SzefowaSzefowTegoBurdelu, córka gangstera czy lekarza ?

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


SzefowaSzefowTegoBurdelu znana również jako Anetka z Chicago rozwaliła dziś wczesnym porankiem system ogłaszając na swojej transmisji , ze jest córką znanego gangstera Nikosia zastrzelonego w 1998r. w gdyńskiej agencji towarzyskiej "Las Vegas".
Widać zbyt wiele kroniki kryminalnej się naczytała :lol2:
A daw , trzy lata temu na swoich transmisjach twierdziła, że jej ojciec jest kardiochirurgiem w luksusowej prywatnej klinice w Chicago.
A w ogóle to ona ponoc po studiach prawniczych. Jak na prawnika bardzo wyszukany ma język , co chwila kurwa, chuj ci w dupę itp.
"łacińskie" terminy padają z jej ust :lol2: :mocking: :rofl: :lol2: :mocking: :lol2: :rofl:

https://showup24.tv/SzefowaSzefowTegoBurdelu
https://showup24.tv/profile/SzefowaSzefowTegoBurdelu
Mano_Negra




W internetach każdy ma prawo być tym kim chce - jedni są prawnikami, inni lekarzami, jeszcze inni managerami dużych niemieckich banków na podróżach słuzbowych w Kanadzie :) ale nie rozumiem czemu się tak spuszczać nad tym, kobitka ma po prostu bardzo bujną fantazję i tyle
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Anetka to legenda na ShowUp.tv, więcej nie trzeba pisać.. choć styl i słownictwo to dalej trzyma bez zmian :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn pisze:Anetka to legenda na ShowUp.tv, więcej nie trzeba pisać.. choć styl i słownictwo to dalej trzyma bez zmian :D


Naprawdę legenda to ja w ogóle nie mam pojęcia kto to jest a jestem już tu prawie 3 lata, nie wiem czym się tak "zasłużyła" i jak to się stało, że nigdy o niej nie słyszałem.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tiago bo Ty tylko u Kotki siedzisz :D ale nie masz powodów do żalu bo Takiej Anetki nie musisz znac, nie jest to jakis autorytet czy osoba inteligentna ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn pisze:Tiago bo Ty tylko u Kotki siedzisz :D ale nie masz powodów do żalu bo Takiej Anetki nie musisz znac, nie jest to jakis autorytet czy osoba inteligentna ;)


Owszem siedziałem często i jeszcze u ANity :D ale jak były jakieś sensacje szołapowe to starałem się w miarę śledzić. Pamiętam na przykład delicję w sumie od niej zaczęło się moje bywanie na ShowUp.tv. Ale może wejdę jak będzie ta osoba i spróbuję się z nią "zapoznać", chociaż posłuchać.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No delicja to tez jedna z legend, pamietam jak ann do niej zaglądała i sie uczyła 'zawodu'
Tiago, nie wiem czy wytrzymasz, bo ogólnie piczka, dupowolka i anetka to na trans biły rekordy w 'kurwach' ale zajrzec mozesz, jednak kiedys to bylo bardziej smieszne teraz troche juz nudne, taki rynsztok troszke.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Tiago, jeśli chcesz słuchać kurew, chujów i innych słów uznanych powszechnie za wulgarne z częstotliwością większą niż szybkostrzelność Miniguna to śmiało - w innym przypadku raczej nie polecam ;)
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




sadistik pisze:Tiago, jeśli chcesz słuchać kurew, chujów i innych słów uznanych powszechnie za wulgarne z częstotliwością większą niż szybkostrzelność Miniguna to śmiało - w innym przypadku raczej nie polecam ;)


I tylko tyle bo tak piszecie legenda, że to jest coś ciekawszego. Ostatnio byłem u jednej osoby i właśnie się nasłuchałem takich rzeczy.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tiago pisze:
sadistik pisze:Tiago, jeśli chcesz słuchać kurew, chujów i innych słów uznanych powszechnie za wulgarne z częstotliwością większą niż szybkostrzelność Miniguna to śmiało - w innym przypadku raczej nie polecam ;)


I tylko tyle bo tak piszecie legenda, że to jest coś ciekawszego. Ostatnio byłem u jednej osoby i właśnie się nasłuchałem takich rzeczy.

Legenda owszem, bo tak jak legendy opowiadają ludzie nie wierząc, że to prawda tak samo nikt nie uwierzy w to, że można być taką chamską, prymitywną i wulgarną istotą dopóki nie zobaczy na własne oczy i nie usłyszy na własne uszy SzefowaSzefowTegoBurdelu
zwanej też Anetką z czikago.
Mano_Negra




Widzę, że następczyni panny Toxic w prostej linii :biggrin: Teraz będziecie się nią jarać i chodzić jej wysłuchiwać naprzemian z Tox :laugh3: Ciekawe co znowu wymyśli...
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




--== lukkki ==-- pisze:Widzę, że następczyni panny Toxic w prostej linii :biggrin: Teraz będziecie się nią jarać i chodzić jej wysłuchiwać naprzemian z Tox :laugh3: Ciekawe co znowu wymyśli...

Toxic przy anetce to spokojna milutka i kochana :biggrin:
Mano_Negra




Przyznam szczerze ,że pozytywnie mnie zaskoczyła... wszedłem do niej ,nie ukrywam iż byłem negatywnie nastawiony ze względu jak bardzo zle wypowiadali się o niej inni transmitujący , całkiem do rzeczy mówi ... :good3: fajna laska, nie zazdrościć dziewczynki :acute:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 01:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta




Czego zazdrościć ? 20 letniego laptopa w którym kamerka ma rozdzielczość aparatu na klisze...
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




abradababra pisze:
Książe_showupa pisze:Aneta nie jest córką lekarza ani gangstera tylko chirurga :)


Czyli chirurg to nie jest lekarz:D

https://showup24.tv/SzefowaSzefowTegoBurde
https://showup24.tv/profile/SzefowaSzefowT


Napisze to jeszcze raz bo rzeczywiście wyszło trochę nie tak jak miało :)
Aneta jest córka chirurga tylko nie za bardzo wiadomo czy chodzi o lekarza chirurga czy gangstera o pseudonimie "chirurg" :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Oj tam, po prostu boje się jej gangsterskich historii ;]



Seks Pokazy Na Żywo
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 385
Rejestracja: 08 wrz 2015, 03:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Gebels jest się czego bać. Kilka miesięcy temu Anecie naraził się Koras i od tego czasu słuch po nim zaginął :)


https://showup24.tv/SzefowaSzefowTegoBurdelu
https://showup24.tv/profile/SzefowaSzefowTegoBurdelu
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Książe_showupa pisze:Gebels jest się czego bać. Kilka miesięcy temu Anecie naraził się Koras i od tego czasu słuch po nim zaginął :)


https://showup24.tv/SzefowaSzefowTegoBurde
https://showup24.tv/profile/SzefowaSzefowT


E tam a ja słyszałem , że Koras tylko dla tego nie nadaje na ShowUp.tv bo mu gołębie w gołębniku totalnie kompa zafajdały i teraz zajęty oskrobywaniem tych gówien.
Mano_Negra




ruger44 pisze:W internetach każdy ma prawo być tym kim chce - jedni są prawnikami, inni lekarzami, jeszcze inni managerami dużych niemieckich banków na podróżach słuzbowych w Kanadzie :) ale nie rozumiem czemu się tak spuszczać nad tym, kobitka ma po prostu bardzo bujną fantazję i tyle


Oj tam zaraz fantazję. Może tatuś właśnie lekarz a córcia miała tak lekko że nie dbała o maniery i kulture. Praktyka pokazuje że wiele dzieci z bogatymi rodzicami to totalni degeneraci. Może i w tym wypadku jest podobnie.
Dwie rzeczy są pewne. Strasznie cięta jest na piczke, i to już wieki temu przekroczyła zdrowy poziom tej nienawiści. I druga że ma trochę kasy na koncie bo wymachiwała jakiś czas temu plikiem dwusetek. Czyli tak minimum 5000zł, wiem że to niedużo dla wielu z czytających. Ale wymachiwanie 50.000 mogłoby się źle skończyć, a i tych 5000 to wiele lasek nie ma :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




wczoraj byłem na jej trans i bluzgów raczej nie uświadczyłem :D
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości