Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
od paru lat pamiętam tą oszustkę teraz ,gorset nosi że niby połamana biedaczka a czemu z ShowUp.tv zniknęła i nadaje na zbiorniku ? ale patrzę że i tam jelenie dają



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
julek215
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2017, 23:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z ShowUp.tv wypłoszyły ją antytransmisje
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 09:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bilans czwartku 22.06.2017:

110 zł w 1,5 godz. od 4 osób (najwięcej: 100 zł Duuchu, 5 zł RafalRafal74)
W czerwcu:820 zł w 21 godz. (501 zł od Duchu1976a + Duuchu)

Czyżby Duuchu miał odwiedzić dzisiaj Izabelkę?
Duuchu: wyjerzdżam (tak napisał) o 3 rano, będę ok 16
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bilans poniedziałku 26.06.2017:

37 zł (w tym 3 zł od Zbiornika) w 2,5 godz. od 19 osób (najwięcej: 8 zł fantazjajest123)
W czerwcu: 857 zł w 23,5 godz. ( w tym 501 zł Duchu1976a + Duuchu)

Zobaczcie, ile chciałaby zarabiać Izabelka.

GucioiMaja3831: człowiek niby zarabia te 3000 tys. ale to i tak mało
Mama92: chciałabym tyle zarabiać, mieć miesięcznie
Mama92: to napewno by mnie tu nie było
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bilans wtorku 27.06.2017:

73 zł w 1,5 godz. od 5 osób (najwięcej: 55 zł Duuchu)
W czerwcu: 930 zł w 25 godz. (556 zł Duchu1976a + Duuchu)

www.BlogShowup.pl
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wygląda na to że tylko Andrzejek jest pewnym żetonowym źródełkiem dla Izy . Nie rozumię tylko dlaczego tracą na prowizję Zbiornika jeśli się tak dobrze znają . Łatwiej dac jej do łapy . Może ma to byc zachęta na potencjalnych jeleni ??? ..... :crazy:
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


swingers40 pisze:Wygląda na to że tylko Andrzejek jest pewnym żetonowym źródełkiem dla Izy . Nie rozumię tylko dlaczego tracą na prowizję Zbiornika jeśli się tak dobrze znają . Łatwiej dac jej do łapy . Może ma to byc zachęta na potencjalnych jeleni ??? ..... :crazy:

I na tym polega cala rzecz,domysl sie.
Nie jestem ani Mama 92x,pieniadze sa prawdziwe i tak znamy sie i to dobrze od jakiegos czasu,gdzies jest ten haczyk.,domysl sie.
nikogo nie okradamy,nie zmuszamy,jestesmy SOBIE.
Czemu tak wielu to przeszkdza
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Duchu pisze:
swingers40 pisze:Wygląda na to że tylko Andrzejek jest pewnym żetonowym źródełkiem dla Izy . Nie rozumię tylko dlaczego tracą na prowizję Zbiornika jeśli się tak dobrze znają . Łatwiej dac jej do łapy . Może ma to byc zachęta na potencjalnych jeleni ??? ..... :crazy:



nikogo nie okradamy,nie zmuszamy,jestesmy SOBIE.
Czemu tak wielu to przeszkdza

Marisz P. ten od AmberGold też tak mówi
LEON LXIX


Bilans środy 28.06.2017:

134 zł w 1 godz. od 3 osób (najwięcej: 132 zł Duuchu)
W czerwcu: 1064 zł w 26 godz. (688 zł Duchu1976a + Duuchu)

Jakie to szczęście dla Izabelki, trafić na takiego zakochanego frajera.
Wielu już takich było w jej, ponad 4-letniej, showupowo-zbiornikowej, żebraczej karierze.
Ona, ostatnio, często zwraca się do niego, wariacie, a on na to:

Duuchu: lepiej móc zwariować dla kogoś takiego jak ty niż żyć w marazmie
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bilans czwartku 29.06.2017:

63 zł w 1 godz. od 7 osób (najwięcej: 50 zł Duuchu)
W czerwcu: 1127 zł w 27 godz. (738 zł Duchu1976a + Duuchu)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duuchu to po prostu profil (koleżanka, facet, rodzina?) współpracujący z tą oszustką. Ten profil ma cel taki, aby ją uwiarygodnić na transmisji. Dostaje przecież kredyty, to jest bardziej wiarygodna w oczach innych, ktoś dał, to i ja DAM (na tej zasadzie to działa). Kolejne zadania tego Ducha to porozmawianie z nią w transmisji - cel jest podobny. Mama92 część kredytów ponownie przelewa Duuchowi i tak w kółko.

Ewolucja od "cipopokazywaczki" do tzw. "smutnej mamy"...
Awatar użytkownika
GokkunFan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2017, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj Duuchu Duuchu! Co z ciebie za facet skoro twoja( piszę twoja bo myślę że za te datki to masz coś od niej i ją czasem zapinasz) kobieta Mama92 vel Anka92 czyli Iza G. musi żebrać aby się utrzymać ? Co z ciebie za mężczyzna i co za opiekun i czy ty masz w ogóle jaja żeby swej kobiecie zapewnić byt? Skoro tak ci na niej zależy że ona musi nadal żebrać na chleb dla siebie i dziecka ( no bo ty nie potrafisz jej utrzymać) to ty nie jesteś facet tylko raczej zwykły pospolity i parszywy alfons !
Awatar użytkownika
trickstergaca
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2017, 08:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


trickstergaca pisze:Oj Duuchu Duuchu! Co z ciebie za facet skoro twoja( piszę twoja bo myślę że za te datki to masz coś od niej i ją czasem zapinasz) kobieta Mama92 vel Anka92 czyli Iza G. musi żebrać aby się utrzymać ? Co z ciebie za mężczyzna i co za opiekun i czy ty masz w ogóle jaja żeby swej kobiecie zapewnić byt? Skoro tak ci na niej zależy że ona musi nadal żebrać na chleb dla siebie i dziecka ( no bo ty nie potrafisz jej utrzymać) to ty nie jesteś facet tylko raczej zwykły pospolity i parszywy alfons !

Powiem ci tak,Iza nie jest dziwka a tym bardziej ja jej alfonsem. Pomagam z wlasnej woli i na tyle ile trzeba,zbiornik to tylko zabawa jak widac zreszta,to co robimy gdy sie spotykamy..,to sie domysl. Na pewno jest milo i przyjemnie. zreszta w zyciu nie ma nic za darmo.I tak na koniec,jak bys widzial wczesniej Izy nie bylo dwa miesiace,terazz jest i jeszcze chwile bedzie. Za tydzien wyjerzdza i na pewno do konca sierpnia jej nie bedzie,dlaczego? bo wlasnie ten alfons jak mnie nazywasz zabiera ja znowu do siebie. Tak jak ktos wyzej napisal ze Iza nazywa mnie ze jestem jej wariat-tylko trzeba zrozumiec kontekst tego slowa,dla was i dla niej,i nie obrazajcie mnie ze jestem jakims frajerem bo nie wiecie nic oprocz tego co chcemy wam pokazac,frajerem trzeba byc aby caly czas slepo widziec tylko ten czubek nosa i miec klapki na oczach . czasami nie tylko pieniadze sie licza,a wy tylko w tym kontekscie patrzycie na nas.
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


GokkunFan pisze:Duuchu to po prostu profil (koleżanka, facet, rodzina?) współpracujący z tą oszustką. Ten profil ma cel taki, aby ją uwiarygodnić na transmisji. Dostaje przecież kredyty, to jest bardziej wiarygodna w oczach innych, ktoś dał, to i ja DAM (na tej zasadzie to działa). Kolejne zadania tego Ducha to porozmawianie z nią w transmisji - cel jest podobny. Mama92 część kredytów ponownie przelewa Duuchowi i tak w kółko.


Gdyby tak było, to znaczyłoby, że Duuchu działa na niekorzyść Izabelki!
A przecież, za jego sprawą nie było jej na Zbiorniku przez ponad 2 miesiące, więc musiał jej rekompensować utracone dochody przez ten czas, zafundował też im jakieś wczasy.

W czerwcu, gdyby odjąć to co dostała od Duuchu (czyli kredyty które wcześniej musiałaby mu dać?), to reszta stanowiłaby zaledwie połowę tego co dostawała w poprzednich miesiącach, zanim on się pojawił na jej transmisji. Izabelka zgodziłaby się na stratę połowy swojego ,,zarobku"?
Przy jej potrzebach to przecież niemożliwe
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:
trickstergaca pisze:Oj Duuchu Duuchu! Co z ciebie za facet skoro twoja( piszę twoja bo myślę że za te datki to masz coś od niej i ją czasem zapinasz) kobieta Mama92 vel Anka92 czyli Iza G. musi żebrać aby się utrzymać ? Co z ciebie za mężczyzna i co za opiekun i czy ty masz w ogóle jaja żeby swej kobiecie zapewnić byt? Skoro tak ci na niej zależy że ona musi nadal żebrać na chleb dla siebie i dziecka ( no bo ty nie potrafisz jej utrzymać) to ty nie jesteś facet tylko raczej zwykły pospolity i parszywy alfons !

Powiem ci tak,Iza nie jest dziwka a tym bardziej ja jej alfonsem. Pomagam z wlasnej woli i na tyle ile trzeba,zbiornik to tylko zabawa jak widac zreszta,to co robimy gdy sie spotykamy..,to sie domysl. Na pewno jest milo i przyjemnie. zreszta w zyciu nie ma nic za darmo.I tak na koniec,jak bys widzial wczesniej Izy nie bylo dwa miesiace,terazz jest i jeszcze chwile bedzie. Za tydzien wyjerzdza i na pewno do konca sierpnia jej nie bedzie,dlaczego? bo wlasnie ten alfons jak mnie nazywasz zabiera ja znowu do siebie. Tak jak ktos wyzej napisal ze Iza nazywa mnie ze jestem jej wariat-tylko trzeba zrozumiec kontekst tego slowa,dla was i dla niej,i nie obrazajcie mnie ze jestem jakims frajerem bo nie wiecie nic oprocz tego co chcemy wam pokazac,frajerem trzeba byc aby caly czas slepo widziec tylko ten czubek nosa i miec klapki na oczach . czasami nie tylko pieniadze sie licza,a wy tylko w tym kontekscie patrzycie na nas.


Czyli Duuchu jak twoja kobieta siedzi ze smutną miną na zbiorniku pod napisem że zbiera a raczej żebrze na życie leki i rachunki to to jest dla ciebie zabawa, tak ? No to wiedz że dla innych to to jest najzwyklejsze kurewskie oszustwo!
Awatar użytkownika
trickstergaca
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2017, 08:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A takie wyłudzanie (trzepanie kasy z frajerów, tudzież z ludzi dobrego serca) nie jest czasem karalne? przecież to jawne wprowadzanie w błąd i czerpanie korzyści z oszustwa?



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
GokkunFan
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2017, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bilans piątku 30.06.2017:

7 zł w 1 godz. od 2 osób ( 6 zł szukamysponsoraUK )

Bilans czerwca 2017:

17 dni z transmisjami

1134 zł w 28 godz. od 101 osób (738 zł Duchu1976 + Duuchu)

średnio: 40,5 zł/godz. transmisji

Bez napiwków Duuchu byłoby tylko 396 zł., a średnia 14,14 zł/godz.

Jeden Duuchu dał prawie 2 razy więcej niż 100 innych osób razem!
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:
trickstergaca pisze:Oj Duuchu Duuchu! Co z ciebie za facet skoro twoja( piszę twoja bo myślę że za te datki to masz coś od niej i ją czasem zapinasz) kobieta Mama92 vel Anka92 czyli Iza G. musi żebrać aby się utrzymać ? Co z ciebie za mężczyzna i co za opiekun i czy ty masz w ogóle jaja żeby swej kobiecie zapewnić byt? Skoro tak ci na niej zależy że ona musi nadal żebrać na chleb dla siebie i dziecka ( no bo ty nie potrafisz jej utrzymać) to ty nie jesteś facet tylko raczej zwykły pospolity i parszywy alfons !

Powiem ci tak,Iza nie jest dziwka a tym bardziej ja jej alfonsem. Pomagam z wlasnej woli i na tyle ile trzeba,zbiornik to tylko zabawa jak widac zreszta,to co robimy gdy sie spotykamy..,to sie domysl. Na pewno jest milo i przyjemnie. zreszta w zyciu nie ma nic za darmo.I tak na koniec,jak bys widzial wczesniej Izy nie bylo dwa miesiace,terazz jest i jeszcze chwile bedzie. Za tydzien wyjerzdza i na pewno do konca sierpnia jej nie bedzie,dlaczego? bo wlasnie ten alfons jak mnie nazywasz zabiera ja znowu do siebie. Tak jak ktos wyzej napisal ze Iza nazywa mnie ze jestem jej wariat-tylko trzeba zrozumiec kontekst tego slowa,dla was i dla niej,i nie obrazajcie mnie ze jestem jakims frajerem bo nie wiecie nic oprocz tego co chcemy wam pokazac,frajerem trzeba byc aby caly czas slepo widziec tylko ten czubek nosa i miec klapki na oczach . czasami nie tylko pieniadze sie licza,a wy tylko w tym kontekscie patrzycie na nas.


OO i znalałem kolejnego pokemona "rogaczu":D pozwij swoja polonistke do sądu,bo niewiele,cie nauczyła..tej wariacie zasponsoruj jej jakąś operacje na cycki,bo nie załadnie to wygląda...
Awatar użytkownika
FanAnki
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 22 mar 2016, 00:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Duchu pisze:Powiem ci tak,Iza nie jest dziwka a tym bardziej ja jej alfonsem. Pomagam z wlasnej woli i na tyle ile trzeba,zbiornik to tylko zabawa jak widac zreszta,to co robimy gdy sie spotykamy..,to sie domysl. Na pewno jest milo i przyjemnie. zreszta w zyciu nie ma nic za darmo.I tak na koniec,jak bys widzial wczesniej Izy nie bylo dwa miesiace,terazz jest i jeszcze chwile bedzie. Za tydzien wyjerzdza i na pewno do konca sierpnia jej nie bedzie,dlaczego? bo wlasnie ten alfons jak mnie nazywasz zabiera ja znowu do siebie. Tak jak ktos wyzej napisal ze Iza nazywa mnie ze jestem jej wariat-tylko trzeba zrozumiec kontekst tego slowa,dla was i dla niej,i nie obrazajcie mnie ze jestem jakims frajerem bo nie wiecie nic oprocz tego co chcemy wam pokazac,frajerem trzeba byc aby caly czas slepo widziec tylko ten czubek nosa i miec klapki na oczach . czasami nie tylko pieniadze sie licza,a wy tylko w tym kontekscie patrzycie na nas.


Duchu, tutaj napisałeś, że Iza nie jest dziwką, a miesiąc temu pisałeś tak: ,,Anka każdemu obciągnie i się wypnie,,,, tylko za odpowiednią kwotę".
Twoje, niektóre wcześniejsze wpisy świadczą, że tez potrafisz nieżle ściemniać, wiec Wy może nawet pasujecie do siebie.
Napisałeś o planowanym jej wyjeżdzie do Ciebie, a to znaczy, że Izabelka w końcu komuś zaufała?
Jak myślisz, zaufała Tobie czy może Twoim pieniądzom?
Jeszcze wczoraj w południe pisała na transmisji (Ciebie nie było): ,,za dużo w życiu przeszłam, ciężko zaufać"
Jeśli chodzi o Wasze ,,pokazywanie nam" teraz, to szkoda, że nie oglądałeś jej rozbieranych pokazów z pierwszych miesięcy jej kariery (a tysiące ludzi widziało).

Duchu, a zaszczepiłeś się przeciw wzwB, bo ona ciągle jest nosicielką wirusa.
Uważaj abyś nie zaraził się drogą płuciową (określenie Izabelki, wielokrotnie powtarzane),
no i żebyś (mimo, że teraz to niby Ty ją ruchasz) nie dołączył do grona tych wyruchanych przez Izabelkę.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


FanAnki pisze:
Duchu pisze:
trickstergaca pisze:Oj Duuchu Duuchu! Co z ciebie za facet skoro twoja( piszę twoja bo myślę że za te datki to masz coś od niej i ją czasem zapinasz) kobieta Mama92 vel Anka92 czyli Iza G. musi żebrać aby się utrzymać ? Co z ciebie za mężczyzna i co za opiekun i czy ty masz w ogóle jaja żeby swej kobiecie zapewnić byt? Skoro tak ci na niej zależy że ona musi nadal żebrać na chleb dla siebie i dziecka ( no bo ty nie potrafisz jej utrzymać) to ty nie jesteś facet tylko raczej zwykły pospolity i parszywy alfons !

Powiem ci tak,Iza nie jest dziwka a tym bardziej ja jej alfonsem. Pomagam z wlasnej woli i na tyle ile trzeba,zbiornik to tylko zabawa jak widac zreszta,to co robimy gdy sie spotykamy..,to sie domysl. Na pewno jest milo i przyjemnie. zreszta w zyciu nie ma nic za darmo.I tak na koniec,jak bys widzial wczesniej Izy nie bylo dwa miesiace,terazz jest i jeszcze chwile bedzie. Za tydzien wyjerzdza i na pewno do konca sierpnia jej nie bedzie,dlaczego? bo wlasnie ten alfons jak mnie nazywasz zabiera ja znowu do siebie. Tak jak ktos wyzej napisal ze Iza nazywa mnie ze jestem jej wariat-tylko trzeba zrozumiec kontekst tego slowa,dla was i dla niej,i nie obrazajcie mnie ze jestem jakims frajerem bo nie wiecie nic oprocz tego co chcemy wam pokazac,frajerem trzeba byc aby caly czas slepo widziec tylko ten czubek nosa i miec klapki na oczach . czasami nie tylko pieniadze sie licza,a wy tylko w tym kontekscie patrzycie na nas.


OO i znalałem kolejnego pokemona "rogaczu":D pozwij swoja polonistke do sądu,bo niewiele,cie nauczyła..tej wariacie zasponsoruj jej jakąś operacje na cycki,bo nie załadnie to wygląda...


Taka pisownia jacy odbiorcy tutaj,no i tyle na ten temat. no i lepiej walic bledy z polaka niz byc zerem z matmy ktory bide klepie bo liczyc nie umie



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości