_Joannapl_/MIRAGETO_HER/AMAZING_MAGIC_

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: kuszes
23 lis 2016, 23:20
Joanka, nie nerwuj się tak, bo ci się grzywka wyprostuje. :sarcastic_blum:

https://showup24.tv/MIRAGETO_HER
https://showup24.tv/profile/MIRAGETO_HER
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
24 lis 2016, 02:17
vikibrunetka pisze:
kuszes pisze:OOO :shock: doczekalem sie tematu, mimo ze nigdy nie transmitowalem :D

Kuszec, jej nie chodzi o Ciebie, żeby o Tobie dyskutować .....

Ona całymi dniami i nocami leżąc na wyrze i czekając na frajera, który jej żetonem posypie, przy okazji nudząc się niemiłosiernie na swojej transmisji, przegląda forum i wyszukuje ników, o których nie ma tematu z dwóch powodów:
1 - im więcej będzie wypisywać postów, tym większa szansa na otrzymanie żetoników w miesięcznych wygranych
2 - im więcej postów będzie zakładała i pisała odpowiedzi tym będzie bardziej rozreklamowana a tym samym, większa szansa na widownię na trans

Tylko jej się pomyliło jak zwykle .... Już ją wielu ludzi poznało i mało kto chce z nią gadać buahahahhah, bo nie ma o czym.
TY BANANOWA A TY NIE MYSLALAS BY MOZE JAK CI TO NAPISAC PODMYJ SIE BO TO CO POKAZUJESZ MIEDZY NOGAMI JEST BRUDNE NIE BRUDNE TO JUZ SKÓRA CZARNA OD NIE MYCIA A JAK JUZ SIE PODMYJESZ UBIERZ SIE I ODWIEDZ SYNA BO TAKIEJ SUKI JAK TY TO W OKOLICY NIE MA MAJĄC 3 DZIECI TWIERDZISZ ZE MASZ DWOJE TY SZMATO TEPA A ODEMNIE TO WIESZ TRZY CHUJE W BOK .BO WIESZ NAWET ZWIERZE SWOJE DZIECKO OGRZEWA I KARMI A TY WYPERASZ SIE WLASNEGO DZIECKA . JEBIESZ SIE JAK SUKA PO CAŁEJ POLSCE I SZUKASZ WSPARCIA NA INTERNECIE .
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
24 lis 2016, 02:32
O kurwa... :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
24 lis 2016, 21:01
ZNÓW PRZEDAWKOWAŁAŚ JAKIS NIEZNANY ALKOHOL :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: HAHHAHAHAHHAHAH



Widzisz Ibrahim ....... Ja zawsze przedawkowuje ...
Tak Joanko dokładnie. Przedawkowałam berbeluche ze śródmiejskiej mety, zazdrościsz? Chciałabyś mieć dostęp do takiej, bo na sklepową Cię nie stać, jak ktoś Ci żetonków albo pieniążków nie podaruje. Jakbyś wypiła to przynajmniej byś się tym szowupem rozbawiła a nie traktowała ten portal jak
FUNDACJĘ DLA LUDZI SPECJALNEJ TROSKI

Ja słyszałam już, że podobno nie pracuje, bo jak mogłaby Księgowa pracować, skoro jest wiecznie najebana .....
Ale skoro jestem bezrobotna to założę może, fundację albo stowarzyszenie i zarejestruję jako organizację pożytku publicznego o nazwie "MIRAGETO_HER", to Asiu będziesz mogła mieć w opisie 1% podatku proszę wskazać w rozliczeniu rocznym - nr KRS ........... :lol2: tytułem : nr.... JoannaPL

PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ MOGŁA PIĆ BERBELUCHE NADAL I BĘDĘ MIAŁA FULL PRACY.... masz pojęcie ile się będę musiała na wysilać, żeby pozyskać darczyńców na Twoją rzecz?
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
24 lis 2016, 21:10
No już Asiu w innym poście Ci napisałam co o tobie myślę. Kto jest wredny i fałszywy? Ja? Heh .....

Brudna? Oczywiście, nie wiem co to woda i mydło.....

Ty widziałaś kretynko moją pizdę??? Hahahahhaha...... kurwa rozjebałaś mnie:-) Myślisz, że mi dokuczysz takim wypisywaniem bzdur?

A co do dzieci ................
Wsadź se banana miedzy nogi, bo żaden facet chuja Ci nie włoży! Makolągwo, leżąca dewoto.

A Aneta zamiast Ci dać na meble, powinna Ci teraz trumnę sprawić w prezencie.
A że nigdy nie pracowałaś, to zasiłek pogrzebowy się nie należy
i opieka cie pochowa pod płotem, bo na miejsce na cmentarzu nie zasłużyłaś, a to też kosztuje ehehehhe. Zgnij poczwaro
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
24 lis 2016, 21:28
Bananowa, ale czemu właściwie wy się tak znienawidziłyście? Przecież Joanka nawet pieska Ci sprzedała i było cacy cacy. Co się nagle stało :?: :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
24 lis 2016, 22:10
Nie było cacy, cacy... tylko normalnie. Rozmawiałam z nią jak z każdym... Raptem znam się realnie tylko z kilkoma dziewczynami.. A reszta.. tak do pogadania na SU czy na sk..

No sprzedała i pokazała jaka jest naprawdę.... Jak z psem pojechałam poimprezować do Lekkowszoku, to ta wlazła mi na transmisję, zaczęła jechać, że ja o psa nie dbam i podkreślam "O JEJ PIESKA", że mam jej pokazać, że pies ma wodę w misce, bo ona ANIMALSÓW wezwie. To są jej dokładne słowa.
Jakich kurwa Animalsów???? Gdzie wezwie??? Kurwa zaczęłam sobie uświadamiać jej tępotę .... Powiedziałam jej, że jest PIERDOLNIĘTA, POJEBANA I TYLE. Następnie, Asia wzięła ujęła na swoje lamentowanie serce Anety........ i Aneta kiedyś do mnie z pretensją zaczęła mówić na swojej transmisji, że ja rozpowiedziałam Aśki adres i numer telefonu, że biedna kobieta Joanka musiała się wyprowadzić z własnego mieszkania i zmienić miasto i że ja jestem taką rurą, że Aśka powinna mnie ugościć na przystanku autobusowym:-)

Kurwa dalej nie słuchałam, bo żal jednej i drugiej mi było, zresztą nie wiedziałam o co chodziło i skąd jebniętej Aśce przyszło do głowy, że to ja....
Ale nic.... później wyszło tak, ze ja mam koniecznie oddać Aśce jej Czakusia (pieska) - no kurwa! skoro zapłaciłam, to stał się mój - do chuja wafla.... a te pierdola, ze Aneta mi zapłaci, najpierw 1000 zł, potem 1 500,00 wzrosło i tak wkółko, już zaczęło mnie to wkurwiać.
Potem na niebieskim ktos do mnie wypisuje, że mi zapłaci za pokaz na skypie, od 300 do 1000, tylko szybko, bo wytrzymać nie może..... Beke mialam jak chuj..... wiedziałam, że to Aśka z kumpelkami...... takie bzdury wypisywały, że maakra i tylko kase oferowali, podaj numer konta, w kam masz.. itp hahaha
A wiem, że to Aśka, bo pisownia nie składna, a jak odpisywałam, że nie mam czasu, ze później bo ide z pieskiem do weterynarza, to "A co się stało z Czakusiem" - więc kretynka sama się sprzedawała, z tym co wyczynia ..... no i jeszcze ludźmi mnie straszyli, że jak go nie zwróce Joance, to będą na mnie czekali w Alejach i mnie dorwą... buahahahahhaha

Na tamten czas, to mnie wkurwiala z tymi zaczepkami ale absolutnie nie czuję do niej nienawiści, tylko irytuje mnie ta jej tępota, głupota, lampetowanie itp

A na koniec wyłudzila od anety bardzo dużo kasy, kupiła sobie kanapę, szafę, którą się chwali na transmisjach, zafundowała sobie operację i pobyt w prywatnej klinice. A podobno jeszcze Anetka jej przysponsorowała przeprowadzkę - po czym zbanowała Anete i jeszcze kilka koleżanek.

Tak Asiu???? Prawda to, że tak postąpiłaś z koleżankami, które tyle serca Ci okazały????

I nie mów, że nie prawda, bo Aśka narzekałaś wiecznie na biedę,że nie masz na chleb i urania i książki dla dzieci ( to już dawno było), i jedną babkę stąd też ujęłaś w ten sposób, ż Ci z zagranicy przysyłała ciuchy i prezenty dla dzieci, ale na nią też zaczęłaś pierdolić te swoje kocopoły....

Taka to jest kurwa i szmata z biednej Asi. Jak to inaczej nazwać?

A mamusię Czakusia mojego, też pewnie sprzedała (i tylko szczeniaka zostawila- braciszka Czakusia), bo nie miała za co wpierdalać a tym bardziej dwóch psów utrzymywać.... i trafiła jej się Aneta, której szkoda się Aśki zrobiło .... i Anetę też wyjebała w kosmos, jebana zdzira

I otóż Żetonku dlatego jej cisnę.... Ale do nienawiści jeszcze daleka droga..... Nie znam takiego uczucia, albo jest mi mega odległe....

Jak tylko myślę, jak można być tak wrednym, fałszywym i obłudnym ...... to krew mnie zalewa.... brzydzę się takimi ludźmi, po prostu brzydzę....
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
24 lis 2016, 22:24
vikibrunetka pisze:No już Asiu w innym poście Ci napisałam co o tobie myślę. Kto jest wredny i fałszywy? Ja? Heh .....

Brudna? Oczywiście, nie wiem co to woda i mydło.....

Ty widziałaś kretynko moją pizdę??? Hahahahhaha...... kurwa rozjebałaś mnie:-) Myślisz, że mi dokuczysz takim wypisywaniem bzdur?

A co do dzieci ................
Wsadź se banana miedzy nogi, bo żaden facet chuja Ci nie włoży! Makolągwo, leżąca dewoto.

A Aneta zamiast Ci dać na meble, powinna Ci teraz trumnę sprawić w prezencie.
A że nigdy nie pracowałaś, to zasiłek pogrzebowy się nie należy
i opieka cie pochowa pod płotem, bo na miejsce na cmentarzu nie zasłużyłaś, a to też kosztuje ehehehhe. Zgnij poczwaro
BANANOWY SMIERDZIUCHU JUZ NIE PAMIETASZ CO ROBILAS POKAZYWALAS PICZKE I MASZ BRUDNA MALO TEGO OBCIAGALAS GOSCIOWI CALKIEM OBCEMU KUTASA O 3 NAD RANEM NIE WSPOMNE JAK POSZLAS Z KOSZYCZKIEM WIECIC JAJKA I WYLADOWALAS NA MELINIE W ŁOZKU OBCEGO GOSCIA TY DZIWOOOO
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
24 lis 2016, 22:27
vikibrunetka pisze:No sprzedała i pokazała jaka jest naprawdę.... Jak z psem pojechałam poimprezować do Lekkowszoku, to ta wlazła mi na transmisję, zaczęła jechać, że ja o psa nie dbam i podkreślam "O JEJ PIESKA", że mam jej pokazać, że pies ma wodę w misce, bo ona ANIMALSÓW wezwie. To są jej dokładne słowa.
Jakich kurwa Animalsów???? Gdzie wezwie??? Kurwa zaczęłam sobie uświadamiać jej tępotę .... Powiedziałam jej, że jest PIERDOLNIĘTA, POJEBANA I TYLE. Następnie, Asia wzięła ujęła na swoje lamentowanie serce Anety........ i Aneta kiedyś do mnie z pretensją zaczęła mówić na swojej transmisji, że ja rozpowiedziałam Aśki adres i numer telefonu, że biedna kobieta Joanka musiała się wyprowadzić z własnego mieszkania i zmienić miasto i że ja jestem taką rurą, że Aśka powinna mnie ugościć na przystanku autobusowym:-)

Kurwa dalej nie słuchałam, bo żal jednej i drugiej mi było, zresztą nie wiedziałam o co chodziło i skąd jebniętej Aśce przyszło do głowy, że to ja....
Ale nic.... później wyszło tak, ze ja mam koniecznie oddać Aśce jej Czakusia (pieska) - no kurwa! skoro zapłaciłam, to stał się mój - do chuja wafla.... a te pierdola, ze Aneta mi zapłaci, najpierw 1000 zł, potem 1 500,00 wzrosło i tak wkółko, już zaczęło mnie to wkurwiać.
Potem na niebieskim ktos do mnie wypisuje, że mi zapłaci za pokaz na skypie, od 300 do 1000, tylko szybko, bo wytrzymać nie może..... Beke mialam jak chuj..... wiedziałam, że to Aśka z kumpelkami...... takie bzdury wypisywały, że maakra i tylko kase oferowali, podaj numer konta, w kam masz.. itp hahaha

A GDZIE MOZNA CIE GOSCIC W JAKIEJS JADŁODAJNI ALBO W BUDCE Z PIWEM BO TY WEYJSCIOWA NIE JESTES I ZALUJE JEDNEGO ZE TAKA MENELICA BYŁA U MNIE W DOMU

vikibrunetka pisze:A wiem, że to Aśka, bo pisownia nie składna, a jak odpisywałam, że nie mam czasu, ze później bo ide z pieskiem do weterynarza, to "A co się stało z Czakusiem" - więc kretynka sama się sprzedawała, z tym co wyczynia ..... no i jeszcze ludźmi mnie straszyli, że jak go nie zwróce Joance, to będą na mnie czekali w Alejach i mnie dorwą... buahahahahhaha

Na tamten czas, to mnie wkurwiala z tymi zaczepkami ale absolutnie nie czuję do niej nienawiści, tylko irytuje mnie ta jej tępota, głupota, lampetowanie itp

A na koniec wyłudzila od anety bardzo dużo kasy, kupiła sobie kanapę, szafę, którą się chwali na transmisjach, zafundowała sobie operację i pobyt w prywatnej klinice. A podobno jeszcze Anetka jej przysponsorowała przeprowadzkę - po czym zbanowała Anete i jeszcze kilka koleżanek.

Tak Asiu???? Prawda to, że tak postąpiłaś z koleżankami, które tyle serca Ci okazały????

I nie mów, że nie prawda, bo Aśka narzekałaś wiecznie na biedę,że nie masz na chleb i urania i książki dla dzieci ( to już dawno było), i jedną babkę stąd też ujęłaś w ten sposób, ż Ci z zagranicy przysyłała ciuchy i prezenty dla dzieci, ale na nią też zaczęłaś pierdolić te swoje kocopoły....

Taka to jest kurwa i szmata z biednej Asi. Jak to inaczej nazwać?

A mamusię Czakusia mojego, też pewnie sprzedała (i tylko szczeniaka zostawila- braciszka Czakusia), bo nie miała za co wpierdalać a tym bardziej dwóch psów utrzymywać.... i trafiła jej się Aneta, której szkoda się Aśki zrobiło .... i Anetę też wyjebała w kosmos, jebana zdzira

I otóż Żetonku dlatego jej cisnę.... Ale do nienawiści jeszcze daleka droga..... Nie znam takiego uczucia, albo jest mi mega odległe....

Jak tylko myślę, jak można być tak wrednym, fałszywym i obłudnym ...... to krew mnie zalewa.... brzydzę się takimi ludźmi, po prostu brzydzę....
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
24 lis 2016, 22:30
Poszłam święcić jajka na melinę?????

No jesteś pojebana jak lato z radiem.

Może byłaś moją duszą i uczestniczyłaś w tym obrzydlistwie??? ahahhaha

Będę się ruchała i obciągała dopóki mogę. Asiu, już najmłodsza nie jestem .... czas leci....

Póki mam siłę i zdrowie - będę piła, bawiła się i tańczyła i uciech seksualnych korzystała:-)

Nie miałam nigdy problemu z mężczyznami, nie mam i dopóki mam powodzenie, będę z tego korzystać!!!!!!!!!!!!

A TY GNIJ ŚMIECIU ZAWISTNY!!!!!!!!!!!!

A apropos następnego postu Asiu, napisałaś
"A GDZIE MOZNA CIE GOSCIC W JAKIEJS JADŁODAJNI ALBO W BUDCE Z PIWEM BO TY WEYJSCIOWA NIE JESTES I ZALUJE JEDNEGO ZE TAKA MENELICA BYŁA U MNIE W DOMU"

A jak byłam u Ciebie, to mówiłaś, że o wiele korzystniej wyglądam realnie niż na kamerce i się zachwycałaś, jaka ja ładna" :-) hehe
Rozumiem, ze kłamałaś:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
24 lis 2016, 22:39
vikibrunetka pisze:
ZNÓW PRZEDAWKOWAŁAŚ JAKIS NIEZNANY ALKOHOL :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: HAHHAHAHAHHAHAH


Widzisz Ibrahim ....... Ja zawsze przedawkowuje ...
Tak Joanko dokładnie. Przedawkowałam berbeluche ze śródmiejskiej mety, zazdrościsz? Chciałabyś mieć dostęp do takiej, bo na sklepową Cię nie stać, jak ktoś Ci żetonków albo pieniążków nie podaruje. Jakbyś wypiła to przynajmniej byś się tym szowupem rozbawiła a nie traktowała ten portal jak
FUNDACJĘ DLA LUDZI SPECJALNEJ TROSKI

Ja słyszałam już, że podobno nie pracuje, bo jak mogłaby Księgowa pracować, skoro jest wiecznie najebana .....
Ale skoro jestem bezrobotna to założę może, fundację albo stowarzyszenie i zarejestruję jako organizację pożytku publicznego o nazwie "MIRAGETO_HER", to Asiu będziesz mogła mieć w opisie 1% podatku proszę wskazać w rozliczeniu rocznym - nr KRS ........... :lol2: tytułem : nr.... JoannaPL

TY MOZESZ POZYSKAC ALFONSÓW DO PICIA TYLKO

vikibrunetka pisze:PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ MOGŁA PIĆ BERBELUCHE NADAL I BĘDĘ MIAŁA FULL PRACY.... masz pojęcie ile się będę musiała na wysilać, żeby pozyskać darczyńców na Twoją rzecz?
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
24 lis 2016, 22:41
vikibrunetka pisze:Poszłam święcić jajka na melinę?????

No jesteś pojebana jak lato z radiem.

Może byłaś moją duszą i uczestniczyłaś w tym obrzydlistwie??? ahahhaha

Będę się ruchała i obciągała dopóki mogę. Asiu, już najmłodsza nie jestem .... czas leci....

Póki mam siłę i zdrowie - będę piła, bawiła się i tańczyła i uciech seksualnych korzystała:-)

Nie miałam nigdy problemu z mężczyznami, nie mam i dopóki mam powodzenie, będę z tego korzystać!!!!!!!!!!!!

A TY GNIJ ŚMIECIU ZAWISTNY!!!!!!!!!!!!

A apropos następnego postu Asiu, napisałaś
"A GDZIE MOZNA CIE GOSCIC W JAKIEJS JADŁODAJNI ALBO W BUDCE Z PIWEM BO TY WEYJSCIOWA NIE JESTES I ZALUJE JEDNEGO ZE TAKA MENELICA BYŁA U MNIE W DOMU"

A jak byłam u Ciebie, to mówiłaś, że o wiele korzystniej wyglądam realnie niż na kamerce i się zachwycałaś, jaka ja ładna" :-) hehe
Rozumiem, ze kłamałaś:-)


TY KORZYSTNIE WYGLADASZ TYLKO Z BUTELKA :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
24 lis 2016, 22:46
Jesteś Aśka nudna i monotonna i myślisz, ze wypisując o alkoholu i butelce z piwem, to mnie poniżysz, ze mi dokuczysz? Lecz się na swoją chora pizdę, bo na NOGI I GŁOWĘ ZA PÓŹNO.
Wychodzę z pracy, jadę do domu, znudziło mi się Aśka czytanie Twoich bzdur. Jedno i to samo potrafisz tylko.
A ja po drodze zahaczę na melinę ............

Aśka kretynko, nic na mnie nie masz, nic ..... gówno o mnie wiesz. Wszyscy wiecie tyle ile sama wam powiem:-) See you later
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
24 lis 2016, 23:04
vikibrunetka pisze:Jak tylko myślę, jak można być tak wrednym, fałszywym i obłudnym ...... to krew mnie zalewa.... brzydzę się takimi ludźmi, po prostu brzydzę....


Ja pierdoleeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: Nie wiedziałem, że Joanka to taka żmija.

Obrazek
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
24 lis 2016, 23:17
vikibrunetka pisze:Jesteś Aśka nudna i monotonna i myślisz, ze wypisując o alkoholu i butelce z piwem, to mnie poniżysz, ze mi dokuczysz? Lecz się na swoją chora pizdę, bo na NOGI I GŁOWĘ ZA PÓŹNO.
Wychodzę z pracy, jadę do domu, znudziło mi się Aśka czytanie Twoich bzdur. Jedno i to samo potrafisz tylko.
A ja po drodze zahaczę na melinę ............

Aśka kretynko, nic na mnie nie masz, nic ..... gówno o mnie wiesz. Wszyscy wiecie tyle ile sama wam powiem:-) See you later
Z RACY MÓWISZ BUHHAHAHAHAHHA WSZYSCY ZADOWOLENI :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
24 lis 2016, 23:59
_Joanna pl pisze:
Mano_Negra pisze:
vikibrunetka pisze:
kuszes pisze:OOO :shock: doczekalem sie tematu, mimo ze nigdy nie transmitowalem :D

Kuszec, jej nie chodzi o Ciebie, żeby o Tobie dyskutować .....

Ona całymi dniami i nocami leżąc na wyrze i czekając na frajera, który jej żetonem posypie, przy okazji nudząc się niemiłosiernie na swojej transmisji, przegląda forum i wyszukuje ników, o których nie ma tematu z dwóch powodów:
1 - im więcej będzie wypisywać postów, tym większa szansa na otrzymanie żetoników w miesięcznych wygranych
2 - im więcej postów będzie zakładała i pisała odpowiedzi tym będzie bardziej rozreklamowana a tym samym, większa szansa na widownię na trans

Tylko jej się pomyliło jak zwykle .... Już ją wielu ludzi poznało i mało kto chce z nią gadać buahahahhah, bo nie ma o czym.


Wygląda na to, że trafiłaś w sedno, ostatnio niezwykle uaktywniła swoją działalność spamerską na forum, tyle tylko, że posty przed
przyznaniem żetonów są weryfikowane pod kontem spamu.
king of i ty masz cos do powiedzenia najpierw siedziales u mnie wciaz klepoczac jaka Tox jest zła potem zalozyłes temat o szefowej Anecie ty perfidna falszywa gnido


Mnie nazywasz fałszywą gnidą ale wiesz ten temat to nie o mnie a poza tym masz coś do mnie to miej odwagę to mnie wprost napisać,
a nie wylewaj gorzkich żali na forum.
Mano_Negra


Re: kuszes
25 lis 2016, 00:05
Mano_Negra pisze:
_Joanna pl pisze:
Mano_Negra pisze:
vikibrunetka pisze:
kuszes pisze:OOO :shock: doczekalem sie tematu, mimo ze nigdy nie transmitowalem :D

Kuszec, jej nie chodzi o Ciebie, żeby o Tobie dyskutować .....

Ona całymi dniami i nocami leżąc na wyrze i czekając na frajera, który jej żetonem posypie, przy okazji nudząc się niemiłosiernie na swojej transmisji, przegląda forum i wyszukuje ników, o których nie ma tematu z dwóch powodów:
1 - im więcej będzie wypisywać postów, tym większa szansa na otrzymanie żetoników w miesięcznych wygranych
2 - im więcej postów będzie zakładała i pisała odpowiedzi tym będzie bardziej rozreklamowana a tym samym, większa szansa na widownię na trans

Tylko jej się pomyliło jak zwykle .... Już ją wielu ludzi poznało i mało kto chce z nią gadać buahahahhah, bo nie ma o czym.


Wygląda na to, że trafiłaś w sedno, ostatnio niezwykle uaktywniła swoją działalność spamerską na forum, tyle tylko, że posty przed
przyznaniem żetonów są weryfikowane pod kontem spamu.
king of i ty masz cos do powiedzenia najpierw siedziales u mnie wciaz klepoczac jaka Tox jest zła potem zalozyłes temat o szefowej Anecie ty perfidna falszywa gnido


Mnie nazywasz fałszywą gnidą ale wiesz ten temat to nie o mnie a poza tym masz coś do mnie to miej odwagę to mnie wprost napisać,
a nie wylewaj gorzkich żali na forum.
TAK MAM DUZO DO CIEBIE WIESZ BO NIC NIE POTRAFISZ NAPISAC JAK NIK TOXI ANGEL
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
25 lis 2016, 00:17
Czytam tutaj wpisy pani, której dotyczy temat i jestem totalnie zniesmaczony tym jak z niej wychodzi chamstwo.
Miałem ją za osobą kulturalną ale widać straszliwie się pomyliłem.
Mano_Negra


Re: kuszes
25 lis 2016, 00:54
Wrocilam. Pisze teraz z tel wiec beda literowki i btak znakow interpunkcyjnych. No widzisz zeton, ja tez bym nie pomyslala. A jeszcze jedna ze starych wyg SU mnie przed joanka przestrzegala.... Wierzyc mi sie nie chcialo..... A potem wkrecic mbie chciala na pokaz zebym sie na hajs polaszczyla i zeby beke mialy.....
Tylko sie nie spodziewaly ze mnie nikt na kase nie wezmie i nadal kretynka uwaza ze ja nie pracuje..... No przeciez ta jej glupota mnie rozpierdala...... Asiu przypomnij sobie jak to bylo z czakusiem.......... Weszlam do ciebie na trans, powiedzialas, ze sprzedajesz, poprosilam o fotki, zakochalam sie w uszach, godzina nie minela jak skolowalam samochod i kierowce i jazda do ciebie ponad 200 km. Popatrz dziwne- i ta menelowe stac bylo zeby ci w zebach 600 zl przywiezc i 1500 zetow przelac. Pamietasz co mowilam? Ze mam limit na karcie i dlatego ci przedplate w zetach dalam. Ale dziwne co...... Ze mozna mniec ksse na koncie na luzie ktora mozna sobie przrznaczyc na cos co sie chce miec w danej chwili i potrafic wsjo zorganizowac. I dlatego ja asiu bede pracowala zeby na to miec a ty sobie oszukuj ludzi. Oszukalas anete - dla niej kada to bulka z maslem tak jakby ci dala ale mysle ze uczucia jej zranilas..... I nawet mysle ze przeprosiny ci nie pomoga. Chodzi tylko o twoje postepowanie wobec ludzi realnych. Jestes gorsza sto razy od toxic albo i wiecej niz sto. Toxic to laska zagubiona i nieszczesliwa ktora dowartosciowuje sie chcac byc wiecznie piekna i adoracji szuka nie w ten sposob co trzeba - hejtujac. A ty aska pozyskujesz znajomych, udajac wielce chora i nieszczesliwa , wzbudzasz litosc a potem pyk, obgadujesz, banujesz i chcesz ludzi poniewierac. Zmija zmija, niepozorna zmija. A phe
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
25 lis 2016, 01:23
To Joanka zrobiła w bambuko szefową Anetkę :?: :o
Ja pamiętam jak skomlała, że nie ma na życie i leki, bo chora bardzo, a jednocześnie ćmiła fajki na kamerce. :lol: :lol: :lol: Na to akurat bidulce kaski nie brakowało. :winkextra:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości