Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Po II wojnie światowej za podobne występki jakich dopuszcza się ta oszustka w Singapurze karano chłostą. Do tego powinna zostać skazana na noszenie szkarłatnej litery (w jej przypadku duże 'O' od słowa oszust), ku przestrodze społeczeństwa i ostracyzmowi jednostek zagrażających moralności tłumu.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Bilans niedzieli 02.10.2016:

120 zł w 5 godz. od 39 osób (20 zł sexlook32, 17 zł mirus203, po 10 zł batavus70, piter331975).

Po 4 dniach przerwy, Izabelka miała bardzo ,,pracowitą", rekordową (czasowo) niedzielę.
Nigdy wcześniej na Zbiorniku nie spędziła 5 godzin przed kamerką w jednym dniu.
Widać, ze coraz trudniejsze robi się to jej ,,zbieranie".
W sierpniu wyszło jej 32 zł/godz., a we wrześniu już 22 zł/godz. (to i tak za dużo dla takiego pasożyta).
Na te same pieniądze musiała poświęcić prawie o połowę więcej czasu.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bilans poniedziałku 03.10.2016:

43 zł w 1 godz. od 19 osób.
W pażdzierniku: 163 zł w 6 godz.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oszustka cały czas utrzymuje stawkę godzinową w przedziale 20-30 pln. Szkoda, że ludzie rzucają jej napiwki, mimo sygnałów ostrzegawczych. Zgłaszam to na policje! Halo? Policja? Proszę przyjechać do Anki !!
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:..... Zgłaszam to na policje! Halo? Policja? Proszę przyjechać do Anki !!


Policja nic nie zrobi . Na anonimowe zgłoszenia to skarbówka musi sprawdzic zyski i dochody . Lepszym pejczem było by napiętnowanie przez "moherowe komando" inaczej zwane kółko różańcowe i proboszcz że ktoś z ich parafii czerpie zyski na erotycznych kamerkach i nie daje na tacę . A jak daje to jest to kasa z grzesznych zapędów oglądających . :hypnotized: :fap:
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


swingers40 pisze:proboszcz że ktoś z ich parafii czerpie zyski na erotycznych kamerkach i nie daje na tacę


Nazwisko oszustki powinno być czytane z ambony w każdą niedzielę. Jutro dzwonie do parafii św. Mikołaja Biskupa w Skokach poinformować proboszcza, że jedna z jego owieczek kroczy ścieżką grzechu.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:
swingers40 pisze:proboszcz że ktoś z ich parafii czerpie zyski na erotycznych kamerkach i nie daje na tacę


Nazwisko oszustki powinno być czytane z ambony w każdą niedzielę. Jutro dzwonie do parafii św. Mikołaja Biskupa w Skokach poinformować proboszcza, że jedna z jego owieczek kroczy ścieżką grzechu.


Tas dostaniesz bana od proboszcza, ogólnie wiadomo iż proboszczowie czerpią zyski z niecnego kamerkowego biznesu. Nie radze zadzierać z sukienkowymi :mrgreen:
_boss_


Trzeba będzie to zgłosić do telewizji do programu Uwaga wszyscy znamy jej adres niech cała polska obejrzy jaka ona oszukuję przyjadą pod jej dom wejdą i zobaczą jej biedę wtedy ona nie będzie już tak cwaniakować a jak będą gadać w jej skokach ohoho :lol2:
Awatar użytkownika
fikumiku55
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 08 wrz 2016, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nic
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bez obrazy i urazy dla mieszkańców m.Skoki, ale mam pytanie: Gdy podajecie swój adres to czy nie pytają Was: Skoki ? Skoki ? To aby nie te Skoki rozsławione przez Waszą pierwszą damę- Ankę- Żebrankę ?
Czy przypadkiem nie odczuwacie wtedy zażenowania i wstydu ?
Ja pierdolę... W "Chłopach" Władek Reymont opisał piękną scenę wywożenia bezecnicy, bezwstydnicy Jagny na furmance z gnojówką. Może wieszczów trzaby słuchać. Nie na darmo dali mu Nobla ( którego nie pojechał odebrać, bo akurat wtedy zapił).
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mama92 przepraszam was ale musze zejść, wrócimy do tego tematu
Mama92 Ogromnie wszystkim dziękuje za pomoc :*
Mama92 ustawił cel: Na jedzenie i leki.... Będę ogromnie wdzięczna :( (1000kr)
Mama92 włączył priva (5min / 50kr)
Mama92 włączył(a) czat tylko dla napiwkodawców

przeoczyłem jak wyszła i weszła znów czy jak ? :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 377
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


swingers40 pisze:
tasmanx pisze:..... Zgłaszam to na policje! Halo? Policja? Proszę przyjechać do Anki !!


Policja nic nie zrobi . Na anonimowe zgłoszenia to skarbówka musi sprawdzic zyski i dochody . Lepszym pejczem było by napiętnowanie przez "moherowe komando" inaczej zwane kółko różańcowe i proboszcz że ktoś z ich parafii czerpie zyski na erotycznych kamerkach i nie daje na tacę . A jak daje to jest to kasa z grzesznych zapędów oglądających . :hypnotized: :fap:


A tu się mylisz, policja ma obowiązek podjąć się ścigania i ukarania takiej osoby z urzędu:

Kodeks Wykroczeń pisze:Rozdział VIII Wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu

Art. 58. § 1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

§ 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy,podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Art. 58. § 1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

§ 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy,podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.


Zbyt łagodna kara jak za przewinienia, których się dopuszcza. Na świecie istnieją prawa absolutne, których nie można ograniczyć w żadnym przypadku. Jest to wolność od tortur i wolność od niewolnictwa. W jej przypadku powinno się pójść na pewne odstępstwa.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


tasmanx pisze:
ruger44 pisze:Art. 58. § 1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

§ 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy,podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.


Zbyt łagodna kara jak za przewinienia, których się dopuszcza. Na świecie istnieją prawa absolutne, których nie można ograniczyć w żadnym przypadku. Jest to wolność od tortur i wolność od niewolnictwa. W jej przypadku powinno się pójść na pewne odstępstwa.

lepsza taka kara niż żadna :P
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Izka w "pracy" , młody żetonek pewnie bajki po przedszkolu ogląda to mamusia zbiera na jedzenie i leki , narazie 68 zeta .

wycięty kawałek z chatu Anulki ....

adasiek111 (20kr) a jak tam audi [!]
Mama92 już mu wkręcili że audi mam szok :(
adasiek111 (20kr) to nieprawda [!]
Mama92 nie mam żadnego audi co za bzdura, wgl nie mam auta ani prawka
adasiek111 (20kr) ok [!]
adasiek111 (20kr) ale samotna to ty chyba nie jesteś [!]
Mama92 nie mam żadnego faceta

ukasz34 (210kr) https://imgur.com/zpKbwO7 [!]
Mama92 ukasz zapewne wyslali Ci milion bzdur, wierz komu chcesz, alke oni gnębią mnie i nękają od dawna żeby tylko n ikt mi nie pomógł
Mama92 ja mam sumienie czyste, pokazuje twarz i nikogo nie okłamałam

Utracono połączenie - czekamy...


Godziny zmienia ale i tak trafia na psycholi :biggrin: MASAKRA !! :laughingnew:
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


Bilans wtorku 04.10.2016:

56 zł w 1,5 godz. od 17 osób.
W pażdzierniku: 219 zł w 7,5 godz.

Bilans za wczoraj jest niepełny, bo miała jeszcze drugie godzinne wejście między 1 a 2 po północy, ale efektów finansowych nie znam. Może ktoś zna, to niech napisze, dodam do bilansu.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzisiaj tak po godz 1.00 (bliżej 2.00) wszedłem na zbiornik przeczytać pw, które dostałem.
Z ciekawości zajrzałem kto transmituje i tak,.............. tak jak się dobrze domyślacie nadawał Żebraton Stulecia. Nie nadawała już z piwnicy, przeniosła się do sławnego zielonego pokoju.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fryzura a'la "piorun pierdolnął w szalupę" (takiej zbolałej i zapłakanej jeszcze jej nie widziałem, OSKAR za rolę murowany), drugie to to, że ciągle z kimś obok zapalczywie dyskutowała.
Wyjaśnienie przyszło po przeczytaniu chata. Po prostu ktoś jej dojebał, że ma na fryzjera itp., a na leki i życie brakuje. Reakcja Anki: fryzura na mopa świeżo po użyciu.
Wyjaśnienie z kim tak nawija było też w pewnej chwili do zobaczenia :(
Po prostu ktoś z bliskich chciał Naszą Wielbicielkę Oszukańczej Kasy odciągnąć od komputera, ale spotkało się to z ostrą histeryczną reakcją słowno-fizyczną ( machanie rękoma, odpychanie). Nasza gwiazda wygrała walkę i postawiła na swoim. Nadawała dalej z miną czarownicy siedzącej na rozgrzanych węglach.
Reasumując stwierdzam, że " źle się dzieje w państwie żebraczym'. To może doprowadzić Naszą Gfiazdę do całkowitego załamania nerwowego.
p.s
rachmistrz :) Chyba nic nie dostała, a jeśli już to 2-3 złocisze. Stąd jej ból emanował złością niczym Etna w czasie zagłady Pompei.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin pisze:.....Po prostu ktoś z bliskich chciał Naszą Wielbicielkę Oszukańczej Kasy odciągnąć od komputera, ale spotkało się to z ostrą histeryczną reakcją słowno-fizyczną ( machanie rękoma, odpychanie). Nasza gwiazda wygrała walkę i postawiła na swoim. Nadawała dalej z miną czarownicy siedzącej na rozgrzanych węglach.
Reasumując stwierdzam, że " źle się dzieje w państwie żebraczym'. To może doprowadzić Naszą Gfiazdę do całkowitego załamania nerwowego.....


Oj czyżby w rodzinnym gnieździe zalęgł się wróg (!) MASAKRA !

Czasami wydaje się że ona ma rozdwojenie osobowościowe i żyje w innym obcym wrogim świecie .
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


Merlin pisze:Dzisiaj tak po godz 1.00 (bliżej 2.00) wszedłem na zbiornik przeczytać pw, które dostałem.
Z ciekawości zajrzałem kto transmituje i tak,.............. tak jak się dobrze domyślacie nadawał Żebraton Stulecia. Nie nadawała już z piwnicy, przeniosła się do sławnego zielonego pokoju.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fryzura a'la "piorun pierdolnął w szalupę" (takiej zbolałej i zapłakanej jeszcze jej nie widziałem, OSKAR za rolę murowany), drugie to to, że ciągle z kimś obok zapalczywie dyskutowała.
Wyjaśnienie przyszło po przeczytaniu chata. Po prostu ktoś jej dojebał, że ma na fryzjera itp., a na leki i życie brakuje. Reakcja Anki: fryzura na mopa świeżo po użyciu.
Wyjaśnienie z kim tak nawija było też w pewnej chwili do zobaczenia :(
Po prostu ktoś z bliskich chciał Naszą Wielbicielkę Oszukańczej Kasy odciągnąć od komputera, ale spotkało się to z ostrą histeryczną reakcją słowno-fizyczną ( machanie rękoma, odpychanie). Nasza gwiazda wygrała walkę i postawiła na swoim. Nadawała dalej z miną czarownicy siedzącej na rozgrzanych węglach.
Reasumując stwierdzam, że " źle się dzieje w państwie żebraczym'. To może doprowadzić Naszą Gfiazdę do całkowitego załamania nerwowego.
p.s
rachmistrz :) Chyba nic nie dostała, a jeśli już to 2-3 złocisze. Stąd jej ból emanował złością niczym Etna w czasie zagłady Pompei.

Tak była godz 1,30 siedziała z taką miną jak czarownica :beg: i do tego fryzura na mopa :laughingnew: a obok synek 4letni godz 1,30 nocy który nie śpi ona z fryzurą mopa i bez makijażu i miną błagającą rzuć kretynie kredyta :laugh3:
Awatar użytkownika
fikumiku55
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 08 wrz 2016, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nic
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żetonek to się chyba urodził 29 Lutego.Odkąt pamiętam on ma 4 latka. :unsure:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spirit_SU
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 01 lip 2016, 02:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


swingers40 pisze:Izka w "pracy" , młody żetonek pewnie bajki po przedszkolu ogląda to mamusia zbiera na jedzenie i leki , narazie 68 zeta .

wycięty kawałek z chatu Anulki ....

adasiek111 (20kr) a jak tam audi [!]
Mama92 już mu wkręcili że audi mam szok :(
adasiek111 (20kr) to nieprawda [!]
Mama92 nie mam żadnego audi co za bzdura, wgl nie mam auta ani prawka
adasiek111 (20kr) ok [!]
adasiek111 (20kr) ale samotna to ty chyba nie jesteś [!]
Mama92 nie mam żadnego faceta

ukasz34 (210kr) https://imgur.com/zpKbwO7 [!]
Mama92 ukasz zapewne wyslali Ci milion bzdur, wierz komu chcesz, alke oni gnębią mnie i nękają od dawna żeby tylko n ikt mi nie pomógł
Mama92 ja mam sumienie czyste, pokazuje twarz i nikogo nie okłamałam

Utracono połączenie - czekamy...


Godziny zmienia ale i tak trafia na psycholi :biggrin: MASAKRA !! :laughingnew:


To ja też zacytuje dzisiejszy czat,jakiś dosyć dziwny gość pytał jej czy popiera KOD,a ona nie wiedziała co to jest(lub udawała) może i dobrze,bo to ścierwo najgorsze jest.

mmaturebbw (10kr) nie interesuje mnie czy masz kase czy nie - dołoże więcej ale jedna odpowiedź - popierasz KOD tak lub nie .
[!]
Mama92 jaki kod
Mama92 ukasz zapewne wyslali Ci milion bzdur, wierz komu chcesz, alke oni gnębią mnie i nękają od dawna żeby tylko n ikt mi nie pomógł
mmaturebbw (10kr) KOD Kijowskiego.
[!]
Mama92 ja mam sumienie czyste, pokazuje twarz i nikogo nie okłamałam
mmaturebbw (10kr) ?
[!]
mmaturebbw (10kr) jaka odpowiedź , bo zaraz znikam.
[!]
Mama92 nie wiem o co Ci wgl chodzi
mmaturebbw (10kr) bez odpowiedzi przepadnie Ci 300 kredytów
[!]
Mama92 trudno nie odpowiem jeśli nie wiem o co chodzi
mmaturebbw (10kr) szkoda
[!]
mmaturebbw (10kr) papa

primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1071
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości