Mniszkaaaa/PrawieNieskalani (zbiornik.tv)

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
taki_tam pisze:Mniszka tym razem próbuję sie wybić na YT ale po reakcji widzów jakoś nie jest lubiana. Była u Daniela i z nim teraz prowadzi wojnę, podobno niezłe z niej k*rwisko jak mówi Magical podobno nawet się w kiblu chciała się z nim ruchać. Z boku tak wygląda jakby chciała na Magicalu się wybić.


Wierz co mówi ten menel magicalo hahahaah, ale swoją drogą mniszka to kurwikłak w czasie spoczynku

https://showup24.tv/Mniszkaaaa
https://showup24.tv/profile/Mniszkaaaa
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
cz0rt
SU-holik
SU-holik
Posty: 123
Rejestracja: 06 gru 2016, 22:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CZ0RT
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CZ0RT


Ale o co chodzi ?
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja tam nie wiem, ale wali jakąś sztucznością jak z chińskich jajek syntetycznych z AliExpress
a tego, czy to tu, czy na YT się nie sprzeda
można srać, ale prawdziwym gównem - ludzie to kupią
można pić, ale prawdziwą wódę i się najebać - ludzie to kupią
można bić po ryju swoją dziewczynę, ale naprawdę - ludzie to kupią
sztuczności, odtwórczości - ni chuja - nie kupią
może więc pora wciągnąć parę kresek i poodpierdalać maniany?
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Byłem dziś na transmisji u Mniszki. Cóż można powiedzieć. Było ponad tysiąc widzów i to był pewnie rekord dnia na SU. Ci, którzy liczyli na cycki srodze się zawiedli, jednak długo zostali, bo Mniszka ich przyciągnęła jak magnes. I owszem były znane z SU klapsy, ale przez podciągniętą tylko nieco wyżej uda sukienkę. Był olbrzymi dildos, ale służył bardziej jako podpórka pod łokieć. Żetonów tak coś ok. 1400. Ludzie byli dosyć rozmowni na czacie. Ja raz się odezwałem przy okazji ssania palca umoczonego w winie ;-).
Można się zastanawiać nad tym fenomenem ilości ludzi, ale najlepiej sprawdzić to samemu. Obiecała, że dziś w środę zrobi kolejną transmisję. Może nawet z księciuniem, który pojawił się na chwilę gościnnie.

https://showup24.tv/Mniszkaaaa
https://showup24.tv/profile/Mniszkaaaa
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Ilosc ludzi to zadna zagadka, w wieksosci widownia Rafatusa i innych patostreamerow ktora przybyla tu wraz z nimi. Dobry ruch strategiczny Mniszki bo wbila sie w okres kiepskiej formy (upadku?) Rafatusa. Zobaczymy tylko jak to sie dalej potoczy bo jak nie wylapie jakichs solidniejszych zlotnikow to bedzie kiepsko zetonowo. Juz widownia Rafatusa pokazala ze groszem nie smierdzi.
Show Mniszki...coz, kicz level hard, ale jesli ktos z nurtu pato ma zagoscic na SU na dluzej to wole Mniszke niz obesranego alkoholika...przynajmniej dziewczyna sie jakos tam stara...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Janusze łykają ściemkę o odejściu Księciunia więc i widownia rośnie, lud jest w potrzebie posiadania kolejnej nieskazitelnie czystej singielkowej nierozbieralnej po upadku z piedastału Kotzura i ona ma szansę wstrzelić się w ten rynek, tylko nie może epatować Księciuniem na transmisjach żeby nie drażnić Januszy
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Janusze łykają ściemkę o odejściu Księciunia więc i widownia rośnie, lud jest w potrzebie posiadania kolejnej nieskazitelnie czystej singielkowej nierozbieralnej po upadku z piedastału Kotzura i ona ma szansę wstrzelić się w ten rynek, tylko nie może epatować Księciuniem na transmisjach żeby nie drażnić Januszy


Księciunio nadaje równolegle na swoim kanale, ale chyba na YT. Może się pojawiać jako rodzynek co jakiś czas i to nie będzie złe.

https://showup24.tv/Mniszkaaaa
https://showup24.tv/profile/Mniszkaaaa
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 14:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Uzupełnienie postów...

Książe_showupa pisze:Ciekawe byłoby jakby Rachmistrz zaczął podliczać też zarobki youtuberów bo podobno zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.


moryl2 pisze:
Książe_showupa pisze:Ciekawe byłoby jakby Rachmistrz zaczął podliczać też zarobki youtuberów bo podobno zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

To ja inaczej bo na tym YT jestem od święta kilka razy w roku.Jak zobaczyć te transmisje tych całych youtuberów?Chodzi mi o to że wchodzę np i chcę zobaczyć kto obenie nadaje na żywo jak np. na SU.Bo ta cała mniszka ma profil który można podglądać.I co trzeba siedzić u niej i czekać aż zacznie nadawać?Bo zdziwiło mnie że podczas ich nadawania typu widziałem gościaa co dzwoni i zmienia głos czy Rafatusa trochę ludzi to ogląda bo jakaś tam kasa leci.Jakoś kompletnie tego YT nie ogarniam a podobno idzie i sport na żywo ogarnąć od czasu do czasu.


Książe_showupa pisze:
moryl2 pisze:
Książe_showupa pisze:Ciekawe byłoby jakby Rachmistrz zaczął podliczać też zarobki youtuberów bo podobno zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

To ja inaczej bo na tym YT jestem od święta kilka razy w roku.Jak zobaczyć te transmisje tych całych youtuberów?Chodzi mi o to że wchodzę np i chcę zobaczyć kto obenie nadaje na żywo jak np. na SU.Bo ta cała mniszka ma profil który można podglądać.I co trzeba siedzić u niej i czekać aż zacznie nadawać?Bo zdziwiło mnie że podczas ich nadawania typu widziałem gościaa co dzwoni i zmienia głos czy Rafatusa trochę ludzi to ogląda bo jakaś tam kasa leci.Jakoś kompletnie tego YT nie ogarniam a podobno idzie i sport na żywo ogarnąć od czasu do czasu.
Jak się wpisuje na żywo to wyskakuje wtedy kilka transmisji z największą oglądalnością ale żeby było widać tak jak na showupie wszystkie transmisje to nie wiem czy tak się da.



kopia google`a(str. 7-ma)
kopia archive.today(str. 7-ma)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości