_Joannapl_/MIRAGETO_HER/AMAZING_MAGIC_

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: _Joannapl_
13 sie 2016, 02:14
Tamaris pisze:Dziś wmawiała, że jest taka choroba weneryczna jak Chlamida.
Otóż nie. Nie ma takiej choroby.
Chlamydia, a Chlamida to dwa odrębne tematy, ale tylko to pierwsze jest chorobą weneryczną.



To jest w ogóle jakiś nieuk. Tox akurat ma tu rację. Joanka mówi na przykład "mEsturbacja" albo
"13 kilometry". To dramat... :shock2:

https://showup24.tv/_Joannapl_
https://showup24.tv/profile/_Joannapl_
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
14 sie 2016, 20:01
Dziekuję za życzenia tak masz racje kiedyś umrę zdechnąć może zwierze a nie człowiek siedzicie tu cale dnie i narzekacie jakie wszystkie kobiety są złe i nie dobre jak was traktują a może jeden z drugim by poszedł do kościoła zamiast słuchać bzdur nie podchodzę do ników poważnie bo to sa tylko niki a nie osoby bliskie mojemu sercu oganijcie własne dupy bo większośc was bez SU nie istnieje jak widać a co do osoby która mnie sluchała tu masz o czym mówiłam i na ucz się na drugi raz słuchać uważnie http://www.eioba.pl/a/28d1/chlamydia-we ... i-mezczyzn EGOIZM JEST TRUCIZNĄ W PRZYJAZNI a ja jestescie
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_
14 sie 2016, 20:26
Joanka, mam nadzieję, że ty przynajmniej nie pójdziesz do kościoła. Bo jakbyś tam otworzyła otwór gębowy, aby zawyć jakąś pieśń kościelną, to wszyscy święci pouciekaliby z obrazów.

I naucz się w końcu elementarnych zasad poprawnej wymowy i pisowni.

Dla mnie też jesteś nickiem. Tyle że z krzywymi zębami i krzywo przyciętą grzywką. :biggrin:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
14 sie 2016, 20:50
Żeton się zdenerwował nie wyszl :laugh3: :sarcastic: :sarcastic: :laughingnew: :lol2: :lol2:
o mu pisanie na forum to rzucił sie na zęby i tak to wyglada od tej twojej strony od posta do posta zjesz bulke popijesz herbata i zerkasz aż ktos ci odpisze tu
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_
14 sie 2016, 22:02
Boszzzz, jaka ty głupia jesteś :shock2:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
14 sie 2016, 22:51
niceee
Awatar użytkownika
endo111
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: AliDoll.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: big18


Re: _Joannapl_
14 sie 2016, 23:06
_Joanna pl pisze:Dziekuję za życzenia tak masz racje kiedyś umrę zdechnąć może zwierze a nie człowiek siedzicie tu cale dnie i narzekacie jakie wszystkie kobiety są złe i nie dobre jak was traktują a może jeden z drugim by poszedł do kościoła zamiast słuchać bzdur nie podchodzę do ników poważnie bo to sa tylko niki a nie osoby bliskie mojemu sercu oganijcie własne dupy bo większośc was bez ShowUp.tv nie istnieje jak widać a co do osoby która mnie sluchała tu masz o czym mówiłam i na ucz się na drugi raz słuchać uważnie http://www.eioba.pl/a/28d1/chlamydia-we ... i-mezczyzn EGOIZM JEST TRUCIZNĄ W PRZYJAZNI a ja jestescie


Joanno chyba stracę do Ciebie tę resztkę sympatii jaką Cię darzę. Czyżbyś się UTOXICOWAŁA, czy może jeszcze komara tniesz i przez sen posty piszesz ? Pobudka ! Rozumie wracaj !
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
15 sie 2016, 14:55
_Joanna pl pisze: a co do osoby która mnie sluchała tu masz o czym mówiłam i na ucz się na drugi raz słuchać uważnie http://www.eioba.pl/a/28d1/chlamydia-we ... i-mezczyzn EGOIZM JEST TRUCIZNĄ W PRZYJAZNI a ja jestescie

Mnie nie trzeba czytać linków od Ciebie. Ja wiem co mówie. Tylko Ty własnie nie wiesz. Wiem co to Chlamydia i co to Chlamida. Ty o tym drugim wypowiadałaś się jako o chorobie wenerycznej. Nie mówiłaś, że Chlamydia jest chorobą, tylko że Chlamida jest chorobą. A to dwie różne rzeczy.

Masz tu trochę przecinków i kropek na zapas, bo źle sie czyta Twoje posty. (.......... ,,,,,,,,,,,,)
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
15 sie 2016, 14:58
Zwierzęta nie zdychają a umierają, czasem szlachetniej niż niejeden podły człowiek. Język polski jest jedynym, w którym wymyślono tak odrażającą alternatywę dla słowa umieram wobec naszych mniejszych braci, ale każda wrażliwa osoba nie będzie tej alternatywy używać. W każdym innym języku zwierzęta jak i ludzie "umierają" na równi. Zwykły z ciebie (specjalnie z małej literki) pustostan, dobrze, że zmieniłaś nazwę z inna, bo inna nigdy nie byłaś i nigdy nie będziesz.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
15 sie 2016, 16:06
Bóg nie stawia kropek są tylko przecinki ja was rozliczać nie będę z nienawiści do drugiego człowieka.Piszcie sobie dobrze że macie takie miejsce gdzie anonimowo możecie sobie postawiać znaki interpunkcyjne :scratch_one-s_head: i jeszcze za to macie brawa dowaliłeś jej ludzie bez zasad ,twarzy ,kręgosłupa moralnego a tak przepraszam macie jeden ideał wejść na forum :shock2: i opisać historie życia szkoda że nie swoją pewnie wynika to z smutnego życia którym nie chcecie się :sarcastic: chwalić? :yahoo:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_
15 sie 2016, 17:13
_Joanna pl pisze:Bóg nie stawia kropek są tylko przecinki ja was rozliczać nie będę z nienawiści do drugiego człowieka.Piszcie sobie dobrze że macie takie miejsce gdzie anonimowo możecie sobie postawiać znaki interpunkcyjne :scratch_one-s_head: i jeszcze za to macie brawa dowaliłeś jej ludzie bez zasad ,twarzy ,kręgosłupa moralnego a tak przepraszam macie jeden ideał wejść na forum :shock2: i opisać historie życia szkoda że nie swoją pewnie wynika to z smutnego życia którym nie chcecie się :sarcastic: chwalić? :yahoo:



Jeżu, co za bełkot...
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
15 sie 2016, 21:30
Jak już tak pięknie skorzystałaś z danych Ci kropek to jeszcze jedna rada. Przed znakiem interpunkcyjnym nie wciskaj spacji. Jedynie po znaku interpunkcyjnym.
I nie wplątuj w to Boga. Jako, że jestem osobą nastawioną na anty do tego tematu, to jednak nie jest to miejsce dla Niego.
A że anonimowo... No przecież nie podam tutaj swoich danych personalnych i adresu zamieszkania :D
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
15 sie 2016, 22:00
Tamaris pisze:Jak już tak pięknie skorzystałaś z danych Ci kropek to jeszcze jedna rada. Przed znakiem interpunkcyjnym nie wciskaj spacji. Jedynie po znaku interpunkcyjnym.
I nie wplątuj w to Boga. Jako, że jestem osobą nastawioną na anty do tego tematu, to jednak nie jest to miejsce dla Niego.
A że anonimowo... No przecież nie podam tutaj swoich danych personalnych i adresu zamieszkania :D

Panie purysto językowy przed że stawia się przecinek.
Mano_Negra


Re: _Joannapl_
15 sie 2016, 22:15
podaj dane no czekam na to joanka z turku wilkp jeszcze nazwisko dopisz i mysl sobie ze jestem z turku debilu
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_
16 sie 2016, 01:43
Joanka, nie pultaj się, bo przecież bardzo łatwo znaleźć twoje namiary w sieci. Pomijając już fakt, że tox je podawała na swojej kamerce. :yes4:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
16 sie 2016, 01:45
to czekam na was kozaki toxic podawała to czekam
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_
16 sie 2016, 02:21
Mano_Negra pisze:
Tamaris pisze:Jak już tak pięknie skorzystałaś z danych Ci kropek to jeszcze jedna rada. Przed znakiem interpunkcyjnym nie wciskaj spacji. Jedynie po znaku interpunkcyjnym.
I nie wplątuj w to Boga. Jako, że jestem osobą nastawioną na anty do tego tematu, to jednak nie jest to miejsce dla Niego.
A że anonimowo... No przecież nie podam tutaj swoich danych personalnych i adresu zamieszkania :D

Panie purysto językowy przed że stawia się przecinek.

Pani ;)
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
16 sie 2016, 02:28
_Joanna pl pisze:to czekam na was kozaki toxic podawała to czekam


Ochujałaś? A po co ja mam do ciebie jechać? Żeby te krzywe zęby w realu oglądać? :lol2:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
16 sie 2016, 02:30
_Joanna pl pisze:to czekam na was kozaki toxic podawała to czekam


Mnie nie interesuje skąd jesteś i jak się nazywasz. Wiem tylko, że masz na imię Asia. To mi zupełnie wystarcza. I też nie mam zamiaru Cię wyzywać, bo powodu mi nie dajesz. Najwyraźniej ja Tobie taki dałam. Bywa. Nie ma wymogu podawania tu swoich danych, dlatego tez tego nie robię. Bo niby w jakim celu? A toxa nie da się ani słuchać, ani oglądać. Zbyt mocno ryje głowę. Mam dłuższą przerwę od tego dziwoląga.
A to, że pokazała czy też powiedziała to świadczy tylko o jej jeszcze niższym poziomie niż podejrzewałam.
Awatar użytkownika
Tamaris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_
16 sie 2016, 03:06
zeton wpadnij oze ktos cie kawa poczestuje skoo znasz dane tylko nie bierz pozyczki jak smolak bo ja ci tego adresu nie podalam :laugh3:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości