_Joannapl_/MIRAGETO_HER/AMAZING_MAGIC_

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
19 lis 2016, 14:02
vikibrunetka pisze:Aśka, weź ty się lepiej ogarnij .....
Ludzie mają rację, że ci cisną, bo ty ciśniesz wszystkim dookoła. Nie przyjmujesz żadnych słów krytyki wobec swojej osoby. Nie dziwne, że leżysz, zdychasz i lamentujesz.....
A że broszka Ci pocisnęła???? Miała rację ..... przecież dobrze wiesz, za co ..... Jesteś taka niewdzięczna, że to się w pale nie mieści.
Ty masz szczęście, że dziewczyny nie rozpaplały tego, co dla Ciebie zrobiły a Ty jeszcze im dupę obrabiasz. Jesteś zwykłą prostaczką i chamicą. Nawet Toxic przy Tobie to wymięka i nie byłaby zdolna do takiego uczynku jak Ty..... brak słów.... mam nadzieję, że wiesz o co kaman!!!
A jak mnie wkurwisz ponad moją cierpliwość, to ja rozgadam wszystkim dookoła.....
Miłego weekendu w leżeniu, jęczeniu i narzekaniu na swój smutny los



WTF!?
Grubo! nie ogarniam już tych dramów, wszyscy anty Joanka ? :shock2:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
19 lis 2016, 15:39
Nie wszyscy, tylko ci, których obraziła, oszukała i zbanowała za nic. Czyli... właściwie tak - prawie wszyscy. :yes4:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
19 lis 2016, 15:44
Aśka, porozpoczynałaś tematy na wielu mężczyzn tutaj i myślisz, że ktoś wda się z Tobą w dyskusje o tych ludziach?
Poplotkuj (napisz) sama o sobie, jaka jesteś, a potem dopiero jak spojrzysz na siebie i ocenisz właściwie, miej odwagę oceniać innych. Tylko najpierw zacznij od siebie!!!!
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
19 lis 2016, 19:43
vikibrunetka pisze:Aśka, weź ty się lepiej ogarnij .....
Ludzie mają rację, że ci cisną, bo ty ciśniesz wszystkim dookoła. Nie przyjmujesz żadnych słów krytyki wobec swojej osoby. Nie dziwne, że leżysz, zdychasz i lamentujesz.....
A że broszka Ci pocisnęła???? Miała rację ..... przecież dobrze wiesz, za co ..... Jesteś taka niewdzięczna, że to się w pale nie mieści.
Ty masz szczęście, że dziewczyny nie rozpaplały tego, co dla Ciebie zrobiły a Ty jeszcze im dupę obrabiasz. Jesteś zwykłą prostaczką i chamicą. Nawet Toxic przy Tobie to wymięka i nie byłaby zdolna do takiego uczynku jak Ty..... brak słów.... mam nadzieję, że wiesz o co kaman!!!
A jak mnie wkurwisz ponad moją cierpliwość, to ja rozgadam wszystkim dookoła.....
Miłego weekendu w leżeniu, jęczeniu i narzekaniu na swój smutny los
ZNÓW PRZEDAWKOWAŁAŚ JAKIS NIEZNANY ALKOHOL :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: HAHHAHAHAHHAHAH
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
19 lis 2016, 19:45
vikibrunetka pisze:Aśka, porozpoczynałaś tematy na wielu mężczyzn tutaj i myślisz, że ktoś wda się z Tobą w dyskusje o tych ludziach?
Poplotkuj (napisz) sama o sobie, jaka jesteś, a potem dopiero jak spojrzysz na siebie i ocenisz właściwie, miej odwagę oceniać innych. Tylko najpierw zacznij od siebie!!!!

KOCMOUSZKU WEZ SIE ODPIERDOL :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: kuszes
21 lis 2016, 17:53
KOCMOUSZKU WEZ SIE ODPIERDOL :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Zawsze sądziłem, że ten wyraz pisze się "kocmołuszku", ale co ja tam wiem. Co tam słownik języka polskiego wie... Wszyscy są debilami. Jest tylko jedna inteligentna osoba na tym SU- Joasia :laughingnew: O ile jeszcze analfabetyzm, wyraźne braki w wykształceniu i brak umiejętności wysławiania się idzie wybaczyć (przy sporej dozie tolerancji), o tyle sposób postępowania owej histeryczki już nie bardzo. Dla mnie klasyczny przykład niedowartościowania, wszelkiej negatywnej energii. Woli użalać się nad sobą, obwiniać wszystkich dookoła, samą siebie wystawiając na piedestał. Powiedziałbym że Joanna to Tomasz Lis(bądź Adam Michnik) tego portalu. Niby próbuje zgarnąć trochę żetoników dla siebie, a nie widząc innego sposobu atakuje wszystkich wokoło, ale to przypomina bardziej ujadanie psiej sfory, bądź też kwik świni odgonionej od koryta. Tym samym staje się Joasia obiektem kpiny niemal wszystkich, którzy ją znają i rodzi się u niej w wyniku tego jeszcze większa frustracja. No ale cóż z tego, skoro to i tak wszyscy się mylą, a ona ma rację :taunt.:
Awatar użytkownika
Ibrahimovic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2016, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiemaTuNic27
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
21 lis 2016, 21:31
_Joanna pl pisze:
Ibrahimovic pisze:
KOCMOUSZKU WEZ SIE ODPIERDOL :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Zawsze sądziłem, że ten wyraz pisze się "kocmołuszku", ale co ja tam wiem. Co tam słownik języka polskiego wie... Wszyscy są debilami. Jest tylko jedna inteligentna osoba na tym SU- Joasia :laughingnew: O ile jeszcze analfabetyzm, wyraźne braki w wykształceniu i brak umiejętności wysławiania się idzie wybaczyć (przy sporej dozie tolerancji), o tyle sposób postępowania owej histeryczki już nie bardzo. Dla mnie klasyczny przykład niedowartościowania, wszelkiej negatywnej energii. Woli użalać się nad sobą, obwiniać wszystkich dookoła, samą siebie wystawiając na piedestał. Powiedziałbym że Joanna to Tomasz Lis(bądź Adam Michnik) tego portalu. Niby próbuje zgarnąć trochę żetoników dla siebie, a nie widząc innego sposobu atakuje wszystkich wokoło, ale to przypomina bardziej ujadanie psiej sfory, bądź też kwik świni odgonionej od koryta. Tym samym staje się Joasia obiektem kpiny niemal wszystkich, którzy ją znają i rodzi się u niej w wyniku tego jeszcze większa frustracja. No ale cóż z tego, skoro to i tak wszyscy się mylą, a ona ma rację :taunt.:

A CO MYSLALES ŻE POZWOLE SIE OBRAŻAC ,TYLE TWOJEGO HEJTERZE ZE SOBIE ZROBISZ NIKA LEWEGO I POPISZESZ STRZAŁO W ZYCIU REALNYM BYS DOSTAL W RYJ I SKONCZYLA BY CI SIE BAJKA O JANCE ,PISZ PISZ PUKI MOZESZ PISAC DOBRZE ZE MASZ TAKIE MIEJSCE GDZIE MOZESZ SIE WYSRAC.TY SIE ZE MNA NA INTERNET NIE BIJ POKAZ RYJ I POGADAJ JAWNIE A JAK NIE TO DALEJ SIEDZ POSRANY .
A CO MOZE MNIE ZMUSISZ DO ROZBIERANIA SIE CO MISTRZU I OBRONCO ALKOHOLICZEK I TANIEGO WINA
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
21 lis 2016, 22:31
podstarzała Pani marząca o lodzie hahaha ;)
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
22 lis 2016, 02:48
Spokojnie, Joanka cierpi na syndrom krzywej grzywki. :naughty0:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
22 lis 2016, 13:21
Generalnie miła i dość przyjemna osoba. Ale jak na privie wyciągnęła kutasa z majtek, to się zdziwiłem... :shock2:
Awatar użytkownika
Ibrahimovic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2016, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiemaTuNic27
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
22 lis 2016, 15:03
Ibrahimovic pisze:Generalnie miła i dość przyjemna osoba. Ale jak na privie wyciągnęła kutasa z majtek, to się zdziwiłem... :shock2:

Chłopie ty na prawdę taki durny czy udajesz ?
Mano_Negra


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
22 lis 2016, 17:34
Ibrahimovic pisze:Generalnie miła i dość przyjemna osoba. Ale jak na privie wyciągnęła kutasa z majtek, to się zdziwiłem... :shock2:
NO NIESAMOWITE JOANKA WYCIĄGNĘŁA KUTASA A PRIV BYŁ PEWNIE DROGI A TO ZIMNA SUKA Z TE JOANKI :lol: :lol: :lol: :lol: POD MUR JĄ
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
22 lis 2016, 17:53
_Joanna pl pisze:NO NIESAMOWITE JOANKA WYCIĄGNĘŁA KUTASA A PRIV BYŁ PEWNIE DROGI A TO ZIMNA SUKA Z TE JOANKI :lol: :lol: :lol: :lol: POD MUR JĄ

Jak zimna to pod murem zamarznie, lepiej do pieca chlebowego na trzy zdrowaśki. Piec chlebowy przywraca zdrowie i rozum.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
22 lis 2016, 19:06
Merlin pisze:[...] lepiej do pieca chlebowego na trzy zdrowaśki. Piec chlebowy przywraca zdrowie i rozum.


Chyba, żeby nie i jest przyczyną zasilenia rzeszy nieboszczyków, zmarłych w wyniku silnych poparzeń, jak to było w przypadku Rozalki, siostry Antka. ;) :ugeek:
szary


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
22 lis 2016, 19:20
Ważne, że chęci i intencyje mieli dobre.
Nie wyszło ? Musi co diabeł maczał w tym pazury...
Joannie to nie grozi bo jest z diabłem za Pan Brat. Jątrzy i knuje jakby etat w piekle miała.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
23 lis 2016, 01:29
Ibrahimovic pisze:
KOCMOUSZKU WEZ SIE ODPIERDOL :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Tym samym staje się Joasia obiektem kpiny niemal wszystkich, którzy ją znają i rodzi się u niej w wyniku tego jeszcze większa frustracja. No ale cóż z tego, skoro to i tak wszyscy się mylą, a ona ma rację :taunt.:


I otóż to. A wydawało się ze dwa lata temu, że Joanka to całkiem spoko babka. Ale to tylko pozory, które Asia potrafi zachować do czasu kiedy nie osiągnie swojego niecnego celu, który dużo wcześniej ma uknuty w głowie. A ona knuje i knuje, podlizuje się i podlizuje jak tylko wyczuje, że ktoś jest przy żetonie (tzn. przy kasie). jak już jej owa ofiara nadaje żetków, prezentów bądź pieniędzy przeleje na jej prywatne konto (bo już i tak jej pomoc ofiarowano), to odwraca "kota pizdą" i banuje a potem dupę obsmarowuje. Cała Asia - wystarczy, że coś pójdzie nie do końca po jej myśli, tzn, że ktoś kurek przykręci i już jest najgorszy..... Ja już się na tej raszpli poznałam .... niestety ....
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
23 lis 2016, 01:39
kuszes pisze:OOO :shock: doczekalem sie tematu, mimo ze nigdy nie transmitowalem :D

Kuszec, jej nie chodzi o Ciebie, żeby o Tobie dyskutować .....

Ona całymi dniami i nocami leżąc na wyrze i czekając na frajera, który jej żetonem posypie, przy okazji nudząc się niemiłosiernie na swojej transmisji, przegląda forum i wyszukuje ników, o których nie ma tematu z dwóch powodów:
1 - im więcej będzie wypisywać postów, tym większa szansa na otrzymanie żetoników w miesięcznych wygranych
2 - im więcej postów będzie zakładała i pisała odpowiedzi tym będzie bardziej rozreklamowana a tym samym, większa szansa na widownię na trans

Tylko jej się pomyliło jak zwykle .... Już ją wielu ludzi poznało i mało kto chce z nią gadać buahahahhah, bo nie ma o czym.
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Re: kuszes
23 lis 2016, 01:48
vikibrunetka pisze:
kuszes pisze:OOO :shock: doczekalem sie tematu, mimo ze nigdy nie transmitowalem :D

Kuszec, jej nie chodzi o Ciebie, żeby o Tobie dyskutować .....

Ona całymi dniami i nocami leżąc na wyrze i czekając na frajera, który jej żetonem posypie, przy okazji nudząc się niemiłosiernie na swojej transmisji, przegląda forum i wyszukuje ników, o których nie ma tematu z dwóch powodów:
1 - im więcej będzie wypisywać postów, tym większa szansa na otrzymanie żetoników w miesięcznych wygranych
2 - im więcej postów będzie zakładała i pisała odpowiedzi tym będzie bardziej rozreklamowana a tym samym, większa szansa na widownię na trans

Tylko jej się pomyliło jak zwykle .... Już ją wielu ludzi poznało i mało kto chce z nią gadać buahahahhah, bo nie ma o czym.


Wygląda na to, że trafiłaś w sedno, ostatnio niezwykle uaktywniła swoją działalność spamerską na forum, tyle tylko, że posty przed
przyznaniem żetonów są weryfikowane pod kontem spamu.
Mano_Negra


Re: _Joannapl_/MIRAGETO_HER
23 lis 2016, 09:57
Mano_Negra pisze:
Ibrahimovic pisze:Generalnie miła i dość przyjemna osoba. Ale jak na privie wyciągnęła kutasa z majtek, to się zdziwiłem... :shock2:

Chłopie ty na prawdę taki durny czy udajesz ?

A czy Ty naprawdę nie wyczułeś sarkazmu? :D
Awatar użytkownika
Ibrahimovic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2016, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiemaTuNic27
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: kuszes
23 lis 2016, 21:38
Mano_Negra pisze:
vikibrunetka pisze:
kuszes pisze:OOO :shock: doczekalem sie tematu, mimo ze nigdy nie transmitowalem :D

Kuszec, jej nie chodzi o Ciebie, żeby o Tobie dyskutować .....

Ona całymi dniami i nocami leżąc na wyrze i czekając na frajera, który jej żetonem posypie, przy okazji nudząc się niemiłosiernie na swojej transmisji, przegląda forum i wyszukuje ników, o których nie ma tematu z dwóch powodów:
1 - im więcej będzie wypisywać postów, tym większa szansa na otrzymanie żetoników w miesięcznych wygranych
2 - im więcej postów będzie zakładała i pisała odpowiedzi tym będzie bardziej rozreklamowana a tym samym, większa szansa na widownię na trans

Tylko jej się pomyliło jak zwykle .... Już ją wielu ludzi poznało i mało kto chce z nią gadać buahahahhah, bo nie ma o czym.


Wygląda na to, że trafiłaś w sedno, ostatnio niezwykle uaktywniła swoją działalność spamerską na forum, tyle tylko, że posty przed
przyznaniem żetonów są weryfikowane pod kontem spamu.
king of i ty masz cos do powiedzenia najpierw siedziales u mnie wciaz klepoczac jaka Tox jest zła potem zalozyłes temat o szefowej Anecie ty perfidna falszywa gnido
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości