_Joannapl_/MIRAGETO_HER/AMAZING_MAGIC_

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: kuszes
25 lis 2016, 00:37
vikibrunetka pisze:Wrocilam. Pisze teraz z tel wiec beda literowki i btak znakow interpunkcyjnych. No widzisz zeton, ja tez bym nie pomyslala. A jeszcze jedna ze starych wyg ShowUp.tv mnie przed joanka przestrzegala.... Wierzyc mi sie nie chcialo..... A potem wkrecic mbie chciala na pokaz zebym sie na hajs polaszczyla i zeby beke mialy.....
Tylko sie nie spodziewaly ze mnie nikt na kase nie wezmie i nadal kretynka uwaza ze ja nie pracuje..... No przeciez ta jej glupota mnie rozpierdala...... Asiu przypomnij sobie jak to bylo z czakusiem.......... Weszlam do ciebie na trans, powiedzialas, ze sprzedajesz, poprosilam o fotki, zakochalam sie w uszach, godzina nie minela jak skolowalam samochod i kierowce i jazda do ciebie ponad 200 km. Popatrz dziwne- i ta menelowe stac bylo zeby ci w zebach 600 zl przywiezc i 1500 zetow przelac. Pamietasz co mowilam? Ze mam limit na karcie i dlatego ci przedplate w zetach dalam. Ale dziwne co...... Ze mozna mniec ksse na koncie na luzie ktora mozna sobie przrznaczyc na cos co sie chce miec w danej chwili i potrafic wsjo zorganizowac. I dlatego ja asiu bede pracowala zeby na to miec a ty sobie oszukuj ludzi. Oszukalas anete - dla niej kada to bulka z maslem tak jakby ci dala ale mysle ze uczucia jej zranilas..... I nawet mysle ze przeprosiny ci nie pomoga. Chodzi tylko o twoje postepowanie wobec ludzi realnych. Jestes gorsza sto razy od toxic albo i wiecej niz sto. Toxic to laska zagubiona i nieszczesliwa ktora dowartosciowuje sie chcac byc wiecznie piekna i adoracji szuka nie w ten sposob co trzeba - hejtujac. A ty aska pozyskujesz znajomych, udajac wielce chora i nieszczesliwa , wzbudzasz litosc a potem pyk, obgadujesz, banujesz i chcesz ludzi poniewierac. Zmija zmija, niepozorna zmija. A phe

TY OFIARO ZAMIAST TU TYLE PISAC IDZ ZRÓB PRANIE ,POSPRZATAJ W DOMU ,ZRÓB OBIAD BO TO CO TY TU PISZESZ TO JA MAM WYJEBANE
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
25 lis 2016, 00:38
Żeton pisze:To Joanka zrobiła w bambuko szefową Anetkę :?: :o
Ja pamiętam jak skomlała, że nie ma na życie i leki, bo chora bardzo, a jednocześnie ćmiła fajki na kamerce. :lol: :lol: :lol: Na to akurat bidulce kaski nie brakowało. :winkextra:

WY TO MACIE NAJEBANE :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
25 lis 2016, 00:41
Ale tak przecież było, depresjo z krzywą grzywką. :yes4: :yes4: :yes4:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 04:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
25 lis 2016, 00:49
_Joanna pl pisze:
Mano_Negra pisze:Czytam tutaj wpisy pani, której dotyczy temat i jestem totalnie zniesmaczony tym jak z niej wychodzi chamstwo.
Miałem ją za osobą kulturalną ale widać straszliwie się pomyliłem.

KIMG OF WEZ SPPIERDALAJ :laugh3: :laugh3: :laugh3:


Coraz ładniej ale wiesz co ci powiem Joanka, nie rusza mnie to nic a nic, krzycz głośno, zacznij tupać a najlepiej weź jakiś garnek
z kuchni i zacznij walić w niego chochlą to może ktoś usłyszy i co pomoże.
:laugh3: :laughingnew: :laugh3: :laughingnew: :laugh3:
Mano_Negra


Re: kuszes
25 lis 2016, 00:49
Aska to ty jestes ofiara a nie ja!!!!! Naucz sie przed 40tka czytac ze zrozumieniem albo idx na kurs j.polskiego. moze znajdzie sie taki co ci wbije cos do pustego lba. No zeton dokladnie tak!!!!!!! Aska jakbys miala wyjebane to bys nie pisala capsem zeby sie wyroznic. Pranie asiu wstawione a porzadki na sobote zostaeilam. Teraz odpoczywam po pracy majac ubaw z ciebie. I zeton zauwaz ze aska na temat anety ani slowem nie zaprzeczy ani z ironia nie potwierdzi. Ona ma nafzieje ze anete przeprosi i ze bedzie miala wybaczone ale tlusta locha sie myli....... Aha!!! Asiu grzywke masz zajebista! Tez fryzjerka ci powiedziala ze masz najrowniejsza grzywke na cala wielkopolske? Bo toxic ma najpiekniejsze wlosy na cala wawe - tak podobno jej fryzjerka mowi. Obie sie nadajecie do jednej karuzeli. Zaprzyjaznijcie sie to przynajmniej nie bedzie wialo pustami u was
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
25 lis 2016, 01:04
_Joanna pl pisze:
vikibrunetka pisze:Aska to ty jestes ofiara a nie ja!!!!! Naucz sie przed 40tka czytac ze zrozumieniem albo idx na kurs j.polskiego. moze znajdzie sie taki co ci wbije cos do pustego lba. No zeton dokladnie tak!!!!!!! Aska jakbys miala wyjebane to bys nie pisala capsem zeby sie wyroznic. Pranie asiu wstawione a porzadki na sobote zostaeilam. Teraz odpoczywam po pracy majac ubaw z ciebie. I zeton zauwaz ze aska na temat anety ani slowem nie zaprzeczy ani z ironia nie potwierdzi. Ona ma nafzieje ze anete przeprosi i ze bedzie miala wybaczone ale tlusta locha sie myli....... Aha!!! Asiu grzywke masz zajebista! Tez fryzjerka ci powiedziala ze masz najrowniejsza grzywke na cala wielkopolske? Bo toxic ma najpiekniejsze wlosy na cala wawe - tak podobno jej fryzjerka mowi. Obie sie nadajecie do jednej karuzeli. Zaprzyjaznijcie sie to przynajmniej nie bedzie wialo pustami u was

TY OFIARO ZOBACZYSZ JAK ANETA TO PRZECZYTA CO CI POWIE
ZAZDROSNA JESTES BO JA DOSTALAM ZETONY A TY MUSISZ PICZE POKAZYWAC BRUDNA
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
25 lis 2016, 01:04
_Joanna pl pisze:
vikibrunetka pisze:Aska to ty jestes ofiara a nie ja!!!!! Naucz sie przed 40tka czytac ze zrozumieniem albo idx na kurs j.polskiego. moze znajdzie sie taki co ci wbije cos do pustego lba. No zeton dokladnie tak!!!!!!! Aska jakbys miala wyjebane to bys nie pisala capsem zeby sie wyroznic. Pranie asiu wstawione a porzadki na sobote zostaeilam. Teraz odpoczywam po pracy majac ubaw z ciebie. I zeton zauwaz ze aska na temat anety ani slowem nie zaprzeczy ani z ironia nie potwierdzi. Ona ma nafzieje ze anete przeprosi i ze bedzie miala wybaczone ale tlusta locha sie myli....... Aha!!! Asiu grzywke masz zajebista! Tez fryzjerka ci powiedziala ze masz najrowniejsza grzywke na cala wielkopolske? Bo toxic ma najpiekniejsze wlosy na cala wawe - tak podobno jej fryzjerka mowi. Obie sie nadajecie do jednej karuzeli. Zaprzyjaznijcie sie to przynajmniej nie bedzie wialo pustami u was

TY OFIARO ZOBACZYSZ JAK ANETA TO PRZECZYTA CO CI POWIE

Joaśka oszczędź wstydu
Mano_Negra


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
25 lis 2016, 01:06
Na chuja ona ma chochla w garnek walic. Ona ma leb jak garnek i to stary, wystrzepiony lezacy gdzies w piwnicy, ktory przezyl I wojne swiatowa, wiec niech se w ten leb przypierdoli porzadnie to moze klepki jej sie prze
Stawia na swoje miejsce
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
25 lis 2016, 01:13
vikibrunetka pisze:Na chuja ona ma chochla w garnek walic. Ona ma leb jak garnek i to stary, wystrzepiony lezacy gdzies w piwnicy, ktory przezyl I wojne swiatowa, wiec niech se w ten leb przypierdoli porzadnie to moze klepki jej sie prze
Stawia na swoje miejsce

bananowa strasz strasz moze sie zesrasz :laugh3:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
25 lis 2016, 01:14
Mano_Negra pisze:
_Joanna pl pisze:
Mano_Negra pisze:Czytam tutaj wpisy pani, której dotyczy temat i jestem totalnie zniesmaczony tym jak z niej wychodzi chamstwo.
Miałem ją za osobą kulturalną ale widać straszliwie się pomyliłem.

KIMG OF WEZ SPPIERDALAJ :laugh3: :laugh3: :laugh3:


Coraz ładniej ale wiesz co ci powiem Joanka, nie rusza mnie to nic a nic, krzycz głośno, zacznij tupać a najlepiej weź jakiś garnek
z kuchni i zacznij walić w niego chochlą to może ktoś usłyszy i co pomoże.
:laugh3: :laughingnew: :laugh3: :laughingnew: :laugh3:
ty a nie myslales zaprosic bananowa idealna para byscie byli :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
25 lis 2016, 01:19
Ty asiu dostalas 12 tysiecy zlotych lacznie albo wiecej ...... I nie tylko zetone ale wplacila ci na rachunek i nawet dziekuje nie powiedzislas!!!!!!!! Co ma mi aneta powiedziec??????? To ty pokazalas jakim kureiszczem jestes, czisz baze? Nie zazdroszcze ci asiu, bo ja na taka kase musze 3 miesiace uczciwie pracowac ale potrafie ja zarobic. Bywaly u mnie lepsze czasy z kasa ale to historia...... Nigdy nikomu nie zazdroscilam. Jefyne co to na miejscu anety, bym se w brode plula, bo bym wolala te pieniafze dac na chore dzieci albo na schronisko dla zwierzat, niz tobie, rasxpli, ktora nie podziekowala nawet i jeszcze ja i inne kolezanki pobanowala. Jestes zjebana w chuj. A aneta nie powinna nic mi powiedziec, bo ona mnie nie zna ewentualnie z twoich opowiesci oszczerczych. Malo to ja to aska pisze bo przegielas pale ruro chcac mi pocidk strzeluc tylko jak zwykle nieudolna bylas i chuj ci wydzlo. A ostrzegalam cie..... Malo to, js tu nie obgafuje anety tylko tobie mowie prosto e twoja zaklamana, wredna i kurewsko eyrafinowana morde jaka jestes. Aneta chciala dobrze dla ciebie i chcisla ci pomoc..... A ty jej dalas....... Pokazalss jej swoje prawdziwe oblicze..... Takie szmacidjo z ciebie. Jedyne co z czym mialaby racje to to, ze nie powinnam sie wpierdalac...... I tu skladsm poklony...... Ale dwiadomosc twojego postepiwanie, klamania, wyludzania a pitem podziekowania, nie pozwala mi milczec, potym jak sie zachowujesz. Niech wiedza jaka jestes rura. A spal sie ze wstydu...... O ile choc troche go posiafasz.... Ja anety nie obgaduje idiotko, tylko ciebie! Tylko jak zwykle nic nie rozumiesz. Dla anety to co ci podarowala to pikus.... Moge sie zalozyc ze ona tego nie zaluje... Niech tam ma.... Wydaje mi sie ze tak ona uwaza ale aska zawsze w sercu cos pyknie jak sie komus pomoze a ten ktos ma wyjebane. A ty masx na wszystkich wyjebane, nawet dla osob tobie zyczliwych i ktire niosa ci pomoc. Garnek wode nosi dopoki mu sie ucho nie urwie
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
25 lis 2016, 07:52
_Joanna pl pisze:
vikibrunetka pisze:Ty asiu dostalas 12 tysiecy zlotych lacznie albo wiecej ...... I nie tylko zetone ale wplacila ci na rachunek i nawet dziekuje nie powiedzislas!!!!!!!! Co ma mi aneta powiedziec??????? To ty pokazalas jakim kureiszczem jestes, czisz baze? Nie zazdroszcze ci asiu, bo ja na taka kase musze 3 miesiace uczciwie pracowac ale potrafie ja zarobic. Bywaly u mnie lepsze czasy z kasa ale to historia...... Nigdy nikomu nie zazdroscilam. Jefyne co to na miejscu anety, bym se w brode plula, bo bym wolala te pieniafze dac na chore dzieci albo na schronisko dla zwierzat, niz tobie, rasxpli, ktora nie podziekowala nawet i jeszcze ja i inne kolezanki pobanowala. Jestes zjebana w chuj. A aneta nie powinna nic mi powiedziec, bo ona mnie nie zna ewentualnie z twoich opowiesci oszczerczych. Malo to ja to aska pisze bo przegielas pale ruro chcac mi pocidk strzeluc tylko jak zwykle nieudolna bylas i chuj ci wydzlo. A ostrzegalam cie..... Malo to, js tu nie obgafuje anety tylko tobie mowie prosto e twoja zaklamana, wredna i kurewsko eyrafinowana morde jaka jestes. Aneta chciala dobrze dla ciebie i chcisla ci pomoc..... A ty jej dalas....... Pokazalss jej swoje prawdziwe oblicze..... Takie szmacidjo z ciebie. Jedyne co z czym mialaby racje to to, ze nie powinnam sie wpierdalac...... I tu skladsm poklony...... Ale dwiadomosc twojego postepiwanie, klamania, wyludzania a pitem podziekowania, nie pozwala mi milczec, potym jak sie zachowujesz. Niech wiedza jaka jestes rura. A spal sie ze wstydu...... O ile choc troche go posiafasz.... Ja anety nie obgaduje idiotko, tylko ciebie! Tylko jak zwykle nic nie rozumiesz. Dla anety to co ci podarowala to pikus.... Moge sie zalozyc ze ona tego nie zaluje... Niech tam ma.... Wydaje mi sie ze tak ona uwaza ale aska zawsze w sercu cos pyknie jak sie komus pomoze a ten ktos ma wyjebane. A ty masx na wszystkich wyjebane, nawet dla osob tobie zyczliwych i ktire niosa ci pomoc. Garnek wode nosi dopoki mu sie ucho nie urwie
I MNIE POMÓWILASW TYM MOMENCIE Z ART 190
CHCESZ BYC DRUGA KTOREJ WYTOCZE SPRAWE JUZ JEDEN ZLE SKONCZYL NAGRYWAJAC MNIE A TY MOZESZ BYC NASTEPNA
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
25 lis 2016, 10:02
" I MNIE POMÓWILASW TYM MOMENCIE Z ART 190"
"CHCESZ BYC DRUGA KTOREJ WYTOCZE SPRAWE JUZ JEDEN ZLE SKONCZYL NAGRYWAJAC MNIE A TY MOZESZ BYC NASTEPNA"

Tak Asiu ..... chcę, bardzo chcę..... Czekam wobec powyższego na proces, który mi wytoczysz. Jestem bardzo ciekawa jakich będziesz używać argumentów, żeby mnie w sądzie udupić:-) Człowiek w osobie sędziego będzie miał niezły ubaw z Ciebie na sali buahahahha, aż zwoła dla Ciebie "specjalną ławę przysięgłych", żebyś mogła się poczuć, jakbyś żyła w Stanach:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
25 lis 2016, 10:09
_Joanna pl pisze:
vikibrunetka pisze:Na chuja ona ma chochla w garnek walic. Ona ma leb jak garnek i to stary, wystrzepiony lezacy gdzies w piwnicy, ktory przezyl I wojne swiatowa, wiec niech se w ten leb przypierdoli porzadnie to moze klepki jej sie prze
Stawia na swoje miejsce

bananowa strasz strasz moze sie zesrasz :laugh3:


Aśka, ja Ciebie nie straszę... czy wy widzicie jakąkolwiek groźbę z mojej strony?

Ty Asiu sama straszysz mnie sądem ( temat główny MĘŻCZYŹNI, osoba - Kuszec ) - w jego temacie.... przypomnij sobie, bo chyba jeszcze do tego wszystkiego skleroza Cię dopadła ahahaha

https://showup24.tv/MIRAGETO_HER
https://showup24.tv/profile/MIRAGETO_HER
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
25 lis 2016, 10:27
_Joanna pl pisze:
vikibrunetka pisze:" I MNIE POMÓWILASW TYM MOMENCIE Z ART 190"
"CHCESZ BYC DRUGA KTOREJ WYTOCZE SPRAWE JUZ JEDEN ZLE SKONCZYL NAGRYWAJAC MNIE A TY MOZESZ BYC NASTEPNA"

Tak Asiu ..... chcę, bardzo chcę..... Czekam wobec powyższego na proces, który mi wytoczysz. Jestem bardzo ciekawa jakich będziesz używać argumentów, żeby mnie w sądzie udupić:-) Człowiek w osobie sędziego będzie miał niezły ubaw z Ciebie na sali buahahahha, aż zwoła dla Ciebie "specjalną ławę przysięgłych", żebyś mogła się poczuć, jakbyś żyła w Stanach:-)

TY MYSL CO PISZESZ WYWLOKO
I ZAJMIJ SIE SWOIM DZIECMI KTÓRE PATRZA NA ZAPIJACZONA KOBIETE KAZDEGO DNIA A NIE PISZESZ TU POEMATY A KOBIECIE KTÓREJ TAK NAPRAWDE NIE ZNASZ ANETE JUZ POWIADOMIŁAM CO OPOWIADASZ TU ZA BZDURY
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
25 lis 2016, 10:28
czy wy nie macie co robic tylko opluwac sie dniami i nocami?
Awatar użytkownika
NELUSZEK
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 04 wrz 2016, 10:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NELUSZKA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: kuszes
25 lis 2016, 10:31
NELUSZEK pisze:czy wy nie macie co robic tylko opluwac sie dniami i nocami?


masz rację Neluszek.... bez sensu to ..... ale czasami muszę ją powkurwiać.
Powiadamiaj sobie Aśka kogo chcesz..... Idź w tj kwestii do księdza nawet buahahha

I powiem Ci asiu ..... masz szpiega wjebanego w swój komputer :-)


TY MYSL CO PISZESZ WYWLOKO


Umiesz napisać coś więcej, czy twoje wykształcenie zakończyło się na szóstej klasie podstawówki?
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
25 lis 2016, 11:30
vikibrunetka pisze:
NELUSZEK pisze:czy wy nie macie co robic tylko opluwac sie dniami i nocami?


masz rację Neluszek.... bez sensu to ..... ale czasami muszę ją powkurwiać.
Powiadamiaj sobie Aśka kogo chcesz..... Idź w tj kwestii do księdza nawet buahahha

I powiem Ci asiu ..... masz szpiega wjebanego w swój komputer :-)

:laugh3: :laugh3: :laugh3: fantazja cie poniosla
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
25 lis 2016, 14:07
_Joanna pl pisze:CHCESZ BYC DRUGA KTOREJ WYTOCZE SPRAWE JUZ JEDEN ZLE SKONCZYL NAGRYWAJAC MNIE A TY MOZESZ BYC NASTEPNA


Toksyczna ci kilka lekcji dała? Zły wybór nauczycielki. Już druga prokuratura umarła ze śmiechu widząc jak tox liże pizdę kumpeli na ogólnym. :mocking:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 04:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
26 lis 2016, 11:02
Żeton.... Toxic przynajmniej ma koleżanki co się rozkraczą i dadzą dzyndzelka do polizania... może również się odwdzięczą tym samym ( nie wiem, nie widziałam) ale Joance żadna koleżanka nie da do lizania i żaden facet nie da fiuta do ciągnięcia
A Joanka w sumie, to już nie ma koleżanek nawet - nieszczęśliwa bidulinka:-(
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości