Anka92xx/Mama92/Mama92xx/MamusiaSynusia/Kira16/Kira07

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HenryChinaski1 pisze:Dla kolegi proponuje
Obrazek


Lewatywa ponoć również dobrze robi na umysł.
Mano_Negra


Duchu pisze:ehhh,cwele,a co il nie ma Anki. pierdielicie te swoje wypociny a swiat i Anka z was sie smieje. jestescie zaalosne cwele i pajace ktore nakrecaja sie malolata ktora robi kase i was wali. wam pzostalo trzepanie kapucyna. trzeba troche inteligencji aby szczzai o co biega. ale to nie dla ws. jest tuta kila kacaapow wkreconych i tak wypisuja te swoje wypociny a my sie bawimy. piszcie dalej durnie,tak durnie bo czlowiek z odrobina inteligeencji by nie dal sie wkrecic. jakim trzeba byc durniem i smierdzielem zeby walic sobie konia przy temacie o Ance. ona sie smieje z tego i was wali kacapy.. nooooo popiszzcie sobie zboki co tylko moga potrzepac smierdzila. walcie mamuski roazle brudasy zafajdane.. nooooo i ggdzie ta Anka koltuny zawszone. jebnijcie sie w te lby,zrobilam was jak trzeba brudasy. :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:



:D Uwielbiam takich starych frustratów. :D
I co jeszcze sobie wmówisz, może że zdrowy jesteś i nie powinieneś łykać tych leków? :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Teraz nagle Duchu jest kobietą? Hahahaha :D

Słuchaj desperacie to, że gwiazda Cię naciągnęła na hajs a nawet nie chciała Ci laski obciągnąć to my wiemy ale spoko nam się możesz przyznać my Cię zawsze wesprzemy duchowo, nie musisz kłamać niczym Izunia :)

Z Anki to lejemy ale my bo jak US jej kontrolkę zrobi (a zrobi) to jej te hybrydy co ma na pazurach i tatuaże nie pomogą.
Pamiętaj Aniu internet nie zapomina a US ma czas jeszcze ponad 4 lata na roentgen Twego konta :)

Biedna mamusia z ulicy O.... z 6*-08* S.... i :)

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 11:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


co za durnie,jeden robi kryptorekame prochow ktore bierze a inny straszy US,a tak na prawde to walikonie osmieszeni przez Anke.
Kpucyny smieszne,wasze zdrowie. Taaaa nie ma Anki i nie bedzie,no i co fajfusy zrobicie. poszukajcie sobie nowej ofiary,pa :fap: :fap: :ok: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap: :fap:
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Duchu pisze:co za durnie,jeden robi kryptorekame prochow ktore bierze a inny straszy US,a tak na prawde to walikonie osmieszeni przez Anke.
Kpucyny smieszne,wasze zdrowie. Taaaa nie ma Anki i nie bedzie,no i co fajfusy zrobicie. poszukajcie sobie nowej ofiary



Tu to akurat ta żebraczka nikogo nie ośmieszyła poza Tobą i zdecyduj się raz będzie raz nie będzie,
co znowu Cię namówiła na kredyt? :D
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nawet nie wiesz kim piszesz. lol :laughingnew:


no ale mnie tez nie będzie, no pa fajfusy. tez znikam jak anka na zawsze, adijos :papa:
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


Duchu pisze: .... ale mnie tez nie będzie, no pa fajfusy. tez znikam jak anka na zawsze, adijos :papa:


Przepustka się kończy , czas wracac na leczenie .
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


Duchu pisze:no ale mnie tez nie będzie, no pa fajfusy. tez znikam jak anka na zawsze, adijos :papa:

Nie tylko nie to, nie odchodź, będziemy płakać :beg:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
แมวตัวผู้


Ta Anka92x to ona jeszcze gdzies w ogóle nadaje ?
Awatar użytkownika
Bonzo95
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2017, 17:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bonzo_i_Cygan


Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Znowu się zaczyna :D

Mama92:
a co zrobie z dzieckiem? nie mam z kim go zostawić
Mama92:
a bez książeczki sanepidowskiej też nie jest łatwo o prace
Mama92:
mam wzw B i nie dostane takiej
Mama92:
mam go zabrać ze sobą?
Mama92:
na nianie mnie nie stać
Mama92:
przedszkole o0d 8 do 13
แมวตัวผู้


Duchu pisze:Hej,ramole. Jestesmy teraz na urlopie. No co moge wam powiedziec-opalona Anka wyglada swietnie,cialko pierwsza klasa,jezeli idzie o reszte to uruchomcie wyobraznie i faja w reke bo to wam pozostalo ,ja mam cieplutkie,wilgotne..hehe. Zaraz ktos napisze ze sciema,no ale jak pisalem ze nie bedzie juz Anki to i nie ma. Troche sie zmienilo w jej zyciu na lepsze. I nie badzcie zazdrosni ze to nie wy z nia..pozdro



swietnie?:D ten brzuszek z rozstępami?:D i co iza dalej nadaje... nie stawal ci? to wez braveran:D zostales goly i wesoly:D
Awatar użytkownika
FanAnki
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 22 mar 2016, 00:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BasiazLodzikowa pisze:Właśnie nadaje : https://zbiornik.tv/Mama92



https://natsu.pics

i to jest piękne! Janusz daje 10 kredytów a w nagrodę...BAN ;) Gdyby kogoś skusiło obdarowanie/"pomoc" bohaterce tematu to odradzam :P
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja jakoś nigdy nie mogę trafić na jej transmisję ostatni raz widziałem ją chyba jeszcze w ubiegłym roku.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Klakier pisze:Znowu się zaczyna :D

Mama92:
a co zrobie z dzieckiem? nie mam z kim go zostawić
Mama92:
a bez książeczki sanepidowskiej też nie jest łatwo o prace
Mama92:
mam wzw B i nie dostane takiej
Mama92:
mam go zabrać ze sobą?
Mama92:
na nianie mnie nie stać
Mama92:
przedszkole o0d 8 do 13


Zatęskniła, lubi to. No i sezon wakacyjny się zbliża, łatwa kasa się przyda... :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Klakier pisze:Znowu się zaczyna :D

Mama92:
a co zrobie z dzieckiem? nie mam z kim go zostawić
Mama92:
a bez książeczki sanepidowskiej też nie jest łatwo o prace
Mama92:
mam wzw B i nie dostane takiej
Mama92:
mam go zabrać ze sobą?
Mama92:
na nianie mnie nie stać
Mama92:
przedszkole o0d 8 do 13


Nie ma książeczki sanepidowskiej to jakim cudem skończyła zawodówkę o profilu sprzedawca... aby iść do szkoły o tym kierunku w pierwszej kolejności trzeba przejść szereg badań czy dana osoba może przystąpić do nauki zawodu.
No kurwa Izka mogłaś bardziej nawinąć makaron na uszy naiwnym Jelenia...
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Miss Żetoniara może bez książeczki iśc do CCC i buty sprzedawac . AGD lub ciuchy też sprzedają kobiety oraz ze sto innych profesji bez łaski sanepidu . Ona kocha nieróbstwo .
Awatar użytkownika
swingers40
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 208
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hard_Deep
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: swingers40


Nie wdziałem pierwszego występu Izabelki po 2-miesięcznej przerwie we wtorek,
natomiast w środę, w 3 wejściach uzbierała 71 zł. (w tym 16 zł Julitka42, a Duchu1976a tylko 2 zł.)
Wczoraj do znanych już potrzeb życiowych doszła kolejna, okolicznościowa ,,na upominek dla synka z okazji Dnia Dziecka"
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rachmistrz pisze:Nie wdziałem pierwszego występu Izabelki po 2-miesięcznej przerwie we wtorek,
natomiast w środę, w 3 wejściach uzbierała 71 zł. (w tym 16 zł Julitka42, a Duchu1976a tylko 2 zł.)
Wczoraj do znanych już potrzeb życiowych doszła kolejna, okolicznościowa ,,na upominek dla synka z okazji Dnia Dziecka"


Aż 2 miesiące jej nie było?
Pewnie wyjechała sobie ze swoim mężczyzną na jakieś wakacje za żetony, które wydoiła od naiwnych frajerów :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Anka kazemu obciagnie i sie wypnie,,,,tylko za odpowiednia kwote koledzy



www.natsu.pics
Awatar użytkownika
Duchu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: lola


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości