąda żetony.

A gdzie jest napisane, że żąda żetonów za obecność? Taki układ panuje u blodi22, ale raczej nie u Słodkiej. Nadinterpretujesz.
florek1florek pisze:Kilka razy mnie wyrzuciła ze swojej transmisji, mimo, ze nigdy nic u niej nie pisalem.

Dziewczyna wywala nie mimo milczenia, ale przez milczenie właśnie, nie ona jedna zresztą. Co w tym trudnego do zrozumienia? Ja też jestem zwykłym obserwatorem, nieraz mnie wywaliła, ale nie płaczę na forum z tego powodu...
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Twoja ulubienica z SU: kilka :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Nie wiem jak wcześniej (nie śledzę tematu, jej transmisji też), ale chyba ktoś niedawno wrzucił nagiego priva z nią :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik

Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

Max pisze:Nie wiem jak wcześniej (nie śledzę tematu, jej transmisji też), ale chyba ktoś niedawno wrzucił nagiego priva z nią :)

oj tam oj tam.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Max pisze:Nie wiem jak wcześniej (nie śledzę tematu, jej transmisji też), ale chyba ktoś niedawno wrzucił nagiego priva z nią :)

I co z tego słodka się rozbierała taki portal. Szukasz sensacji idź gdzieś indziej.
Awatar użytkownika
koteczek222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv:

koteczek222 pisze:

I co z tego słodka się rozbierała taki portal. Szukasz sensacji idź gdzieś indziej.

Tak, szukam taniej sensacji :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik

Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

Max pisze:
koteczek222 pisze:

Tak, szukam taniej sensacji :)

Tani to Ty jesteś
Awatar użytkownika
koteczek222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper

Twoja ulubienica z SU: Maddie/Madieska
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

Słona dalej idzie w zaparte i straszy pozwami, chyba bloga nie czytała :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Klakier
ShowUpper
ShowUpper

Nick na ShowUp.tv:

Klakier pisze:Słona dalej idzie w zaparte i straszy pozwami, chyba bloga nie czytała :D :D :D
Obrazek

Naprawdę to dawaj link, z tego co mi wiadomo screeny rozmów nie mogą być tutaj wklejane. A do tego klakier nie siedź u mnie bo naprawdę żałosny jesteś

Awatar użytkownika
koteczek222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości